اخبار مربوط به کیفیت اجرایی بازی ها [قوانین پست اول خوانده شود]

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
درود،

همونطور که از اسم تاپیک پیداست این تاپیک ایجاد شده تا تمامی اخبار مربوط به کیفیت اجرایی بازی ها روی پلتفرم های مختلف در اینجا قرار بگیره تا کنترل بخش اخبار هم برای مدیریت راحت بشه هم یه مرجع متمرکز برای کاربران داشته باشیم؛ تا روزانه شاهد ده ها تاپیک مختلف برای هر عنوانی که قراره منتشر بشه نباشیم.

موفق باشیم. :rose:

قوانین تاپیک:

• تاپیک در مورد اطلاع رسانی از نحوه کیفیت اجرایی بازی های مختلف در پلتفرم های مختلف است؛ پس، از قرار دادن اخبار نامربوط خودداری کنید.
  • مقایسه مستقیم سخت افزارهای کنسول ها، و همچنین مقایسه نخ نمای کنسول ها و PC، (خارج از اخبار بند اول) در این تاپیک ممنوع است.
  • قرار دادن مقایسات مختلف از سایت GamingBolt ممنوع است و سعی کنید بیشتر بر مرجع مطمئنی مثل Digital Foundry تکیه کنید.
  • اخبار در مورد قدرت و کارایی کنسول های مختلف رو در این تاپیک ارسال نکنید. برای مثال، مثلا سازنده X گفته هنوز 60% از قدرت کنسول Y مورد استفاده قرار گرفته است؛ یا فلان کنسول فلان % قویتر است.
  • مقایسه بازی های انحصاری کنسول ها با یکدیگر ممنوع است.
  • در صورت عمل نکردن به قوانین ذکر شده، دسترسی فرد خاطی بدون تذکر قبلی به مدت مورد نیاز، از فروم قطع خواهد شد. اگر کسی پست های چنین افرادی را نقل قول کند نیز اخطاری در همین راستا دریافت خواهد کرد. پس از تنش در تاپیک دوری کنید و با دکمه گزارش، تخلف را به ناظمین و مدیران گزارش دهید.
  • خواهشن بحث های سخت افزاری PC و مقایسه انواع بنچمارک های کارت های گرافیکی و افزایش راندومان و DX و ... رو به این تاپیک نیارید و در صورت امکان در بخش سخت افزار ادامه بدید.
  • قوانین با توجه به شرایط و زمان، ممکن است اضافه شوند، پس هراز چندگاهی آن ها را مرور کنید.

اگر قصد ارسال خبری را دارید، حتما باید خلاصه ای از متن ترجمه شود، تا برای همگان قابل استفاده باشد.

آخرین ویرایش:

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
بنظر میاد تعداد گل و گیاهان نسخه PS4 به مقدار قابل توجهی از Xbox One بیشتره
مقایسه زیر رو ببینین ( لینک یوتوب رو آخر گذاشتم ) :

9dqobr7ibmxfur818qsc.png

r7hsd8c8bu0vyrkg6n19.jpg

GTA 5 - Xbox One vs PS4 Graphics Comparison [1080p] (GTA V New-Gen)

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
به گفته DF بازی GTA 5 روی Xbox one به صورت 1080 واقعی اجرا میشه فریم ریت در اکثر مواقع روی 30 فریم قفله با نوسانات جزئی ، ورژن PS4 رو هم بعدا بررسی میکنه.

Performance Analysis: Grand Theft Auto 5 • Eurogamer.net

DF مقالشو آپدیت کرده:

We've completed work on an initial performance analysis of the PlayStation 4 version of Grand Theft Auto 5, which you can find embedded below. At first blush, we're looking at a very similar release to the Xbox One version - with only one really noticeable difference, the implementation of a lens flare effect that appears either absent or dialled back on Xbox One. Frame-rate is confirmed at 30fps, though the rare dropped frames seen on Xbox One are even less of an issue here.

DF گفته دو نسخه خیلی شبیه هم هستن فعلا تنها تفاوتی که دیدن نبودن افکت لنز فلیر روی XO بوده و گفته اون عکس رو هم بعدا بررسی میکنن.

آخرین ویرایش:

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
DF مقالشو آپدیت کرده:

DF گفته دو نسخه خیلی شبیه هم هستن فعلا تنها تفاوتی که دیدن نبودن افکت لنز فلیر روی XO بوده و ظاهرا فریم ریت روی XO بهتره.

Frame-rate is confirmed at 30fps, though the rare dropped frames seen on Xbox One are even less of an issue here
البته اینجا که خود شما گذاشتی نوشته "فریم ریت روی 30 هست، با این تفاوت که افت فریمی که گاهی روی X1 پیش میومد؛ اینجا حتی کمتر دیده میشه (مشکل درست می‌کنه)!"
به این معنا که افت فریم روی PS4 کمتره!
البته باز من مقاله رو کامل نخوندم ولی این دو خطی که شما گذاشتی، ترجمه ـش اینی می‌شه که بالا گفتم.

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
البته اینجا که خود شما گذاشتی نوشته "فریم ریت روی 30 هست، با این تفاوت که افت فریمی که گاهی روی X1 پیش میومد؛ اینجا حتی کمتر دیده میشه (مشکل درست می‌کنه)!"
به این معنا که افت فریم روی PS4 کمتره!
البته باز من مقاله رو کامل نخوندم ولی این دو خطی که شما گذاشتی، ترجمه ـش اینی می‌شه که بالا گفتم.

من ترجمه اون متنو ننوشتم ویدئو رو دیدم تا اونجا که دیدم یه جا فریم تا 29 اومد پایین که چون رزولوشن ویدئو که دانلود کرده بودم پایین بود به نظرم 28 رسید که دوباره چک کردم دیدم 29 بود ولی یه جا دیگه رو چک کردم یعنی دقیقه 11 ویدئو تست فریم ریت PS4 رو ، فریم ریت تا 27 اومد پایین...

573fps6isolxfibjqhhn.jpg

Yagami

کاربر سایت
Mar 27, 2014
207

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
خوب گفته اون افت فریمی که تو نسخه x1 بود دیگه حتی اونم تقریبا نیست تو نسخه ps4 و اینکه گفتن همچنان بازی رو ادامه میدیم و اگه به مشکلی که بالا عکسشو گذاشته بودن دوستان برخوردیم گزارش میکنیم ( همون پوشش گیاهی)

:D

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
خوب گفته اون افت فریمی که تو نسخه x1 بود دیگه حتی اونم تقریبا نیست تو نسخه ps4 و اینکه گفتن همچنان بازی رو ادامه میدیم و اگه به مشکلی که بالا عکسشو گذاشته بودن دوستان برخوردیم گزارش میکنیم ( همون پوشش گیاهی)

:D

کجا همچین چیزی گفته؟
ویدئوی فریم ریت PS4 رو دیدی؟

c7r2atljyu3kriedo16x.jpg

Lord XONE

کاربر سایت
Nov 13, 2014
80
کجا همچین چیزی گفته؟
ویدئوی فریم ریت PS4 رو دیدی؟

c7r2atljyu3kriedo16x.jpg

توی ویدئو مربوط به XONE که Frobaryگذاشت شدید ترین افت فریم، 1فریم هست ولی اینجا میبینیم که نسخه PS4 تا 3-4 فریم هم پایین میاد . همونجوری که قبلاً گفتم وضعیت فریم GTA V روی XONE بهتره ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر