اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

kingmammad110

کاربر سایت
Dec 30, 2010
288
نام
محمد
Untitled1Oz3kr.png

بچه ها من رفتم موضوع رو گذاشتم بعد از تایید نیاز به رای دادن شما داره که بیاد بالا لطفا بعد از تایید همکاری کنید و برید رای بدید به همین ادرس http://www.manoto1.com/shows/javab/show41

mamadmir

کاربر سایت
Jul 14, 2012
68
نام
محمد
اره بیاین بچه ها همه باهم تو برنامه جواب صفحه sسایتشون ازشون بخوایم موضوع رسانه ای بشه تعدادمون زیاد باشه خیلی بهتره از اینکه من فقط تنها باشم میدونین که اونها از ما خیلی پیگیر تر هستند حد اقلش اینه که می فهمیم این چه مشکلیه و کی حل میشه اصلا حل میشه یا باید با بازی کردن خدا حافظی کرد
اینم صفحه سایت قسمتی که میشه موضوع رو مطرح کرد من متماننم این راه جواب میده
http://www.manoto1.com/shows/javab/show41

من فرستادم اینم متن پیام
سلام و خسته نباشید خدمت بچه های من و تو
می خواستم مشکل protocol udp رو مطرح کنین و پیگیر بشین . چون خیلی از گیمر های ایران رو چه کسایی که با pc کار می کنن چه کسانی که کنسول استفاده می کنن و آنلاین بازی می کنن با مشکل مواجه کرده حدود 1ماه هست این مشکل برقراره و این هفته اخر شدیدتر هم شده . هیچ کس بیشتر از 2 دقیقه نمی تونه تو ایران گیم انلاین بزنه بعدش دیسکانکت می شن لطفا اگر در توانتون هست این مشکل رو برای ما گیمر ها پیگیری کنید.

- - -ویرایش - - -

به نظر من تعداد بالا نظر بدید که پیگیریش سریعتر باشه

SogMaD

کاربر سایت
Feb 6, 2011
91
روز 27 ارديبهشت روز صنعت اينترنت ملي را به عموم ملت ايران تبريك باد حالا ببينيد

ما هم به همه کسانی که زحمت میکشن این *****ها و اختلال ها رو در سیستم اینترنت ایران بوجود میارن تبریک و خسته نباشید عرض میکنیم...

₪₪₪₪₪₪₪₪

کاربر سایت
May 28, 2010
443
نام
شایان وزیری
[FONT=Tahoma, Verdana, Arial, Calibri, Geneva, sans-serif]منم برای اینکه اعتراض هامونو به سطح جدید تری ارتقاع بدیم پا پیش گذاشتم و هم از دو بازی محبوب کال اف دیوتی و بتل فیلد 4 زمانی که دچار ارور لاست کانکشن میشن رکورد گرفتم و اخرشم پیغام خودمو به صورت تصویری برای این مسئولین گذاشتم شاید به درد خورد!
[/FONT]

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
صفحه وزیر در کلوب داره با کامنت های گیمر ها بمبارون میشه....همینجوری ادامه بدین شاید یه فرجی بشه....لطفا فقط کلمات ناجور به کار نبرید که بی فایدست...منتظر شید تا وزیر یه پست جدید بذاره دوباره همین کامنت ها رو بذارید...امان ندید...
خود وزیر آدم خوبیه اگه ببینه مشکل حاده جدی مشکل رو پیگیر میشه...

Itachi_Uchiha

کاربر سایت
May 17, 2009
616
نام
امیر
صفحه وزیر در کلوب داره با کامنت های گیمر ها بمبارون میشه....همینجوری ادامه بدین شاید یه فرجی بشه....لطفا فقط کلمات ناجور به کار نبرید که بی فایدست...منتظر شید تا وزیر یه پست جدید بذاره دوباره همین کامنت ها رو بذارید...امان ندید...
خود وزیر آدم خوبیه اگه ببینه مشکل حاده جدی مشکل رو پیگیر میشه...

53757241167271078369.jpg

dude

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,927
نام
امیرعلی
در زندگی زخم هایی هست که آنقدر در پوست و گوشت نفوذ میکند که حتی گذر زمان هم نمیتواند التیام بخش باشد.صادق هدایت - بوف کور
این زخم ها همیشه باهاتون میمونه تا یه ماه دیگه این مشکلم حل بشه بازم در عمق وجودتون میترسین هر لحظه نتتون قطع بشه این ترسو با خودتون تا زمانی که تو ایرانید به گور میبرید :D

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
لطفا بی احترامی نکنید توی اون صفحه بدتر به ضرر خودمونه که میگن حالا 40-50 نفر بی فرهنگ اومدن یچیز گفتن بیخیال . تا میتونید توی ادلیست ها و فیس بوق هم اطلاع رسانی کنید حتی به کسایی هم که بازی نمیکنند بگید برن نظر بذارن .
من حالا فعلا با یک برنامه دارم بازی میکنم ، 1.5 ساعت Rust . حدود 30 دقیقه کال اف دیوتی . 1 ساعت کانتر . قطع نشد .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر