اخبار داغ کنسول ها

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
سلام به همگی

من اون تاپیک قبلی و همچنین تاپیک XBOX 360 News رو به اشتباه پاک کردم !

ببخشید دیگه پیش میاد ...

در هر صورت اخبار بازیهای نسل بعدی رو در همین تاپیک بنویسید و دنبال کنید ...

با تشکر

s01id_sn4ke

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 23, 2005
721
نام
فرهنگ
گرافیک اون 3 تا عکس اولی خیلی خوبه ولی ...عکس آخری واقعا گرافیک پایینی داره یا چشای من اشتباه می بینه؟!!

Restricted Area

کاربر سایت
Sep 24, 2005
407
این هم اولین تصاویر از بازی Crackdown برای XBOX360 در سبک GTA منتهی از نوع عجیب و غریب و با گرافیک نه چندان عالی! در این بازی باید با مبارزه با جنایتکاران و خلافکاران آرامش را به شهر بازگردانید!(البته هنوز چیز زیادی از داستان بازی فاش نشده) شما در بازی دارای نیروها و قدرتهای مافوق بشری هستید که شخص دیگری آنها را به شما بخشیده! مثلا میتوانید یک ماشین را روی دستان خود بلند کنید به بالای یک ساختمان بروید سوار ماشین شوید و همراه ماشین از بالای ساختمان به پایین بپرید سپس در هوا از اتومبیل بیرون بپرید اسلحه خود را درآورید و قبل از برخورد ماشین با ساختمان روبرویی به آن شلیک کنید و آن را منفجر کنید(توجه داشته باشید که این اعمال در همان فاصله بیرون پریدن از اتومبیل و در هوا صورت میگیرد!!!) و به این ترتیب قسمتی از ساختمان روبرویی را تخریب کنید.
گرافیک بازی به عنوان یک بازی نسل بعد در سطح متوسط قرار دارد و چندان جلب توجه نمیکند ولی جزئیات محیط و کاراکتر ها نسبتا زیاد است و تعداد اشیا و موجودات متحرک در محیط واقعا فوق العاده است. با این که بازی Cel Shade نیست ولی بعضی از تصاویر به نظر Cel Shaded میاد. کلا با اون تعریفاتی که Game Informer از این بازی کرده فکر کنم دوران سلطنت GTA به پایان رسیده باشه :mrgreen: (شوخی کردم) در کل بازی خیلی جالبی به نظر میرسه. نمیدونم چرا این تصویر اول من رو یاد کاراکتر ها در Sims 2 میندازه:

e5il9x.jpg

e5ikd2.jpg

e5ikiu.jpg

e5ikjs.jpg

e5ilad.jpg

آخرین ویرایش:

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
من جایه تو بودم به گرافیک بازیای 260 گیر نمیدادم!الان حمید میاد میگه تو اون از شیکسل پیدر استفاده شده تو اون یکی هم یه تکنین جدیده که بامپ مپ و نمیدونم چی چی با هم ترکیب شده ن و اینا!!نمونههی واضحش بازیه کامئو هستش که یکی از بدترین بازیهای تاریخه!

Restricted Area

کاربر سایت
Sep 24, 2005
407
نوشته شده توسط Elvish Hero:
من جایه تو بودم به گرافیک بازیای 260 گیر نمیدادم!الان حمید میاد میگه تو اون از شیکسل پیدر استفاده شده تو اون یکی هم یه تکنین جدیده که بامپ مپ و نمیدونم چی چی با هم ترکیب شده ن و اینا!!نمونههی واضحش بازیه کامئو هستش که یکی از بدترین بازیهای تاریخه!
:lol: :lol:
اولا که 360 :lol:
بعد هم اون تصاویر اصلا معلوم نیست که از گیم پلی باشه ;) فقط محیط بازی رو نشون میده. همونطور هم که گفتم نسبت به SC: CT که یک بازی نسل جاری هست خیلی سرتر نیست!
در مورد Kameo :lol: هم بابا عماد بی خیال شو دیگه :lol: این عکسا رو ببین این دفعه دیگه نظرت عوض میشه(فکر کنم این 28761482751487 عکسی باشه که از این بازی بهت نشون میدم :lol: ولی هنوز نظرت عوض نشده):

e5inhc.jpg

e5inic.jpg

e5inmw.jpg

e5innp.jpg

e5inap.jpg

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
حمید تو رو خدا این عکسارو جلوی عموم نذار!گرافیکش که خیلی هم خاص نیست با این که خیلی خوبه ولی چون محیطا بزرگه با گرافیک مشکلی نیس!ولی من دموی گیم پلیشو دیدم خیلی لوسه.مثلا یهو داری میدویی یهو خرگوشم یشی میپری بعدش کرم میشه وول میخوری و این حرفا.رنگ بندیشم نشون میده که لوس باشه.واقعا نینتندو کار خوبی کرد بیخیال این یکی شد!

s01id_sn4ke

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 23, 2005
721
نام
فرهنگ
Koji Igarashi ساخته شدن عنوان Castlevania رو براي يكي از كنسول هاي نسل بعد تاييد كرد. هنوز هيچ اسمي براي بازي انتخاب نشده.

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
حمید تو رو خدا این عکسارو جلوی عموم نذار!گرافیکش که خیلی هم خاص نیست با این که خیلی خوبه ولی چون محیطا بزرگه با گرافیک مشکلی نیس!ولی من دموی گیم پلیشو دیدم خیلی لوسه.مثلا یهو داری میدویی یهو خرگوشم یشی میپری بعدش کرم میشه وول میخوری و این حرفا.رنگ بندیشم نشون میده که لوس باشه.واقعا نینتندو کار خوبی کرد بیخیال این یکی شد!

عماد جان ... دوست گرامي ... برادر بزرگوار ... اينجا سوالي كه پيش مياد اينه كه اگه تو به Kameo میگی لوس به سری بازیهای قشنگ Mario چی میگی؟

Kameo لوسه اونوقت Mario Kart لوس نیست؟ Kameo لوسه ولی Nintendogs لوس نیست؟

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
بهزاد باید از یه دید خاص نگاه کنی!!!دید هشتم!ولی جدا ماریو یه حالت لذتی بهت میده چون اصلا سافته شده که یه بازیه باحال و با مزه باشه ولی کامئو به نظر میاد میخواد گنده باشه ولی تو همون مایه های ماریو ه.ولی باز شکر خدا ماریو اختاپوس نمیشه!!حالا تا نیومده که هیچ نظری نمیشه داد.منم که قبلا گفتم معقول ترین کنسول نسل بعد واسه خرید 360 ه ولی من کی معقول بودم!!

Restricted Area

کاربر سایت
Sep 24, 2005
407
Koei اعلام کرد که بازی Fatal Inertia را که برای ps3 در دست ساخت دارد همزمان با عرضه این کنسول روانه بازار خواهد کرد (بهار 2006). این هم تصاویری از این بازی جالب و نوآور (برای عکس بزرگ بر روی تصاویر زیر کلیک کنید):

Restricted Area

کاربر سایت
Sep 24, 2005
407
چند وقت پیش در Gam3dot تصاویری از یک موتور گرافیکی که در CEDEC به نمایش دراومده بود گذاشتم. این موتور Nfactor 2 نام دارد و برای XBOX360 طراحی شده است. این هم تصاویری که امروز از این موتور منتشر شد که نوید یک موتور گرافیکی فانتزی فوق العاده قوی را میدهد. نورپردازی ها در این تصاویر واقعا شگفت انگیز هستند. به نظر من این موتور جون میده باسه Next Gen Blinx:

e5lmza.jpg

Restricted Area

کاربر سایت
Sep 24, 2005
407
مجله EGM طبق روال گذشته در شماره اخیر خود نیز به چاپ چند شایعه پرداخت. البته جدیدا اصلا نمیشه رو شایعات این مجله حساب کرد و اکثرا اشتباه هستند. به هر حال این هم شایعات جالب این شماره:

بازی های Family Guy و AREA 52 در دست ساخت هستند. همانطور که میدانید در قسمت شایعات شماره اخیر مجله OXM هم به ساخت قسمت دوم بازی AREA 51 برای XBOX360 اشاره شده بود.

تیم سازنده Silent Hill در حال ساخت یک بازی جدید برای XBOX360 است.

سونی در ماه نوامبر پرده از قسمت آنلاین ps3 خواهد برداشت.

Jade Empire 2 برای ps3 نیز در دست ساخت است.

بازی Kameo (عشق عماد :mrgreen: ) به عنوان Launch title برای XBOX360 نخواهد بود و در سال 2006 عرضه خواهد شد.

البته همونطور که گفتم زیاد رو درست بودن این شایعات حساب نکنید. این هم چند نمونه از شایعات اشتباه از شماره های پیشین:

در شایعات یک شماره اعلام شده بود که ID software, Valve, Bioware برای ps3 عنوان انحصاری خواهند. ولی همانطور که شاهد بودید John Carmack و Gabe newell علاقه نه چندان زیاد خود به ps3 را ابراز کردند. Bioware هم که اعلام کرد در حال ساخت 3 بازی هست که 2 تای آنها برای XBOX360 و دیگری برای PC است.
یکی دیگر از شایعات اشتباه این مجله خبر ساخت Remake از بازی Final Fantasy 7 برای ps3 بود که رسما تکذیب شد و اعلام شد برای انجام این کار به یک تیم 300 نفره و حدود 5 سال زمان احتیاج دارند که این امکان برایشان وجود ندارد.
و نمونه های دیگه...
خلاصه جدیدا شایعات این مجله اکثرا اشتباه از آب درمیاد ;)

=======================================================
Iwatat هم در یک مصاحبه صراحتا از ضعیف تر بودن Revolution نسبت به ps3 , XBOX360 خبر داد :( . ولی اعلام کرد این تفاوت قدرت بین کنسول های نسل بعد اونقدر نیست که به چشم بیاد. کاش سونی و مایکروسافت هم این موضوع رو درک میکردن که فقط قدرت در پیروزی یک کنسول نقش ندارد! و از کنسول های ps2, NDS درس میگرفتن! خلاصه همین صداقت نینتندو منو کشته!! ;)
ضمنا ایواتا اعلام کرده که خیلی مشتاق هست تا بازی Zelda را بر روی کنسول Revolution که کاملا با دسته match شده و Miyamoto اون رو ساخته ببینه.

It should be noted that at the time of this interview, Satoru Iwata finally confirmed that Nintendo Revolution would be less powerful technically than Playstation 3 and Xbox 360.

Satoru Iwata (Nintendo): 'If you want only to compare the design features of each console, Nintendo Revolution will probably not have the best capacities compared to PlayStation 3 and Xbox 360. However, if the player tries to connect the consoles on their televisions, it will not note large differences between the machines. Our goal is to attract the occasional players and especially the people who do not play or which is not interested by the video games, I do not think that to propose only better graphics would go for this type of anybody, because finally one would not see really the difference.'​

=======================================================
Piper Jaffray هم به تازگی پیش بینی خود را در مورد فروش کنسول های نسل بعد و نسل جاری و کنسول های دستی در آمریکا تا سال 2008 منتشر کرده است که به شرح زیر است:

e5mvqq.jpg

آخرین ویرایش:

Restricted Area

کاربر سایت
Sep 24, 2005
407
این هم تصاویری که چند ساعت پیش از خارق العاده ترین بازی ریسینگ تاریخ یعنی PGR3 عنوان انحصاری XBOX360 منتشر شد. واقعا چه میکنه این Bizzare:

e5p89d.jpg

e5p8xk.jpg

e5p93t.jpg

e5p53k.jpg

34610.jpg

این هم تبلیغی که مایکروسافت برای این بازی در نظر گرفته:

e5pb87.jpg

این هم تریلری که امروز از بازی منتشر شد و از گیم پلی هست و نزدیک به نسحه نهاییست:

لینک دانلود تریلر

آخرین ویرایش:

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
سلام ...

حميد جون هركي دوست داري انقدر به pgr نگو خارق العاده ترين بازي ريسينگ تاريخ ... جون من تو تو اين عكس ها كه گذاشتي خارق العاده ميبيني كه ما نميبينيم بابا الان با pgr2 كه بازي ميكنم خيلي زياد با اين تفاوت نشون نميده حتي فورزا هم نزديك به همينه نميگم اين خيلي قوي نيست واقعا زيبا كار شده ولي ريسينگ اول و چيز خفن و وحشتناكي به نظر من نيست ...

اين هم از تصاويري شگفت انگيز از بازي نسل اينده TD بر روي كنسول يك دهه پيش سوني بابا بزرگ ps2 :)

16861-dt-racer-20050830043602902.jpg

16863-dt-racer-20050830043610215.jpg

16864-dt-racer-20050830043607715.jpg

اقايون مديراي ديگه منو بن نكنن لطفا
smile.gif

آخرین ویرایش:

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
حامد چجوري دلت مياد به PGR3 نگی خارق العاده؟ از هر نظر که بگی گرافیکش شاهکاره ... فقط گرافیک خود ماشین که نیست ... مناظر اطراف ، درختها ، مردم کنار جاده و از همه مهمتر تماشاچی ها که به طرز شگفت انگیزی توی PGR3 کار شدن همه نشون میدن که PGR3 یکی فوق العاده ترین Racing های تاریخه ... کمی بی انصافیه اگه بگیم PGR2 هم تو همین مایه ها بود ....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر