اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087
نمیدونم به آپدیت 2.50 PS4 ربط داره یا Net ایران اما وقتی میخوام به PSN وصل شم ظرف یک دقیقه ( یکبار وصل میشه یکبار قطع میشه ) انگار تخم مرغ شانسی هستش :|

خدایا پول نت 8 مگی رو میدیم اما یک مگ واقعی هم نداریم . . .

یکی یه کاری بکنه نت چرا باز ظعف کرده اسحال گرفته ؟ باز خوبه سایت های ایرانی رو میشه راحت بالا آورد

چند روز پیش وزیر ارتباطات رو بردن مجلس بهش کارت زرد دادن که چرا اینترنت ملی و *****ینگ هوشمند رو برقرار نکردی اون هم قول داد فاز نهایی *****ینگ هوشمند اردیبهشت اجرا بشه و کلا دسترسی به خارج و سرورهای خارجی قطع بشه . شنیدم از یکی دوستان که 175 میلیارد خرج این طرح کردن و دقیقا میخوان سیستم *****ینگ چین رو اینجا پیاده کنن و دلیل اختلالات اخیر هم تست همین سیستم هست و از همینی که هست استفاده کنید که تا یکماه دیگه شاید همین هم نباشه !

اینم وضعیت سرویس های کاهش پینگ...جالبه وقتی تو بازی نیستی خوبه ولی 5 دقیقه که میری تو بازی وضع میشه این.

x5dc5unvesi0hj7aia3q.jpg

میگن خودم کردم که لعنت به خودم باد
همه ی این داستانا بدبختیای اینترنت از 88 شروع شد دیگه یکی نیست بگه 4 تا بچه خشگله facebook ای رفتن تضاهرات از سر بیکاری و عشقی عواقبشو در نظر نگرفتن... نمیگن بعدش چی میشه اصن میشه نمیشه...نشه چی میشه... از اون موقع 10 برابر تنگ تر شده اینترنت و ف ی ل ت رینگ ، هر سال دیگه داستان همینه (سره تعطیلات و تفریح مردم) اعصاب خرد کنی داریم با udp اینا میدونن چطوری مغزه ملتو خسته کنن
{وقتی اسباب بازی جلوی بچه باشه بعد از چند وقت که بازی کنه خسته میشه یه چیز جدید میخواد ولی وقتی همونو ازش بگیری ، بعد یه مدت که گذشت پسش بدی حالا خرابم شده باشه ، از خوشحالی گریش میگیره بچه}
دلار 1200 شد 4 تومن بعد 3800 شد میگن به به چه چه روحانی دوست داریم...
وقتی زورشو ندارین مریضین میرین تضاهرات
هممون داریم جزای انقلاب باباهامونو میدیم
----
ما هم رده 4،3 تو رده ی تولید نفت عربستانم و روسیه هم اول دومن ما کجا و اونا کجا الان اگه دولت درست داشتیم باید نت 20 مگ نامحدود 30 تومن تا 50 تومن داشتیم...
1024px-Chart-of-Oil-Trading-Nation.png
منبع
بیشترین گاز خاورمیانه رو هم ما تولید میکنیم...ولی گفتنش چه فایده وقتی دست همیچین دولتیه
کشور جهان سومی...درحالی که باید هم سطح اینگلیسو ژاپنو اینا باشیم اگه اقتصاد و دلار اینقدر بد نبود میشد مهاجرت کرد 60% مردم میرفتن...

آخرین ویرایش:
اینترنت رو به کل نمی خوان که ملی کنند...بیشتریش میخوان این کار را انجام بدن که هرکسی میخواد با سرورهای خارجی در ارتباط باشه با هزینه جدا و بیشتر اون نت رو بهش بدن

براداران من که دعا میکنم برا کسانی که آنلاین بازی میکنند یه روزی سرو.یس جداگانه ایجاد شه!!!

فکر کنم در آیندهای نه چندان دور بشه

در ضمن مشکلاتم رفع نشده ولی بهتر از چند روز پیشه. حداقل ظهر میشه یه چند دست فوتبال زد.

برا 5 دقیقه دقیقا پینگم با سرور خارج که قبلا 220 بود شد 75 تو همین 5 دقیقه 18 تا کیل کردم :|
الان ا دیشب تا حالا خرابه دیگه اصلا ps4 که روشن میشه میگه نتت قطعه :|

ضبح اینترنت به طرز غیبر قابل باوری خوب بود و مثل آب زلال!!
اما در یک عملیات سری برای بهبود شدن نت نت قطع شد. . بعدبه طور غیر قابل باوری ...ه بود!!
( یه لحظه بهم این حس دست داد که دارن بهم .....خ میدن ) :|

ضبح اینترنت به طرز غیبر قابل باوری خوب بود و مثل آب زلال!!
اما در یک عملیات سری برای بهبود شدن نت نت قطع شد. . بعدبه طور غیر قابل باوری ...ه بود!!
( یه لحظه بهم این حس دست داد که دارن بهم .....خ میدن ) :|

حدود ساعت 5 اینجوری شد آره ؟‌ :دی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or