اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

Dyrone

کاربر سایت
Mar 19, 2014
112
من نه مشکل پینگ دیگه دارم نه قطعی!
دوستان دقت کنن مشکلایی مثل دیسکانکت که خیلی کم اتفاق میوفته قبلا هم بوده! یعنی ربطی به پورت قطع کردن نداره! انتظار ندارید حالا که با udp کار ندارن ییهو اینترنتتوت کیفیتش بشه مثل اروپا

Sent from my LG-P715 using Tapatalk

کسی از کیفیت اروپا حرف نزد دوست عزیز!
مال من هنوز کاملا درست نشده الان من تو lol پینگم رو 350 (سرور اروپایی که همه 130 پینگ دارن) تایم اوت هم داره! امروز هم وسط بازی بودم دوباره شروع کرد قطع شدن 2 ثانیه خوب 10 ثانیه trying to reconnect

ویرایش: در جواب دوست عزیز که پست پایین رو زدن:
فکر نمیکنم این دی سی شدن مقطعی ربطی به ISP داشته باشه!
و خدمتتون عرض کنم که این مشکلات تایم اوت و پینگ این چند روز اخیر پیش اومده (یکی دو روز قبل از اینکه درست بشه تعداد زیادی این مشکل پینگ و تایم اوت رو داشتن)
واسه اکثر بچه ها حل شده منتهی مشکلات من همچنان باقی هست! (البته نه به قوت قبل)
قبلا در حالت عادی با همین ISP پینگم 250 بود!

آخرین ویرایش:

Mohammad Ghost

کاربر سایت
Mar 17, 2013
691
نام
محمد
دوستان عزیز دقت داشته باشن مشکل پینگ و تایم اوت دادن و پکت لاست بالا و ... اصلا ربطی به مشکل پروتکل UDP و مشکلاتی که این تاپیک به خاطرش فعال شد نداره و به کیفیت شبکه ارتباطی شما و ISP شما با خارج مرتبط است پس خواهشا لطف کنید مسائل فرعی و مشکلات کلی ISP خودتون رو در دو تاپیک مرتبط دیگه مطرح کنید نه اینجا و بزارید اینجا انحصارا مشکل اصلی پورت های پروتکل UDP برسی بشود تا بفهمیم مشکل همچنان باقی است یا خیر.

البته اینطور که من پست های اخیر رو میخوندم مثل اینکه مشکل خیلی از دوستان حل شده (همینطور خودم از هفته ی پیش) و کمتر کسی هست که مشکل داره ولی بازم لطف کنید مراعات نمایید و تاپییک رو در روال و راستای اصلی خودش نگه دارید.
متشکر.@};-@};-@};-

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
من امروز 5 ساعت دل سیر bf4 زدم و فقط بیار انداخت بیرون و اصلا لگ نمیداد. بعید میدونمم که مربوط به مشکل udp بوده باشه همون یبار.
64 نفر فول نرم بازی کردم جاتون خالی...چون ممکنه دیگه این شرایط رو هیچ موقع تجربه نکنم خفه کردن خودمو:d
Untitled.jpg

Mohammad Ghost

کاربر سایت
Mar 17, 2013
691
نام
محمد
ویرایش: در جواب دوست عزیز که پست پایین رو زدن:
فکر نمیکنم این دی سی شدن مقطعی ربطی به ISP داشته باشه!
و خدمتتون عرض کنم که این مشکلات تایم اوت و پینگ این چند روز اخیر پیش اومده (یکی دو روز قبل از اینکه درست بشه تعداد زیادی این مشکل پینگ و تایم اوت رو داشتن)
واسه اکثر بچه ها حل شده منتهی مشکلات من همچنان باقی هست! (البته نه به قوت قبل)
قبلا در حالت عادی با همین ISP پینگم 250 بود!
کاملا حرف شما صحیح بنده هم منظورم به طور خاص شخص شما نبودید و بحث دی سی شدن مقطعی رو هم الان همه میدونن از مشکل کلی UDP هست ولی پست های اخیر یکم جهتش به سمت موضوع {بحث و تبادل نظر در باره ی ISP ها } کشیده شده و بحث پینگ و لگ و تایم اوت که این جاش اینجا نیست.
اینجا انحصارا اگر کسی مشکل قطعی مکرر در بازی یا ارور های UDP داره باید اعلام کنه و خواهش هم کردم از بحث های مذکور خودداری بشه چون تاپیک مربوط به اون ها موجود هست.
با تشکر.@};-@};-

nik 2011

کاربر سایت
May 26, 2011
1,008
2 حالت داره.
1 : دارن خرابکاری میکنن و گیم آنلاین پر!(99.9999 درصد)
2 به احتمال 0.000000000001 درصد دارن یه دستی به سر و روی زیرساختها می کشن.

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
قیافه گیمر ها ی ایران در این روزها
video-gamer-angry.jpg

یک مگ مخابرات پوکید - تا ساعت 12 خوب بود بعدش یک دفعه نابود شد پینگ همش request time out .

unborn

کاربر سایت
Jun 21, 2009
46
نام
ali
دیگه حتی با عوض کردن آی پی هم نمیتونید دوباره وصل بشید!
این 4 روزی هم که از این قضایا خبری نبود مثکه داشتن رو بهتر کردن چیلترینگ کار میکردن!
بازی آنلاین در ایران هم مثله خیلی چیزای دیگه به تاریخ پیوست.

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
سوال : چرا اینترنت کشور ایران دارای مشکلات بسیاری است ؟

پاسخ :
33008557145921921501.png

اگر تا اون موقع دوستان زحمت نکشند و کامنت های بسیاری زیبا و پر مفهومی در پاسخ این سوال داده شده را منهدم نکنند می توانه یک پاسخ جامعی باشه برای من و شمایی که شاید بیشتر تایم در روز را صرف استفاده از این تکنوژی می کنیم و هنوز پاسخ قانع کننده ای در این مورد که چرا نوسان داره یا چرا سرعت پایین است چرا پورت ها بسته میشه و ...... هزاران چرا دیگر.توصیه می کنم یک سر حتما به سایتشون بزنید و از پاسخ های مفهومی و عمیق دوستان نهایت استفاده را بکنید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر