اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

blackrider9026

کاربر سایت
Apr 21, 2014
220
نام
SAMAN
مرد مومن ديگه بايد چي كار بكنيم ؟!؟!؟
من خودم دست كم نيم ساعت با موبايل حرف زدم با چندين نفرشون با TEAM VIEWR اومدن كل كامپيوتر من رو زير و رو كردن اما هيچ فايده ايي نداشت !!!
تازه وقتي بهشون مي گم تايم اوت دارم مي گن با 8.8.8.8 بگير ( چون با 8.8.8.8 كمتر تايم اوت مياندازه ! ) ولي وقتي بهشون ميگم چرا با 4.2.2.4 اون همه تايم اوت مي اندازه مي گه شايد مشكل از 4.2.2.4 ه :| ( يعني دروغ به اين بزرگي !!! خودتون ميدونيد 4.2.2.4 مال كجاست و اگر مشكل داشت تا حالا صداي دنيا در اومده بود )

يه لحظه هم اومد يه حرف هاي از پروتكل ها زد كه سريع حرفش رو خورد و پيچوندش

حالا من که زنگ زدم صبانت مشکل را قبول کرد ولی گفت منتظر درست شدنش به سرعت نباشین و گفت زیر ساخت به ما گفته اواسط اردیبهشت که متاسفانه دو سه روز ازش گذشته

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,790
نام
فرشید

دوستان، بعد از گذشت 40 روز از شروع این اختلال قطعا دیگه حتما خود ISP ها و بخشهای فنی و مخابرات و نهادهای مربوطه در شرکت زیرساخت به وجود داشتن این مشکل واقف هستن اما به دلایلی هیچ کدوم این مشکل رو نمی پذیرن و زیر بار نمی رن، قطعا مشکل از بخش داخلی شبکه ی دیتا هست و تنها راه هم پیگیری مداوم و مستمر از طریق بالاترین نهاد مسول( رسما مسول هست، اگر نهادهای دیگه دخیل هستن به ما مربوط نیست) یعنی وزارت ارتباطات هست.

دوستانی که نا امید شدن و ابراز سرخوردگی می کنن بدونن حتی اگر 10 برابر این مدت زمان هم پیگیری این قضیه زمان ببره نباید دست از تلاش بردارید و باید یکبار برای همیشه تکلیف کیفیت و اوضاع بحرانی شبکه ی دیتای ایران رو مشخص کرده و مسولین رو وادار به اظهار نظر رسمی و پذیرش مشکل و حل دائمی مشکل کنیم.

admiralsf

کاربر سایت
Nov 27, 2012
42
دوستانی که نا امید شدن و ابراز سرخوردگی می کنن بدونن حتی اگر 10 برابر این مدت زمان هم پیگیری این قضیه زمان ببره نباید دست از تلاش بردارید و باید یکبار برای همیشه تکلیف کیفیت و اوضاع بحرانی شبکه ی دیتای ایران رو مشخص کرده و مسولین رو وادار به اظهار نظر رسمی و پذیرش مشکل و حل دائمی مشکل کنیم.

وقتی از کسی بخاری بلند نمیشه ....
یک دست صدا ندارد دم قدیمی ها گرم که ضرب المثل می گفتن باید با طلا نوشت

admiralsf

کاربر سایت
Nov 27, 2012
42
اون کسی که که اسپم میکنه توی پروفایل واعظی به چه نتیجه ای میخوای برسی ؟
اینقدر اسپم میکنی کامنت های پایینی زیر تر میرن

نکن حاجی این کارو

₪₪₪₪₪₪₪₪

کاربر سایت
May 28, 2010
443
نام
شایان وزیری
اون کسی که که اسپم میکنه توی پروفایل واعظی به چه نتیجه ای میخوای برسی ؟
اینقدر اسپم میکنی کامنت های پایینی زیر تر میرن

نکن حاجی این کارو
اخه دوست عزیز فکر میکنی اون کاره ایی هستش! این همه مسیج دادیم جوابی و پاسخی نداد حتی حاضر نشده دلیلشم بگه! درحالی که من و خیلی از دوستان دلیل رو فهمیدیم و ایشون صفحه اش یک چیز نمادینه برای پرت کردن هواس منو شما !

arman_phsa

کاربر سایت
Dec 8, 2008
16
اخه دوست عزیز فکر میکنی اون کاره ایی هستش! این همه مسیج دادیم جوابی و پاسخی نداد حتی حاضر نشده دلیلشم بگه! درحالی که من و خیلی از دوستان دلیل رو فهمیدیم و ایشون صفحه اش یک چیز نمادینه برای پرت کردن هواس منو شما !

خب شما اینم در نظر بگیر که وزیر بیکار نیست 24 ساعت پای اینترنت باشه کامنت های منو شما و بخونه . اگر هر 1-2 روز یک بارم آنلاین شه وقتی اسپما رو ببینه مطمعن باش نه اونارو می خونه نه کامنت های پایین ترش که محترمانه درخواستشونو مطرح کردن.

arzfrd

کاربر سایت
May 6, 2014
22
باو این شایان وزیری کیه؟!فازش چیه؟! :| کل اونجا رو با کامنت های بی معنی خودش مزین کرده کامنت های ما گم شده! :|
دوستان این مشکل زود زود حل شه خرداد حل میشه و تا آخر اردیبهشت هیچ تغییری نمیکنه.

joker_old

کاربر سایت
Jan 8, 2014
36
نام
fattah
دوستان قبلا دانلود قطع میشد از همن سرور دوباره ریسیوم میکردم اما جدیدا قطع میشه ریسیوم نداده میکه کلا اون سرور از دست رفته!
یعنی کلا ارتباطو با اون سرور میزنن و حتا ریسیومم نمیشه کرد واقا این کاراشون خداست خدا.

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
فکر کردی باید برای وزیر چه چه به به کنم کلی ضرر زده بهم من بیخود الان یک هفته اینترنت و یک هفته گلدم مصرف شده برای هیچی !و زمان با ارزششم هدر رفته! بعد ایشون نه دلیلشو میگه بعد یک هفته نه چیزی!!! خاموش مانده!
اینقدر براش چه چه به به کردین که الان جوابتونو میده؟
باید قشنگ بهش حرف بزنی که بفهمه یه من ماست چقدر کره داره!
برو پاک کن
...همه ما ضرر دیدیم عزیزم...چه ضرری دیدی به جز این که قبل امتحانات نتونستی چند دست آنلاین بزنی...؟مگه فقط تو هزینه گیم میدی؟
پرو پاک کن...چهارا بزرگتر بهت یه چیزو میگن گوش کن،بجای لج بازی

دوستان قبلا دانلود قطع میشد از همن سرور دوباره ریسیوم میکردم اما جدیدا قطع میشه ریسیوم نداده میکه کلا اون سرور از دست رفته!
یعنی کلا ارتباطو با اون سرور میزنن و حتا ریسیومم نمیشه کرد واقا این کاراشون خداست خدا.
منم مشکل شما رو دارم...حتی بعضی سرور ها که همیشه بی مشکل دانلود میکردم ...الان وسط دانلود سرعت 700kb یهو قفل میکنه . صفر میشه برای چند ثانیه و باید دوباره ریزیوم کنم...

noobrunner

کاربر سایت
Sep 26, 2012
84
نام
Ali
دوستان بنظرم بد نیست توی شکایت ها و اعتراض کردناتون اول یک موضوع مهم تر رو بیان کنید. از اونجایی که ما گیمرهای آنلاین تعدادمون خیلی زیاد نیست و خود من از 3سال پیش همیشه با خودم فکر میکردم اگه یه وقت سرورای EA رو ***** بکنن چه خاکی توی سرم بریزم چون کسایی که آنلاین بازی میکنن خیلی زیاد نیستن و کسی صداش در نمیاد!
یکی از مهم ترین اهدافشون بستن سرویس های Voip و IM بوده تا جلوی ضرر صاحب مخابرات رو بگیرن! (دیگه خودتون میدونید صاحبش کیه)

این سوژه اختلال ایجاد کردن در سرویس های oovoo,skype و... از سوی ایران خوراک من و تو و رسانه های خارجی هست.
بنظرم بهتره توی اعتراضاتون علاوه بر مطرح کردن مشکل گیمینگ به اختلال روی سرویس های چت ویدیویی مخصوصا سرویس های معروف هم اشاره کنید چون کسایی که از این سرویس ها استفاده میکنن رو هم با خودمون میتونیم همراه کنیم که تعدادشون هم کم نیست. خیلیها خارج از کشور هستن و برای ارتباط با خانواده خودشون توی ایران از این سرویس ها استفاده میکنن.

FORSAK3N

کاربر سایت
Jan 9, 2013
216
نام
Mehdy
فکر کردی باید برای وزیر چه چه به به کنم کلی ضرر زده بهم من بیخود الان یک هفته اینترنت و یک هفته گلدم مصرف شده برای هیچی !و زمان با ارزششم هدر رفته! بعد ایشون نه دلیلشو میگه بعد یک هفته نه چیزی!!! خاموش مانده!
اینقدر براش چه چه به به کردین که الان جوابتونو میده؟
باید قشنگ بهش حرف بزنی که بفهمه یه من ماست چقدر کره داره!
دوست عزیز یه نگاهی به پست های دیگه این اقا میکردی میدیدی که بیشتر از اون چیزی که فک کنی واسش اسپم میزارن،اینم اصلا به خودش نمیگیره !
الان اگه ما با این لحن باهاش حرف بزنیم میگه خوب اینا یه چند تا بچه بیشتر نیستن ، این چند تا بچه فوقش چند تا اسپم بزارن ! حرف قبلیشم که گفته واستون جواب میگیرم کلا باده هوا !
هر چند من فکر نمیکنم اینم بتونه مشکل ما رو حل کنه ! اون مجریه راست میگفت سیم اینترنت تو خلیج فارس پخش شده هر کی رد میشه یه لگد بهش میزنه !

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,998
نام
احمد
دوستان چزا خود زنی می کنین :d
اگه یادتون باشه همین مشکل 5-6 ماه پیش اتفاق افتاده بود و اون موقع هم دوستان مثل الان خودشونو به در و دیوار می کوبیدن و به هیچ جایی هم نرسیدن اما مشکل بعد یک مدت خودش بر طرف شد . الان هم فقط کافیه صبر کنین ...

arzfrd

کاربر سایت
May 6, 2014
22
کاملا با دوستمون موافقم!قبلا هم گفتم علاوه بر این حرف دوستمون مسائلی مثل هزینه ی تلف شدئه ی مردم و چمیدونم قطع شدن روزی فروشنده ها و کلا حق الناس رو بکشید وسط!شعار دینیشون رو بندازید جلو تا شاید بیشتر جواب بگیریم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر