اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

loten

کاربر سایت
Feb 1, 2011
62
استارکرفت2 و League of Legends هر 5 دقیقه می ندازتت بیرون پس مشکل UDP هنوز درست نشده
لطفا هر کسی این دو تا بازی رو بدون مشکل بازی می کنه بگه لطفا
با تشکر

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
های وب رو تست کردم خراب بود و فیفا دقیقه 10 گیر کرد
مخابرات اوکی هست و یه بازی کامل کردم
تو این 1 ماه اخیر همیشه و هر روز و هر شب خراب بود
اما پینگ افتضاح و کلی تایم اوت داره
اون مشکلو حل کردن پینگو خراب کردن دستشون درد نکنه ..................

Itachi_Uchiha

کاربر سایت
May 17, 2009
616
نام
امیر
استارکرفت2 و League of Legends هر 5 دقیقه می ندازتت بیرون پس مشکل UDP هنوز درست نشده
با تشکر
منم مشکل دارم
احتمال هم میدم شما hiweb داشته باشی

behi09

کاربر سایت
Apr 5, 2013
37
با تشکر

منم هنوز مشکلم برطرف نشده.هر 4 دیقه attemting to reconnect میده.نمیشه lol زد.
مودم رو 15 دیقه خاموش کردم،هیچ تفاوتی حاصل نشد

loten

کاربر سایت
Feb 1, 2011
62
من تهران هستم مشکلم هنوز سر جاش هر 5 دقیقه دیسکانکت
خواهشن دوستانی که مشکل شون حل شده و امیدوارم موقتی نباشه از حمایت بقیه دست بر ندارند

Mohammad Ghost

کاربر سایت
Mar 17, 2013
691
نام
محمد
دوستان عزیز خواهش می کنم هرکسی که پاش رو از گلیمش درازتر کرد ریپورت کنید مدیریت تا در اسرع وقت بن بشه. اینجا جای فحش کشی و دری وری گفتن نیست می خواید دری وری بگید برید یاهو مسنجر و فیس و هر جای دیگه به جز اینجا.

بنده پیش نهاد می دم با عوامل منحرف کننده از این به بعد شدیدا برخورد صورت بگیره تا دیگه چنین مواردی تکرار نشه ملت اعصاب خودشون به اندازه ی کافی خورد هست و حالا یک راه فقط براشون مونده تا پیگیری کنند حالا تعدادی منحرف و بی نزاکت اقدام به تشویش و منحرف سازی بحث تاپیک می کنند...

این دو نفر رو هم من ریپورت کردم مدیریت امیدوارم برخورد شایسته سریعا صورت بگیرد.

آخرین ویرایش:

persiano

کاربر سایت
May 3, 2014
4
دوستان گیمر عزیز ... خواهشاً سر هم خالی‌ نکنید ... همه داغونن، این یه چیزیه که فقط و فقط گیمر‌ها می‌فهمن، و برای خیلی‌‌ها جای خنده داره ..بیاید با هم کمک کنید این قضیه حل بشه ... همین الان یه سرچ تو گوگل بزنین ببینید تو چند تا فروم دارن صحبت می‌کنن راجع به این قضیه ... بالاخره به یه جائی‌ میرسه این صدا‌ها .....

noobrunner

کاربر سایت
Sep 26, 2012
84
نام
Ali
یه نکته دیگه اینکه تقریبا برای همه اولش بدون مشکله ولی بعد چند دقیقه DC میشه حالا فرقی هم نداره روی چه کنسولی باشه یا چه بازی ای باشه.

Horas_Norden

کاربر سایت
Apr 2, 2008
348
نام
محمد
خب گویا مشکل از حالت حاد به حالت نیمه حاد برگشته برای من...یعنی مثل قبل که اول بازی دی سی میشه و بعد با ریست کردن مودم میشه درست بازی کرد و دیگه دیسی نمیشه....امیدوارم که این مشکل هم برطرف بشه و همه دوستان بتونن به راحتی ( که هرچند قبل از این مشکلات هم با 1000 تا بدبختی و پینگ بالا و سلام و صلوات میشد بازی کرد ) به آنلاین گیمینگشون بپردازن .

ISP: اندیشه سبز خزر

Itachi_Uchiha

کاربر سایت
May 17, 2009
616
نام
امیر
خب گویا مشکل از حالت حاد به حالت نیمه حاد برگشته برای من...یعنی مثل قبل که اول بازی دی سی میشه و بعد با ریست کردن مودم میشه درست بازی کرد و دیگه دیسی نمیشه....امیدوارم که این مشکل هم برطرف بشه و همه دوستان بتونن به راحتی ( که هرچند قبل از این مشکلات هم با 1000 تا بدبختی و پینگ بالا و سلام و صلوات میشد بازی کرد ) به آنلاین گیمینگشون بپردازن .

ISP: اندیشه سبز خزر
مرحله به مرحله اس پس؟!
پس اگه اینطور باشه تا فردا درست میشه :|

ramin_k

کاربر سایت
Sep 11, 2013
41
اینتر نت قوی؟؟؟
عزیز جان من رفیقم isp داره اینجا
زیر دکل تایم اوت داریم بعده روتر تایم اوت داریم با پکت لاست
شما هم داری تو ایران زندگی میکنه نتت هم از زیر ساخت اومده
پس اینا همش داستانه که پکت لاست ندارم و فلان ... هم دارن یکی کمتر بخاطر اس ان ار خط یکی بیشتر
تا این مشکل 4.2.2.4 حل نشه وضع همینه
اریجین و اکثر بازیها از سرورهای akamai استفاده میکنن که با این شیلترینگ و route های اضافه میان راه هم پینگ زیاد میشه و هم پکت لاست

سوء تفاهم نشه من نمیگم مشکل ندارم تو بازی ،،،مشکل دارم تو فیفا 14 هر سی ثانیه یکبار 10 ثانیه فریزمیشه،،،ولی در همون حالت فیریز پینگ تایمم با 8.8.8.8 تایم اوت نمیده ،من بحثم چیزه دیگه ای هست من میخوام بگم مشکل اصلی رو پورت های udp هست...اگر ما با سرور های بازی هایی که مشکل داره مثه فیفا 14 پینگ بگیریم به طور واظح میبینیم که هر 3 دقیقه یکبار پکت لاست میدیم،،،،که مشکل اصلی اینجاست دوست عزیز

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر