اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087
اختلال udp شدید تر از گذشته برگشت :|

کارمندان و همینطور وزیر ارتباطات چند مدت مرخصی گرفته بودن...حالا با قدرت بیشتر برگشتن برای یاد اوری روزهای قبل تر به گیمرها که دلخوش به این چند روز نباشن
_________
گیم انلاین و همینطور اینترنت جای هست که شما میتونید با تمامی گیمرهای در سراسر سیاره همسو و هم رنگ بشی و بفهمید شما چی ندارید و گیمرهای کشور های دیگه چی دارند
کشور چین رو نگاه کنی میفهمی با جمعیت میلیاردی وضعیت اینترنت بدتری از ایران دارند...فقط کافیه شیر فلکه اینترنت در چین باز بشه فرهنگ چند هزار ساله خودشون در عرض چند روز نیست و نابود میشه
فرهنگی که از یک بازی Online ترس داشته باشه نباید توقع داشت که پایدار بمونه

1-نام شهر: تهران
2-پیام خطا(Error) مختل کننده ی بازی:
DNS isn't resolving Xbox server names
3- شرکت سرویس دهنده:
مخابرات - سرویس 2 مگ
4-سرویس کاهش پینگ( احیانا سیستک):
استفاده نمیکنم
5-عنوان سرویس یا بازی آنلاین تاثیر گرفته از این مشکل:
شبکه ی اکس باکس لایو،بازی های Halo 5،Halo The Master Chief Collection،Battlefield 4،Titanfall و بطور کل میشه گفت تمام بازی های آنلاینی که من دارم یا دوستان در جا های مختلف گزارش میکنن،یا کار نمیکنن(!)(مثل Halo TMCC که سال پیش عرضه شد و تا الان حتی یک بار هم نشده که بشه قسمت آنلاینش رو بازی کرد! یا اکثر بازی های ساخت استودیو های مایکروسافت بطور کامل قسمت آنلاین شون کار نمیکنن و فقط یک بازی Halo 5 ساخت این شرکت بخش مولتی پلیر اش کار میکنه اونم با مشکلات زیاد) یا اگر هم بخش آنلاین بازی ها که کار کنن به شکل خیلی خیلی بد کار میکنن که اصلا آدم پشیمون میشه بازی کنه و فقط اعصاب خرد میکنن.
6-عکس از پیام خطا ( انتخابی- Optional):

همین جوری و بطور عادی گیمرهای ایرانی با هزاران مشکل و محدودیت های مختلف سر و کله میزنن (مثل تحریم بودن ایران توسط شرکت هایی مثل مایکروسافت که اجازه ی خرید و استفاده درست از سرویس هاش رو نمیده یا شبکه ی battle.net شرکت بلیزارد یا ...)،لاقل انتظار میره که نهاد های داخل کشور محدودیت و مشکل درست نکنن!خود من از شرکت پارس آنلاین درخواست سرویس اینترنت کردم ولی این شرکت به من سرویس نتونست ارایه بده چرا که خط تلفن من فیبر نوری هستش و سرویس دادن روی این خطوط در انحصار شرکت مخابرات و شرکت های دیگه نمی تونن روی این خطوط سرویس بدن!

کسی اصلا این گزارشات رو می خونه؟

1-نام شهر: تهران
2-پیام خطا(Error) مختل کننده ی بازی:
DNS isn't resolving Xbox server names
3- شرکت سرویس دهنده:
مخابرات - سرویس 2 مگ
4-سرویس کاهش پینگ( احیانا سیستک):
استفاده نمیکنم
5-عنوان سرویس یا بازی آنلاین تاثیر گرفته از این مشکل:
شبکه ی اکس باکس لایو،بازی های Halo 5،Halo The Master Chief Collection،Battlefield 4،Titanfall و بطور کل میشه گفت تمام بازی های آنلاینی که من دارم یا دوستان در جا های مختلف گزارش میکنن،یا کار نمیکنن(!)(مثل Halo TMCC که سال پیش عرضه شد و تا الان حتی یک بار هم نشده که بشه قسمت آنلاینش رو بازی کرد! یا اکثر بازی های ساخت استودیو های مایکروسافت بطور کامل قسمت آنلاین شون کار نمیکنن و فقط یک بازی Halo 5 ساخت این شرکت بخش مولتی پلیر اش کار میکنه اونم با مشکلات زیاد) یا اگر هم بخش آنلاین بازی ها که کار کنن به شکل خیلی خیلی بد کار میکنن که اصلا آدم پشیمون میشه بازی کنه و فقط اعصاب خرد میکنن.
6-عکس از پیام خطا ( انتخابی- Optional):

همین جوری و بطور عادی گیمرهای ایرانی با هزاران مشکل و محدودیت های مختلف سر و کله میزنن (مثل تحریم بودن ایران توسط شرکت هایی مثل مایکروسافت که اجازه ی خرید و استفاده درست از سرویس هاش رو نمیده یا شبکه ی battle.net شرکت بلیزارد یا ...)،لاقل انتظار میره که نهاد های داخل کشور محدودیت و مشکل درست نکنن!خود من از شرکت پارس آنلاین درخواست سرویس اینترنت کردم ولی این شرکت به من سرویس نتونست ارایه بده چرا که خط تلفن من فیبر نوری هستش و سرویس دادن روی این خطوط در انحصار شرکت مخابرات و شرکت های دیگه نمی تونن روی این خطوط سرویس بدن!

کسی اصلا این گزارشات رو می خونه؟
dns رو دستی وارد کن درست میشه

آقا یه پیشنهاد
ما که هرچی میگیم یه پورت UDP رو برای ما باز کنن نشده و بدتر شده
حداقل بگیم چه پورت هایی باز مونده که کلا ببندن خیالمون راحت شه!
............
2ماه نصفه و نیمه درست میشه
10 ماه کلا همه چی بسته میشه !

من از 2 روز پیش مشکل dc و دقیقا مثل مشکل UDP برام پیش اومده.
کسه دیگه هم اینطور شده جدیدا؟

- آسیاتک 4 مگ نامحدود -
اگه قطع شدن تو بازی منظورتBlack ops 3هست طبیعیه همه همینجوریند دارند درستش میکنند اگه بازی دیگه ای مد نظرتون که هیچی
چونb o 3دقیقا از دو روز پیش مشکل پیدا کرده اما اروپایی ها هم مشکل دارند

اگه قطع شدن تو بازی منظورتBlack ops 3هست طبیعیه همه همینجوریند دارند درستش میکنند اگه بازی دیگه ای مد نظرتون که هیچی
چونb o 3دقیقا از دو روز پیش مشکل پیدا کرده اما اروپایی ها هم مشکل دارند

من league of legends بازی میکنم 2 روزه از دقیقه 4-5 نت dc مشه...

bo3 یه جور بازیه که هروقت دلت بخواد میتونی leave بدی اصن ارزش نداره که حتی بیام بحثشو اینجا مطرح کنیم ولی بازیای مثل lol یا dota2 فقط کافیه 2 دقیقه dc کنی از لول و گلد عقب میوفتی و کل تیم بخاطر تو میبازه...

من league of legends بازی میکنم 2 روزه از دقیقه 4-5 نت dc مشه...

bo3 یه جور بازیه که هروقت دلت بخواد میتونی leave بدی اصن ارزش نداره که حتی بیام بحثشو اینجا مطرح کنیم ولی بازیای مثل lol یا dota2 فقط کافیه 2 دقیقه dc کنی از لول و گلد عقب میوفتی و کل تیم بخاطر تو میبازه...
اونکه درش حرفی نیست
خودم اصلا leagueبازی نمیکنم ولی تعریفش رو زیاد شنیدم:d
کنسول به غیر ازblack ops 3با بقیه بازی ها مشکلی نداره PCرو نمیدونم
اینم وضعیت الان من
que_capture.jpg

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or