اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
آقا twich مشکل نداره ولی سرور راکستار متاسفانه مشکل داره.
من یادم میاد 3 سال پیش سر آنچارتد 3 همین اتفاق افتاده بود و بچه ها همه دسته جمعی اعتراض شیکی کردیم که هیچ امیدی نبود از اینکه بازش کنن که یهو بعد 4 روز دیدیم کاملا برطرف شده ف ی ل ت ر ی ن گ از سرور!

به هیچ وجه بصورت عادی از کنار مسئله رد نشید......من خودم gta v ندارم ولی بخاطر بقیه اعتراض میکنم و اگه اعتراض بجا باشه جواب میده که هست.
لطفا یکی لینک اصلی سرور بازیه v رو بده

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,761
نام
فرشید
مسئله مهم اینه یکی آدرس سرورهای راکستار رو پیدا کنه واسه باز کردنش من هر چی گشتم ندیدم
GTAOnline@rockstargames.com
به راکستار هم پیغام بدین واسه پیدا کردن آی پی سرورا من که دادم

مهم اینه که قانونا هیچ دلیلی نداره که IP ها بسته بشن یا سرویسهای مربوط به این شرکت قطع بشه، باید از این طرف موانع فعلی رو پیگیری و برطرف کرد.

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,859
نام
malek
مهم اینه که قانونا هیچ دلیلی نداره که IP ها بسته بشن یا سرویسهای مربوط به این شرکت قطع بشه، باید از این طرف موانع فعلی رو پیگیری و برطرف کرد.
سلام.فرشید میخاستم ببینم میشه کاری کرد این انحصار مخابرات رو واسه کاربران فیبر نوری شکست؟حتی حاضرم دردسر شکایت رو هم بجون بخرم.خیلی دیگه پرو بازی درمیارن

Order1866

کاربر سایت
Dec 14, 2014
133
کلا مثل اینکه موج جدیدی از فیل*ترینگ راه افتاده
سایت متاکریتیک که مدتی بود از فیل*ترینگ خارج شده بود مجددا فیل*تر شد.
همین طور سرورهای Flash Score و Live Score هم فیل*تر کردن.
همین طور سرور های GTA رو.
سوالی که هست اینه که مثلا سایت LiveScore که فقط نتیجه ی مسابقات ورزشی رو میزاره چه چیزه خارج از عرفی داره که باید فیل*تر شه؟!

Maxxxx

کاربر سایت
Apr 18, 2015
378
نام
سعید
لعنت بر پدر شیلترچی ها :cursing: twich ام معلوم نیست چیکار کردن یک سال طول میکشه پلی کنه بفرما اینم ***** کنید دیگه چه کاریه ؟ ~x(

mmirzakhani93

کاربر سایت
Sep 17, 2013
361
من نتم پارس آنلاین هست.تادیشب که امتحان کردم سرور های gta v کار می کرد ولی از امروز ***** شده بودن!الان نگاه می کنم ریختن دارن سایت های گیم رو ***** می کنن.نباید بزاریم هر بلایی می خوان سرمون بیارن.باید اعتراض کنیم.تا چند روز آینده احتمالا psn و xbox live هم ***** میشند.
مطمئن باشید تا چند سال آینده دیگه نیازی نیست از ایران اینترنت بگیریم و ***** و سانسور دیگه معنی نداره.فکر می کنند با ***** کردن می تونند جلوی پیشرفت تکنولوژی رو بگیرند ولی سخت در اشتباهند.

آخرین ویرایش:

*ANOSHIRVAN*

کاربر سایت
Jun 22, 2013
440
نام
ANOSHIRVAN
بازیای من قفل شد یه دفعه تو استور هم میرم میگه under maintenance میپره بیرون :( برا شمام همینطوری شده؟
اره برای من هم دقیقا این پیغام رومیده فکر کنم اونا رو هم دارن تعطیل میکنن دیگه باید از psn هم خداحافظی کنیم به قول یکی از دوستان جمع کنیم بریم از این کشور دیگه تفریح و سرگرمی هم جرم حساب میشه

mmirzakhani93

کاربر سایت
Sep 17, 2013
361
اره برای من هم دقیقا این پیغام رومیده فکر کنم اونا رو هم دارن تعطیل میکنن دیگه باید از psn هم خداحافظی کنیم به قول یکی از دوستان جمع کنیم بریم از این کشور دیگه تفریح و سرگرمی هم جرم حساب میشه
فعلا دلیلش قطع psn به خاطر اینه که در دست تعمیر ولی همین جوری پیش بره ایران اونم ***** میکنه.

Persona.Q

Don't Listen To Ondore's Lies
کاربر سایت
Jun 8, 2014
816
نام
محمد
فعلا دلیلش قطع psn به خاطر اینه که در دست تعمیر ولی همین جوری پیش بره ایران اونم ***** میکنه.

نمیدونی کی درست میشه؟ جایی نگفته یعنی کی را میفته دوباره؟ هر چی میخوایم بازی کنیم قفله.

- - -ویرایش - - -

آخ جون قفلها باز شد :d:excited:

mmirzakhani93

کاربر سایت
Sep 17, 2013
361
نمیدونی کی درست میشه؟ جایی نگفته یعنی کی را میفته دوباره؟ هر چی میخوایم بازی کنیم قفله.

- - -ویرایش - - -

آخ جون قفلها باز شد :d:excited:
تو سایت sony گفته که حدود یک ساعت و نیم طول می کشه.
https://status.playstation.com/en-us/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر