اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

Viruser

کاربر سایت
Sep 23, 2009
5
دوستان مشکل فقط برای پروتکل udp نیست، بازی هایی که با پروتکل tcp هم کار می کنن مشکل دارن. من دیگه کلا خجالت میکشم تو wow انلاین شم ابرو برامون نزاشتن جلوی گیلد.. 3 بار وسط رید دیسی شدم رید 25 نفره رو به .. دادم.........
وفتی زنگ میزنید فقط استم udp رو نبرید

arman_phsa

کاربر سایت
Dec 8, 2008
16
دوستان مشکل فقط برای پروتکل udp نیست، بازی هایی که با پروتکل tcp هم کار می کنن مشکل دارن. من دیگه کلا خجالت میکشم تو wow انلاین شم ابرو برامون نزاشتن جلوی گیلد.. 3 بار وسط رید دیسی شدم رید 25 نفره رو به .. دادم.........
وفتی زنگ میزنید فقط استم udp رو نبرید

من خودمم wow بازی می کنم تو بلیزارد. wow که خیلی خنده داره اوضاعش یک سرور داره "world" که ماله بازی کردنه پینگم توش 100-200 هستش یک سرور داره "home" که ماله چت و انتراکشن با ان پی سی هاست پینگم توش 10k هستش . اگه زون عوض نکنی می شه بازی کرد البته چت همیشه با دیلی 1-2 دقیقه ای میاد برات :)

admiralsf

کاربر سایت
Nov 27, 2012
42
نوشته شده توسط [WaRhEaD];3208788:
پاکش کرد...

یعنی میخواد جواب بده یا چی؟ چه معنی میده این حرکتش :|

کامنتای پست قبلم پاک شده... یعنی بریم بمیریم رسما! ممنون از ارزشی که برامون قائل شدن.

کامنت های پست قبل سرجاشه
لطفا جو سازی نکنید

طبیعیتا وقتی پست جدید رو پاک میکنند به هر دلیل ( شاید مشکل متنی داشته یا هر چیزی ) . کامنت ها هم پاک میشه

hematan

کاربر سایت
May 9, 2011
5
نام
رضا
پاکش کرد...

کامنتای پست قبلم پاک شده... یعنی بریم بمیریم رسما! ممنون از ارزشی که برامون قائل شدن.

دادا کامنتا هست کی گفته پاک شده ؟ یکم دقیق تر نگاه بنداز ...
ایشون گفتن پیگیر هستند و بیاین ما هم امیدوارم باشیم که باشن !

[WaRhEaD]

کاربر سایت
May 23, 2013
167
کامنت های پست قبل سرجاشه
لطفا جو سازی نکنید

طبیعیتا وقتی پست جدید رو پاک میکنند به هر دلیل ( شاید مشکل متنی داشته یا هر چیزی ) . کامنت ها هم پاک میشه
آره هست، نمیدونم چرا بار اول رفتم نبود. جوسازی هم نکردم آقای محترم

Viruser

کاربر سایت
Sep 23, 2009
5
پاکش کرد...

حالا پستش چی بود؟

من خودمم wow بازی می کنم تو بلیزارد. wow که خیلی خنده داره اوضاعش یک سرور داره "world" که ماله بازی کردنه پینگم توش 100-200 هستش یک سرور داره "home" که ماله چت و انتراکشن با ان پی سی هاست پینگم توش 10k هستش . اگه زون عوض نکنی می شه بازی کرد البته چت همیشه با دیلی 1-2 دقیقه ای میاد برات :)

بله فقط میشه فارم کرد
من با تور وصلش میکنم پینگم میشه حدود 4k
100 تومن دادیم فقط می تونیم چت کنیم. نشستم تو AH دارناسوس ایتم ارزون پیدا بشه بخرم بفروشم یکم کاسب شم ...:))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر