اخبار مربوط به کیفیت اجرایی بازی ها [قوانین پست اول خوانده شود]

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
درود،

همونطور که از اسم تاپیک پیداست این تاپیک ایجاد شده تا تمامی اخبار مربوط به کیفیت اجرایی بازی ها روی پلتفرم های مختلف در اینجا قرار بگیره تا کنترل بخش اخبار هم برای مدیریت راحت بشه هم یه مرجع متمرکز برای کاربران داشته باشیم؛ تا روزانه شاهد ده ها تاپیک مختلف برای هر عنوانی که قراره منتشر بشه نباشیم.

موفق باشیم. :rose:

قوانین تاپیک:

• تاپیک در مورد اطلاع رسانی از نحوه کیفیت اجرایی بازی های مختلف در پلتفرم های مختلف است؛ پس، از قرار دادن اخبار نامربوط خودداری کنید.
  • مقایسه مستقیم سخت افزارهای کنسول ها، و همچنین مقایسه نخ نمای کنسول ها و PC، (خارج از اخبار بند اول) در این تاپیک ممنوع است.
  • قرار دادن مقایسات مختلف از سایت GamingBolt ممنوع است و سعی کنید بیشتر بر مرجع مطمئنی مثل Digital Foundry تکیه کنید.
  • اخبار در مورد قدرت و کارایی کنسول های مختلف رو در این تاپیک ارسال نکنید. برای مثال، مثلا سازنده X گفته هنوز 60% از قدرت کنسول Y مورد استفاده قرار گرفته است؛ یا فلان کنسول فلان % قویتر است.
  • مقایسه بازی های انحصاری کنسول ها با یکدیگر ممنوع است.
  • در صورت عمل نکردن به قوانین ذکر شده، دسترسی فرد خاطی بدون تذکر قبلی به مدت مورد نیاز، از فروم قطع خواهد شد. اگر کسی پست های چنین افرادی را نقل قول کند نیز اخطاری در همین راستا دریافت خواهد کرد. پس از تنش در تاپیک دوری کنید و با دکمه گزارش، تخلف را به ناظمین و مدیران گزارش دهید.
  • خواهشن بحث های سخت افزاری PC و مقایسه انواع بنچمارک های کارت های گرافیکی و افزایش راندومان و DX و ... رو به این تاپیک نیارید و در صورت امکان در بخش سخت افزار ادامه بدید.
  • قوانین با توجه به شرایط و زمان، ممکن است اضافه شوند، پس هراز چندگاهی آن ها را مرور کنید.

اگر قصد ارسال خبری را دارید، حتما باید خلاصه ای از متن ترجمه شود، تا برای همگان قابل استفاده باشد.

آخرین ویرایش:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
چه ربطی داره؟ الان مثلا هر بازی Open World باشه یعنی از بازی های خطی گرافیکش بهتره و حداقل نمیشه با هم مقایسه ـشون کرد؟ کاری ندارم کدوم گرافیک بهتری داره ولی این دیگه ته منطق بود انصافا :biggrin1: در ضمن همین بازی 900P از بازی های 1080P و بالای 30 فریم سال 2013 بیشتر جایزه گرافیکی گرفت!
هولی شت!!! الان اپن ورلد بودن و ... مهم نیست دیگه؟! منطق تو که منو کشت کلا. محمد همونطور که قبلا گفتم من با تو بحث نمیکنم برادر منو نقل قول نکن خواهشن.
آخه دیده ! شما خبر نداری کسی را متهم نکن که ندیده ! دوم اینکه بیا این ow بودن را به رخ یه انجینی بکش که خودش خدای بازیهای ow سازی هست . دوم اینکه این جریانات ow بودن چرا این نسل یدفعه باب شد ؟! چرا نسل قبل اون بازی های فوق خطی با دوربین های کارگردانی شده اینجوری سروصدا نکرده بود و مهم نبود ؟! کلا این انگیزه سونی فنها که فکر میکنن هر استودیو از سونی باشه بهتر از غول های انجین سازی مثل کرایتک و اپیک هستند خیلی جالبه . ( کلا جانکارمک نسل قبل افتابه برداشتند به کل هیکلش ! نظراتش هم در مورد 360 به درد عمش میخورد ) که به درک ! کل تیمهای انجین سازی را کنار هم بسازی استودیو سونی نمیشه هر استودیو باشه ! مثلا اگه همین الان یه استدیو باشه که تاسیس بشه 100 البته بهتر از کرایتک هستند چون نابغه ها جمع شدند ! کرایتک هم که ادمهاش ابدارچیه بقیه شرکتها هست جمع شدن کنار هم ! این نابغه ها تو استودیوی سونی به صورت خود جوش فوران میکنن .

دیگه خودت هم میدونی این ریزه تکنیک ها یا تکنیکهایی اونم مثل نورپردازی ! را دیگه با کرایتک شوخی نکنید لطفا .
تا دیروز هم جبهه بودیم الان شدیم سونی فن چون اینبار برای لید کنسول PS4 رو مد نظر قرار دادم؟ :))

کرای انجین خدای OW سازیه؟ اونوقت RAGE انجین راک استار و موتور Assassin چی هستن؟ من که توی Crysis بخش OW ـی به اندازه اون دو تا بازی نام برده ندیدم. کسی دیده بیاد به ما هم بگه. در ضمن اینکه موتور قابلیت OW سازی داره چه ربطی به این داره که بازی ای داره روش بحث میشه خطیه! اصلا خودتون میفهمید چی میگید توروخدا. الان مثلا RYSE اپن ورلده که داری میگی موتورش فلانه؟ در ضمن الکی بحث رو چرا میکشونی به سمت استودیو و ... کسی اینجا حرفی از استودیو زده؟ به موازات بحث بریم جلو و از حاشیه ها جلوگیری کنیم بد نیست.
خیلی جالبه اینجا هر کی تو بحث حرفش به کرسی نمیشینه آخرش میره تو فاز من دیدم تو ندیدی و از این مدل حرفا راه میندازه اتفاقا اصلا روی حس ششمت حساب باز نکن چون سخت در اشتباهی سخت!

یه چیز خیلی باحال که سونی فنای این سایت دارن اینه که وقتی ps4 یا ps3 میخرن فکر میکنن زمین 2000 متری تو نیاوران خریدن! بابا بخدا ps4 بوگاتی ویرون نیست که تو دنیا 200 تا دونه ساخته باشن هر کی بخواد ببینه مجبور باشه بره بورلی هیلز آمریکا!
خود درگیری داری شما؟ این بحث رو خودتون راه انداختید و برگشتید به اون دوستمون گفتید اگه از جلو ببینید آب قند نیاز دارید! در ضمن این حرفای مسخره و چرت و پرت اینکه PS4 بوگاتی و ... رو بریزید تو سطل آشغال بذارید سر کوچه. حداقل کسی که Xone میگیره 100 دلار داره بیشتر میده پس اگه قرار باشه کسی سوار بوگاتی بشه شماها هستید.

GUѦRDiAN

کاربر سایت
Jun 25, 2011
986
نام
Esmaiel
SMAA 1X قابل مقایسه با SMAA 1TX نیست :D طبق صحبت های Crytek میشه استنباط کرد که تکنیک SMAA 1TX قابل مقایسه با SMAA 4X هست، SMAA T2X هم به همین شکل. در مورد SMAA 4X اینجا رو نگاه کنید
میشه بگید دقیقا کجا کرایتک داره میگه تکنیک SMAA 1TX قابل مقایسه با SMAA 4X هست!!؟ (تکنیک SMAA 4X خیلی قدرتمند هستش)
توضیح تخصصی زیادی هم در مورد تکنیک SMAA 1TX در دسترس نیست فقط همین که کاستومایز شده MLAA و بهینه شده SMAA 1X هستش

smaa 1tx بر اساس smaa2tx ساخته شده اشکالات smaa2tx رو نداره ولی اجرا کردنش منابع بیشتری میخواد اما در عوض اشکالات smaa 2tx و نداره اینو تو pdf خود کرایتک خیلی واضح توضیح داده توی pdf مرحله مرحله اومده اول درباره msaa حرف زده مزایا و معایبش و کارایی که کرایتک کرده تا بهتر بشه.
مسئله اینجاست که AA عنوان inFAMOUS Second Son تکنیک SMAA T2X هست نه SMAA 2TX !

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,744
نام
محمد
هولی شت!!! الان اپن ورلد بودن و ... مهم نیست دیگه؟! منطق تو که منو کشت کلا. محمد همونطور که قبلا گفتم من با تو بحث نمیکنم برادر منو نقل قول نکن خواهشن.
بازم همون مشکل همیشگی :)) من گفتم به صرف Open World بودن یه بازی نمیشه گفت حتما گرافیکش از بازی های خطی بهتره، خیلی عجیبه این قضیه؟ :D یعنی از نظر تو هر بازی Open World باشه در نتیجه گرافیکش از بقیه بازی ها بهتره؟ هر وقت احساس کنم نظرات متفاوته نقل قول میکنم، تو مختاری جواب ندی :D
میشه بگید دقیقا کجا کرایتک داره میگه تکنیک SMAA 1TX قابل مقایسه با SMAA 4X هست!!؟ (این تکنیک خیلی قدرتمند هستش)
یه PDF در مورد Ryse داده بود از مطالبش میشد اینطور استنباط کرد :D اول در مورد SMAA 2TX و SMAA 4X صحبت میکنه، بعدش میگه SMAA 1TX خیلی خفنه و این حرفها :D
اپن ورلد و 1080 و فریم مهم نیست و دلیل نمیشه بازی گرافیکش بهتر باشه . به به ادامه بدین داره جالب میشه
تو هم مثل فردین اون چیزی که دلتون میخواد رو برداشت میکنین نه اون چیزی که واقعا وجود داره :))
به زبان خیلی ساده (در حد سوم ابتدایی میگم) ایشالا که حل بشه قضیه :D
به صرف Open World بودن یا 1080P بودن یا 60FPS بودن نمیشه گفت کدام بازی گرافیک بهتری دارد. ممکن است یک بازی 1080P/60FPS باشد ولی گرافیکش از یک بازی 1080P/30FPS ضعیف تر باشد. ممکن است یک بازی Open World باشد ولی گرافیکش از یک بازی خطی ضعیف تر باشد. یا اینکه ممکن است یک بازی Open World باشد و گرافیکش هم از بقیه بازی ها بهتر باشد. ممکن است یک بازی 900P/30FPS باشد ولی گرافیکش از یک بازی 1080P و بالای 30FPS بهتر باشد (این یکی دیگه ثابت شده :D).

آخرین ویرایش:

KnightX

کاربر سایت
Oct 24, 2008
365
خود درگیری داری شما؟ این بحث رو خودتون راه انداختید و برگشتید به اون دوستمون گفتید اگه از جلو ببینید آب قند نیاز دارید! در ضمن این حرفای مسخره و چرت و پرت اینکه PS4 بوگاتی و ... رو بریزید تو سطل آشغال بذارید سر کوچه. حداقل کسی که Xone میگیره 100 دلار داره بیشتر میده پس اگه قرار باشه کسی سوار بوگاتی بشه شماها هستید.

خود درگیریه چی دارم؟ مگه این حرف شما نیست؟

خودت از نزدیک نورپردازی ISS رو دیدی؟! 1% هم شک ندارم که ندیدی

یه جوری حرف میزنی انگار ps4 مثلا بیست میلیارد پولشه هر کی بخواد ببینه باید بره بلیط بخره

بعدشم شما خودت نور پردازی iss رو دیدی شما که خیلی حرفه ای هستی و کارت درسته متوجه نشدی خیلی از منابع نور تو بازی سایه داینامیک درست نمیکنن؟

مثلا

54297743513487935849.jpg
02193967882822724802.jpg
51069162707536255511.jpg
41822850546058399585.jpg

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
ای کاش حداقل خطی بود رایز :D
اگه توم ریدر و آنچارتد خطی بودن رایز و بیاند بیشتر شبیه point & click هستن در مقابل اونا .

پ.ن : عجب داستانی شده این رایز :))

Using Tapatalk
کلا این اعتماد بنفس شما تو پست دادن منو تحت تاثیر خودش قرار داده

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,811
نام
فرخ

تا دیروز هم جبهه بودیم الان شدیم سونی فن چون اینبار برای لید کنسول PS4 رو مد نظر قرار دادم؟ :))

کرای انجین خدای OW سازیه؟ اونوقت RAGE انجین راک استار و موتور Assassin چی هستن؟ من که توی Crysis بخش OW ـی به اندازه اون دو تا بازی نام برده ندیدم. کسی دیده بیاد به ما هم بگه. در ضمن اینکه موتور قابلیت OW سازی داره چه ربطی به این داره که بازی ای داره روش بحث میشه خطیه! اصلا خودتون میفهمید چی میگید توروخدا. الان مثلا RYSE اپن ورلده که داری میگی موتورش فلانه؟ در ضمن الکی بحث رو چرا میکشونی به سمت استودیو و ... کسی اینجا حرفی از استودیو زده؟ به موازات بحث بریم جلو و از حاشیه ها جلوگیری کنیم بد نیست.

هم جبهه ؟! من که چند وقت پیش گفتم رفتی اون طرفی شدی :) خیلی دوست داری پوشش بدی ولی نمیشه اگه من این چند ساله تو را نشناختم که دیگه هیچی ! این فعالیت های شما تو ظهور این نسل کاملا مشخصه چطوری جبهه میگیری بالاخره طبیعی هست !
منظورت کرایسیس اورجینال هست در اون حد ندیدی ! لول ! اصلا اون بازی ها که نام بردی شوخیشون میگیره ؟!

موضوع همینه که بعضی چیزها را نمیدونی ! وقتی یه انجین خودش برپایه ow ساخته میشه یعنی اکثر افکتهاش برمبنای ow بودن طراحی شده بر پایه منابع هسته اصلی گرافیکی انجین یعنی یه چیز فیک کمتر میتونی ببینی مثل بازی aw که هسته بازی ow طراحی شده و اون چشم انداز همگی ریل تایم تشریف داره ولی بازی خطی هست .
ولی در کل من برام جالبه که این نسل یدفعه این چیزها باب شده چرا نسل قبل این چیزها را در مقایسه با بازی های xbox نسل قبل نمیگفتن ؟!
مورد دوم دستت را گذاشتی رو یه بازی که کرایتک ساخته پس زیاد در مورد ریزه و بم تکنیکی ها به این راحتی ها نمیشه کلش را خوابوند مگر اینکه یه تیم قدر بنام دیگه باشه ولی جالب اینجاست که تو استودیوهای سونی هر کدومش باشه 100 البته بهتره اعتماد به نفس فوق بالایی که طرفداراش دارن .

شما اگه یکم تحقیق کنی کلی اطلاعات در مورد تکنیک های به کار برده شده ryse صحبت میشه همین الانش دارن از تکنیکهای برجستنش و یونیکش که برای اولین بار دیده شده صحبت میشه و مقاله میدن بیرون .
سوم اینکه همین تصاویر ryse را هم که ادم میبینه روحش تازه میشه ولی گویا برای بعضی ها اثر نداره !

مورد چهارم هر ow بودن را ow بودن نمیشه حساب کرد ! مثلا بازیه RDR که OW بود ولی خودم تجربه میکردم که به صورت وحشتناک ابجکت لودیگ داشت با نزدیک شدن به محیط مورد نظر ولی OW هایی هستند که یه شعاع زیادی از محیط را ابجکتها همگی همزمان در یه ان رندر میشن این بحثش خیلی جداست ! یا مثلا OW هایی هستند در کنار کلی ابجکت کلی کارکترهای داخل صحنه دارن با محیط شلوغ و در حال حرکت و..............

مورد 5 این منابع نوری iss را شوخی نکن و مقایسش با ryse جدی میگم :)

البته تو این سایت برای من ثابت شده سفید را میشه سیاه دید ! این سونی فنها هر وقت یه بار قبول کردند یه بازی پلتفورم دیگه میتونه از بازیهاشون بهتر باشه شاید یه کاری بشه کرد !

مثلا
54297743513487935849.jpg
02193967882822724802.jpg
51069162707536255511.jpg
41822850546058399585.jpg
طراحی سخره ها را نگاه :lol: این بازی واقعا هیولای گرافیکه !

آخرین ویرایش:

king ps3

کاربر سایت
Jun 8, 2009
1,367
نام
プレイステーション
یه بازی OW بسازی اونم 1080 و با فریم ریتی که اکثر مواقع بالای 30 هست و دهن منتقدا رو باز بزاری اونور هم یه شرکتی که تمام ادعاش گرافیکه نهایتا تونسته یه مثلا بازی رو با رزولوشن 900 و فریم ریت متزلزل تحویل بده که زیر 30 هم میاد :))
راستی چی شد مگه کرایتک خدای گرافیک نبود چرا نتونست یه بازی رو با رزولوشن کامل تحویل بده؟:-/

کرایتک با این همه ادعا گرافیک رو نسبت به نمایش E3 پایین اورد بعد یه عده خوشونو زدن به اون راه که I:SS افت گرافیک داشته:lol:

اون یه عده ای که خیلی ادعاشون میشه مشکل بینایی دارن که این جمله رو نمی بینن یا براشون ترجمه کنم:))

a full 1920x1080 framebuffer alongside a modified form of SMAA T2x that stands apart as the most impressive utilisation of post-process anti-aliasing we've seen on any platform.

شایدم اون کسی که این مقاله رو نوشته کور بوده که رایز رو ندیده:lol:

amir nakhaee

کاربر سایت
Dec 13, 2013
1,802
نام
امیر
یه بازی OW بسازی اونم 1080 و با فریم ریتی که اکثر مواقع بالای 30 هست و دهن منتقدا رو باز بزاری اونور هم یه شرکتی که تمام ادعاش گرافیکه نهایتا تونسته یه مثلا بازی رو با رزولوشن 900 و فریم ریت متزلزل تحویل بده که زیر 30 هم میاد :))
راستی چی شد مگه کرایتک خدای گرافیک نبود چرا نتونست یه بازی رو با رزولوشن کامل تحویل بده؟:-/

کرایتک با این همه ادعا گرافیک رو نسبت به نمایش E3 پایین اورد بعد یه عده خوشونو زدن به اون راه که I:SS افت گرافیک داشته:lol:

اون یه عده ای که خیلی ادعاشون میشه مشکل بینایی دارن که این جمله رو نمی بینن یا براشون ترجمه کنم:))

شایدم اون کسی که این مقاله رو نوشته کور بوده که رایز رو ندیده:lol:

نه دیگه اشتباه نکن چون کرایتک به وجود اورنده این AA گفته SMAA1TX بهتر از SMAA2TX پس دیگه DF و بقیه احذاب بوق هم محسوب نمیشن :)) و بازی OW با وجود داشتن رندرینگ بیشتر اصلا ربطی به گرافیک نداره :-@

amiro2013

کاربر سایت
Jul 28, 2012
1,053
نام
AMIR
خود درگیریه چی دارم؟ مگه این حرف شما نیست؟

یه جوری حرف میزنی انگار ps4 مثلا بیست میلیارد پولشه هر کی بخواد ببینه باید بره بلیط بخره

بعدشم شما خودت نور پردازی iss رو دیدی شما که خیلی حرفه ای هستی و کارت درسته متوجه نشدی خیلی از منابع نور تو بازی سایه داینامیک درست نمیکنن؟

مثلا

54297743513487935849.jpg
02193967882822724802.jpg
51069162707536255511.jpg
41822850546058399585.jpg

همیشه پست های شما خداست بی کیفیت ترین عکس ها از IF:SS و با کیفیت ترین عکس ها از Ryse
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
جالبه 1080 بودن + 30 فریم بودم و OW اینجا مزیت حساب نمیشه 8-|

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
اینقدر SMAA1TX 2TX کردین وقتی درباره مقایسه SMAA1TX و 2TX گوگلو سرچ میکنی لینک این تاپیک افتاده صفحه دوم رتبه پنجم جستجوی گوگل! یکم دیگه کل کل کنید میرید تو رتبه اول از سایت Crytek و Beyond3D میزنید بالاتر!
فقط موندم اگه یکی از این خارجیای بدبخت بخواد تحقیق کنه برسه به این تاپیک و خدایی نکرده اینقدر خر باشه که با گوگل ترنسلیت ترجمه کنه درباره ایرانیا چی پیش خودش فکر میکنه؟:d

f5bf26-1396555595.jpg

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,744
نام
محمد
یه بار دیگه واسه اونایی که نمیخوان متوجه بشن بگم، البته وقتی نخوای متوجه بشی قطعا هر چی هم بگی بازم فرقی نداره ولی خب بازم مشکلی نیست :D
اگه به صرف Open World بودن یه بازی بهترین گرافیک میشد، در نتیجه مثلا پارسال GTA V باید حداقل 10 تا جایزه می گرفت، حالا می گیم اصلا 5 تا، اینا رو بی خیال اصلا 1 دونه :)) در نتیجه صرف Open World بودن دلیل برتری به حساب نمیاد، چون اینطوری بود GTA V حداقل باید 1 جایزه گرافیکی رو می گرفت با توجه به اون وسعت و اون عظمتش که خب نگرفت متاسفانه :D کسی نمیگه Open World بودن مزیت نیست، ولی دلیل برتری مطلق هم نیست. البته میدونم نمی خواید متوجه بشید، مشکل خودتون نیست :D

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
کلا این اعتماد بنفس شما تو پست دادن منو تحت تاثیر خودش قرار داده
کاری نداره که . شمام مثل دوستانتون یه یوزر جدید بساز بیا تو پروفایل فحش بده تا شما هم منو تحت تاثیر قرار بدی lol :D

@ محمد
منم یه چیزی بگم در حد اول ابتدایی :D شما اینو به من بگو که محیط اپن ورلد و رزولوشن ۱۰۸۰ و فریم بالای ۳۰ چه تاثیری تو گرافیک و قدرتی که از سخت افزار میکشه داره و خلاص کن ما رو .
این که ISS الان داره با رایز مقایسه میشه و یه عده میگن اینفیمس بهتره و یه عده میگن . ببین اگه رایز شرایط اینفیمس رو داشت الان مقایسه ایندو چجوری بود ؟ اینو کودک اول ابتدایی هم میتونه جواب بده :D

Using Tapatalk

آخرین ویرایش:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
بازم همون مشکل همیشگی :)) من گفتم به صرف Open World بودن یه بازی نمیشه گفت حتما گرافیکش از بازی های خطی بهتره، خیلی عجیبه این قضیه؟ :biggrin1: یعنی از نظر تو هر بازی Open World باشه در نتیجه گرافیکش از بقیه بازی ها بهتره؟ هر وقت احساس کنم نظرات متفاوته نقل قول میکنم، تو مختاری جواب ندی :biggrin1:
محمد مشکل تو اینه که از صحبت های من هر چی دلت میخواد برداشت میکنی و بعدش مستقیما تفکر خودت رو ربط میدی به من! تو اصلا نمیفهمی من چی میگم و هر چی خودت دلت میخواد رو میگی. من میگم این چنین گرافیکی با وجود اپن ورلد بودن بازی و فول اچ دی بودن و بالای 30 فریم بودن کار ساده ای نیست! همین حرف رو دیجیتال فاندری هم زده بود. حالا هر چی میخوای باز بچین اینجا بگو برام.
نخیر داداش 20 میلیون پولش نیست اما کسانی مثل شما هستن که اصلا به خودشون اجازه نمیدن که دست بزنن به این کنسول! در ضمن فکر نکنم 1700 پول کمی برای 90% اقشار جامعه باشی. وقتی یه کنسول رو تهیه میکنی، قدرت خرید کنسول دوم تقریبا به 0 میرسه. گرفتی قضیه رو دوباره برات توضیح بدم؟

این منبع نوری که صبح تا شب تو بوق و کرناش میکنید مربوط به یکی از باس فایت های بازی هست که، نوری که میبینید رو باید (اجباری هست) جذب کنید تا بتونید باس رو شکست بدید. این نور یه عنوان یه نور داینمیک توی بازی نیست و بیشتر جنبه منبع قدرت کاراکتر رو داره! اینم دلیلی که بازی نکردید. فقط ای کاش الان بازی تو دسترسم بود تا دوباره این مکان رو خودم چک میکردم جون شما قبلا از همین بازی عکس هایی گذاشته بودید که تعجب همگان رو به همراه داشت و کسی اون چنین کیفیتی تو بازی ندیده بود. البته همین عکس ها هم فرق زیادی با قبلی هاتون نداره و کیفیت بسیار پایین بازی داره بیداد میکنه، چیزی که کاملا خلاف واقعیت هست. این عکس ها رو که میتونید ردیف کنید بهتره این عکس ها رو هم بذارید کنارش.

اینا عکس هایی هست که من خودم کپچر کردم. میتونید به اینا هم یه نیم نگاهی بندازید تا الکی نخواید با دیدن چندتا عکس مسخره نور پردازی بازی رو زیر سوال ببرید. البته نور پردازی که چه عرض کنم حرف کلی سایت های حرفه ای در ضمیه گرافیک رو هم زیر سوال میبرید.

عکس آخر رو به علت زیاد بودن حجمش و آپلود نشدن آوردم روی 720p.

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,744
نام
محمد
منم یه چیزی بگم در حد اول ابتدایی :biggrin1: شما اینو به من بگو که محیط اپن ورلد و رزولوشن ۱۰۸۰ و فریم بالای ۳۰ چه تاثیری تو گرافیک و قدرتی که از سخت افزار میکشه داره و خلاص کن ما رو .
این که ISS الان داره با رایز مقایسه میشه و یه عده میگن اینفیمس بهتره و یه عده میگن . ببین اگه رایز شرایط اینفیمس رو داشت الان مقایسه ایندو چجوری بود ؟ اینو کودک اول ابتدایی هم میتونه جواب بده :biggrin1:
خب مسلما تاثیر داره ولی همه چیز نیست :D همون جور که نورپردازی تاثیر داره ولی همه چیز نیست، انیمیشن تاثیر داره ولی همه چیز نیست، طراحی شخصیت تاثیر داره ولی همه چیز نیست، طراحی محیط تاثیر داره ولی همه چیز نیست، طراحی تکسچر تاثیر داره ولی همه چیز نیست، افکت های مختلف تاثیر داره ولی همه چیز نیست، فریم تاثیر داره ولی همه چیز نیست، رزولوشن تاثیر داره ولی همه چیز نیست و ... به علاوه تکنیک های مختلف و شگردهای ابداعی و کلی چیز دیگه هم هست که تاثیر گذاره. در نتیجه مجموعه ای از اینا در کنار هم مشخص میکنه گرافیک یه بازی در چه سطحی هست. البته مسلما بعضی از عناصر تاثیرشون بیشتر هستن و همشون ضریب تاثیر یکسانی ندارن. تو این موردی هم که گفتی مسلما اندازه محیط و فریم و رزولوشن هر کدام یه فاکتور جداگانه به حساب میاد و کسی هم اینو انکار نمیکنه :D در نهایت هم من نمیگم Ryse بهتره یا inFamous، ولی مقایسه ـشون اصلا چیز عجیبی نیست که یه سری از دوستان تعجب کردن :D
محمد مشکل تو اینه که از صحبت های من هر چی دلت میخواد برداشت میکنی و بعدش مستقیما تفکر خودت رو ربط میدی به من! تو اصلا نمیفهمی من چی میگم و هر چی خودت دلت میخواد رو میگی. من میگم این چنین گرافیکی با وجود اپن ورلد بودن بازی و فول اچ دی بودن و بالای 30 فریم بودن کار ساده ای نیست! همین حرف رو دیجیتال فاندری هم زده بود. حالا هر چی میخوای باز بچین اینجا بگو برام.
حرف خودم رو داری به خودم تحویل میدی؟ :D تو گفتی:
حالا اینا به کنار مثل اینکه دوستان یادشون رفته یه بازی 900p خطی 30 فریم رو دارن با یه بازی 1080p اپن ورلد بالای 30 فریم مقایسه میکنن!
خب یعنی چی؟ یعنی نمیشه مقایسه کرد؟ قشنگ توضیح بده منظورت چیه :D

آخرین ویرایش:

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
کاری نداره که . شمام مثل دوستانتون یه یوزر جدید بساز بیا تو پروفایل فحش بده تا شما هم منو تحت تاثیر قرار بدی lol :D

@ محمد
منم یه چیزی بگم در حد اول ابتدایی :D شما اینو به من بگو که محیط اپن ورلد و رزولوشن ۱۰۸۰ و فریم بالای ۳۰ چه تاثیری تو گرافیک و قدرتی که از سخت افزار میکشه داره و خلاص کن ما رو .
این که ISS الان داره با رایز مقایسه میشه و یه عده میگن اینفیمس بهتره و یه عده میگن . ببین اگه رایز شرایط اینفیمس رو داشت الان مقایسه ایندو چجوری بود ؟ اینو کودک اول ابتدایی هم میتونه جواب بده :D

Using Tapatalk
فعلا که رایز تو شرایط i:ss نیست
هر بازی سبک خاص خودشو داره و محترمه و مطمئنا پیاده کردن گرافیک تو بازی های خطی آسون تره این شکی درش نیست ولی این که شما و یه سری افراد بیاید بگید نه چون اوپن ورلده و فریم ریتش بالای 30 هم میاد ، گرافیک برتر رو داره اشتباهست
Lets face it
یعنی واقعا گرافیک I:ss بیشتره رایز ـه؟
من نمیگم I:SS گرافیک پایینی داره بر عکس میگم تو سبک خودش بهترینه ، گرافیک بازی محشره ، ولی خودمم وقتی دیدم داینامیک Shadow زای کامل نیست ناراحت شدم ، گرچه این از لذت بازی چچندان کم نمیکنه ، خودم چند روز دیگه میگیرمش
دی انتها باید بگم رایز از لحاظ گرافیکی واقعا سرتره ، و از جنبه های دیگه فک کنم خود ماکرو فن ها هم قبول داشته باشن در مقابل هنوان ساکر پانچ کم میاره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر