اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

Reza Y

کاربر سایت
May 22, 2010
11
نام
Reza Yarahmadi
رفقا مشکل من هم امروز به طور کامل حل شده به امید این که این رفع مشکل دائمی باشه و دیگه شاهد این چیز ها نباشیم بعد از یه هفته یه 8 دست دوتا 2 زدم بسی حال داد رفقا...

HolymasteR

کاربر سایت
Apr 19, 2008
1
دوستان پیشنهاد می کنم که همگی به برنامه روی خط پیامک بدیم
این برنامه کارش اینه که زنگ میزنه به مدیر ها شهردار ها و خلاصه هر جایی که نیازه پیگیری بسار قوی انجام میده ....
لطفا همه پیامک بدید و بگید که مشکل از کجاست .. زیر ساخت چرا جواب نمیده و بجز بازی آنلاین بگید که ما از برنامه ها برای تجارت و تماس با خارج استفاده می کنیم که این پورت upd کار مارو به چالش انداخته ..
شماره پیامک : 30000500

MmHv

کاربر سایت
Mar 28, 2014
362
نام
no one
رفقا مشکل من هم امروز به طور کامل حل شده به امید این که این رفع مشکل دائمی باشه و دیگه شاهد این چیز ها نباشیم بعد از یه هفته یه 8 دست دوتا 2 زدم بسی حال داد رفقا...

خوش به حالت ما از خماری داریم تلف میشیم

ramin_k

کاربر سایت
Sep 11, 2013
41
آقا یه را دیگه برا رسانهای کردن این مشکل...به نظر من هر روز یه جایی رو به عنوان هدف قرار بدیم حالا این هدف ما میتونه پیج وزیر باشه یا شماره اورگان یا صفحه ی شکایات یه سازمان که ذی ربط باشه...همه با هم هجوم بیاریم به اون شماره یا سایت مشکل خودمون و رو ب گوششون برسونیم....مثه همین کاری که با پیج وزیر به شکل فوق العاده خوبی انجام دادیم....نمیشه پراکنده عمل کنیم ....همه با هم کار کنیم خیلی بهتره...برا اینک

SmileMoON

کاربر سایت
Apr 25, 2014
33
با عرض پوزش از اونایی که میگن درست شده ما رفتیم بازی علاوه بر مشکل دی سی شدن با پینگ 500-350 مواجه شدیم :| ولی امیدوارم اگه واقعا داره مشکل برطرف میشه برا ما هم حل شه

MmHv

کاربر سایت
Mar 28, 2014
362
نام
no one
با عرض پوزش از اونایی که میگن درست شده ما رفتیم بازی علاوه بر مشکل دی سی شدن با پینگ 500-350 مواجه شدیم :| ولی امیدوارم اگه واقعا داره مشکل برطرف میشه برا ما هم حل شه

دقیقا مثل شمام من علاوه بر دیسی PING هم شده ۳ برابر

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,785
نام
محمد
بعد از مدت ها امروز اولین روزی هست که وقتی تست 4.2.2.4 می گیرم، اصلا Time out ندارم :D ایشالا همین جور بمونه :D
پارس آنلاین

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,797
نام
فرشید
مشکل من امروز ساعت 12 ظهر به بعد تا الان حل شده و کاملا مشخصه که اون اصطلاحا پارازیت مذکور رو از روی پورتهای UDP برداشتن، دیشب از وضعیت پینگ تایم با سرویس تحت پروتکل UDP ک. یو که گراف می گرفتم بصورت موربی تایم آوت می داد، اما امروز یه خط ثابت، بدون نوسان و بدون تایم آوت هست!

از موقعی که تاپیک رو استارت زدم این می تونه اولین پست کمی مثبت من در این مورد باشه! 3 ساعت هم بتل 4 بازی کردم و اصلا قطعی نداشت، سرویس هم از سیستک دارم، امیدوارم رفع مشکل دائمی باشه و به تمام ایران سرایت پیدا کنه! همچنان وضعیت سرویسهای خودتون رو اینجا گزارش کنید و تا مشکل برای همه رفع نشده اعلام رای نهایی یا پیروزی نکنید!! برای بار چندم هم بگم، موارد حاشیه ای و فلسفه ی چرایی این مشکل رو مطرح نکنید!

BlackCode

کاربر سایت
May 6, 2014
1
با سلام
من هم از شرکت بایت کاشان که نماینده پیشگامان هست،اینترنت گرفتمDota 2 بازی می کنم...1 هفته پیش اینقدر وضعیت اینترنت بد بود که چندین دی سی داشتم و برای سه بازی بن شدم
امروز چک کردم و در سرور های low priority هیچ لگ-دی سی و... ای نداشتم
اما به محض اینکه ranked جوین شدم با مشکل معروف هر 10 ثانیه به مدت 5 ثانیه دی سی شدن (و روی ثانیه 20 تایم اوت موندن)مواجه شدم
گفتم بیام خبررسانی کنم ببینم کس دیگه ای هم بوده که به سرور europe west ranked جوین داده باشه و مشکلی نداشته باشه؟

batman0

کاربر سایت
Sep 8, 2013
509
مشکل من امروز ساعت 12 ظهر به بعد تا الان حل شده و کاملا مشخصه که اون اصطلاحا پارازیت مذکور رو از روی پورتهای UDP برداشتن، دیشب از وضعیت پینگ تایم با سرویس تحت پروتکل UDP ک. یو که گراف می گرفتم بصورت موربی تایم آوت می داد، اما امروز یه خط ثابت، بدون نوسان و بدون تایم آوت هست!

از موقعی که تاپیک رو استارت زدم این می تونه اولین پست کمی مثبت من در این مورد باشه! 3 ساعت هم بتل 4 بازی کردم و اصلا قطعی نداشت، سرویس هم از سیستک دارم، امیدوارم رفع مشکل دائمی باشه و به تمام ایران سرایت پیدا کنه! همچنان وضعیت سرویسهای خودتون رو اینجا گزارش کنید و تا مشکل برای همه رفع نشده اعلام رای نهایی یا پیروزی نکنید!! برای بار چندم هم بگم، موارد حاشیه ای و فلسفه ی چرایی این مشکل رو مطرح نکنید!

خدا کنه موقتی نباشه اخه سابقه داشته واسه چند ساعت خوب بشه

hamedfc

کاربر سایت
Nov 9, 2011
445
نام
حامد
من که بعداز یه هفته تانستم 4-5 ساعت tlou بازی کنم ولی دیگه دسته شارژ نداشت.فقط خدا کنه موقتی نباشه و برای همه شماها هم هر چه زودتر درست بشه.مخابرات کرمانشاه.بدون استفاده از کاهش دهنده پینگ

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر