اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087
واسه من دیروز و چند روز قبل درست شده بود امروز مشکل برگشته
دوستان شما هم همین وضعیت رو دارید؟

در حال حاضر برخی مسیرها قطع و برخی پورتها در شبکه ی داخلی کاملا بسته شده، مشکل سراسری هست!! هر چی هست فقط در محدوده ی مرز داخلی هست، هیچ کجای دنیا به عمرشون همچین اینترنتی رو تجربه نکردن و نخواهند کرد!

1-نام شهر : تهران
2-ارور مختل کننده ی بازی: قطع شدن پورت UDP
3- شرکت سرویس دهنده :شاتل
4-سرویس کاهش پینگ : ندارم
5-Heroesofnewerth یا HON

بالاخره راه حل چیه ؟ کسی راهی پیدا نکرده ؟ ؟؟؟

وافعا" از حد تحمل خارح شده .
مثل فحش میمونه این وضعیت ، ضعیف ترین اینترنت رو با بالاترین قیمت میخریدیم صدامونم در نمیومد .
ولی الان دیگه شورش رو در آوردن ، تنها کاری که باید بکنن اینه که دست از این توهم جلوگیری از دسترسی به سایتهای ناحور بردارن .
به خدا با یه تایم اوت اون کسی که میخواد بره سایت پ.ورن ، میره ، این وسط تنها قشری که آسیب میبینن ماییم .
الان V.Pn و ****** ها همه کار میکنن ، نهایتا " با یه قطعی کوتاه دوباره وصل میشن ، اونهایی که ضرر میکنن ماهاییم که از پورت UPD برای بازی استفاده میکنیم نه پ.ورنو .
ای خدا ....

آخرین ویرایش:
وافعا" از حد تحمل خارح شده .
مثل فحش میمونه این وضعیت ، ضعیف ترین اینترنت رو با بالاترین قیمت میخریدیم صدامونم در نمیومد .
ولی الان دیگه شورش رو در آوردن ، تنها کاری که باید بکنن اینه که دست از این توهم جلوگیری از دسترسی به سایتهای ناحور بردارن .
به خدا با یه تایم اون کسی که میخواد بره سایت پ.ورن ، میره ، این وسط تنها قشری که آسیب میبینن ماییم .
الان V.Pn و ****** ها همه کار میکنن ، نهایتا " با یه قطعی کوتاه دوباره وصل میشن ، اونهایی که ضرر میکنن ماهاییم که از پورت UPD برای بازی استفاده میکنیم نه پ.ورنو .
ای خدا ....
نمیدونم والا هرکی یه چی میگه ولی به نظر من به شبکه ملی برمیگرده این مشکل

با سلام به همه
آقا ما هم هنوز مشکل داریم از اول عید تا حالا.
هر چند دقیقه یکبار DC می شیم.از شیراز، تهران، مشهد، اصفهان.....خیلی وضع خرابه.
از طرف جمعی از پلیر های League of Legends

دوستان تورو خدا دست رو دست نزارید isp هارو زنگ بارون کنید مجبور میشن خودشون به مسئولان بگن این مشکل رو ما که دستمون به اونا نمیرسه حداقل به همین شرکت ها بگیم شاید یه فرجی شد

اوایل که ویدیو پلیر اومد اینا مشکل دشتن ولی رایج شد بعد ماهـــــواره اومد بازم مشکل داشتن ولی رایج شد
شیطونه میگه پاشیم بریم همگی اینترنت ماهــــوارهی بخریم بینم اینا چه غلطی میکنن با پینگای عالیشون و سرویس دهی خوبشون (جهنم ضرر من حاضرم دستگیر بشم)

اوایل که ویدیو پلیر اومد اینا مشکل دشتن ولی رایج شد بعد ماهـــــواره اومد بازم مشکل داشتن ولی رایج شد
شیطونه میگه پاشیم بریم همگی اینترنت ماهــــوارهی بخریم بینم اینا چه غلطی میکنن با پینگای عالیشون و سرویس دهی خوبشون (جهنم ضرر من حاضرم دستگیر بشم)

دقیقا مشکل اساسی ای که اینترنت ماهواره ای داره چه یک طرفه چه دوطرفه پینگ های فوق العاده بالاشه ، 600-700 می چرخه در بهترین حالت

درود دوستان دوره جدید time out از امروز صبح دوباره شروع شده !!!
امروز که میخوام مثلا از مزایای PREMIUM EVENT استفاده کنم که 48 ساعت هست bf4 یکسره شده lost connection مسخره است ماه قبل هم همین مشکل رو توی این دو روز مهم داشتم امروز هم شده مثل ماه قبل خدا لعنت کنه باعث و بانی این خرابی های اینترنت رو...

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or