اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

Mohammad Ghost

کاربر سایت
Mar 17, 2013
691
نام
محمد
چرا mehrab888. رو report کردی اون اول فحش نداد که اون) freshboy (بی ادب شروع کرد mehrab888 هم از خودش دفاع کرد؟؟؟
بنده به دقت و صفحه به صفحه تاپیک رو کنترل می کنم ، درسته اول اون شخص شروع کرد ولی هر جایی واسه خودش نظارت و قانونی دارد و بی صاحب نیست که هرکسی در پاسخ هوی ،های جواب بده ! ، freshboy باید بن می شد دلیلش هم مشخصه ولی mehrab888 به دلیل توهین در جواب اون شخص بن شد که بن شدنش کار درستی هم بود چون خودش شروع کرد به توهین و فحش دادن.می تونست فقط به مدیریت گزارش بده و شخص خاطی رو به سزای عملش برسونه ولی خودش شروع کرد به تخطی از قوانین.
=============================================================================================================
دوستان از بحث انحرافی عبور کنیم لطفا دیگه به این پست های اخیر نقل قول نزید بزارید تاپیک در روال اصلی پیش برود.
با تشکر.@};-

Gta v Ms

کاربر سایت
May 6, 2014
10
بنده به دقت و صفحه به صفحه تاپیک رو کنترل می کنم ، درسته اول اون شخص شروع کرد ولی هر جایی واسه خودش نظارت و قانونی دارد و بی صاحب نیست که هرکسی در پاسخ هوی ،های جواب بده ! ، freshboy باید بن می شد دلیلش هم مشخصه ولی mehrab888 به دلیل توهین در جواب اون شخص بن شد که بن شدنش کار درستی هم بود چون خودش شروع کرد به توهین و فحش دادن.می تونست فقط به مدیریت گزارش بده و شخص خاطی رو به سزای عملش برسونه ولی خودش شروع کرد به تخطی از قوانین.
=============================================================================================================
دوستان از بحث انحرافی عبور کنیم لطفا دیگه به این پست های اخیر نقل قول نزید بزارید تاپیک در روال اصلی پیش برود.
با تشکر.@};-
چرا جواب پ.خ من رو نمیدی

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
چند نفر از دوستاني كه HIWEB دارن مشكل شون درست شده ؟

دوستاني كه اظهار مي كنن مشكل شون درست شده اين ISP شون رو هم بگن !

من الان HIWEB دارم بين 15-20 تا يه دونه تايم اوت رو ميده :|

Itachi_Uchiha

کاربر سایت
May 17, 2009
616
نام
امیر
رفقا اسه چند دقیقه خوب بود وسط بازی.. ولی باز شروع شد اینبار بدتر!! تند تند dc میشد..
چندبار هم نت من قطع شد.. فکر کنم کم کم درست شه.. و ما بتونیم با نوادگانمون بازی کنیم D:

miladsee

کاربر سایت
Feb 2, 2011
69
نام
milad
بابا این که بدتر شده قبلا 10 ثانیه بود الان هم 10 ثانیست هم لگ داره آخرشم قطع میشه اوووووووووووووو خدایا شکرت
جالب اینجاست قطع میشه بردو میده به من

Mohammad Ghost

کاربر سایت
Mar 17, 2013
691
نام
محمد
برای من از ساعت 8 تا 11:30 شب مشکل دار بود ولی الان دارم تست می کنم مشکلی ندارم و قطع و وصلی نیست. ظاهرا با ریست مودم یا اتصال چند باره به سروری که ازش قطع شدید مشکل برطرف میشه ولی هنوز ماهیت این اختلال روی اینترنت وجود داره و برطرف نشده است.

MmHv

کاربر سایت
Mar 28, 2014
362
نام
no one
Man shatel daram va 1 sat ba ping 100 bazi kardam in dar hali bod ke dostmamam ke shatel dasht to hamom server dc mishod hey...

فرستاده شده از LG-D802ِ من با Tapatalk

loten

کاربر سایت
Feb 1, 2011
62
من وا قعا برای این اریا که رفته تو پست وزیر نوشته همه چی درسته
متاسفم دوست عزیز امیدوارم مشکلاتت حل بشه که این جور رفتار بیانگر مشکلات عمیقی در زندگی شماست به امید اون روز که شاهد این جور کم لطفی ها از دوستان نباشیم

R factor

کاربر سایت
May 6, 2014
11
من وا قعا برای این اریا که رفته تو پست وزیر نوشته همه چی درسته
متاسفم دوست عزیز امیدوارم مشکلاتت حل بشه که این جور رفتار بیانگر مشکلات عمیقی در زندگی شماست به امید اون روز که شاهد این جور کم لطفی ها از دوستان نباشیم

Mehrab888 داشت جلوشو میگرفت ولی بن شد به صورت نا عادلانه
آقای پوریا شما هر چه بیشتر جوابشو بدی اون بیشتر میگه اوکی هست داره لج میکنه به عبارتی
داره اعصابمو خرد میکنه این آریا
هدفت چیه؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر