اخبار و کلیه مباحث مربوط به هک XBOX ONE

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
همونطور ک دوستم گفت از الآن اگه پست اسپم بدین گزارش میشه...
[با روح و روان آدم بازی میکنین هی!]

mostafa_cpp

کاربر سایت
Jan 29, 2006
977
نام
مصطفي

[LTR]The biggest bullcrap I’ve seen just yet! FAKE PEOPLE PLEASE DON’T EVEN BOTHER WATCHING THE VIDEO!
First of all:
1. COMPLEX hasn’t made any release for Xbox One ISO Scene Releases. ONLY Call of Duty Ghost.
2. You show that you supposedly have a rip, then try to assume you’re cutting the game in 2 discs. I don’t see 2 copies of the supposed Xbox 360 Iso made.
3. When you run that ripping app you made, it’s so crappy and the “Works Fine” notification gives it all out.
4. I don’t know if you knew, even a super computer would take more than just 5 seconds to split a 47GB Xbox One Iso to 3 or 4 Xbox 360 Iso files.
5. When you go to the Xbox 360 Iso folder to get the rip you supposedly got, apart from you just having just 1 file. You quickly cover the FILE SIZE with your Big Blue banner. If the video is paused, I can easily see its 1KB File. FAKE!
6. You supposedly insert the burned Xbox One iso to the disc. And then you placed the supposed copy to the Xbox 360, while you’re doing so, you have the camera facing the Xbox 360, Reason why??
7. Reason is, because you’re getting away from the TV Screen so you can load up YOUTUBE app on the Xbox 360, and play a Ryse Son Of Rome gameplay video.
8. After your good long minutes of just showing your Xbox 360 and placing an empty Flash Drive in which showed no purpose, just kill time while you load up YouTube.
9. The Ryse video is playing, you quickly move the camera from TV to Xbox Controller as soon as a button display shows, to play it off as if you’re pressing the buttons.
10. You pressed the Xbox Guide Button but quickly press it again, so the camera won’t can’t the Guide Button saying “Exit YouTube”.
11. And on the site to download the so called Iso Splitter you so called programmed, it’s all but Surveys getting you money to get people to press your download button.[/LTR]

آخرین ویرایش:

payam_mazkouri

کاربر سایت
Dec 20, 2009
929
نام
پیام مذکوری
تو 360 واسه نصب بازی نیازی به انلاین شدن نبود.ولی تو 1 حتما باید اکانتت لاگین باشه بعد دیسک بازی توسط مایکروسافت وریفای بشه تا بازی نصب بشه.الان این هیچ فرقی نداره با 360؟[/QUOTE]

اگه C4 ـه که واسه اینم یه فکری میکنه. مگه موقعی که مایکروسافت فرمت XGD3 رو رو کرد ، سه سوت C4 چاره ش نکرد. اون موقع هیچ کس نمیدونست اصلا میشه رو DVD9 اونقدر Data رایت کرد. چاره ش میکنه داداش دونت واری. اینا اصلا مسئله ای نیست حل میکنه مثل روز واسه من روشنه.

Squall*

کاربر سایت
Mar 13, 2009
541
نام
فرید
واقعا دمش گرم اصلا نیازی هم نیست که کنسول جی تگ یا گلیچ شده باشه!!!!!!!!!!!!!
فلش رو هم که بزنی به دستگاه بازی به صورت اتوماتیک اجرا میشه!!!!!!!!!!
جون هر کی دوست دارین بس بکنین و اسپم ندین

کسانی که علاقه مند هستن که اطلاع رسانی بکنین لطفا این سایت ها رو پیگیر بشن و اگه خبری شد اینجا بزارن :
اخبار مربوط به C4Eva و هک درایو
اخبار گروه TX
اخبار گروه های متفرقه

† Salvat€ore †

کاربر سایت
Mar 3, 2009
841
نام
محمد
اگه C4 ـه که واسه اینم یه فکری میکنه. مگه موقعی که مایکروسافت فرمت XGD3 رو رو کرد ، سه سوت C4 چاره ش نکرد. اون موقع هیچ کس نمیدونست اصلا میشه رو DVD9 اونقدر Data رایت کرد. چاره ش میکنه داداش دونت واری. اینا اصلا مسئله ای نیست حل میکنه مثل روز واسه من روشنه.
همه از خداشون که دستگاه هک بشه.فقط خدا کنه این هک لایو را از ما نگیرد :d

آخرین ویرایش:

sayron_14

کاربر سایت
Sep 19, 2011
303
نام
ایوب
زود هک وشو............. کار دریم......... راستی برادران کسی چرا هکش نمیگنه....... الان انرزی هسته ای که داریم چرا اینم نداشته باشیم؟؟؟؟؟؟؟:d

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
واقعا دمش گرم اصلا نیازی هم نیست که کنسول جی تگ یا گلیچ شده باشه!!!!!!!!!!!!!
فلش رو هم که بزنی به دستگاه بازی به صورت اتوماتیک اجرا میشه!!!!!!!!!!
جون هر کی دوست دارین بس بکنین و اسپم ندین

کسانی که علاقه مند هستن که اطلاع رسانی بکنین لطفا این سایت ها رو پیگیر بشن و اگه خبری شد اینجا بزارن :
اخبار مربوط به C4Eva و هک درایو
اخبار گروه TX
اخبار گروه های متفرقه

من خوندم سایت ها رو فعلا خبر جدیدی رو نکردن اگه بیاد تا جایی که بتونم ترجمه میکنم قرار میدم

varenax360

کاربر سایت
May 19, 2009
840
نام
محمود
نظر شخصی من اینه که تا یکسال آینده منتظر هک نباشید , نظر شخصیمو گفتم , الان جبهه نگیرید فلان و بهمانه

- - -ویرایش - - -

رایت کردن دیتا روی دیسک یه چیزِ , دسترسی به سرور مایکرو برای وریفای کردن دیسک یه چیز دیگه هست و این کلا باهم فرق داره . پس همچین مثل روز روشن هم نیست.

sony fan

کاربر سایت
Nov 17, 2013
24
امیدوارم اگه هک شد لااقل بشه انلاین بازی کرد چون نسل بعد یعنی مولتی مخصوصا عناوینی مثل کرو و دیویسان

payam_mazkouri

کاربر سایت
Dec 20, 2009
929
نام
پیام مذکوری
رایت کردن دیتا روی دیسک یه چیزِ , دسترسی به سرور مایکرو برای وریفای کردن دیسک یه چیز دیگه هست و این کلا باهم فرق داره . پس همچین مثل روز روشن هم نیست.

نه باز میگم مثل روز روشنه. اون مطلبو مثال زدم. اونم یک چیز محال بود دیگه. اون موقع که گرز آو وار سه اومده بود همه تو کفش بودیم کی باورش میشد این ایزو گردن کلفت رو بشه رو دی وی دی ناین رایت زد. محال بود ولی حلش کرد.
ببینید الان کرکرای بازی های PC واسه یه سری بازی ها خودشون سرورایی شبیه سازی میکنن که اون بازی ها ران بشن هر طوری هست.
یه مقدار کار از نسل قبل سخت تر هست ولی من میگم اوکی میشه. شاید زی کاتر با سی فور نتونن تنهایی شاید نیاز باشه با یه سری هکر که تو حوزه سرورها فعالیت دارن جوینت بشن.
یه وریفایه دیگه.
یعنی یه پیام باید از سرور بیاد به کنسول که آقای کنسول دیسک حله رانش کن. خوب این پیام میتونه از هر جایی بیاد کافیه هکر بدونه این پیام چه ساختاری داره چطوری باید بکندش تو مغز کنسول.
ببخشید اگه در حد پیش دبستانی صحبت کردم ولی کلیتش همینه.

darklover

کاربر سایت
Oct 10, 2012
155
صفحه اول رو آپدیت کنید
دیگه وقتشه خبر جدیدی از هک بیرون داده باشن

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
یه هکری به نام Tuxuser اومده نند رو دامپ کرده و قبلا هم کارش روی تولید xell برای کنسول های جیتگ شده ایکس باکس 360 بوده و الان داره تمرکزشو توی کنسول های نسل جدید ماطوف میکنه
خدا خیرش بده:d
تو اون صفحه یه پیج دیگه معرفی شده که توضیحات اضافی و تخصصی رو برای نرم افزاری که باهاش دامپ کرده داده کارش مثل اینکه باعث شده یه قدم دیگه نزدیکرت به هک کامل دستگاه بشیم
تو صفحه اصلی تیم xecuter نوشته شده که تونستن برای x1 با توجه به دامپ نند یه مودی تولید کنن که موس و کیبورد رو جای کنترلر اصلی بشناسونن به دستگاه و در کنار این قابلیت حتی تونستن کنترلر 360 هم از نوع سیمی و هم بیسیم رو بهش وصل کنن و بشناسونن
حتی بعد از آپدیت تونستن دسته ps3 و ps4 هم بهش بشناسونن و در کنار اینها صحبت از وصل کردن کنترلر wiiu و ریموت wiiu هم به میان آوردن

کلا خدا خیرشون بده:d

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر