اخبار داغ کنسول ها

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
سلام به همگی

من اون تاپیک قبلی و همچنین تاپیک XBOX 360 News رو به اشتباه پاک کردم !

ببخشید دیگه پیش میاد ...

در هر صورت اخبار بازیهای نسل بعدی رو در همین تاپیک بنویسید و دنبال کنید ...

با تشکر

Toxic

کاربر سایت
Oct 1, 2005
74
نام
سینا
نوشته شده توسط Elvish Hero:
البته در مورد باکس GOW بگم که من یه چرخی زدم و چیزی راجه به X360 Exclusive ندیم هنوز،پس به نظر حتی اگه شکل باکس درست باشه،اون Only on XBOX 360 یه چیزیه که ملت زدن روش ریختن تو اینترنت.چون تا الان هیچکدوم از بازیای X360 حتی First-party ها یه همچین چیزی رو باکسشون نخورده.
این بیشتر روی کنسول GC متداوله،حتی تو XBOX هم فکر نکنم بازیا این رو رو باکسشون داشته بوده باشن!
اون پکیج هم امکان نداره.همونطور که میدونین شیگرومیاموتو تو مصاحبه آخرش هم Sonyهم MS رو به نداشتن خلاقیت محکوم کرده و گفته هیچکدوم این دو شرکت واسه ما فرقی نمیکنن،جفتشون بازیای بزرگی دارن.
در مورد دوستی که گفته تک تک این شرکتا از سونی کم آوردن!:-"
فکر کنم شما نه نظرسنجیه فامیتسو رو دیدی نه نظر سنجیه سایتهای مختلف US!تو جفت این نظرسنجیا Wii با بیشترین رای ممکنه!پیشتازه و بعدش X360 بعدش PS3.فکر نکنم تو یه نظرسنجیه بزرگ و معتبر بتونین نتیجه ای جز این پیدا کنین!
همونطور هم که گفتم طبق یه سری شایعه ی قوی PS3 اول تو اروپا Launch میشه.برای اینکه اروپا تنها منظقه ای هست که هنوز PS3 تو نظرسنجیاش از اون دو تا کنسول دیگه خیلی فاصله نگرفته!امیدوارم نگین همه سایت و مجله ها و غیره،تصمیم گرفتن تا علیه PS3 مظلوم قیام کنن،ولی PS3 روی همشونو کم خواهد کرد!
البته شایعه ب این پایه بنا شده که سونی گفته اولین کنسول های تولید شده تو اروپا پخش میشن،و این شاید این معنی رو بده که این کنسول اول تو اروپا لانچ میشه.
من هیچ وقت همچین حرفی نزدم شما اگه متوجه حرف نمیشی می تونی از روش دوبار بخونی من گفتم اگر این کار رو بکنن معلومه که کم آوردن که این کار مسخره رو دارن انجام میدن!

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
نوشته شده توسط Toxic:
من هیچ وقت همچین حرفی نزدم شما اگه متوجه حرف نمیشی می تونی از روش دوبار بخونی من گفتم اگر این کار رو بکنن معلومه که کم آوردن که این کار مسخره رو دارن انجام میدن!
دوست عزیر این مسئله در حد شایعه هست دلیل نداره این قدر عصبانی بشی!!!

Nomad_609

کاربر سایت
May 10, 2006
748
نام
محمد
پس ما x360 مون رو کدوم .....رستونی ببریم فریم ور نصب کنن ؟این سرزمینیها هم خالی مبندن اگه خودشون میتونستن کپی خور کنن پس چرا ماله بقیه رو قبول نمیکنن که کپی خور کننن ؟

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
اقا عماد می خوام ببینم بلاخره میشه چیزی رو به شما ثابت کرد یا نه؟
مدرک می خوای بفرما گیم اسپوت خوبه؟
E3 06: Gears of War Demo Impressions from the Microsoft Conference
اینم قسمتی از متن:
E3 06: Gears of War Demo Impressions from the Microsoft Conference
Cliffy B heads to Hollywood to show off an explosive new level from the beginning of Epic's 360-exclusive shooter.
By Brad Shoemaker, GameSpot
Posted May 9, 2006 12:18 pm PT

ناراحتی نداره ادم بعضی وقتها اشتباه می کنه مهم اونه که اشتباه رو قبول کنه وگرنه میشه بازم بگی من گیم اسپوت رو فبول ندارم و ............
ممکنه یه روزی این بازی برای pc هم بیاد ولی فعلا خبری نیست اگه بیاد هم مثل halo میاد اول روغنشو میکشن بد میدن به pc
devil may cray هم یه روزی برای xbox360 میاد ولی هنوز معلوم نیست

عزیز من Epic گفته که ما فقط روی نسخه X360 کار میکنیم
معنی این حرف اینه که شرکت Epic فقط نسخه XBOX بازی رو میسازه معنیش این نیست که بازی به جز X360 برای پلتفرم دیگه ای نمیاد
کار پورت کردن بازی روی PC رو هر شرکتی میتونه انجام بده
یعنی مکروسافت بازی رو میده دست یه شرکت دیگه و میگه اینو پورت کن روی PC
هیچ ربطی هم به Epic نداره چون مکروسافت ناشر و صاحب امتیاز بازیه هرکاری بخواد میتونه باهاش بکنه ... حتی اگه بخواد میتونه روی PS3 هم منتشرش کنه و هیچ ربطی هم به Epic نداره
دلیل نمیشه چون Epic گفته ما فقط بازی رو برای 360 میسازیم شما فکر کنی که بازی روی هیچ پلتفرم دیگه ای نمیاد
این موضوع کاملا بدیهی و روشنه که همه بازیهایی که MS ناشرشون هست برای PC هم بعدا پورت میشن
Halo Halo2 Jade Empire Fable و .... همه بازیهایی بودن که اول روی باکسشون نوشته شده بود Only on XBOX ولی بعدن برای PC هم پورت شدن
حالا یکیش مثله Halo2 بعد از 2 سال پورت شد یکی هم مثل Jade Empire در کمتر از 1 سال داره پورت میشه

اینو همیشه یادت باشه تصمیم نهایی رو روی محصول ناشر میگیره و روی هر سیستمی هم که دلش بخواد بازی رو منتشر میکنه و هیچ دلیلی هم نداره که MS بازی با ارزشی مثل GOW رو برای ویندوز ویستا منتشر نکنه
پس لطف کن از این به بعد صحبتهای مسئولین Epic رو نقل قول کن نکن و از طرف MS حرف بزن

gameware

کاربر سایت
May 5, 2006
1,393
نام
مهبد
اولن بگم که بازی RIDDICK هم روش نوشته بود only in XBOX ولی بعدا" واسه پی سی اومد
خواهشا جواب بنده رو هم بدید
الان برم xbox 360 بگیرم؟ اگر آره از کجا بگیرم؟
بعد باطری دسته های x360 توی جعبه هست؟ چجوری شارژ میشه؟
بعد الان از e3 2005 یک سال می گزره توی 2005 frame rate بازی gearsofwar روی 30 بود الان پیشرفتی در فریم داشته توی 2006 ؟
بعد عکسهایی که توی E3 2006 از g.o.w پخش شد فاقد AntiAliasing بودن میخواستم بدونم این بازی کلا" میخواد بدون AA پخش شه؟ نمونه عکس پایینه:
http://i4.tinypic.com/10wog7l.jpg
این بازی کی منتشر میشه؟

mt3691

کاربر سایت
Dec 10, 2005
740
نام
محمد
نوشته شده توسط Behzad:
عزیز من Epic گفته که ما فقط روی نسخه X360 کار میکنیم
معنی این حرف اینه که شرکت Epic فقط نسخه XBOX بازی رو میسازه معنیش این نیست که بازی به جز X360 برای پلتفرم دیگه ای نمیاد
کار پورت کردن بازی روی PC رو هر شرکتی میتونه انجام بده
یعنی مکروسافت بازی رو میده دست یه شرکت دیگه و میگه اینو پورت کن روی PC
هیچ ربطی هم به Epic نداره چون مکروسافت ناشر و صاحب امتیاز بازیه هرکاری بخواد میتونه باهاش بکنه ... حتی اگه بخواد میتونه روی PS3 هم منتشرش کنه و هیچ ربطی هم به Epic نداره
دلیل نمیشه چون Epic گفته ما فقط بازی رو برای 360 میسازیم شما فکر کنی که بازی روی هیچ پلتفرم دیگه ای نمیاد
این موضوع کاملا بدیهی و روشنه که همه بازیهایی که MS ناشرشون هست برای PC هم بعدا پورت میشن
Halo Halo2 Jade Empire Fable و .... همه بازیهایی بودن که اول روی باکسشون نوشته شده بود Only on XBOX ولی بعدن برای PC هم پورت شدن
حالا یکیش مثله Halo2 بعد از 2 سال پورت شد یکی هم مثل Jade Empire در کمتر از 1 سال داره پورت میشه

اینو همیشه یادت باشه تصمیم نهایی رو روی محصول ناشر میگیره و روی هر سیستمی هم که دلش بخواد بازی رو منتشر میکنه و هیچ دلیلی هم نداره که MS بازی با ارزشی مثل GOW رو برای ویندوز ویستا منتشر نکنه
پس لطف کن از این به بعد صحبتهای مسئولین Epic رو نقل قول کن نکن و از طرف MS حرف بزن
ببین دوست عزیز شما باید یه لینک بدی که ماکروسافت همچین کاری می خواد بکنه من که هر چی گشتم هیچ خبری مبنا بر اینکه ماکروسافت همچین کاری رو می خواد بکنه ندیدم!
در ضمن تو متن خبر میبینین که زده exclusive و معنی اینو خودتون به من گفتین که میشه فقط و فقط برای اون کنسول (یادته من گفته بودم بازیهای exclusive xbx360 و ایراد گرفتی که اینا مال pc هم هست!!!)
به هر حال هنوز هیچ خبر رسمی از ماکروسافت در زمینه اینکه این بازی قراره برای pc هم بیاد وجود نداره;)
اگه قرار به پیش گویی باشه هر کسی میتونه هر چی دلش می خواد بگه شاید شد شایدم نشد درسته که ماکروسافت صاحب بازی هست ولی اونم هیچوقت کاری نمیکنه که به xbox360 ضربه بخوره اونم بهترین بازی xbox360:confused:
----------------------------------------------------
gameware جان برو به این تاپیک سریعتر حواب میگیری;)

آخرین ویرایش:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
بعد عکسهایی که توی E3 2006 از g.o.w پخش شد فاقد AntiAliasing بودن میخواستم بدونم این بازی کلا" میخواد بدون AA پخش شه؟ نمونه عکس پایینه:
http://i4.tinypic.com/10wog7l.jpg
این بازی کی منتشر میشه؟
ببخشیز چه طور میشه از روی عکس فهمید که AA فعال هست یا نه؟؟;)
در ضمن تاریخ انتشارش در گیم اسپات Q4 2006 هست.

ببین دوست عزیز شما باید یه لینک بدی که ماکروسافت همچین کاری می خواد بکنه من که هر چی گشتم هیچ خبری مبنا بر اینکه ماکروسافت همچین کاری رو می خواد بکنه ندیدم!

نمیدونم درسته یا نه ولی:
http://www.gamershell.com/news/22355.html

mt3691

کاربر سایت
Dec 10, 2005
740
نام
محمد
امین جان این خبر که شما گذاشتی مال May the 25th, 2005 هست و اون موقع هنوز ms برای این بازی هنوز تصمیم نگرفته بود و از کلمه exclusive براش استفاده نکرده بود
یه خبر به روز بده نه یه خبر مال پارسال این موقع;) :cheesygri
تازه یه نگاه به اون صفحه که گذاشتی بکن نوشته rumors یعنی شایعه;) :cheesygri
ببینین این خیلی سادس هیچ وقت ms نمیاد قبل از ریلیز بازی بگه این بازی برای pc هم میاد!
میزاره این بازی فروششو بکنه و مردم برای این بازی xbox360 بخرن بعد که حسابی فروششو کرد میاد این بازی رو برای pc میده تا اونجا هم فروششو بکنه
این بازی در مقابل بازی های مثل کریسیس و... که برای pc میان حرف زیادی برای گفتن نداره و نمیتونه بازی خیلی قدرتمندی برای pc باشه ولی برای کنسول یه بازی app هست;)

آخرین ویرایش:

gameware

کاربر سایت
May 5, 2006
1,393
نام
مهبد
نوشته شده توسط pandora tomorrow:
ببخشیز چه طور میشه از روی عکس فهمید که AA فعال هست یا نه؟؟;)
در ضمن تاریخ انتشارش در گیم اسپات Q4 2006 هست.

نمیدونم درسته یا نه ولی:
http://www.gamershell.com/news/22355.html
شما از اینجا میتونید بفهمید که دور سر اون موجود ها و دور بدن آنها رده رده هست و نرم نیست نمیشه با نوشته گفت صبر کن فردا یه عکس از یه بازی در دو حالت با aa و بدون aa میزارم;)

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
نوشته شده توسط gameware:
شما از اینجا میتونید بفهمید که دور سر اون موجود ها و دور بدن آنها رده رده هست و نرم نیست نمیشه با نوشته گفت صبر کن فردا یه عکس از یه بازی در دو حالت با aa و بدون aa میزارم;)
سلام.
فهمیدم چی شد منظورت رو گرفتم.

نوشته شده توسط mt3691:
امین جان این خبر که شما گذاشتی مال May the 25th, 2005 هست و اون موقع هنوز ms برای این بازی هنوز تصمیم نگرفته بود و از کلمه exclusive براش استفاده نکرده بود
یه خبر به روز بده نه یه خبر مال پارسال این موقع;) :cheesygri

باز داداش امین ضایع شد!!!
17.gif

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
در ضمن تو متن خبر میبینین که زده exclusive و معنی اینو خودتون به من گفتین که میشه فقط و فقط برای اون کنسول (یادته من گفته بودم بازیهای exclusive xbx360 و ایراد گرفتی که اینا مال pc هم هست!!!)
به هر حال هنوز هیچ خبر رسمی از ماکروسافت در زمینه اینکه این بازی قراره برای pc هم بیاد وجود نداره
اگه قرار به پیش گویی باشه هر کسی میتونه هر چی دلش می خواد بگه شاید شد شایدم نشد درسته که ماکروسافت صاحب بازی هست ولی اونم هیچوقت کاری نمیکنه که به xbox360 ضربه بخوره اونم بهترین بازی xbox360

شما از کجا میدونی که GOW بهترین بازیه X360 هست ؟
مطمئن باش هرچقدر هم بازی قشنگی باشه (که هنوز معلوم نیست چیه) به احتمال خیلی زیاد نمیتونه به فروش Halo 2 نزدیک بشه
در مورد کلمه Exlusive هم درسته که معنیش میشه اختصاصی
توی متن خبر شما نوشته Epic's Exlusive Title for X360
یعنی عنوانی که Epic داره به صورت اختصاصی برای 360 میسازه
یعنی اینکه Epic این بازی رو فقط برای 360 میسازه و میده به مکروسافت ، پولشو میگیره و میره کنار
پس تا اینجا شد شرکت Epic یه بازی رو به صورت اختصاصی برای X360 ساخته و هیچ حرفی هم توش نیست
بعد از این که MS بازی رو گرفت روی 360 منتشرش میکنه و وقتی هم که ویندوز ویستا اومد برای ویستا هم منتشرش میکنه
هیچ خللی هم در حرف Epic که گفته ما بازی رو به صورت اختصاصی برای 360 میسازیم به وجود نیومده
در مورد لینک هم همونطور که گفتم هنوز چیزی به صورت رسمی اعلام نشده پس هیچ لینک معتبری هم در این رابطه پیدا نمیشه
فقط چند نفر از کارکنان MGS توی E3 2006 گفتن که Gears of War یکی از عنوانهایی هست که برای ویندوز ویستا هم منتشر میشه
و در مورد اینکه مکروسافت به قول شما بهترین بازی 360 رو برای پی سی منتشر نمیکنه
اول اینکه مطمئن باش GOW از Halo 2 ارزش بیشتری نداره
همونطور که دیدی Halo 2 هم برای ویندوز ویستا داره پورت میشه پس مطمئن باش اینم پورت میشه
Halo 3 هم بعد از منتشر شدن روی 360 وضعیت مشابهی خواهد داشت و برای PC هم منتشر میشه
این یه موضوع کاملا بدیهیه که MS هوای ویندوزشو داشته باشه و همه عنوانهای خوب و حتی متوسط کنسولشو برای ویندوز هم منتشر کنه

و دوم اینکه قبلا هم گفتم ارزش ویستا برای مکروسافت خیلی بیشتر از 360
هست و نهایتش اینه که هیچ فرقی بینشون نذاره و بازی رو برای هردو منتشر کنه

اون قضیه Devil May Cry برای 360 رو هم نمیدونم از کجا آوردی ولی هیچ ربطی به این موضوع نداره ... اون تصمیمیه که Capcom اگه دلش بخواد میگیره و اگر هم دلش نخواد نمیگیره ... کسی هم نمیتونه مجبورش کنه به اینکار

اون موقع هنوز ms برای این بازی هنوز تصمیم نگرفته بود و از کلمه exclusive براش استفاده نکرده بود

MS هیچ وقت از کلمه اختصاصی برای این بازی استفاده نکرده
فقط Epic گفته اختصاصی

امیدوارم دیگه این بحث ادامه پیدا نکنه ...

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
خوب اگه منظقی بخوایم باشیم،یعنی به زمان حال منظقی نگاه کنیم،نه اینکه با منظق پیش بینی کنیم،چیزی که توی سایتهای مختلف درج شده از حرف چند تا از کارکنای MGS تویE3 که اونم خودمون نشنیدیم موثق تره!
مشخصه که این بازی واسه PC میاد ولی با توجه به منابع،فعلا این عنوان فقط برای X360 میاد،قبول...و شرمنده:p

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
خواهشا آقا بهزاد من بعئد از عمری یه سوال کردم لطفا جوابمو بدید (سوالات اون بالا ده تا پست زدم)

ببخشید من سوالتو ندیدم
اگه در باره خرید 360 سوال کردی
به نظر من فعلا نخر
اینی که سرزمین آورده معلوم نیست چی سره هم کرده و داره میفروشه ... بازیاشم اینجوری که بوش میاد فقط باید از خودشون بگیری تا اجرا بشه
این قضیه Firmware هم زیاد مطمئن نیست و ممکنه در آینده بازیهایی بیاد که با این روش اجرا نشن (مثل وضعیتی که PSP داره ... البته مثل اینکه جدیدن مشکل PSP حل شده)
به هر حال الان 400-500 هزارتومن بدی و یه 360 از سرزمین بگیری با 4-5 تا بازی زیاد به نظر من عاقلانه نیست و بهتره صبر کنی تا کپی خور شدن کنسول قطعی بشه و با خیال راحت خرید کنی

اگر هم حتما میخوای بخری به نظر من از سرزمین نگیر چون معلوم نیست چه دسکاری ای توی کنسول کرده باشن
اگر خارج از کشور کسی رو داشته باشی که برات بیاره خیلی خوبه اگر نه به نظر من زنگ بزن به بازیرایانه و بگو که دستگاهو میخوای شاید اونا داشته باشن
اگر خواستی میتونم برات بپرسم خودم
حداقلش اینه که دیگه دسکاری شده نیست و میدونی چی داری میگیری

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
یه سری اطلاعات در مورد Forza 2 منتشر شده که البته نصفیش مربوط به E3 میشه و نصفیش برای همین امروزه
ولی چون کسی ندیدم بزاره همشو میزارم :

The game is already running smooth at 60 frames per second
بازی 60 فریم در ثانیه اجرا میشه

The game will feature more than 300 cars, including Lamborghini -- new for Forza. Each car will be fully customizable, from the tires to the spoilers to engine performance to paint job and decals.
بیش از 300 ماشین توی بازی وجود داره از جمله لامبورگینی که توی Forza 1 نبود
و همه ماشینا قابل ارتقا هستن از تایرها گرفته تا موتور ماشین و رنگ و ...

Forza 2 on Xbox Live will have 12-player races
بازی قابلیت پذیرش 12 بازیکن رو در قسمت آنلاین داره

Because Forza 2 is geared toward car and customization freaks, Microsoft is adding a photo mode too. You can take pictures of your ride and post them online, sharing them with your friends.
مثل GT4 ، توی Forza2 هم بخش Photo Mode وجود داره و میتونید تصاویر دلخواه رو از اتوموبلیتون بگیرید

Forza 2 will have more than 60 tracks, so we assume the number is around 30 with their mirrors. Greenwalt said the original Forza tracks are included and are getting the high-resolution treatment. We don't know
how many new tracks are in the game, but we do know that Sebring International Raceway will be included.

در مجموع 60 جاده توی بازی وجود داره که شامل همه جاده های Forza 1 هم میشه

Of course we’re 60fps at 720p, as you mention, but we’re also adding effects and features such as 4X anti-aliasing (no jaggies!), motion blur, high dynamic range lighting, global illumination and per-pixel car reflections updated at full frame rate. I could go on and on. Really a ton of stuff. Too much to list here."
همونطور که گفتم بازی در 60 فریم در ثانیه و رزولوشن 720p اجرا میشه و از 4X AA ، Motion Blur ، HDR(High Dynamic Range) و خیلی افکتهای دیگه استفاده میکنه

لینک مصاحبه جدید :
http://forzamotorsport.net/devcorner/pitpass/pitpass02.htm

لینک مصاحبه E3 که IGN انجام داده :
http://xbox360.ign.com/articles/707/707986p1.html

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر