اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

rest

کاربر سایت
Nov 5, 2014
18
منم دقیقا مشکل شما رو دارم .

والا چی بگم ، امروز دیگه طاقتم تاق شد زنگ زدم گفتم لطفا اعلام نارضایتی و شکایت رو گزارش کنین ، گفتم بعد عید کلا مشکل داریم با اتصال به شبکه آنلاین
گفت گزارش میکنم پیگیری کنن!
نمیدونم کاری میکنن یا نه؟!؟!

من به راحتی با کاهش پینگ دارم بازی میکنم....فقط مشکل اصلیم پارتی چت نمیتونم بسازم...
از سه جا اشتراک دارم و هر سه سالمن

دوست عزیز من هم پینگ مواقعی شده پینگ 100 داشتم(البته با آی پی امریکا نه ایران) ولی باز هم در تصال به شبکه و اجرای بازی مشکل داشتم !!!!

آخرین ویرایش:

mohammad.mo

کاربر سایت
May 8, 2014
146
بهترین پینگ!

w0i35h.png

unable

کاربر سایت
May 11, 2011
10
این چه وضعیه :| کسی اگه امکانش هست، شکایتی چیزی بکنه.. هر طور که لازم باشه حمایت میکنیم..
فکر کنم میشه تو سایت cloob.com رفت تو پیج وزیر زیر عکسایی که میزاره comment گذاشت، از اون جاهم احتمال داره وزیر reply کنه

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,714
تنها راه حل همون پخش وییدیو از مشکله دیگه اون طوری نمیتونن زیرش بزنن
راه دوم دسست به دامن رئیس جـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــمهور شیم

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,781
نام
فرشید
تنها راه حل همون پخش وییدیو از مشکله دیگه اون طوری نمیتونن زیرش بزنن
راه دوم دسست به دامن رئیس جـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــمهور شیم

متاسفانه فعلا تمام فکر و ذکرشون جای دیگه هستف کسی اعتنایی به مشکلات عدیده ی این سیستم فی لترینگ جدید نمی کنه و کسی هم پاسخگو نیست. تا اعتراض ما واقعا شنیده نشه و توجهات جلب نشه چیزی عوض نمیشه
توی بروکراسی سیستم دولتی ایران اصولا چیزی به اسم پاسخگویی وجود نداره، اما بعضیها که از بعضی دیگر برابرتر باشند می تونن در تمام موارد اولویتهای خودشون رو جامه ی عمل بپوشونند!

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,794
متاسفانه فعلا تمام فکر و ذکرشون جای دیگه هستف کسی اعتنایی به مشکلات عدیده ی این سیستم فی لترینگ جدید نمی کنه و کسی هم پاسخگو نیست. تا اعتراض ما واقعا شنیده نشه و توجهات جلب نشه چیزی عوض نمیشه
توی بروکراسی سیستم دولتی ایران اصولا چیزی به اسم پاسخگویی وجود نداره، اما بعضیها که از بعضی دیگر برابرتر باشند می تونن در تمام موارد اولویتهای خودشون رو جامه ی عمل بپوشونند!

تقریبا 2 هفته پیش تو خود سایت وزارت ارتباطات شکایت نوشتم سر این اختلالات..الان بعد از گذشته 2 هفته هیچ جوابی ندادن.

soheil2013

کاربر سایت
Jun 28, 2014
13
psn کلا خرابه همش ارور میده

- - -ویرایش - - -

سلام من dns اینو میزنم ایرور اینو دیگه نمیده میگه سرور شلوغه میخواد فرند لود کنه
dns:
8.8.8.8
8.8.4.4
دوستان فراموش کردم بگم اینترنت مخابرات دارم ، ping تقریبا مثه قبله ، ولی این خطای DNS مشکل اصلیه!
اخه چرا باید شبکه psn این جوری بشه!!
چرا؟؟؟؟

Order1866

کاربر سایت
Dec 14, 2014
133
کسی مشکل افت سرعت دانلود هم داره؟
من شاتل ART1 دارم
سرعت دانلود از 160 اومده رو 20 ولی از سرورهای داخلی مثل سایت خود شاتل عادیه و با همون سرعت 150 160 دانلود میکنه!

m49663

کاربر سایت
Sep 27, 2010
653
نام
علیرضا
کسی مشکل افت سرعت دانلود هم داره؟
من شاتل ART1 دارم
سرعت دانلود از 160 اومده رو 20 ولی از سرورهای داخلی مثل سایت خود شاتل عادیه و با همون سرعت 150 160 دانلود میکنه!
منم افت سرعت دارم 4جی سرعتم از 600 اومده رو 100

rest

کاربر سایت
Nov 5, 2014
18
psn کلا خرابه همش ارور میده

- - -ویرایش - - -

سلام من dns اینو میزنم ایرور اینو دیگه نمیده میگه سرور شلوغه میخواد فرند لود کنه
dns:
8.8.8.8
8.8.4.4

نه دوست عزیز psn هیچ مشکلی نداره ، اگه مشکلی داشت خودشون اعلام میکردن ، یا تو سایت ها کاربرای خارجی اعلام میکردن !

مشکل از راه ارتباط ما به psn هست که به احتمال زیاد رو اون پورتی psn کار میکنه به دلایلی ***** کردن وه به همین سبب psn هم از کار افتاده

البته شاید دوستان بیان اعلام کنن ما وصل میشیم ! شاید مسیر ارتباطی اونها به psn مشکلی نداشته باشه که به ندرته(یعنی اگه چک کنن میبینن که مسیر نت اونها از جای دیگه هست! ) ، ولی اکثریت همه مشکل دارن!

call of iran

کاربر سایت
Feb 26, 2014
5
سلام دوستان
مشکل از جابجایی دستگاه های زیرساخت و تعویض آنهاست تو وان که اصلا نمیشه سیزن فیفا 15 بازی کرد،امیدوارم یکی از مدیران مخابرات خودشو به جای ما بزاره تنها دلخوشی ما جوانها همین گیمه با اینهمه کاربر حساب کنه اگر سیستم گیم اینترنت خراب بشه چجوری میخوان ما رو تو خانه نگه دارن،به نظرم مسئولینی که چنین جلساتی با مدیران شرکت زیر ساخت میزارن دعوتشون کنن به گردهمایی برج میلاد تا ببینن چقدر علاقمند وجود داره باور کنین صبح میریم دونبال کار،شب که میایم خونه به جای بازی باید باید ظرف بشوریم...............)::-b

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر