اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

mr.exe

کاربر سایت
Aug 17, 2013
345
نام
محمد
سلام دوستان من یه شماره پیدا کردم بعد 1 روز سرو کله زدن و دعوا بلاخره که مربوط میشه به همین پورتو اینا من زیاد اطلاعات نداشتم شماره دادن گفتن به کسی بگو که دقیقا مشکلو میدونه از پورت گرفته تا...منظورم این نیست بازی دیسکانکت میشه خودمم اینو میدونم
:)

یا استارتر یا... بگه تا شماررو بدم
اگه میشه شماره رو پ خ کنین .

بچه ها فایده نداره من تا دلتون بخواد با پشتیبانی isp حرف زدم هیییچ فایده ای هم نداره اونا خودشونم صداشون در اومده...
قضیه اینجاست که این مشکل توی وبگردی تاثیر نداره به خاطر همین مردم زیاد صداشون در نیومده .اصن شاید حتی مسئولین(؟!؟) هم متوجهش نشده باشن. فقط مشکل ما بدبختاییم..........

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
منم برای بار دوم به عصر تلکام زنگ زدم...جواب سر بالا میدن...هر چی میگم شما باید مکاتبه کنید و مشکل رو بگید بهشون....اخرشم میگه باشه پیگیری میکنیم،میگم فهمیدی مگه مشکل چیه ....میگه نه ولی ما پیگیری میکنیم...=))

ⓘceғℓoฬer

کاربر سایت
Dec 10, 2011
1,187
نام
Mahdi D.K
منم برای بار دوم به عصر تلکام زنگ زدم...جواب سر بالا میدن...هر چی میگم شما باید مکاتبه کنید و مشکل رو بگید بهشون....اخرشم میگه باشه پیگیری میکنیم،میگم فهمیدی مگه مشکل چیه ....میگه نه ولی ما پیگیری میکنیم...=))

نه كه حرفه اي هستن مغز شما رو ميخونن كه چي ميخواين بگين فقط نمي دونم چرا مغز خودشون راكده؟! (برخي اپراتورها)

Sent from my HTC Phone using Tapatalk

D.ace

کاربر سایت
Aug 6, 2011
795
نام
JoE
به نطر من تنها راه حل اینه که همه با هم نت هامون رو جمع کنیم پول بهشون نرسه حساب کار دستشون میاد D:

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
به نطر من تنها راه حل اینه که همه با هم نت هامون رو جمع کنیم پول بهشون نرسه حساب کار دستشون میاد D:

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
مگه گیمر ها چند نفرند که این کار جواب بده...؟!کل ایران 5 هزار نفر هم فکر نکنم آنلاین بازی کنند...تازه خیلی دست بالا گرفتم 2هزار ته تهشه...همین بازی سنتر 600 نفر اعلام مشکل کردند...واقعا فکر میکنی اگه اینا نت خودشونو جمع کنند کی این وسط متضرر میشه...؟ما یا اونا؟ یچی بگید با عقل جور دربیاد;)

unborn

کاربر سایت
Jun 21, 2009
46
نام
ali
دوستان باز شماره اینه برا اینکه یه شماره مستقیمه برا یک نفر بنظرم هر چقد بیشتر زنگ بزنید بهتر
021-88031509
باهاشون(آقای سپهر) صحبت کردم اینم میگه یا ***** هست یا نیست (0 یا 1) اصن هر چی میگفتم حرف خودشو میزد(ایراد از سرور اوناست)(چقدرم لامصبا با اعتماد به نفس صحبت میکنن آدم اطلاعاتش کم باشه واقعا با خودش فکر میکنه که اینا هیچ کارن).بعد هم گفت بتل بخش سوییچ زیرساخت شاید بتونن کمکی کنن که اونجام یه خانم خوبی بود کلی حرف زدیم و در آخر گفت واقعا من نمی تونم براتون کاری کنم.

unborn

کاربر سایت
Jun 21, 2009
46
نام
ali
دوستان حتما تماس بگیرید (قسمت *****ینگ زیرساخت):88031509
آی پی سروری که بهش وصل میشید رو بدید.(آی پی رو میدیم).نه الان من تست کردم یه packet udp فرستادم هیچ مشکلی نداره!
این حرفیه که به طور قطع وقتی با نهاد های متولی چیلترینگ تماس بگیرید حتما میشنوید.
اول اینکه یه آی پی پینگ دار دمه دست داشته باشید این آی پی میتونه آی پی یه سرور تیم اسپیک یا هر نرم افزار VOIP یا گیمی باشه مثلا برای نمونه آی پی یه سرور تیم اسپیک تو لیتوانی برای دوستانی که آی پی ندارن میتونن اینو مثال بزنن:77.241.192.88 بگین که ما با دوستام میخایم بریم انجا صحبت کنیم ظرف یه مدت خیلی کوتاهی (مثلا 5دقیقه) قطع میشیم و دیگه هم نمی تونیم وصل شیم و تمامی کاربران دیگه از کشورهای مختلف بدون مشکل استفاده میکنن و هیچ گونه policy تحریم آی پی های ایران در این سرور(ها) وجود ندارد و با ساپورت گیم (سرور VOIP) تماس گرفتیم و همگی اعلام میکنن که مشکلی از سمت اونها نیست که اگه بود کاربران کشورهای دیگه هم با مشکل روبرو میشدند! فقط هم این سرور نیست کافیه به یک جایی خارج از ایران باشه (عراق ترکیه اروپا) با پروتکل UDP وصل بشی بازم آی پی سرور رو بلاک میکنه
-----------------------------
تمامی راه هایی که به ذهنتون میرسه که شاید این مساله رو رسانه ای و دولت رو متوجه اعتراض و نارضایتی جمع کثیری! از مردم شده رو اینجا بگید لطفا من یکی که بد پایم.

admiralsf

کاربر سایت
Nov 27, 2012
42
دوستان حتما تماس بگیرید (قسمت *****ینگ زیرساخت):88031509
آی پی سروری که بهش وصل میشید رو بدید.(آی پی رو میدیم).نه الان من تست کردم یه packet udp فرستادم هیچ مشکلی نداره!
این حرفیه که به طور قطع وقتی با نهاد های متولی چیلترینگ تماس بگیرید حتما میشنوید.
اول اینکه یه آی پی پینگ دار دمه دست داشته باشید این آی پی میتونه آی پی یه سرور تیم اسپیک یا هر نرم افزار VOIP یا گیمی باشه مثلا برای نمونه آی پی یه سرور تیم اسپیک تو لیتوانی برای دوستانی که آی پی ندارن میتونن اینو مثال بزنن:77.241.192.88 بگین که ما با دوستام میخایم بریم انجا صحبت کنیم ظرف یه مدت خیلی کوتاهی (مثلا 5دقیقه) قطع میشیم و دیگه هم نمی تونیم وصل شیم و تمامی کاربران دیگه از کشورهای مختلف بدون مشکل استفاده میکنن و هیچ گونه policy تحریم آی پی های ایران در این سرور(ها) وجود ندارد و با ساپورت گیم (سرور VOIP) تماس گرفتیم و همگی اعلام میکنن که مشکلی از سمت اونها نیست که اگه بود کاربران کشورهای دیگه هم با مشکل روبرو میشدند! فقط هم این سرور نیست کافیه به یک جایی خارج از ایران باشه (عراق ترکیه اروپا) با پروتکل UDP وصل بشی بازم آی پی سرور رو بلاک میکنه
-----------------------------
تمامی راه هایی که به ذهنتون میرسه که شاید این مساله رو رسانه ای و دولت رو متوجه اعتراض و نارضایتی جمع کثیری! از مردم شده رو اینجا بگید لطفا من یکی که بد پایم.

مثال ها ترجیحا دوتا 2 باشه
UDP های دوتا 2 رو هم دادم صفحه پیشه فکر کنم

Big_Bang

کاربر سایت
Jul 11, 2012
8
نام
AlireZa
آقا یه سوال٫ الان سرور گیم داخلی هم داریم؟ مثلا سی اس سورس٫ شاید سرورهای داخل این مشکل رو نداشته باشند٫ آخه مدتی هست که ترافبک بین الملل اینترنت از شبکه خصوصی زیرساخت رد میشه شاید این مشکلات به این خاطر باشه.
به این اسکرین شات هایی که میزارم نگاه کنید متوجه منظورم میشید.
53586174641304921509.jpg

24765067458335501002.jpg

Rey Mysterio_619

کاربر سایت
Mar 8, 2008
2,493
نام
Arman

1-کرج
2-قطع شدن پشت هم در بازی(Timeout)
3- مخابرات
4-ندارم
5-Counter strike:Go , Victory:The age of racing,Team Fortress 2

- - -ویرایش - - -

آقا یه سوال٫ الان سرور گیم داخلی هم داریم؟ مثلا سی اس سورس٫ شاید سرورهای داخل این مشکل رو نداشته باشند٫ آخه مدتی هست که ترافبک بین الملل اینترنت از شبکه خصوصی زیرساخت رد میشه شاید این مشکلات به این خاطر باشه.
به این اسکرین شات هایی که میزارم نگاه کنید متوجه منظورم میشید.

توی Cs:Go من تو سرور ایرانی هم تایم اوت دارم...

LORD

کاربر سایت
Jan 31, 2011
231
نام
آریا
مگه گیمر ها چند نفرند که این کار جواب بده...؟!کل ایران 5 هزار نفر هم فکر نکنم آنلاین بازی کنند...تازه خیلی دست بالا گرفتم 2هزار ته تهشه...همین بازی سنتر 600 نفر اعلام مشکل کردند...واقعا فکر میکنی اگه اینا نت خودشونو جمع کنند کی این وسط متضرر میشه...؟ما یا اونا؟ یچی بگید با عقل جور دربیاد;)
ایران بیشتر از 2000 تا آنلاین گیمر داره :) فقط توی گارنا حدود 2500-2700 پلیر داریم که شبانه روز افتادن روی دوتا ، خیلی ها از جمله خود من فقط دوتا 2 بازی میکنیم که کم کم 2000تا توی چنل ها دیدم و دوستانی هم که WoW و با کنسول آنلاین بازی می کنن فکر کنم دیگه کمه کم 1500 نفر باشن ! با همین حساب سر انگشتی و احتساب مولتی پلتفرم بازی کردن بعضی ها و بقیه چیزهاش حداقل 5500 گیمیر هستن ! ( البته مسلم هست که دقیق نیست این امار و کاملا" سر انگشتیه )

amon47

کاربر سایت
Jun 20, 2012
65
شهر: تهران
پیام خطا: قطع شدن پشت هم در بازی(Timeout)
شرکت سرویس دهنده: نخابرات
سرویس کاهش پینگ: ندارم
بازی: Dota 2, CS: GO

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر