اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

aveni1997

کاربر سایت
Feb 10, 2016
12
اینکارو کردم گویا فقط ie هست که این تبلیغات توش نمیاد

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
من هم این مشکل رو داشتم. مربوط به مرورگر هست، بعد یک مدت این تبلیغات رو نشون میدن اگه نسخه رایگان داشته باشید. هیچ کاری نمیشه بکنید.
از مرور Edge که مخصوص ویندوز 10 هست استفاده کنید، در حد موزیلا کار میده.

amirinFo

کاربر سایت
Feb 10, 2016
39
من هم این مشکل رو داشتم. مربوط به مرورگر هست، بعد یک مدت این تبلیغات رو نشون میدن اگه نسخه رایگان داشته باشید. هیچ کاری نمیشه بکنید.
از مرور Edge که مخصوص ویندوز 10 هست استفاده کنید، در حد موزیلا کار میده.
از گوگل کروم بعید در هر حال من از edge استفاده میکنم مشکلی نداره

naeim_n1

کاربر سایت
Feb 2, 2016
222
سلام دوستان
من مي خواستم از شركت پتياك اينترنت پوينت تو پوينت بگيرم،مي خواستم بدونم كه كسي تجربه اي ازشون داره يا نه؟از لحاظ سرعت چطوره؟
متاسفانه امكان گرفتن اينترنت روي خط تلفن نيست چون خط ها فيبر هست و بايد از محابرات نت گرفت كه الان از مخابرات اينترنت دارم خيلي اوضاع خرابه
مي خوام سرويس پيونت تو پوينت بگيرم و بهترين شركتي كه به نظرم پيدا كردم همين پتياك بود
لطفا راهنمايي كنيد
ممنون

S.A.E.E.D

کاربر سایت
Nov 3, 2015
47
نام
سعید
دوستان جدیدا این صفحه ها باز میشه تو هر سایتی اینا چیه جریانش؟ اسکن هم کردم چیزی پیدا نکرده
823794679a27b9191d56782874913a12.jpg

مربوط به برنامه هایی هست که به صورت خودکار در سیستم نصب میشن و از پهنای شما برای تبلیغ خودشون استفاده میکنند
در افزونه های مرورگرتون یک بررسی بکنید
اگر مشکل حل نشد مرورگر رو با رجیستری مربوط بهش پاک کنید
و اگر هم جواب نداد به یاد بیارید که از کی این تبلیغات امدن و در سیستم ریستور برید و اگر پوینتی وجود داشت به قبل از وقوع این تبلیغات ریستور کنید

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,967
نام
احمد
سلام دوستان
من مي خواستم از شركت پتياك اينترنت پوينت تو پوينت بگيرم،مي خواستم بدونم كه كسي تجربه اي ازشون داره يا نه؟از لحاظ سرعت چطوره؟
متاسفانه امكان گرفتن اينترنت روي خط تلفن نيست چون خط ها فيبر هست و بايد از محابرات نت گرفت كه الان از مخابرات اينترنت دارم خيلي اوضاع خرابه
مي خوام سرويس پيونت تو پوينت بگيرم و بهترين شركتي كه به نظرم پيدا كردم همين پتياك بود
لطفا راهنمايي كنيد
ممنون
کیفیتش خوبه . مخصوصا در حال حاظر بهترین طرح های نامحدود رو داره ولی کمی شلوغ شده و ساعت هایی که ترافیک شبکه بالاست پینگ هم به فنا می ره :d
تا جایی که یادمه تا 1 ماه اگه ناراضی بودین می تونستین زنگ بزنین بیان جمع کنن همه چیز رو و پول رو برگردونن . موقع نصب هم حتما به طرف بگین که برای گیم می خواید نت رو و بهترین حالت ممکن ست کنه رادیو رو.در مورد خود رادیو هم توصیه من اینه که حتما از این مدل های دیش شکل بگید براتون نصب کنه ...

آخرین ویرایش:

Kent

کاربر سایت
Sep 6, 2007
573
اینکارو کردم گویا فقط ie هست که این تبلیغات توش نمیاد

خوب پس تو کروم برو تو قسمت extensions ببین چیزی به اسم dns unlocker به چشمت میاد.
اگه نبود یه سری هم بزن به قسمت پروگرامهات تو کنترل پنل ببین برنامه ای هست که به چشمت نا اشنا بیاد.
در ضمن ویندوز رو اپدیت کنید! شمارا شمارا از اپدیت ویندوز غافل نباشید.

Monk_e83

کاربر سایت
Mar 1, 2012
69
نام
eHsan
بازم نزدیک عید شد اینا اینترنتو ترکوندن ! از ساعت 10 به بعد یهو بازی دی سی میشه (مشکل UDP) .
وی پی ان های کاهش پینگ هم اون چندتایی که تست کردم همینطور بودن .
خدا لعنتشون کنه .

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,027
نام
میثم
خوب طبق گفته دوستان مشکل udp دوباره برگشته.
حرفی برای گفتن نیست دیگه.به هر بی وجدانی بود که بود پیاممون رو رسوندیم و هیچ ترتیب اثری نداشت.
فقط موضوع سر در تاپیک رو به امار 95 تغییر بدین دیگه کم کم.البته تو پرانتز 96و97و99 والی اخر....

aveni1997

کاربر سایت
Feb 10, 2016
12
اخهه udp رو چرا میبندن اصلا؟
پ.ن : دیروز سرویس 128 کیبوبیت حجمی شاتل گرفتم سرعتش 16 مگابیت بود! بالاخره پس از سال ها فهمیدم اینترنت یک ذره پرسرعت یعنی چی! حیف که حجمی بود و همه 4 گیگ رو دیروز دانلود کردم.

alocersade

کاربر سایت
Mar 27, 2015
47
نام
علی
تا اونجايي كه من ياد گرفتم پورت udp توي شبكه داخلي استفاده ميشه و به اينترنت فرستاده نميشه
حواستون باشه igmp بسته نباشه

مثلا بازي warface رو پورت ١٧٢٥ tcp كار مي كنه
League of legends
هم همينطور

دوتا٢ عم همينطور
كمتربازي با udp كار مي كنه

اگه كسي فروم تخصصي ميشناسه كه ميشه وايرشارك ها رو به اشتراك گذاشت بگه كه بحثو تخصصي كنيم

Sent from my iPhone using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر