اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087
اقا من نت درست شده بود پینگ ام هم زیر 150 بود 6 ساعت تمام بدون دیسکانکت شدن بازی کردم خیلی حال داد

بعد یه دفعه از خواب پریدم :|

بعله داشتم خواب میدیدم :((

آقا دمتون گرم!اکانت وزیر پر از ما شده! :D من هم خودم یک متن مودبانه و شکیل فرستادم.شاید اینطوری واقعا جواب بگیریم دمتون گرم فشار رو ادامه بدید! :D

- - -ویرایش - - -

درضمن دوستان به مسئله ی پولی که دادید و داره تلف میشه و اینکه این مسئله روزی فروشنده ها رو تحت الشعاع قرار داده و ... هم اشاره کنید!بذارید جنبه ی حق الناس بیشتر رو بشه تا شاید شعارهای اسلامی رو قلقلک بده رودتر کار رو راه بندازن!

اقا همینجور کامنت بزارید ممنون از همه دوستانی که زحمت میکشن بخدا با پشتکار میتونیم جواب بگیریم الان چند وقته تو حسرت یه دست بازی تو مپ های ناوال استریک بتل چهار موندم خیر سرمون پریمیوم هستیم ما میتونیم پس خدا قوت و ادامه میدیم با تشکر

خوب یعنی چی ؟
اگه امکان داره واضح بگو ما IQ نداریم
پیام داستانش مال سال 73 74 بود الان سال 93 94 هست !​

به جای اینکه برید سراغ شبکه من و تو .. به جای اینکه بریزید توی کلوب وزیر .. به جای این که توی سازمان تنظیم مقررات شکایت بنویسید .. به جای اینکه بیایید اینجا الکی به فحش بدید، یک شکایت نامه رسمی تنظیم کنید و ارسال کنید به یکی از مقامات قاضایی یا دیوان عالی عدالت

به جای اینکه برید سراغ شبکه من و تو .. به جای اینکه بریزید توی کلوب وزیر .. به جای این که توی سازمان تنظیم مقررات شکایت بنویسید .. به جای اینکه بیایید اینجا الکی به فحش بدید، یک شکایت نامه رسمی تنظیم کنید و ارسال کنید به یکی از مقامات قاضایی یا دیوان عالی عدالت
خب بنظرت کسی بهش توجه میکنه ؟

بازی که نمیشه کرد از اینور هم اینترنت مخابرات خوزستان سرویس های نا محدود رو برداشت که دانلود هم نتونیم بکنیم :)
دارن زمینه سازی میکنن اینترنتو جم کنن شک نکنید!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or