اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
نه من مشکلی ندارم فقط بعضی موقع ها لا به لا تایم اوتایی که میده یه دونه فایل Sent میشه اونم با پینگ عالیه 1200 :bighug: تازه این که چیزی نیست بعضی موقع ها هم فقط گوگل رو میتونم باز کنم بقیه سایتا در حال لود شدن میترکن و پینگ که میگیرم همشون تایم اوت می دن :bighug:
وای که چه قدر من خوش حالم :bighug:;;)

amirekhm

کاربر سایت
Nov 9, 2008
190
نام
امیر ابراهیم
من از 2 تا شرکت مختلف تو اهواز وایرلس گرفته بودم اصلاً تایم اوت نداشتن مخصوصاً یکیشون که هم پینگ خوبی داشت هم اینکه تو این بساط ارور udp قابل بازی کردن بود dc نمیشد اما از دیروز تا الان به قدری افتضاح شده که حد و حساب نداره پینگ با 4.2.2.3 300 و کلی تایم اوت قبل از عید adsl از مخابرات داشتم بعد از کلی مشاجره خط رو تخلیه کردم رفتم از های وب بگیرم بعد از ثبت نام و گرفتن پول گفتن خطتون ساپورت نمیشه رفتم پارس آنلاین گفتن سهمیه پورت نداریم معلوم نیست تا کی پورت خالی بشه با گردنی کج برگشتیم مخابرات گفتم نت می خوام الان 10 روزه رانژه نشده هر روز میرم اونجا خودشون میگن نمیدونیم چرا اینطوریه احتمالاً خطتون رو دارن فیبر نوری میکنن!! :|

HadiC4

کاربر سایت
Mar 23, 2011
8
نام
Hadi
از دیشب تا الان اینترنت مخابرات: پینگ 150.بدون تایم اوت و دیس.بدون لگ

بازی های تست شده: بتل 4 و بتل 3 و لاداوت استیم.

فعلا که عالیه.ببینیم تا کی اینا پشیمون میشن.

Cyd

کاربر سایت
Apr 16, 2014
62
دوستان جك سال ٩٣ تازه امروز به دستم رسيد زنگ زدن الان به ISP گفتم چرا 4.2.2.4 پينگش به اين وضعه گفت yahoo ايران را تحريم كرده !!!!!!!!!!! گفتم اين چه تحريمي هست از ساعت 3 تا 9 پينگش عاليه 80 ميده تايم ات نداره گفت تحريم كامل كه نيست !!!!!!!!! واي كه ما چه كسايي كه دارن روي اينترنت ما كار ميكنن

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
من نه مشکل پینگ دیگه دارم نه قطعی!
دوستان دقت کنن مشکلایی مثل دیسکانکت که خیلی کم اتفاق میوفته قبلا هم بوده! یعنی ربطی به پورت قطع کردن نداره! انتظار ندارید حالا که با udp کار ندارن ییهو اینترنتتوت کیفیتش بشه مثل اروپا

Sent from my LG-P715 using Tapatalk

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
دوستان جك سال ٩٣ تازه امروز به دستم رسيد زنگ زدن الان به ISP گفتم چرا 4.2.2.4 پينگش به اين وضعه گفت yahoo ايران را تحريم كرده !!!!!!!!!!! گفتم اين چه تحريمي هست از ساعت 3 تا 9 پينگش عاليه 80 ميده تايم ات نداره گفت تحريم كامل كه نيست !!!!!!!!! واي كه ما چه كسايي كه دارن روي اينترنت ما كار ميكنن
در این که isp چرت جواب شما رو داده شکی نیست....ولی 4.2.2.4 کلا از سمت زیر ساخت ایران مشکل داره و برای همه نوسانیه....ملاک رو که همه isp ها یجورایی قبول دارند 8.8.8.8 بذارید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر