اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

Dexter-67

کاربر سایت
Jun 22, 2007
651
نام
OmidPrime
1-نام شهر : مشهد
2-ارور مختل کننده ی بازی: قطع شدن پورت UDP 3659
3- شرکت سرویس دهنده : مخابرات - های وب
4-سرویس کاهش پینگ : ندارم
5-بتلفیلد 4

nik 2011

کاربر سایت
May 26, 2011
1,008
خب خدا رو شکر سرور های داخلی پکیدن یعنی هیلتر نیست احتمالا . دوستان پیج واعظی یادتون نره . نذارین 1 کامنت به جز مشکل udp باشه. یه مقدار خیلی کمی هم اسپم درست بدید زیاد به نظر بیاد (نه مثل آریا **** مثلا جای یک بار هرکی دوبار) به قول یاس

پراز پراز من تو قصه های درد تو این شرایط از چی باید استفاده کرد؟ فقط فریاد همین که داد میزنم. من می خونم و سکوتمو دار میزنم.

- - -ویرایش - - -

راستی من وضع تایم اوت و پینگم خرابه ولی سرعت خوب شده!

floorfilla73

کاربر سایت
Apr 6, 2014
38
جدی؟؟؟؟ بخدا بالای صد دفعه بهشون زنگ زدم دیگه اکثرشون منو میشناسن و فقط میگن محلتون تحت پوشش نیست در حالی که هر 5 تا آنتنم پره =))
یکی از دوستان گفت شاتل خوبه میخوام شاتل بگیرم

آخه اونجا روزا یه 100 نفری تماس جواب میدن و شانس اینکه تکراری بیفته کمه.البته شبا کمترن.باید همه زنگ بزنن هرچند که ترتیب اثر نمیدن. برا بازی وایمکس مناسب نیست چون پینگش بالاس و نوسان داره.همون شاتل بگیری خوبه و سرویس گیم رو بگو برات فعال کنن.امروز که شاتل درست بود من خودمو های کردم تا فردا که قطع میشه خمار نشم.
فکر کنم کم کم داره درست میشه هرچند که این مدت کلی خون کردن به دل ما.خدایی اگه آمریکا بودیم میتونستیم اینا رو سو کنیم و کلی پول خسارت بگیریم.یادمه چن وقت پیش یه دزد رو تو آمریکا گرفتن بعد انداختنش تو یه سلولی که 2 روز یادشون رفت طرف اونجاس و بی آب و غذا موند.بعد که اومد بیرون وکیل گرفت یه چند میلیون دلار خسارت گرفت حالشو برد.

max4wdc

کاربر سایت
Mar 1, 2013
48
بچه ها راهی وجود داره بدون اینکه وارد بازی بشیم تست کنیم ببینیم درست شده یا نه ؟ آخه من 2 روز پیش اومدم hon بازی کنم تو 5 مین اول هیچ مشکلی نبود بعد 5 مین هر 5 ثانیه دی سی میشدم و باز 5 ثانیه دی سی بودم دوباره ... ادامه داشت تا آخر بازی ، دیگه از اون موقع کامنت هارو فقط میخونم ببینم حل شده یا نه دیگه میترسم برم تو بازی

Ulfric

کاربر سایت
Jan 30, 2014
92
نام
Parsa
امشب BF4 رو برای یه ساعت تست کردم مشکلی نبود...
مشکل من یکی دو روزه حل شده امیدوارم دوباره اون ارور مسخره ی UDP رو نبینم !:|

s.e.p.e.h.r

کاربر سایت
Aug 18, 2011
486
نام
sepehr
خب خدا رو شکر سرور های داخلی پکیدن یعنی هیلتر نیست احتمالا . دوستان پیج واعظی یادتون نره . نذارین 1 کامنت به جز مشکل udp باشه. یه مقدار خیلی کمی هم اسپم درست بدید زیاد به نظر بیاد (نه مثل آریا **** مثلا جای یک بار هرکی دوبار) به قول یاس
اگه قرار بود کاری کنه تو این 3 ماه عین آب میتونست پورتها رو باز کنه !

rezapto

کاربر سایت
Feb 26, 2012
37
نام
Reza
الان 2 روزه تو سرورای آرما حتی با پینگ 200-300 ارور Losing Connection یا UDP دریافت نمیکنم :/
ینی حل شده واقعا ؟؟؟

ظاهرا مشکل تو مازندران رفع شده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر