اخبار مربوط به کیفیت اجرایی بازی ها [قوانین پست اول خوانده شود]

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
درود،

همونطور که از اسم تاپیک پیداست این تاپیک ایجاد شده تا تمامی اخبار مربوط به کیفیت اجرایی بازی ها روی پلتفرم های مختلف در اینجا قرار بگیره تا کنترل بخش اخبار هم برای مدیریت راحت بشه هم یه مرجع متمرکز برای کاربران داشته باشیم؛ تا روزانه شاهد ده ها تاپیک مختلف برای هر عنوانی که قراره منتشر بشه نباشیم.

موفق باشیم. :rose:

قوانین تاپیک:

• تاپیک در مورد اطلاع رسانی از نحوه کیفیت اجرایی بازی های مختلف در پلتفرم های مختلف است؛ پس، از قرار دادن اخبار نامربوط خودداری کنید.
  • مقایسه مستقیم سخت افزارهای کنسول ها، و همچنین مقایسه نخ نمای کنسول ها و PC، (خارج از اخبار بند اول) در این تاپیک ممنوع است.
  • قرار دادن مقایسات مختلف از سایت GamingBolt ممنوع است و سعی کنید بیشتر بر مرجع مطمئنی مثل Digital Foundry تکیه کنید.
  • اخبار در مورد قدرت و کارایی کنسول های مختلف رو در این تاپیک ارسال نکنید. برای مثال، مثلا سازنده X گفته هنوز 60% از قدرت کنسول Y مورد استفاده قرار گرفته است؛ یا فلان کنسول فلان % قویتر است.
  • مقایسه بازی های انحصاری کنسول ها با یکدیگر ممنوع است.
  • در صورت عمل نکردن به قوانین ذکر شده، دسترسی فرد خاطی بدون تذکر قبلی به مدت مورد نیاز، از فروم قطع خواهد شد. اگر کسی پست های چنین افرادی را نقل قول کند نیز اخطاری در همین راستا دریافت خواهد کرد. پس از تنش در تاپیک دوری کنید و با دکمه گزارش، تخلف را به ناظمین و مدیران گزارش دهید.
  • خواهشن بحث های سخت افزاری PC و مقایسه انواع بنچمارک های کارت های گرافیکی و افزایش راندومان و DX و ... رو به این تاپیک نیارید و در صورت امکان در بخش سخت افزار ادامه بدید.
  • قوانین با توجه به شرایط و زمان، ممکن است اضافه شوند، پس هراز چندگاهی آن ها را مرور کنید.

اگر قصد ارسال خبری را دارید، حتما باید خلاصه ای از متن ترجمه شود، تا برای همگان قابل استفاده باشد.

آخرین ویرایش:

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,098
نام
مصطفی
:-&:-&
خدایی روت میشه اینارو با TLOU مقایسه کنی؟بافت های زمین و در و دیوار رو نگاه کن خودت!تازه فکر کنم رفتی از بهترین جاش شات آوردی!!
شما الان از بهترین جاهای TLOU یا Beyond عکس نمیذارین ؟ میخوای عکسایی از همین Beyond یا TLOU بذارم که با دیدنش باز داستان دست کاری عکس ها و . . . شروع کنید؟

در مورد تکسچر!
m8ax9tvfolhfiorb6n1c.jpg

08899555875927634130.jpg
02233384301769614776.jpg
26142431447759678780.jpg

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,252
اقا ما نمیگیم اینها چیزی نیستند ولی جون خودت این عکسهای پایینی را از سطح کیفی و تکسچر بندی و نورپردازی و ...یه مقایسه بکن ببینیم چی کم و کسری داره بعد شرایط جوی و محیطی هیلو 4 را هم براش اضافه کن .
40132845340499215205.jpg

51177782077566865848.jpg

حالا این پست را نگاه کن :D وقتی همچین طرفدارایی دارید دیگه از ما انتظار نداشته باش ! خوبه من هیچ وقت همچین نظری در مقابل این بازی نداشتم و خودم هم قبول دارم فوق العادست و فقط دارم مقایسه میکنم اگر یه همچین نظری داشتم که اعدام هم میشدم . جون خودت تراز این پست را ببین بعد به ما حق بده :D

بیا بگو گرافیک halo از TLOU بیشتره . تیر خلاص رو بزن . با کلمات بازی نکن .

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
نخیر ولی در مقایسه با TLOU هیچی نیست!

شرط می بندم به دلایلی تو امثال خودت دستتون یه بار به گیم پلی هیلو نخورده!! نهایتش یکی دو تریلر از بازی دیدی! من حداقل 3 بار TLOU رو تمام کردم ! این رو بدون گرافیک HALO 4 از نظر تکنیکی بالاتر از TLOU نباشه پایینتر هم نیست.

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,164
نام
سبحان
دوست عزیز الان جواب سوال من چه ربطی به کینکت و فیل اسپنسر داشت ؟:|:d
جوابش فقط یه بله یا خیر بود و البته با ذکر منبع:-/

دلیلش این بود که Battlefiled 4 روی 720p اجرا میشد و 10 % قدرت X1 رو کینکت مصرف میکرد.جواب هم بله هست ظاهرا یکی از اعضای viscreal توی Twitter این موضوع رو تایید کرده.منبع هم یادم نیست کجا بود:d

M

!_Meshki_!

آقا اون آدمش دیده میشه ولی این دیده نمیشه ! پس دیگه معلومه اون گرافیکش بالاتره !

عظمت محیط بازی Halo رو با یه بازی اسکریپتی مقایسه می کنن میخوای با یه بازی خطی مقایسه نکنن ! خداییش حوصله داری با این جماعت سر این چیزا بحث می کنی ! :d

TLOU بازی اسکریپتی ؟ :d

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,696
نام
علی
آقا اون آدمش دیده میشه ولی این دیده نمیشه ! پس دیگه معلومه اون گرافیکش بالاتره !

عظمت محیط بازی Halo رو با یه بازی اسکریپتی مقایسه می کنن میخوای با یه بازی خطی مقایسه نکنن ! خداییش حوصله داری با این جماعت سر این چیزا بحث می کنی ! :d

حجت بر من تمام شد:))
اون 2تا شات از هیلو با 2تا شات tlou بزار جلو یه بچه 7 ساله میگه کدوم گرافیکش بهتره
همچین میگی عظمت.... خدا به ما رحم کرد ماکروسافت تو بازیهای انحصاریش open wrold نداره وگرنه چه داستانی داشتیم ما....

reach usa

کاربر سایت
Dec 28, 2009
1,209
نام
hassan
دوستان سونی فن چرا کولی بازی در میارین؟؟؟:d والله همه مایکرو فنها ناتی داگ رو قبول دارن !!خیلیهاشون بهش ایمان دارن و خیلیهاشون مثل من ازش میترسن:d

من تقریبا از اول دارم این بحث رو دنبال میکنم !! کسی ناتی داگ یا tlou یا آنچارتد رو ترول نکرد!! یعنی نمیشه ترولش کرد!! مشکل اینجاس کافیه یه مایکرو فن اسم ناتی یا بازیهاش رو بیاره !! سریعا موزع میگیرید!! چه خبره؟؟؟:d

بحث سر این بود که کاتسین های بازیهای ناتی داگ از قبل رندر شده هستن!! که تو 3 شماره آنچارتد دیدیم !! خوب این که ترول نیست بابا!! 3 شماره گیرز هم از قبل رندر شده بودن مشکلی نبود که؟؟

حالا قضیه آنچارتد 4 یه کم مشکوکه !! که من یکی ایمان دارم ناتی داگ از اینی هم که نشون داد بهترش رو تحویل میده !!

P3RsiAN boY

کاربر سایت
Jun 8, 2013
6,576
نام
محمد
دلیلش این بود که Battlefiled 4 روی 720p اجرا میشد و 10 % قدرت X1 رو کینکت مصرف میکرد.جوال هم بله هست ظاهرا یکی از اعضای viscreal توی Twitter این موضوع رو تایید کرده.منبع هم یادم نیست کجا بود:d
ممنون از پاسختون و منبع :)

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,164
نام
سبحان
شرط می بندم به دلایلی تو امثال خودت دستتون یه بار به گیم پلی هیلو نخورده!! نهایتش یکی دو تریلر از بازی دیدی! من حداقل 3 بار TLOU رو تمام کردم ! این رو بدون گرافیک HALO 4 از نظر تکنیکی بالاتر از TLOU نباشه پایینتر هم نیست.

XBOX 360 رو فقط بزرگان میتونن لمس کنن!!عزیزم گذاشته گوشه مغازه خاک میخوره و فقط برای تست بازی ازش استفاده میشه.اتفاقا هیلو رو هم دیدم و بازی کردم ولی اصلا به دلم ننشستونه سبکش نه گرافیکش

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
برعکس نسخه سوم گرافیک HALO 4 واقعا عالی بود . اما چیزی که منو تحت تاثیر قرار داد گرافیک هنری و طراحی محیط های بازی بود که در کمتر عنوان شوتری دیده بودم . قدرت گرافیکی HALO 4 هم بیشتر در تکنیک های نورپردازیه که باعث شده بود محیط های بازی خیلی بهتر از اون چیزی که هستن نشون داده بشن و در تصویری که دوستمون قرار داد هم مشخصه اما از نظر من در مقابل The Last Of Us انصافا یک لول از همه نظر پایینتر بود . اینم فراموش نکنیم اگر HALO 4 با همون گرافیک در سال 2011 عرضه میشد کار خیلی سختی برای کسب عنوان بهترین گرافیک داشت و من حتی گرافیک تکنیکی Uncharted 3 برتر از HALO 4 میدونم

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,526
نام
محمد
حجت بر من تمام شد:))
اون 2تا شات از هیلو با 2تا شات tlou بزار جلو یه بچه 7 ساله میگه کدوم گرافیکش بهتره
همچین میگی عظمت.... خدا به ما رحم کرد ماکروسافت تو بازیهای انحصاریش open wrold نداره وگرنه چه داستانی داشتیم ما....
آره بابا گرافیک Halo آشغاله :D
===
فکر کنم گرافیک Halo 4 اینقدر عالی باشه که بشه با TLoU مقایسه ـش کرد. بحث بهتر بودن نیست، بحث کلیت گرافیکی هست و اینکه حداقل میشه با هم مقایسه ـشون کرد. البته فکر کنم این تاپیک ربطی به مقایسه بازی های نسل قبل نداشته باشه :D بگذریم از این مبحث :D

P3RsiAN boY

کاربر سایت
Jun 8, 2013
6,576
نام
محمد
یک سوال دیگه.
در مورد HALO 5 اعلام کردن که بازی 60 فریم اجرا میشه. در مورد رزولوشن بازی چیزی نگفتن ؟؟
-------------
کلا امسال تا الان E3 رو از دست دادم :| در مورد رزولوشن بازیای انحصاری XBOX ONE خبری نیومد ؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر