اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087
بالاخره آقای وزیر بعد از چندین ماه به یکی از کامنتهای مربوط به udp پاسخ داد.
شخصا برای من دو روزی میشه مشکل حل شده و راحت به psn وصل میشه و fifa میشه بازی کرد.
لطفا بقیه دوستان بیان بگن مشکلشون حل شده یا نه.
Untitled_2.jpg

بالاخره آقای وزیر بعد از چندین ماه به یکی از کامنتهای مربوط به udp پاسخ داد.
شخصا برای من دو روزی میشه مشکل حل شده و راحت به psn وصل میشه و fifa میشه بازی کرد.
لطفا بقیه دوستان بیان بگن مشکلشون حل شده یا نه.
Untitled_2.jpg

منم فعلا مشکلی با بازیهای انلاین ندارم، می دونم که از طرف زیرساخت هم پیگیری انجام شده

البته بعید می دونم که این آرامش فعلی پایدار باشه :|

دوستان کنسولی هم که با پارتی چت و بازیهای آنلاین مشکل داشتن چک کنن ببینن درست شده یا نه.

منم فعلا مشکلی با بازیهای انلاین ندارم، می دونم که از طرف زیرساخت هم پیگیری انجام شده

البته بعید می دونم که این آرامش فعلی پایدار باشه :|

دوستان کنسولی هم که با پارتی چت و بازیهای آنلاین مشکل داشتن چک کنن ببینن درست شده یا نه.
من دیشب به راحتی پارتی باز کردم روی PS4 رو اتفاقا به یکی از بچه ها هم inv دادم واونم اومد و 1-2 ساعتی بودیم و مشکلی نداشتیم. منم میترسم این کار پایدار نباشه واسه همین الکی امیدار نمیشم :(

واسه منم درست شده به سرور بلاد بورن وصل میشم راحت فرندام بالا میاد پارتی هم پایدار فقط به وزیر پیام بدید بگید درست شده و وضعیت سعی کنه پایدار نگه دار حداقل یه پیغامی بفرستید

بنظر درست شده... امیدوارم پایدار باشه. تا قبل از این واقعا psn عذاب بود انگار یکی پاشو گذاشته بود رو گلو psn الان خدارو شکر خیلی سریع شده

اعصاب ما رسما بازیچه دست این بی پدر مادراس :|

واقعا خدا لعنتشون کنه

داشتم با دوستم eve بازی می کردم یه جای حساس 2 دقیقه نتم قطع شد وقتی وصل شد دیدم بهمون حمله شده دوستم فرار کرده
ولی سفینه من که dc شده بودم رو زدن ترکوندن به پول واقعی حدود 20 هزار تومن ضرر کردم ...

هنوزم dc شدنم ادامه داره و هر چند دقیقه نت چند ثانیه سکته میزنه چند روزی هست hearthstone هم نمیتونم بازی کنم

از مسئولین تشکر می کنم:bighug:

خواهشا هر کسی هر نتی داره بزنگه براش تیکت ثبت کن مخصوصا بگید که بازی آنلاین هست حتما اسم psn یا live ر بیارید امروز زنگ زدم طرف میگفت هر چی بیشتر تیکت ثبت بشه سریع تر رسیدگی میکنن اسم بازی هم بیارید

من تا نیم ساعت پیش درست بود پارتی با خارجی ها و ایرانی و فیفا التیمیت و سیزن بعد از 3 ماه می شد بازی کرد فکر کردم خواب الان مطمعا شدم خواب بود مشکل برگشت دارن شکنجه میدن مارو دهنشون ....

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or