اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

Bf4 Master

کاربر سایت
May 7, 2014
20
با ریست مودم IP تون عوض شده.حالا بهرحال ممکن بود که خودش بعد 24 ساعت اتوماتیک عوض بشه دیگه همه کاسه ها رو سر این بنده خدا نشکنید.
من هنوز همونطوری مونده وضعیتم شاید من اشتباه انجام داده باشم

باشه من دیگه با ايشون بحثی ندارم

k1_24

کاربر سایت
Apr 28, 2013
271
نام
Kayvan
سلام به همه.

خوب من سعی کردم که راه حلی برای این مشکل پیدا کنم چون LOL خونم دیگه بیش از حد اومده بود پایین. یه روشی هم پیدا کردم که تقریبا جواب میده (تکرار میشه تقریبا !!! ) یعنی روی سیستم من که جواب داده.

توضیح روش : شما به 2 نرم افزار PF Config و Hot Spot Shield نیاز دارید. که اولی قند شکن هست و دومی یه جور UDP Proxy ! بعد از دانلود این دو اول Hot رو اجرا میکنید که بعد از اجرا IP شما رو تغییر میده . بعد PF Config رو اجرا میکنید مدل Ruouter اتون و بازی مورد نظر خودتون را انتخاب می کنید. سپس UDP بازی رو ّForward می کنید به IP ای که Hot بهتون داده (خودشون اتوماتیک IP جاری رو نشون میده) بعد هم کلید Update Router رو میزنید.

خواشن دوستانی که یکم اطلاعاتشون بیشتر هست تست کنن اگه برای همه جواب داد یه آموزش کامل درست کنیم.

در ضمن این نرم افزار PF Config پولی هست من از Pirate Bay گرفتم.

دمت گرم که راهی پیدا کردی من فردا نتم وصل میشه حتما تست میکنم خبرشو می دم

شما وقتی مشکل پیدا کردید این روش رو تست کردید حل شد؟ پیگ چقدر زیاد میشه؟

حتی اگرم کار نکنه باز بهتر از دوستانیه که میان میگن یک دست بازی کردیم دو دست بازی کردیم دیشب 45دقیقه بازی کردیم نیم ساعت بدون لگ بازی کردیم

Neo

کاربر سایت
Sep 27, 2005
1,542
نام
احسان
شما وقتی مشکل پیدا کردید این روش رو تست کردید حل شد؟ پیگ چقدر زیاد میشه؟

ببین این Hot Spot کلا ping رو بالا میبره. بعضی وقتها خیلی بعضی وقتها برای من که روی آسیاتک هستم حتی پایین میاره !!! من با این روش 2 یا 3 دست LoL بازی کردم که مشکلی پیش نیومد. حتی یک بار PF Config رو قطع کردم وسط بازی که تست کنم دیدم DC شروع شد.

به هر حال امیدوارم جواب بده برای همه تا مشکل کلا حل بشه.

بچه ها دارم با این روش neo. زحمتشو کشید و ارائه داد بازی میکنم فعلا اتفاقی نيفتاده

ایول . بازم خبر بده که در چه وضعیتی هستی.

behi09

کاربر سایت
Apr 5, 2013
37
ببین این Hot Spot کلا ping رو بالا میبره. بعضی وقتها خیلی بعضی وقتها برای من که روی آسیاتک هستم حتی پایین میاره !!! من با این روش 2 یا 3 دست LoL بازی کردم که مشکلی پیش نیومد. حتی یک بار PF Config رو قطع کردم وسط بازی که تست کنم دیدم DC شروع شد.

.

سواله من اینه که چقدر پینگو بالا میبره؟؟
من lol رو با towerv.pn بدون دی سی می تونم بازی کنم ولی پینگو زیاد میبره بالا بطوری که شرایط عادی پینگم تو خوده بازی دوره بره 300 ا(سرور na) ولی با این vp.n پینگ 450 الی 600 میشه که بخاطر لگ نمیشه بازی کرد.

floorfilla73

کاربر سایت
Apr 6, 2014
38

ایول . بازم خبر بده که در چه وضعیتی هستی.

اینکه 30$ پولشه خیلی گرونه.بعد این Port Forward رو شاید بشه دستی از تو مودم انجام داد.شما دیدی این برنامه کدوم پورت هارو فروارد کرده؟

Neo

کاربر سایت
Sep 27, 2005
1,542
نام
احسان
من هات سپات پینگم رو از 120 اسنا میبره بالا 500 .

گفتم که متغیر هست. برای من از 110 میکنه 260 تا 300

اینکه 30$ پولشه خیلی گرونه.بعد این Port Forward رو شاید بشه دستی از تو مودم انجام داد.شما دیدی این برنامه کدوم پورت هارو فروارد کرده؟

آره میشه . پرتهای بازی های مختلف فرق میکنه. یه نگاه به اینجا بنداز : Port Forwarding Ports List - PortForward.com

در ضمن از Pirate Bay میشه گرفت همین نرم افزار رو

ramin1987

کاربر سایت
Aug 10, 2011
359
نام
رامین
شهر : تهران
بازی : gta online
isp : آسیاتک
مشکل : هر دو دقیقه می پره بیرون از سشن.بعضی وقتا کلا دیسکانکت می شه ولی بیشتر از سشن می پره بیرون یا همه لفت می شن فقط خودم می مونم ، lost connection to the host T یا unknown network errorr

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر