اخبار داغ کنسول ها

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
سلام به همگی

من اون تاپیک قبلی و همچنین تاپیک XBOX 360 News رو به اشتباه پاک کردم !

ببخشید دیگه پیش میاد ...

در هر صورت اخبار بازیهای نسل بعدی رو در همین تاپیک بنویسید و دنبال کنید ...

با تشکر

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
این خبر قدیمیه ولی نمیدونم چرا تا حالا کسی نگفته!
ماکروسافت اعلام کرده که 360 خروجی دیجیتال داره و به موقع کابل هم واسش میاد که به صورت جدا فروخته میشه!
دلیلی هم که تا حالا نیومده اینه که ماکروسافت منتظره که درصد دارندگان این پورت بیشتر بشه و ارزش تولید رو داشته باشه
البته این حرفهارو ماکروسافت در جواب سوالهای ign گفته و تو قسمت اپدیت خبر همون پاراگراف اول میتونید ببینید;)

لینک:ign
------------------------------
امیدوارم اونایی که ناراحت بودن و شبا خوابشون نمیبرد راحت شده باشن با این خبر

خوب من نميدونم منظور شما كدوم خروجي ديجيتال هست همه ميدونند كه پورت av انالوگ هست و همه ميدونن كه از انالوگ نميشه ديجيتال گرفت . و بقيه خروجي ها هم كه xbox360 داره نميشه ايكار را كرد اين اينطرف قضيه .

اگه چنين امكاني هم وجود داشته باشه مايكروسافت چه معنايي داره كه در اينده بياد يه xbox360 جديد عرضه كنه كه پورت hdmi داشته باشه كه زياد هم دور از انتظار نيست مياد همون فقط كابل را عرضه ميكنه نه.

و قضيه ي كه كمي باورش سخته اگه قرار باشه خروجي av به صورت انلوگ و ديجيتال درست بشه !!! اونوقت تا حالا صدتا شركت براش كابل hdmi ساخته بودند اگه به قول شما خروجي ديجيتال داشته باشه درست نميگم .

مگه اينكه به قول اشكان جان مايكروسافت بخواد از يه راهكار جديد استفاده كنه !!

ديگه نميدونم چي بگم .:-"

allworld

کاربر سایت
Jun 6, 2006
747
خوب من نميدونم منظور شما كدوم خروجي ديجيتال هست همه ميدونند كه پورت av انالوگ هست و همه ميدونن كه از انالوگ نميشه ديجيتال گرفت . و بقيه خروجي ها هم كه xbox360 داره نميشه ايكار را كرد اين اينطرف قضيه .

اگه چنين امكاني هم وجود داشته باشه مايكروسافت چه معنايي داره كه در اينده بياد يه xbox360 جديد عرضه كنه كه پورت hdmi داشته باشه كه زياد هم دور از انتظار نيست مياد همون فقط كابل را عرضه ميكنه نه.

و قضيه ي كه كمي باورش سخته اگه قرار باشه خروجي av به صورت انلوگ و ديجيتال درست بشه !!! اونوقت تا حالا صدتا شركت براش كابل hdmi ساخته بودند اگه به قول شما خروجي ديجيتال داشته باشه درست نميگم .

مگه اينكه به قول اشكان جان مايكروسافت بخواد از يه راهكار جديد استفاده كنه !!

ديگه نميدونم چي بگم .:-"

مايکروسافت بيشتر به خاطر داغی بيش از حد کنسول سری جديد 360 با قابليت استفاده
از سيپيوهای 65 نانومتری میده بيرون ...بيشتر به خاطر اين قضيست..اگه خاطرتون باشه
اول صحبت از سيپيوهای 65 نانومتری بود بعد مايکروسافت آعلام کرد که سری جديد وردی
hdmi هم داره...درباره اين انالوگ به ديجيتال هم مطمئناً راز هايی نهفته هست که ما ها بيخبريم
و بعداً مشخص میشه که جريان از چه قراره

solid_hooman

کاربر سایت
Nov 2, 2006
601
نام
Hoomaan

.:-"

اینی که مایکروسافت تو اینده 360 جدید بده به نظر من منطقیه همونطور که مشکل گرمایی کنسولش رو بعد یه مدتی حل کرد (البته تا حدی ) این مشکل رو هم باید حل کنه از یه طرف دیگه حالا من نمیدونم چقدر امارها دقیق هستن ولی اینطور که معلومه بیشتر از 10 میلیون 360 فروخته شده که پورت HDMI ندارن پس طبیعیه که مایکروسافت یه همچین کابلی رو برای این افراد در نظر بگیره

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
حالا شماها چه گیری دادین به اینکه کنسول hdmi داشته بشاه یا نه؟
با همین 360 فعلی روی 720 p بازی کنین .شما کنسول رو مگه جز بازی کردن برای کار دیگه ای میخواین؟یا الان hd dvd برنده شده همتونم یه درایوش رو دارین؟
واقعا ادمو خسته میکنین میاد توی تا÷یک اخبار این چیزا رو میبینه

Nemesis

کاربر ویژه
کاربر سایت
Apr 9, 2006
398
نام
محمد مهدی حاجی اسمعیلی
میخوام بدونم کسی اینجا میدونه که پورت HDMI جدیدی که شایعه شده قراره برای 360 بیاد تصاویر رو بر اساس علامت تجاری True HD بیرون میده یا اینکه تصاویر رو Scale میکنه و بعدش بیرون میده....اگه اولی باشه که خیلی خوبه ولی اگه دومی باشه فکر کنم همه باید بدونن (و میدونن) که در اینصورت ممکنه هر چهار پیکسل کار یک پیکسل رو در برابری با True HD انجام بدن و در اینصورت میشه نتیجه گرفت که تصاویری رو که 360 همراه با پورت HDMI جدیدش میده بیرون نمیتونن تصاویر HD واقعی (True HD) باشن و فقط تصاویر Scale شده ان که کیفیتشون کمی کاهش پیدا میکنه ولی خوبیشون اینه که در اندازه 1080 (p/i) دیده خواهند شد....و این احتمال به قابلیت تلویزیونی فرد بستگی داره....ولی از همه این مزخرفات که بگذریم من (به شخصه) فکر میکنم که 720p حرف اول و آخر رو توی این نسل بزنه...ما هنوز هم نمیتونیم به اندازه و کیفیتی مثل 1080p ایمان داشته باشیم و در عین حال انتظار داشته باشیم که مثلا هنگام بازی با MGS در کیفیت 1080p افت فریم به وجود نیاید (هر چند که Kojima به نظر میرسه نمیخواد از 1080p یا 1080i استفاده کنه...) سخت افزارهای این نسل هم (با تمام دبدبه و کبکه شون ) هنوز هم ضعیف هستن....
متشکرم...Nemesis

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
سلام
مجله Game Informer در تازه ترین شماره خودش از عرضه بازی Mercenaries 2 : World In Flames برای XBOX 360 خبر داده.قبل از این فقط از PS3 به عنوان کنسول این بازی نام برده میشد ولی از اونجایی که EA ناشر این بازی شده , همه میدونستن که بالاخره اسم کنسولهای دیگه هم وسط میاد !

-----------------------------------
فریدون و بقیه دوستداران Drake`s Fortune یا همون پروژه Naughty Dog حتمآ لینک زیر رو ببینن :
عکس 3 بعدی از Drake`s Fortune
شایعه هایی در مورد ساخته شدن Lost Planet Wars و Iron Man برای کنسولهای PS3 , X360 به گوش میرسه.
سازندگان Age Of Conan در صحبتهاشون گفتن که نسخه ای که از این بازی برای X360 عرضه میشه , فقط یه پورت و تبدیل ساده نیست و اونها بازی ای بر اساس قابلیتهای این کنسول میسازن.
تاریخ عرضه بازی Star Wars : The Force Unleashed ماه نوامبر اعلام شد.این بازی دارای فیزیکی خیلی طبیعی و واقعی هست و حرکات خیلی نرمی رو در این بازی میتونین ببینین.موتور بازی هم Euphoria نام داره که ازش خیلی تعریف میشه.
starwars_02.jpg
starwars_04.jpg

دوباره شایعه عرضه Bioshock برای PS3 : این دفعه مجله OPM در خبری گفته که این بازی برای کنسول سونی هم ساخته میشه و دوباره جنجالهایی به وجود آورده. وقتی انقدر راجع به یه بازی شایعه ساخته میشه , تقریبآ میشه مطمین بود که برای PS3 هم تو راهه.
طرفداران Okami و Viewtiful Joe ( خیلی دوستش داشتم ! ) خوشحال باشن.بعد از اینکه Capcom اعلام کرد که کار شرکت Clover سازنده این بازیهایی فوق زیبا تمومه و این شرکت بسته میشه , خبرهایی از ایجاد شرکت جدیدی به نام SEEDS به گوش میخورد. حالا اعلام شده که رییس این شرکت , همون رییس بخش Clover هست و میتونیم منتظر بازیهای استثنایی جدیدی باشیم.
لیست 30 بازی ای که برای عرضه همزمان با PS3 در قاره اروپا آماده میشن :
Blast Factor
Blazing Angels
Call Of Duty 3
Def Jam : Icon
Enchanted Arms
F.E.A.R
Fight Night Round 3
Fl0w
Formula One
Full Auto 2
Genji
Go ! Puzzle
Go ! Sudoku
Grapship
Gundam : Target In Sight
Lemmings
Marvel : Ultimate Alliance
Motor Storm
NBA 2K7
NBA Street 4 Homecourt 2007
NFS : Carbon
NHL 2K7
Resistance : Fall Of Man
Ridge Racer 7
Sonic The Hedgehog
Super Rub'a'Dub
Tekken : Dark Ressurection
The Elder Scrolls IV : Oblivion
The Godfather : The Don`s Edition
Tiger Woods PGA Tour 2007
Splinter Cell : Double Agent
Tony Hawk`s Project 8
Untold Legends : Dark Kingdom
Virtua Fighter 5
Virtua Tennis 3
World Snooker Championship 2007
واقعآ خوش به حال اروپاییا که میتونن همون روز اول بازیهای Motor Storm , Oblivion , VF5 , VT3 , Fl0w , ... رو بخرن.
Konami در حال ساختن نسخه Arcade از بازی Silent Hill هست ! که فعلآ گرافیک جالبی نداره ولی 100% در آینده بهتر میشه :

موفق باشین.

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
ببخشید که این سوال رو می کنم یکی از دوستان اگه میشه درباره ی امتیازات VALUE & TILT
و مبنای امتیاز دهی انها در GAMESPOT یک توضیح کامل بده فکر می کنم بدرد دیگر دوستانمون هم بخوره.
در ضمن فکر می کنم بعضی از امتیاز ها ارزششان در امتیاز نهایی بیشتر از بقیه است
در مورد انان نیز در صورت امکان توضیح دهید.
دوستتون دارم:love: ممنون.
جواب سوال شمارو قبلا در یکی دیگه از تاپیکا نوشته بودم که اینجا مجددا کپی می کنم:
Value در واقع نشون می ده که بازی تا چه مدت می تونه برای گیمر لذت بخش باشه و تکرار مکرر بازی بعد از تمام کردن بازی چقدر ارزش داره و یک نگاهی کلی نیز به تمامی ویژگی های گیم پلی بازی داره و وسعتشو مورد بررسی قرار می ده. همچنین value شامل قیمت بازی نیز می شه که آیا این مقدار پولی که برای این بازی می دی ارزششو داره یا نداره؟
Tilt که در اصل Reviewer's Tilt هست مربوط به نقد نویس می شه و در واقع نقد نویس می یاد با استفاده از نظر شخصی و تجربه خودش و اینکه چقدر از اون بازی خوشش اومده یه امتیازی رو برای بازی در نظر می گیره. (gs بیشتر اینو گذاشته تا بتونه به راحتی بازی ها رو در حدود نمره ای که دلش میخواد قرار بده مثلا نمرات یه بازی رو می ده بعد می ببینه که مثلا نمرات بالای 9 شد ولی بازی ارزش 9 رو نداره بنابراین tilt رو کمی پایین می ده تا امتیاز بیاد زیر 9. البته این عمل برعکسشم صادقه!)

در مورد ضریب ها هم امتیازات به این شکل می باشد:
Gameplay x 3
Sound x 1
Tilt x 3
در مورد Graphics و Value به این صورته که به ترتیب وقتی از 10 کم می شه اول 0.1 و بعد 0.2 و بعد دوباره 0.1 و ... یعنی بین 1 و 2 متغیره!
که متأسفانه يکی خيلی پافشاری میکرد میگفت
همچين چيزی غير ممکنه....
منظور شما احتمالا با منه و در جواب شما بگم که من هنوز سر حرفم هستم!;) چرا که اگه به متنی که محمد جان گذاشته توجه کنید متوجه می شید که نوشته شده 360 می تونه سیگنال دیچیتال رو هم منتقل کنه و این به این معنی نیست که سیگنال آنالوگ تبدیل به دیجیتال می شه وسط راه! اگه این مطلب صحت داشته باشه احتمالا ماکروسافت از قبل فکر این کارو کرده بوده و ساختار خروجی 360 جوری است که بتونه دیجیتال رو هم منتقل کنه! و گرنه همچین چیزی وجود نداره که شما یه خروچی آنالوگ داشته باشی و وسط راه بیای اونو تبدیل به دیجیتال کنی!

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
سگا اعلام کرد Armored Core 4 در تاریخ 27 اپریل برای ps3 منتشر میشه ولی در مورد نسخه ی xbox360 هنوز حرفی زده نشده..
عکسهایی از نسخه ی ps3 :

کپکام هم چند تا عکس از مپهای پک 1 بازیه Lost Planet منتشر کرد:

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
Peter Hines توضيح ميده از sixasix در بازي oblivio و ميگه sixasix يه جبران نيست براي rumble در دسته ها و من بيشتر rumble را در كنترلل ترحيح ميدم .
25732_hs.jpg

:ign ايا نميخواييد از SIXAXIS motion support استفاده كنيد و اونو به كار ببريد ؟
Pete Hines: ما نميخواييم هر كاري را با sixsasix انجام بديم ما فقط ميخواهيم يه بازي خوب بسازيم و اونو با يه جيز جديد مثل sixasix انجام بديم ولي نميخواهيم اونو براي هرچيز استفاده كنيم و لازم بشه .بدهيي است كه اگر ما داشته باشيم يه بازي ميخواييم اونو با يه فناوري جديدو با sixasix كار كنيم. ما ميخواييم از اون استفاده كنيم به صورت مفيد ولي اون يه واجب براي oblivio نيست .
:ign شما چي فكر ميكنيد در مورد sixsasix ؟
Pete Hines:من فكرميكنم ارزش اون با گيم مشخص ميشه .من نميخوام بازي را با فناوري حسي درست كنم ولي خيلي از بازي هستند كه از اين قابليت استفاده ميكنند.
به طور اشكار من بيشتر تمايل دارم و دوست دارم rumble به جاي SIXAXIS motion stuff باشه .

.چند روز پيش هم يكي از مديران sega اين حرف را در مورد sixsasix گفته بود و امكان كج شدن در كنترلل را يه اشغال نام برده بود!!!!و ميگه كه rumble در دسته ها خيلي مهمه و بيشتر به ادم حس ميده و جذابيت بيشتري داره .

25662_hs.jpg

يه شايعه بروز در مورد بازي killzone2 كه در gdc ظهور پيدا ميكنه و به قول معروف يه دمو ازش پخش ميشه .انتظارات زيادي از اين بازي ميره و ميتونه يه بازي بسيار خوب در تمام مدتها ها باشه .

25805_hs.jpg

شايعاتي در مورد wii چند روز هست به گوش ميرسه و خيليها معتقد هستند كه wii قابليت اين را داره كه تصوير را به صورت hd واقعي پخش كنه . يه چيز شگفت انگيز كه شما ميتونيد يه خروجي از نينتندو تهيه كنيد يكي از ادمها ميخواد اين كاررا بكنه كه اسمش نتونستم پيذا كنم .
ايا شما تمايل داريد و انتظار داريد كه gpu و cpu كنسول wii اين قابليت را داشته باشه ؟
اون ميگه wii نميتونه به طور واقعي اين كار را انجام بده ولي من ميخوام اين كار را انجام بدم و اين خروجي را براش تهيه كنم ولي اون نميتونه از 1920 * 1080 استفاده كنه و كلي حرف ديگه .
ولي در اخر هم گفته چيزي كه براي من مهمه يه خروجي hdmi هست !!!

126314494545da7338e67f0.jpg

شايعه در مورد black360 تمومي نداره و حالا ميگن اين مدل از xbox360 كه داراي پورت hdmi و 120 گيگابايت هارد و همزمان با ps3 در اروپا با قيمت 479 دلار عرضه ميشه كه از نظر قيمت واقعا از ps3 مناسبتر هست و براي رو كم كني سوني در اروپا .

يه عكس از FFXIII: Highly Defined كه تعريف هاي خيلي زيادي از اين عكس شده و اوج گرافيك و هنر را در ساخت بازي نشون ميده .
25621_hs.jpg

http://www.ps3only.nl/screenshot.php?image=finaal_988332.jpg
اگه هر مشكلي در باز كردن عكسها وجود داشت پست بديد تا ويرايش كنم .;)
عكس هاي جديد از بازي S.T.A.L.K.E.R. S.H.O.T.S.
xr_screen_01_1600.jpg

http://bp2.blogger.com/_qGtGl4NFC8s...DBs/CsXmkKfkVXs/s1600-h/xr_screen_01_1600.jpg

xr_screen_03_1600.jpg

http://bp2.blogger.com/_qGtGl4NFC8s...DB0/84Z0GgGEa9I/s1600-h/xr_screen_03_1600.jpg

xr_screen_04_1600.jpg

http://bp3.blogger.com/_qGtGl4NFC8s...DCE/t4gN1dUj33s/s1600-h/xr_screen_04_1600.jpg

xr_screen_10_1600.jpg

http://bp1.blogger.com/_qGtGl4NFC8s...DBE/Vl7PnWOsBeQ/s1600-h/xr_screen_10_1600.jpg

xr_screen_09_1600.jpg

http://bp2.blogger.com/_qGtGl4NFC8s...DBM/068-TpJvXH0/s1600-h/xr_screen_09_1600.jpg

xr_screen_07_1600.jpg

http://bp2.blogger.com/_qGtGl4NFC8s...DBU/y9lMKMxbdjY/s1600-h/xr_screen_07_1600.jpg

xr_screen_06_1600.jpg

http://bp3.blogger.com/_qGtGl4NFC8s...DBc/Ghn3qK6bxIU/s1600-h/xr_screen_06_1600.jpg

xr_screen_05_1600.jpg

http://bp3.blogger.com/_qGtGl4NFC8s...DBk/J8nDrFSEQbI/s1600-h/xr_screen_05_1600.jpg

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
سلام

همونطوری که میدونید امین میمیره برای خدمت به سایت ! :cool:
برای همین این اخبار رو گذاشت تا من براتون کپی کنم اینجا ! :)

این اخبار امین :

سلام
Midway امروز عکسهای فوق العاده زیبایی از Hour of Victory که یکی از بازیهای اختصاصی XBOX360 هست منتشر کرد:

عکسها رو ببینید و لذت ببرید:):d

اینم باکس شات بازی:

1191_0001.jpg

چندین آرتورک هم از این بازی منتشر شده:

منتظر کولاک این بازی باشید:love:

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر