اخبار و حواشي مرتبط با Wii U و نينتندو

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
وسط کپی خور نرم افزاری دستگاه رو بریک بشه کل اون پولایی که در آورده باید بده برای تعمیر اون یک دونه
همیشه از زاویه مشتری نگاه نکن

وقتی اطلاعات نداری دلیلی نداره بیای نظر بدی و طرفداری کنی!
یه سرچ توی گوگل بزنی میتونی آموزش پیدا کنی و دیگه این خبرام نیست...

من Wii U ندارم وگرنه خودم آموزش میزاشتم و هر بازی هم لازم داشت تهیه میکردم و اگه کسی میخواست بهش امانت میدادم که اونم بتونه کپی خور کنه خودش!

دوستان گول این حرفا رو نخورید و احتمالا ایشون هم مثل مهدی.... فروشندس و دنبال سود خودشه فقط!

اینجا انجمن بازی نه فروشگاه که بخوای جنس و خدمات بفروشی!

chimige

کاربر سایت
Aug 14, 2010
120
نام
majid
وقتی اطلاعات نداری دلیلی نداره بیای نظر بدی و طرفداری کنی!
یه سرچ توی گوگل بزنی میتونی آموزش پیدا کنی و دیگه این خبرام نیست...

من Wii U ندارم وگرنه خودم آموزش میزاشتم و هر بازی هم لازم داشت تهیه میکردم و اگه کسی میخواست بهش امانت میدادم که اونم بتونه کپی خور کنه خودش!

دوستان گول این حرفا رو نخورید و احتمالا ایشون هم مثل مهدی.... فروشندس و دنبال سود خودشه فقط!

اینجا انجمن بازی نه فروشگاه که بخوای جنس و خدمات بفروشی!
بله آموزشش تو اینترنت هست اما شما هنوز نمیدونی پچ کردن ios احتمال بریک داره ؟
در ضمن 100 تومن هم نمیگرفت 50 تومن میگیرفت خود من wiiu خودمو دادم برام کپی خور کرد

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
بله آموزشش تو اینترنت هست اما شما هنوز نمیدونی پچ کردن ios احتمال بریک داره ؟
در ضمن 100 تومن هم نمیگرفت 50 تومن میگیرفت خود من wiiu خودمو دادم برام کپی خور کرد

هر چیزی رو اصولی نری ممکنه باعث برک شدن بشه

مبارکت باشه و احتیاجی نیست بیای اینجا از کسی که دیگه تقریبا همه میشناسنش طرفداری کنی!

- - -ویرایش - - -

لیست شخصیت های تایید شده Super Smash Bros

13979851037561.jpg

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
هر چیزی رو اصولی نری ممکنه باعث برک شدن بشه و شما پچ ios ایراد دار بده من خودم رو گوشیم و تبلت برات تست میکنم که نگرانش نباشی!

مبارکت باشه و احتیاجی نیست بیای اینجا از کسی که دیگه تقریبا همه میشناسنش طرفداری کنی!

اینم یه پست از از ارتگلی همون مهدی

واقعا حیف این بازی که فقط توی 3ds اومد من به خاطر این بازی 3ds خریدم بعد از اینکه تموم شد میفروشمش
واقعا بازی عالی شده و به دوران اوج خودش برگشته فقط تنها عیبی که توش دیدم زامبی توش نذاشتن به جاش یک موجودات عجیبی گذاشتن

این پست همه چیو نشون میده که کی فن نینتندو هست کی نیست

اگر فن نینتندو بود منی که 92 تا نقد قسمت wii گذاشتم و 19 تا تاپیک چیزا دیگه درباره wii زدم حداقل 5 تا پست میزاشت چون ادعا فن نینتندو بودن میکرد طرفدار و عاشق wii بودن اما فقط 3 بار پست گذاشت که 2 از پست هاش این بود این بازی افت فریم داره

حالا غیر از بخش wii من تاپیک ds که این همه مطلب گذاشتم اصلا نیومد نگاه کنه فن نینتندو فراری از نینتندو کی دیده؟

آخرین ویرایش:

chimige

کاربر سایت
Aug 14, 2010
120
نام
majid
باندل mario kart 8 توسط نینتندو تایید شد

اصلا شما فن نینتندو بقیه دلال
خود مهدی رو من ازش خبر دارم داره برای عرضه ی kirby روی 3ds لحظه شماری میکنه تا بیاد . فعلا هم فقط 3ds ارجینال داره میخواد اریج بازی کنه
اگر نمیاد تو ایجا پست بزاره یعنی فن نیست ؟ اون موقع که فروم نینتندو لند رو بر پا کرده بود و یک تنه داشت کار میکرد کی حمایتش کرد
فقط آقا احسان بود که نقد میزاشت
بنده خدا از جیب مایه گذاشت تا نینتندو رو تو ایران بشناسونه اما چیزی که براش موند همین حرف های صد تا یک غاز بود
اونم بی خیال شد گفت دیگه فروم و تاپیک زدن و پست گذاشتن رو میزاره کنار

آخرین ویرایش:

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957

خود مهدی رو من ازش خبر دارم داره برای عرضه ی kirby روی 3ds لحظه شماری میکنه تا بیاد . فعلا هم فقط 3ds ارجینال داره میخواد اریج بازی کنه
اگر نمیاد تو ایجا پست بزاره یعنی فن نیست ؟ اون موقع که فروم نینتندو لند رو بر پا کرده بود و یک تنه داشت کار میکرد کی حمایتش کرد
بنده خدا از جیب مایه گذاشت تا نینتندو رو تو ایران بشناسونه اما چیزی که براش موند همین حرف های صد تا یک غاز بود

این حافظه کوتاه مدت و فراموشی هم خوب چیزی هست که به موقع دست خیلی ها رو رو میکنه

مگه نه آقا مهدی ارتگلی یا Ortegoli :d

78420960659255204647.jpg

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
این پست بالا خودمو باز تکرار میکنم تا دوباره خونده بشه

هر چیزی رو اصولی نری ممکنه باعث برک شدن بشه و شما پچ ios ایراد دار بده من خودم رو گوشیم و تبلت برات تست میکنم که نگرانش نباشی!

اینم یه پست از از ارتگلی همون مهدی

واقعا حیف این بازی که فقط توی 3ds اومد من به خاطر این بازی 3ds خریدم بعد از اینکه تموم شد میفروشمش
واقعا بازی عالی شده و به دوران اوج خودش برگشته فقط تنها عیبی که توش دیدم زامبی توش نذاشتن به جاش یک موجودات عجیبی گذاشتن

این پست همه چیو نشون میده که کی فن نینتندو هست کی نیست

اگر فن نینتندو بود منی که 92 تا نقد قسمت wii گذاشتم و 19 تا تاپیک چیزا دیگه درباره wii زدم حداقل 5 تا پست میزاشت چون ادعا فن نینتندو بودن میکرد طرفدار و عاشق wii بودن اما فقط 3 بار پست گذاشت که 2 از پست هاش این بود این بازی افت فریم داره

حالا غیر از بخش wii من تاپیک ds که این همه مطلب گذاشتم اصلا نیومد نگاه کنه فن نینتندو فراری از نینتندو کی دیده؟

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
بعد از اون پست انتخاری که با کمک یکی از دوستان دادم طرف دود شد رفت :d لامصب اون پست مثل بسم الله عمل کرد :))

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
بعد از اون پست انتخاری که با کمک یکی از دوستان دادم طرف دود شد رفت :d لامصب اون پست مثل بسم الله عمل کرد :))

همچین آدمایی هستن که wii u که 300 دلاره میدن 1.600 قبلا میدادن 1.800 اما ps4 که 400 دلاره الان تو بازار 1.550 هست

آخه چقدر دزدی

با اونایم که انقدر گرون میدن انقدر دارید روش میخورید فن نیتندو wii u نخره کی میخواد بخره؟ خود فن ها نینتندو هم از دست شما 3 نفر عاصی شدن مطمعنن هیچی ازتون نیمخرن

یکمی انصاف بد نیست

طرف خودش از یکی 3ds فریم پایین داشت میخواست میخرید 300 هزار اما به من میگه فریم بالا 450 هزار این پول خوردن داره؟

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
واقعا یه سری ها چه جوری روشون میشه بیان اینجا که همه دنبال لذت بردن و سرگرم شدن هستن از علاقشون سوء استفاده کنن!!!)x

دوستان نخرید بزارید اینقدر کنسول رو دستشون بمونه که یاد بگیرن باید قیمت مناسب بدن!;)

- - -ویرایش - - -

واقعا خجالت داره و وقتی دیدی همه شناختنت با یه یوزر دیگه اومدی از خودت طرفداری میکنی...=d>

متاسفم برات...:-q

chimige

کاربر سایت
Aug 14, 2010
120
نام
majid
اولا که این ایدی منه اون روز مهدی بن شد از ایدی من استفاده کرده داخل همون اسپویلر رو بخونید نوشته قضیه چیه . مهدی رفیقمه دارم حمایتش میکنم به خودش هم توی گیمز روم پیغام میدم بیاد جوابتون رو بده
دوما شما ها که اینقدر فن نینتندو هستید چی کار کردید
من آرشیو مهدی رو دیدم کلی بازی ارجینال wiiu و 3ds داره مال خودشه حتی کلی بازی wii تو ارشیوش هست
توی همین بازی سنتر اون موقع که کسی wiiu نداشت برای خودش خرید و یک انباکسینگ و بررسی براش درست کرد اونم ویدئویی
آخرین نقدش، نقد بازی super mario 3d world بود که توی فروم موجوده
فروم نینتندو لند رو راه اندازی کرد تا اونجا کلی اخبار و آموزش هک کنسول رو مسایل مختلف رو قرار داد
حالا کنار این کارا داره پول هم در میاره شده ادم ناجور
نشستید از سر بیکاری 4 تا نقد از بازی نوشتید شدید فن
کلا بحث رو دیگه ادامه نمیدم اینجا تاپیک اخباره نه مباحثه در مورد کسی که بن شده
مشکلی باهاش دارید تو گیمز روم بهش پیغام بدید بگید

آخرین ویرایش:

mahany_mahan

کاربر سایت
Nov 2, 2007
284
نام
ماهان
دوستان ایشون چه آقای ارتگلی باشه چه نباشه به نظرم اینطور برخورد مناسب نیست ! اول اینکه این بنده خدا خودش هم باید از یه جایی بخره و وارد کننده نیست و همین که تو شروع کار با فروشگاه های بزرگی مثل dc رقابت می کنه خودش کلیه !پس تقصیر گرونی رو گردن ایشون نندازیم !
در ثانی چرا تا یکی یه کم کمرنگ می شه به هر علتی ما کلا خدماتش رو فراموش می کنیم ؟
تو همین سایت کلی آموزش و خبره که ایشون زحمتش رو کشیدند و حتی همین کارشون که به عنوان یوزر دیگه وارد شدند هم نشون دهنده علا قه شون به این فروم و بچه های اینجاست که نمی تونه ازشون دل بکنه .من از ادمین محترم خواهش می کنم که کاری نکنند که یه نفر با سابقه ایشون ترد بشه و مجبور شه با یه اسم دیگه فعالیت کنه ! به نظرم محرومیت دایمی منصفانه نبود.

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
دوستان ایشون چه آقای ارتگلی باشه چه نباشه به نظرم اینطور برخورد مناسب نیست ! اول اینکه این بنده خدا خودش هم باید از یه جایی بخره و وارد کننده نیست و همین که تو شروع کار با فروشگاه های بزرگی مثل dc رقابت می کنه خودش کلیه !پس تقصیر گرونی رو گردن ایشون نندازیم !
در ثانی چرا تا یکی یه کم کمرنگ می شه به هر علتی ما کلا خدماتش رو فراموش می کنیم ؟
تو همین سایت کلی آموزش و خبره که ایشون زحمتش رو کشیدند و حتی همین کارشون که به عنوان یوزر دیگه وارد شدند هم نشون دهنده علا قه شون به این فروم و بچه های اینجاست که نمی تونه ازشون دل بکنه .من از ادمین محترم خواهش می کنم که کاری نکنند که یه نفر با سابقه ایشون ترد بشه و مجبور شه با یه اسم دیگه فعالیت کنه ! به نظرم محرومیت دایمی منصفانه نبود.

|-)

همین برای ما بسه که کسی که ادعا فن نینتندو بودن و داشتن wii و عاشق wii بودن داشت فن ها نینتندو تاپیک خاک گرفته wii بهش جان تازه دادن این همه نقد بازیا wii و تاپیکا دیگه با موضوع ها مختلف درباره wii زده شد اما اصلا ارتگلی نیومد سر بزنه کلا 3 تا پست گذاشت که از این 3 تا 2 تاش گفته بود این بازی افت فریم داره . این یعنی بقیه آدم حساب نکرده این همه فن نینتندو و طرفداران wii که خودشم ادعا میکرد یکی از اوناسو اصلا آدم حساب نکرده

فن انقدر سخت کوش کی دیده؟ باید بگیم فن نینتندو فراری از نینتندو

اینم آگهی فروش wii خودش که فردا پس فردا خدایی نکرده نگین اصلا wii نداشته بزنید زیر همه چی

فروش یا تعویض کنسول wii کپی خور تمیز | انجمنهای پرشین تولز

خالا در کنار wii تاپیک ds هم پربار شد کلی مطلب و نقد و ........ قرار گرفت که ارتگلی فقط یه بار پست داد اونم اومد گفت حیدری مشکل داره من خودم فلش کارت اصل 2013 دارم خواستید میفروشم

یعنی فقط یه بار اومد اونم اومد دیگران الکی خراب کرد که بگه منم همونو دارم از من بخریدبخاطر این فعالیت ها شایان و پربار ارتگلی ممنونیم

حالا حیدری کیه؟ حیدری مغازه ای تو لبافه که بیشتر از 14 ساله کنسولا و لوازم کنسولا مختلف نینتندو داره

وقتی اسم فن یه کمپانی میاد فرقی نداره چه کمپانیی چه محصولی تعریف فن مشخصه فن ها حتی برای هم از هم میگذرن مثلا بازی داره رو هارد به فن دیگه میگه من فلان بازیو دارم بیا برات میریزم رو هاردت مفتی ( همون چیزی که الان بین فن ها نینتندو شاهدش هستیم)

اما هیچوقت یه فن از چیزی قیمتش مشخصه پول خیلی بیشتری از فن ها دیگه نمیگیره اگه بگیره دزده

به فرض بگیم مشتری کنسولا نینتندو کمه اما مثلا کسی نمیره مسافرت خارج از کشور دوتا wii u بزنه زیر بغلش بیاد ایران . میره به همکاراش که کنسول مثلا ps4 میارن میگه 5 تام wii u در کنار برات برای من بیار یعنی هزینه حمل فرقی نداره

پس چجوری ps4 که 400 دلاره الان تو بازار امروز 1.550 هزاره اما wii u که 300 دلاره میدن 1.600 هزار؟ این واضحه چون دست چند نفره که همم اونا رو میشناسن میخوان پول بیشتری در بیارن از فن ها نینتندو سوء استفاده میکنن

یه نمونه اش قرار بود یکی نمایندگی 3ds link فلش کارت هک 3ds بشه گفت 160 هزار پولشه اوایلم میداد 160 هزار بعد چند روز یهو شد 190 هزار

بقالی سرکوچمون که نیاورده مثلا نمایندگیه خیرسرشون

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
اولا که این ایدی منه اون روز مهدی بن شد از ایدی من استفاده کرده داخل همون اسپویلر رو بخونید نوشته قضیه چیه . مهدی رفیقمه دارم حمایتش میکنم به خودش هم توی گیمز روم پیغام میدم بیاد جوابتون رو بده
دوما شما ها که اینقدر فن نینتندو هستید چی کار کردید
من آرشیو مهدی رو دیدم کلی بازی ارجینال wiiu و 3ds داره مال خودشه حتی کلی بازی wii تو ارشیوش هست
توی همین بازی سنتر اون موقع که کسی wiiu نداشت برای خودش خرید و یک انباکسینگ و بررسی براش درست کرد اونم ویدئویی
آخرین نقدش، نقد بازی super mario 3d world بود که توی فروم موجوده
فروم نینتندو لند رو راه اندازی کرد تا اونجا کلی اخبار و آموزش هک کنسول رو مسایل مختلف رو قرار داد
حالا کنار این کارا داره پول هم در میاره شده ادم ناجور
نشستید از سر بیکاری 4 تا نقد از بازی نوشتید شدید فن
کلا بحث رو دیگه ادامه نمیدم اینجا تاپیک اخباره نه مباحثه در مورد کسی که بن شده
مشکلی باهاش دارید تو گیمز روم بهش پیغام بدید بگید

آقای دوست ارتگلی یا خود ارتگلی!!!
اون هر چی داره واسه کاسبی کردن داره و فقط کافیه بفهمه خریداری و تک تکشو میفروشه و از اول هم هدفش همین بوده و چون دیده بازار نینتندو درست چند نفر محدوده از فرصت استفاده کرده و اومده دوبله سوبله سود کنه!

اونم احتمالا واسه کسی خریده و قبل از اینکه بهش تحویل بده یه ویدئو گرفته کذاشته...

من اولین بار دیدمش بهم میگفت یه سری از جنس تو انباره و این حرفا...
بعد که از نزدیک دیدمش فهمیدم انبار که نداره که هیچ،یه سری از جنسای مغازه هم واسه دیگرانه که گذاشته بفروشه یا کارتن خالیه!!!!

با این داستانا کسی سرش کلاه نمیره و لطفا اینقدر الکی طرفداری نکنید!

- - -ویرایش - - -

کدوم رقابت آخه!
این خودش از DC گرون تر میده و وقتی بهش میگی قیمت DC پایین تره میگه واسه من خرید قبله و این حرفا!
البته این فعالیت به خاطر این بوده که جیب یوزرهارو خالی کنه و فقط کافیه بفهمه چیزی میخوای بخری و سریع بهت PM میده که من دارم یا واست پیدا میکنم یا یکی از دوستام داره...

حالا بماند که توی پست هاش علنی میگه فلان چیز واسه فروش موجوده...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر