اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087
1-محل سکونت : گیلان / رشت
2-پیغام خطا : Server Connection Timed Out (نهایتا بعد از 4 دقیقه قطع میشه، بعضی وقتا به 10 ثانیه هم نمیرسه !)
3-ISP : اندیشه سبز خزر (ASK)
4-سرویس کاهش پینگ : ندارم (برای کنسول امکانش هست مگه ؟)
5-بازی و پلتفورم : Call Of Duty MW3 روی PS3
الان یک هفته اس این مشکلو دارم
:(

1-نام شهر:شیراز
2-پیام خطا( discunect conection
3- شرکت سرویس دهنده: شاتل
4-سرویس کاهش پینگ:ندارم
5-عنوان سرویس : DOTA2

14938235803163263464.jpg

ای بابا خب میگیم پورت UDP روی رنج فلان تا فلان و یا کلا مختل هست.کلا این قضیه کاملا جا افتاده هست حالا شما بیا بگو غلطه و اشتباهه.من جهت روشنگری گفتم و در همه کتاب های مرجع استفاده میشه و کاملا صحیحه.با عرض پوزش دیگه در این رابطه پستی نمینویسم چون از بحث اصلی منحرف میشه تاپیک.
گفتم که شما بگو پورت udp طرف میگه چه پورتی شمام براش بشمار (هر کس منطقی داره!) فقط برای دوستانی که سیسکو باز! نیستن راحت تر اینه که بگن پروتکل UDP مختل شده
روشنگری رو خوب اومدی؛یه پست از من بده که توش گفته باشم اشتباه میکنید.من فقط گفتم نگید پورت حالا شما سوال کردی دلیلشم آوردم.وسلام

1-محل سکونت : گیلان / رشت
2-پیغام خطا : Server Connection Timed Out (نهایتا بعد از 4 دقیقه قطع میشه، بعضی وقتا به 10 ثانیه هم نمیرسه !)
3-ISP : اندیشه سبز خزر (ASK)
4-سرویس کاهش پینگ : ندارم (برای کنسول امکانش هست مگه ؟)
5-بازی و پلتفورم : Call Of Duty MW3 روی PS3
الان یک هفته اس این مشکلو دارم
:(
من خودم هم اندیشه دارم و الان 1 ماهه که مشکل lost Connection رو تو COD : BO2 دارم .کلا 1 راند هم نمیشه تا اخرش رفت و وسط کار ارور میده لعنتی :-&

بزارید براتون یک داستان واقعی تعریف کنم :
داییم بازنشتسته جهاد کشاورزی هست .. میگفت اون زمان ها مرخصی های ما را کم کرده بودند و نمیتونستیم زیاد مرخصی بگیریم و ما هم چون کارمند دولت بودیم مجبوریم بودین اطاعت کنیم ... حدود سال 74 - 73 بود یک نفر از یکی از روستا های غرب کشور نامه زد به دیوان عالی عدالت کشور و نسبت به قضیه مرخصی شکایت کرده بود و این نوشته بود که من یک فرد روستایی از فلان استان هستم ( اسم استان یادم نمیاد ) من یک همسایه دارم که در شرکت نفت کار میکنه .. اون 14 روز کار میکنه 14 روز مرخصی اما من هفته ای 1 بار اونم جمعه ها تعطیلم .. اون اینقدر میگره و من کمتر از اون .. اون این مزیتها از طرف شرکت بهشون داده میشه و من نمیشه ( چند تا چیز دیگه هم بود ) چه فرقی بین من و اون فرد هست ؟ اون از روستاست من هم هستم، اون کارمند دولت ـه منم هستم هر دو هم همسایه هم هستیم حالا چرا باید بین من و این فرد تفاوت وجود داشته باشه ؟
داییم گفت فقط به خاطر همین نامه اعتراض امیز این فرد روستایی به دیوان عالی عدالت کشور تموم اون سالها مرخصی که کم شده بود به ما برگردوندند !
...................
خودتون دیگه پیام این داستان متوجه شدید

اقا من نتم موقع دانلود هیچ مشکلی نداره و پینگم هم time out نمیده فقط چند روزه یه چیز غیر از کانکشن لاس تو بازی یه چیز جدید رو دیدم که چند بار برام اتفاق افتاده که فکر کنم همین مشکل تو بازی باعث دیسی میشه مثلا در حال پیج باز کردن هستم که برای چند ثانیه 10 یا 15 ثانیه هیچ کاری نمی تونم بکنم انگار هیچ بایتی رد و بدل نشه و انگار اصلا نت نداشته باشی و یکدفعه با سرعت زیادی همون صفحه باز میشه برای شما هم پیش اومده؟

منم دقیقا همیجوریم

داییم بازنشتسته جهاد کشاورزی هست .. میگفت اون زمان ها مرخصی های ما را کم کرده بودند و نمیتونستیم زیاد مرخصی بگیریم و ما هم چون کارمند دولت بودیم مجبوریم بودین اطاعت کنیم ... حدود سال 74 - 73 بود یک نفر از یکی از روستا های غرب کشور نامه زد به دیوان عالی عدالت کشور و نسبت به قضیه مرخصی شکایت کرده بود و این نوشته بود که من یک فرد روستایی از فلان استان هستم ( اسم استان یادم نمیاد ) من یک همسایه دارم که در شرکت نفت کار میکنه .. اون 14 روز کار میکنه 14 روز مرخصی اما من هفته ای 1 بار اونم جمعه ها تعطیلم .. اون اینقدر میگره و من کمتر از اون .. اون این مزیتها از طرف شرکت بهشون داده میشه و من نمیشه ( چند تا چیز دیگه هم بود ) چه فرقی بین من و اون فرد هست ؟ اون از روستاست من هم هستم، اون کارمند دولت ـه منم هستم هر دو هم همسایه هم هستیم حالا چرا باید بین من و این فرد تفاوت وجود داشته باشه ؟
داییم گفت فقط به خاطر همین نامه اعتراض امیز این فرد روستایی به دیوان عالی عدالت کشور تموم اون سالها مرخصی که کم شده بود به ما برگردوندند !
...................

خوب یعنی چی ؟
اگه امکان داره واضح بگو ما IQ نداریم

من دو هفته ـست نمیتونم حتی لایو رو باز کنم :| پینگمم نافرم رفته بالا ( همیشه 130 40 بود الان رو 190 تا 220 قفله ! واقعا دیگه نمیدونم باید چیکار کنم :| ؟

اقا من نتم موقع دانلود هیچ مشکلی نداره و پینگم هم time out نمیده فقط چند روزه یه چیز غیر از کانکشن لاس تو بازی یه چیز جدید رو دیدم که چند بار برام اتفاق افتاده که فکر کنم همین مشکل تو بازی باعث دیسی میشه مثلا در حال پیج باز کردن هستم که برای چند ثانیه 10 یا 15 ثانیه هیچ کاری نمی تونم بکنم انگار هیچ بایتی رد و بدل نشه و انگار اصلا نت نداشته باشی و یکدفعه با سرعت زیادی همون صفحه باز میشه برای شما هم پیش اومده؟

دقیقا !
دیشب ساعت 12 بود یه همچین چیزی شد واسم . منتها تو بازی نه . وب گردی

اگه این مشکل سراسریه پس چرا 80 درصد کسایی که تو لایو باهاشون حرف زدم این مشکل رو ندارن؟!!!:|
ویرایش:
دلیلشو فهمیدم !
من آسیاتک دارم کسانی که با ای پی2.188 هستند از جمله خودم دچار مشکل هستند. رنج 5.22 وسایر ای پی های اسیاتک مشکلی ندارن . این داستان ربط به رنج آی پی داره فک کنم , اینم یه کارشناس بهم گفت !
زنگ بزنید ISP !!!

آخرین ویرایش:
خوب يه سري تحركات ديده شد همين الان !!!

همين چند دقيقه پيش اينترنت من خود به خود قطع شد و حالا وصل شد !!!
پينگ شده 170 اما تايم اوت ها افزايش پيدا كرده از 30 تا يكي به 20 تا يكي :|
دوستان نگيد خوش به حالت !!!! چون تايم اوت ها شايد كم باشه ولي جالبيش اينه توي بازي هاي لگ فراوونه ! حتي وقتي تايم اوت نميده هم لگ مي اندازه !!!

آقای داود داوودی دوست عزیز.قوربون شکلت برم.خواهشا برو اون بدو بیراه هایی که تو پیج وزیر نوشتیو پاک کن...این طوری وزیر بیاد ببینه میخوره تو ذوقش اگرم بخواد کاری کنه دیگه نمیکنه.....این راهش نیست .بزار اعتراضمونو بکنیمدو هفته صبر کنیم اگه درست نشد همه با هم میریم فهش میدیم.دمت گرم اگه حال کردی پاکش کن

...................

پیام داستانش مال سال 73 74 بود الان سال 93 94 هست !

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or