اخبار مربوط به کیفیت اجرایی بازی ها [قوانین پست اول خوانده شود]

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
درود،

همونطور که از اسم تاپیک پیداست این تاپیک ایجاد شده تا تمامی اخبار مربوط به کیفیت اجرایی بازی ها روی پلتفرم های مختلف در اینجا قرار بگیره تا کنترل بخش اخبار هم برای مدیریت راحت بشه هم یه مرجع متمرکز برای کاربران داشته باشیم؛ تا روزانه شاهد ده ها تاپیک مختلف برای هر عنوانی که قراره منتشر بشه نباشیم.

موفق باشیم. :rose:

قوانین تاپیک:

• تاپیک در مورد اطلاع رسانی از نحوه کیفیت اجرایی بازی های مختلف در پلتفرم های مختلف است؛ پس، از قرار دادن اخبار نامربوط خودداری کنید.
  • مقایسه مستقیم سخت افزارهای کنسول ها، و همچنین مقایسه نخ نمای کنسول ها و PC، (خارج از اخبار بند اول) در این تاپیک ممنوع است.
  • قرار دادن مقایسات مختلف از سایت GamingBolt ممنوع است و سعی کنید بیشتر بر مرجع مطمئنی مثل Digital Foundry تکیه کنید.
  • اخبار در مورد قدرت و کارایی کنسول های مختلف رو در این تاپیک ارسال نکنید. برای مثال، مثلا سازنده X گفته هنوز 60% از قدرت کنسول Y مورد استفاده قرار گرفته است؛ یا فلان کنسول فلان % قویتر است.
  • مقایسه بازی های انحصاری کنسول ها با یکدیگر ممنوع است.
  • در صورت عمل نکردن به قوانین ذکر شده، دسترسی فرد خاطی بدون تذکر قبلی به مدت مورد نیاز، از فروم قطع خواهد شد. اگر کسی پست های چنین افرادی را نقل قول کند نیز اخطاری در همین راستا دریافت خواهد کرد. پس از تنش در تاپیک دوری کنید و با دکمه گزارش، تخلف را به ناظمین و مدیران گزارش دهید.
  • خواهشن بحث های سخت افزاری PC و مقایسه انواع بنچمارک های کارت های گرافیکی و افزایش راندومان و DX و ... رو به این تاپیک نیارید و در صورت امکان در بخش سخت افزار ادامه بدید.
  • قوانین با توجه به شرایط و زمان، ممکن است اضافه شوند، پس هراز چندگاهی آن ها را مرور کنید.

اگر قصد ارسال خبری را دارید، حتما باید خلاصه ای از متن ترجمه شود، تا برای همگان قابل استفاده باشد.

آخرین ویرایش:
M

!_Meshki_!

فوق العادس ! اسکرین های گرفته شده مستقیما از گیم پلی (اونم OW) ! بعد دوستان میاد فقط اسکرین از کات سین میذارن ! (الان میان میگن کاملا ریل تایمه:)))
اسکرین های گیم پلی رایز (با کیفیت بالا) :

کشته مرده ی افکت خونشم :d (مثلا اولی از راست)

WOW
27270091721260093900.jpg
نداشتیم دیگه :d شما الان اون فایل PDF کذایی رو خوندی ؟ تکنیک های سوراخ دماغ رو میدونی چیه ؟
پــ ـن : واقعا کی فکر می کرد یه بازی متا شصتی بشه اسطوره بعضی ها :lol:

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
فوق العادس ! اسکرین های گرفته شده مستقیما از گیم پلی (اونم OW) ! بعد دوستان میاد فقط اسکرین از کات سین میذارن ! (الان میان میگن کاملا ریل تایمه:)))

WOW
اينا يعنی عکسای بد کيفيت رايز هستش ؟
عکس دومی از راست بهترين foliage اي هست که تا الان ديدم

آخرین ویرایش:
M

!_Meshki_!

تکنیک و اینا رو بی خیال :D فقط یک کلمه بگو نظر سایت ها رو قبول داری یا نه؟ اینجوری تکلیفمون تو بحث های آتی بهتر مشخص میشه :D یعنی از این به بعد باید حواسمون باشه مثلا X گفته گرافیک Ryse خفنه، بعد !_Meshki_! (:D) داره گرافیک بازی رو مسخره میکنه :D یکی یادداشت کنه اسامی رو :)) :D

ممد فروبری ؛ من گرافیک بازی رو مسخره نکردم من فقط به خودتون تیکه انداختم که پدر ما رو با این فایل های PDF در اوردین سایت ها رو هم قبول دارم اسم منو هم یادداشت کن دیگه هرچی باشه اندازه قدرت سخت افزاری X1 قبل از لانچ مثل شما که فیل نمیشیم :))

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
الان اینجا یه عده فکر نکنن ما منظورمون اینه که کلا ow بودن و......... مهم نیست فردا بریزن سرمون ! منظور ما اینه اگه ow بودن مهم باشه که هست ولی نکات خودش را داره مثلا بازیهای زیادی هستند محیطهایشون ow طراحی میشه ولی خیلی باهم دیگه فرق دارن صفحات قبل هم مختصر توضح دادم که بستگی به درگیری های ریل تایم با افکتهای ریل تایم هوش مصنوعی قوی و محیطهای sandbox گونه و میزان ابجکتهای محیط و رندر شدنشون بستگی به این که در چه شعاع از دید لود بشن و..........

نسل قبل اگر ما هیلو 4 را مثال میزدیم و محیطهای بزرگش را و sandbox بودنش دلیل این نبود که فقط این موارد را علم کرده باشیم ! بلکه هیلو 4 نه تنها اون محاسن نام برده را داشت هیچ چیزش هم از بازیهای خطی کم نداشت ! یعنی از لحاظ تکسچرها بسیار خوب در سطح بازیهای خطی و حتی اگه بیشتر نبود ! با نورپردازی فوق العاده و مدل سازی کارکترها و ....... یعنی در قبال یه بازی خطی نه تنها کم و کسری نداشت بلکه محیطهاش بزرگ بود با هوش مصنوعیه عالی و ......

مورد 2 فقط برام جالب شد چرا نسل قبل این چیزها مهم نبود ؟! و این نسل یدفعه سر بازیهاتون مهم تشریف دارند ؟! میتونید این مورد را یه شفاف سازی کنید ؟! ببینیم نسل قبل با این نسل چه فرقی داره ؟!

کلا اخه عکس بد کیفیت از ryse خیلی کم پیدا میشه و مجبور هستند اینها را نشون دادند :)) البته قبلا گفتم تو بازیسنتر میشه سفید را سیاه حساب کرد !
بزار نشون بدند ما با این بد کیفیت ها قانع هستیم اگه اسمش این باشه ؟!

آخرین ویرایش:

amiro2013

کاربر سایت
Jul 28, 2012
1,053
نام
AMIR

این عکس هارو بیشتر برای افکت خون گزاشتن که کاملا پیداست چقد خفنه ! :D
--------------------------------------------------------------------------------
سر نمرات I:SS متا خیلی مهم میشه و نلی نقد ها که در مورد نور پردازی تعریف کرده بی ارزش ولی در مورد Ryse متا که مهم نیست ببینین تو نقد ها چقد از گرافیک Ryse تعریف کردن :-??

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,098
نام
مصطفی

الان یکی از این دوتا شات in-game یکی کات سین ، بنظرت کدوم یکی گیم پلی هست؟
70635717505934224094.jpg
از گیم پلی هم من تصویر زیاد گذاشتم با این حال!

Diplomat

کاربر سایت
Apr 24, 2013
50
نام
بي نام
الان یکی از این دوتا شات in-game یکی کات سین ، بنظرت کدوم یکی گیم پلی هست؟
70635717505934224094.jpg
از گیم پلی هم من تصویر زیاد گذاشتم با این حال!
ببينم ميتوني 180تومن خرج رو دست من بزاري يا نه؟؟!!:d
هي بااين عكس ها من وسوسه كن برم اين بازي رو بخرم :|
خداييش هنگامه اي هست اين بازي از نظر گرافيك .
واقعا براي خودم متاسفم كه با وجود داشتن xone اين بازي رو تا الان نخريدم و بازي نكردم .

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,768
نام
مراد حلیمی
با اين استدلال دوستان بازي از لحاظ گرافيك ارزش بحث داره كه متاش بالاتر باشه......پس اونوقت امسال تا حالا darksouls2 بهترين گرافيكو داشته و infamous بخاطر اون متاش گرافيكش خيلي ضعيفتر از darksouls2 بوده:))

اين استدلالاي فن بازي گونه تمومي نداره كه.....

+

من نه ryse بازي كردم و نه iss ولي هر دو اينا فوق العادن و نميشه به صرف ow يكي يا بيشتر چندضلعي داشتن يكي اون يكي رو ضعيف جلوه داد
فعلا كه سال قبل ryse بيشتر جايزه گرافيكي گرفت و امسالم تا حالا iss بهترين بوده پس خيلي بحث نداره اين موارد

.

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,098
نام
مصطفی
@ KnightX

شما هرچقدرم خوب کپچر کنی بالاخره کیفیت تصاویری که از ویدئو کپچر میشه از تصاویری که مستقیم از گیم پلی بازی کپچر میشه پایین تر هست !

h.esi

کاربر سایت
Jun 20, 2013
142
اما از نظر بصری فکر کنم واقعا رایز چشم نوازتره حالا بخاطر محیطهای کوچیکه آرت استایل خوبی داره و یا هر چی نمیدونم اما گرافیکش بهتره.
البته بحث چشم نوازی هم کاملا سلیقه ای هستش ...من به شخص با بازیهایی که رنگ بندی متنوع تر و شاد تر دارن بیشتر حال میکنم

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
KnightX
این چنتا عکس رو زدی زیر بغلت هرجا میری هی بساط پهن میکنی که چی؟ الان مثلاً یکی مثل من که 2-3 بار inFamous رو بازی میکردم خودم نمیتونم بفهمم این چیزایی که داری میزاری یه چیزی از bullsh!t هم اونور تره؟ :-/ علامه ی دهر که نیستی با این عکسات بخوای ما رو از ظلماتی که توش گیر کردیم نجات بدی :) اصلاً آره IN:SS همینه و دانگریدی هم هست :| کار و زندگیتو ول کردی شب تا صبح داری این عکسا رو میذاری که ثابت کنی سونی هیتری بعد معنی SDF میذاری اینجا ؟ LOL نمیدونم طبق چه پروسه ای که تو ذهن بعضیا صورت میگیره بعضیا فکر میکنن فقط خودشون میدونن و هرچی بگن درسته!

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
حالا اون عکسها سعی شده از قسمتهای بدش گذاشته بشه را کاری ندارم ولی دیگه دستکاری شده نیست دوم اینکه همین عکسی که خودت گذاشتی فرقی با اون عکسها نداره .

http://www.uploadax.com/images/79070995496898731725.jpg

در مقایسه با این عکس !
http://www.uploadax.com/images/02193967882822724802.jpg

ولی چون تو عکس اولی زمینه تاریک هست و در سطح عکس پایین هم نورپردازی شده نیست ضعفهاش دیده نمیشه ولی خودت به سخره ها دقت کنی همونه .
فرخ اونا سخره طبیعی نیستن که انتظار داری مثل اون باشه. اونا به واسطه قدرت Concred درست شدن که کلا مدلش همونه. خواستم شفاف سازی بشه که فکر نکنی مدلینگ سخره اونطوریه!

KnightX

دیگه شما حد چرت و پرت گویی رو به کمال رسوندین. الان فقط نیاین بگین که شما ناظمی و این چه طرز برخوده چون واقعا دیگه شورش رو درآوردین شما از روزی که عضو سایت شدید. این آخرین اخطاری بود که دادم دفعه بعد مستقیم بن هستید چون واقعا نمیفهمید چطوری حرف بزنید و هدف شما هم از همون روز اولی که این ID رو ساختید از بحثاتون معلوم بود.

Dlforshot

کاربر سایت
Aug 29, 2013
512
فردین زدی پست منو پاک کردی مگه من چی گفتم دیگه مثل اون دوستمون که نیستم متای بازی رو بزارم تو تاپیک رزولیشن!من عکس هایی که knightx گذاشته بودم استفاده کردم منبعش رو هم نمی دونستم و با اسپایدر من مقایسش کردم چون واقعا در همون حد بود خودمم شک کردم ولی با توجه به اینکه knightx الان گفت از سایت gamersyde گرفته مو لای درزش نمیره که عکس ها معتبره و این قضیه فوتوشاپ و دستکاری که سونی فنها میگن فرار از واقعیته و پیچوندن قضیه هست

KnightX

کاربر سایت
Oct 24, 2008
365
فرخ اونا سخره طبیعی نیستن که انتظار داری مثل اون باشه. اونا به واسطه قدرت Concred درست شدن که کلا مدلش همونه. خواستم شفاف سازی بشه که فکر نکنی مدلینگ سخره اونطوریه!

KnightX

دیگه شما حد چرت و پرت گویی رو به کمال رسوندین. الان فقط نیاین بگین که شما ناظمی و این چه طرز برخوده چون واقعا دیگه شورش رو درآوردین شما از روزی که عضو سایت شدید. این آخرین اخطاری بود که دادم دفعه بعد مستقیم بن هستید چون واقعا نمیفهمید چطوری حرف بزنید.

یعنی چی شما چرا اینقدر یه طرفه برخورد میکنی؟ طرف اومده منو متهم به دروغگویی و داشتن آی دیای دیگه میکنه شما به جای برخورد با کاربرد خاطی پست منو پاک میکنی؟ خیلی جالبه بخدا.

این لینک عکس:
Galerie inFamous: Second Son - Fichier: Boss (1920x1080) - 2014-03-19 22:55:33

این لینک ویدئو
inFamous: Second Son - Boss (possible spoiler) - File download - Gamersyde

این عکسارو من از خودم ساختم که تهمت میزنید؟

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
برخی دوستان عکس هایی از infamous قرار دادن که من در طول بازی ندیدم . علت این که ندیدم شاید به خاطر این مساله بوده که بیش از حد محو گرافیک بازی بودم که این ایراد های جزیی به چشمم نیومده

شاید هم اصلا یه همچین مواردی در داخل بازی موجود نبوده . به هر حال من نظر خودم رو میگم .

من ryse بازی نکردم . پس منطق و عقل حکم میکنه راجب این بازی دهنم رو ببندم حالا هر چقد هم که ازش تریلر دیده باشم .

اما راجب infamous . این بازی گرافیک خیلی زیبایی داشت . مخصوصا برای من که تمام بازی های مولتی پلتفرم رو بر روی pc روی ultra بازی میکنم میتونم بگم گرافیک این بازی جزو بهترین گرافیک های بود که تا کنون دیدم . شاید حتی بهترین

به والله قسم من نه الان فن بازی میکنم با این حرفم نه چیزی . کاملا نظر شخصی خودم هستش . نظری که از دیدگاهم نسبت به انچه که دیدم به وجود اومده .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر