اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

ⓘceғℓoฬer

کاربر سایت
Dec 10, 2011
1,187
نام
Mahdi D.K
دیگه عمقه فاجعه رو درک کید TITANFALL که مشکل نداشت الان افتضاحه

اين يعني ايجاد تغييرات . اميدوار باش رفيق چون معنيش اينه كه نوبت شما هم رسيده كه نتت حل شه به اميد خدا

Sent from my HTC Phone using Tapatalk

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,798
نام
فرشید
اين يعني ايجاد تغييرات . اميدوار باش رفيق چون معنيش اينه كه نوبت شما هم رسيده كه نتت حل شه به اميد خدا

Sent from my HTC Phone using Tapatalk

هم امیدواریم و هم مرتب اینجا در تاپیکش و در پروفایل وزیر گزارش می دیم، 5 دقیقه هم نباید بخش کامنت ها بدون گزارش بمونه دوستان!
از مدتی دیگه بازیهای نسل جدید به مرور منتشر میشن و عزممون جزمه که تا اونموقع مشکل رو بطور کامل حل کرده باشیم، 6 خرداد هم WatchDogs منتشر میشه، یادتون باشه!

kanway

کاربر سایت
Aug 3, 2013
2,562
نام
پوریا
فیفا رو بازی کن تا شب ببین همینطوری میمونه یا نه
بتل 4 روز اوکی بود .. تا بحال بعد 20 مین دوباری دی سی شد :|
فیفا که تا دیشب خراب بود !
الان فیفا بازی کردم.مشکلی نداشت !

در کل مشکلاتی مثل: (دیر باز شدن و یا باز نشدن گوگل+ارور لاست کانکشن در بازی bf4 +قطع شدن و یا لگ های طولای در بازی fifa14+پایین بودن سرعت دانلود از سرورهای خارجی+تایم اوت) کاملا برطرف شده!

اولین بار هستش در سال 93 که همه چیز به حالت نرمال برگشته!!امیدوارم برای دوستانی که هنوز مشکلشون پابرجاست مشکل حل بشه!

البته هنوز نمیشه گفت قطعا درست شده باید حداقل تا 1 هفته صبر کنیم اگر مشکل برنگشت اون موقع میشه گفت که مشکل برطرف شده وگرنه اینو هممون میدونیم که به نت ایران اعتمادی نیست و هر لحظه احتمال برگشتن مشکل هست!

(شاتل نامحدود تهران)
----------------------------
یکی دیگه از دوستام که از داتک سرویس گرفته مشکلش برطرف شده و دیگه قطع نمیشه!

(یادمه یکی از مسئولین محترم توی اسفند سال92 گفته بودن که در سال آینده سرعت تا 10 برابر افزایش پیدا میکنه :|:|)

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
3,000
(یادمه یکی از مسئولین محترم توی اسفند سال92 گفته بودن که در سال آینده سرعت تا 10 برابر افزایش پیدا میکنه :|:|)

اره دقیقا. گفته بودن سرعت میره بالاتر قیمت میاد پایین تر. یه کاری کردن که دو برابر هم بشه مهم نیست فقط همین لجنی که هست سالم باشه حداقل بشه استفاده کرد ازش

K AN E

کاربر سایت
Nov 3, 2010
527
مشکل من دوباره برگشت به حالت سابق بعد از 3 روز .... دوباره هر 5 دقیقه قطع میشه تو COD . ای اس پی : اندیشه سبز خزر رشت ...دیگه حالم داره بهم هم میخوره از این اینترنت :-&

Mehr@b8888

کاربر سایت
May 11, 2014
19
نام
محراب
هم امیدواریم و هم مرتب اینجا در تاپیکش و در پروفایل وزیر گزارش می دیم، 5 دقیقه هم نباید بخش کامنت ها بدون گزارش بمونه دوستان!

بخدا این وزیر به ما توجه نمیکنه اون اومد با خونسردی تمام روز پدر رو تبریک گفت حداقل میگفت درست میشه یا نه!
اگه حرف ما یکم واسش ارزش داشت 2 روزه درستش میکرد من دیگه بیشتر از این خودمو کوچیک نمیکنم تو سایت وزیر )x
یعنی دیگه نا امید شدم

آخرین ویرایش:

Bcmon

کاربر سایت
May 7, 2014
18
بخدا این وزیر به ما توجه نمیکنه اون اومد با خونسردی تمام روز پدر رو تبریک گفت حداقل میگفت درست میشه یا نه!
اگه حرف ما یکم واسش ارزش داشت 2 روزه درستش میکرد من دیگه بیشتر از این خودمو کوچیک نمیکنم تو سایت وزیر )x

دقیقا حرفای منو گفتی ولی حال و حوصله تایپشون رو نداشتم

Mehr@b8888

کاربر سایت
May 11, 2014
19
نام
محراب
اینا واسه گیمر جماعت کلا ارزش قائل نیستند بخدا این حق ما نیست :((
اصلا چیزی به اسم گیمر نمیشناسند. یه وقت بری بگی من گیمرم بهت میخندند :))

آخرین ویرایش:

BlackGhOsT

کاربر سایت
May 6, 2014
47
نام
مسعود
سلام
دیگه امید برای درست کردن udpنیست من مشکلم تازه یک هفته هست شروع شده با قدر ت دیروز کاری کردم که بدون قطعی ghostزدم خوب بود بدون اون ابزار هر 1دقیقه dcمیشم البته تو پی سی فک کنم جواب بده الان یه تست میکنم ،

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر