اخبار داغ کنسول ها

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
سلام به همگی

من اون تاپیک قبلی و همچنین تاپیک XBOX 360 News رو به اشتباه پاک کردم !

ببخشید دیگه پیش میاد ...

در هر صورت اخبار بازیهای نسل بعدی رو در همین تاپیک بنویسید و دنبال کنید ...

با تشکر

hossain

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,001
نام
محمدحسين
نوشته شده توسط mohammad_66:
ديگه خواهشن تخيلي نشين!!!
مايكرو همون pgr3 رو گفته با 30 فريم اجرا ميكنه اينو فكر كنم با 130- اجرا كنه!
بابا من خودم از ايكس باكس اصلا خوشم نمي ياد چه برسه به اينكه تعريفش رو كنم ولي آخه بازيه ماشين خيلي دوست دارم براي همين تعريفش رو كردم!وگر نه من اصلا هيچي نمي گفتم! :cry:

Restricted Area

کاربر سایت
Sep 24, 2005
407
سلام...
اول این که بعضی دوستان خیلی دارن تند میرنا!!! هی من میخوام وقت خودم رو تلف نکنم و به این بحث های بیهوده نپردازم ولی مثل این که نمیشه یا بهتره بگم نمیذارن!

بابا بی خیال مگه کنسول های نسله بعد میتونن این گرافیک بازی رو بکشن؟؟؟؟؟
در ضمن فکر نکنم این ماله گیم پلی باشه

البته يه سايتي هم گفته گوشايه ما هم كه درازه!!!!(البته منظورش به اون فرومه بوده ها)

ولي هيشه عكسها كيفيته بالا تري دارن نسبت به بازي ولي بعيد هم نيستا!ممكنه بكشه!
مگه این تصاویر چه چیز خاصی داره! من که واقعا در مقایسه با بازی ای مثل PGR3 هیچ گونه مسئله خاصی در این تصاویر نمیبینیم.
اتفاقا این تصاویر بیشتر از این که حیرت انگیز باشند ناامیدکننده هستند.
یه نگاه دیگه به این تصاویر بندازید تا نورپردازی نه چندان جالب اونها رو ببینید. مخصوصا تصویر دوم که اصلا انگار Cel-Shaded هست. عدم تناسب انعکاس نور از سطح اتومبیل ها و سطح جاده و در کل محیط اطراف در این تصاویر خیلی تو ذوق میزنه. یه جورایی انگار از ماشین جدا عکس گرفتن و از محیط هم جدا. بعد Background اتومبیل ها رو به محیطی که ازش عکس گرفتن تغییر دادن. در کل منظورم این هست که این تصاویر 100% و بدون شک Fake هست و انتظارات از Forza 2 بیشتر از اینها هست و این بالا رفتن سطح توقعات هم به خاطر وجود بازی هایی مثل PGR3, GT: Vision هست مخصوصا این که در هر صورت بازی Forza 360 بعد از PGR3 عرضه خواهد شد. به هر حال به غیر از طراحی اتومبیل و انعکاس زیبای نور از سطح اون چیز خاص دیگه ای در این تصاویر جلب توجه نمیکنه.

ديگه خواهشن تخيلي نشين!!!
مايكرو همون pgr3 رو گفته با 30 فريم اجرا ميكنه اينو فكر كنم با 130- اجرا كنه!
اولا که مایکروسافت نگفت!!! دوما که تیم سازنده بازی از شرکت Bizzare این مسئله رو فقط با قید و شرط بیان کرد. سازندگان بازی اعلام کردند اگر مایکروسافت بخواهد که بازی را برای Launch کنسول و یا قبل از پایان سال میلادی جاری روانه بازار کند(یعنی از آنها بخواهد بازی را برای آن موقع آماده کنند) اونها نمیتونن بازی رو طوری بهینه سازی بکنن تا با 60FPS اجرا بشه و در اون صورت بازی با 30FPS اجرا میشه که به خاطر وجود Motion Blur تفاوت اون با 60FPS آن چنان احساس نمیشود. ولی اگر میکروسافت به آنها حدود 4 ماه دیگه وقت بده اونها میتونن بازی رو طوری طراحی کنند تا با 60FPS به علاوه Motion Blur اجرا بشه که البته هر چند تفاوت زیادی با حالت قبلی ندارد ولی سرعت بازی به حد مطلوبتری میرسد. در هر حال هنوز هیچ چیز در این مورد رسما اعلام نشده چون تاریخ انتشار بازی هنوز رسما اعلام نشده.
چیزی هم که در این تصاویر میبینیم هم همونطور که در بالا گفتم نه تنها هیچ برتری ای نسبت به PGR3 از لحاظ گرافیکی نداره بلکه به مراتب از لحاظ فنی پایینتر از PGR3 هست!

آخرین ویرایش:

hossain

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,001
نام
محمدحسين
نوشته شده توسط Restricted Area:
سلام...
اول این که بعضی دوستان خیلی دارن تند میرنا!!! هی من میخوام وقت خودم رو تلف نکنم و به این بحث های بیهوده نپردازم ولی مثل این که نمیشه یا بهتره بگم نمیذارن!

مگه این تصاویر چه چیز خاصی داره! من که واقعا در مقایسه با بازی ای مثل PGR3 هیچ گونه مسئله خاصی در این تصاویر نمیبینیم.
یه نگاه دیگه به این تصاویر بندازید تا نورپردازی نه چندان جالب اونها رو ببینید. مخصوصا تصویر دوم که اصلا انگار Cel-Shaded هست. عدم تناسب انعکاس نور از سطح اتومبیل ها و سطح جاده و در کل محیط اطراف در این تصاویر خیلی تو ذوق میزنه. یه جورایی انگار از ماشین جدا عکس گرفتن و از محیط هم جدا. بعد Background اتومبیل ها رو به محیطی که ازش عکس گرفتن تغییر دادن. در کل منظورم این هست که این تصاویر 100% و بدون شک Fake هست و انتظارات از Forza 2 بیشتر از اینها هست و این بالا رفتن سطح توقعات هم به خاطر وجود بازی هایی مثل PGR3, GT: Vision هست مخصوصا این که در هر صورت بازی Forza 360 بعد از PGR3 عرضه خواهد شد. به هر حال به غیر از طراحی اتومبیل و انعکاس زیبای نور از سطح اون چیز خاص دیگه ای در این تصاویر جلب توجه نمیکنه.

اولا که مایکروسافت نگفت!!! دوما که تیم سازنده بازی از شرکت Bizzare این مسئله رو فقط با قید و شرط بیان کرد. سازندگان بازی اعلام کردند اگر مایکروسافت بخواهد که بازی را برای Launch کنسول و یا قبل از پایان سال میلادی جاری روانه بازار کند(یعنی از آنها بخواهد بازی را برای آن موقع آماده کنند) اونها نمیتونن بازی رو طوری بهینه سازی بکنن تا با 60FPS اجرا بشه و در اون صورت بازی با 30FPS اجرا میشه که به خاطر وجود Motion Blur تفاوت اون با 60FPS آن چنان احساس نمیشود. ولی اگر میکروسافت به آنها حدود 4 ماه دیگه وقت بده اونها میتونن بازی رو طوری طراحی کنند تا با 60FPS به علاوه Motion Blur اجرا بشه که البته هر چند تفاوت زیادی با حالت قبلی ندارد ولی سرعت بازی به حد مطلوبتری میرسد. در هر حال هنوز هیچ چیز در این مورد رسما اعلام نشده چون تاریخ انتشار بازی هنوز رسما اعلام نشده.
چیزی هم که در این تصاویر میبینیم هم همونطور که در بالا گفتم نه تنها هیچ برتری ای نسبت به PGR3 از لحاظ گرافیکی نداره بلکه به مراتب از لحاظ فنی پایینتر از PGR3 هست!
خودمونيما خيلي قشنگ فلسفه كرديد!!!!!!دمتون با حال! :razz:

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
نوشته شده توسط ChaosTheory:
بدون شرح !

20050923.jpg

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:evil: Revenge :evil:
A%20Bold%20New%20Genre.jpg

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,792
نام
امین
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif

دمت گرم عکست با حال بود

نوشته شده توسط ChaosTheory:
مگه من گفتم اين عکسها از گيم پلي هستند؟!
اصلا نميتونن که از گيم پلي باشن.
میدونم که از گیم پلی نیست پس چیه اینا
میخوام بدونم هدفشون از اینکه گفتن این بازیه چیه؟ ;)

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
سلام...

عزيزم اگه خيلي ناراحت ميشي خوب پست نزن و تو همون سايتتون فعاليت كن!!!
بعدم همچين ميگي در مقايسه با pgr3 اينگال كه ما چيزي از گيم پلي اين بازي ديديم!
pgr3چيزي جز پنج شيشتا دمويه چاخان چيزي نشون نداده ....بزار دوماهه ديگه كه خودش اومد بگو!
ولي خيلي جالبه كه پي اس3 كه قويتر از 360 هست رو ميگي توانايي اجرايه كيلزون2 زو نداره اما 360 اين گرافيك براش چيزي نيست.
ولي جانه من آقايه كارگردان شما كه اينقدر اطلاعات راجبه اصطلاحات داري چرا ميموني تو ايران برو كشورايه ديگه كه استعدادت اينجا حروم ميشه
والا آدم فقط pc داشته باشه بياد در مورده اين چيزا حرف بزنه خيلييه :lol:

Restricted Area

کاربر سایت
Sep 24, 2005
407
عزيزم اگه خيلي ناراحت ميشي خوب پست نزن و تو همون سايتتون فعاليت كن!!!
اولا که به شما ربطی نداره من پست بزنم یا نه؟ دوما اون سایت هم به شما ربطی نداره! بعدش هم من از این که ببینم بعضی ها میخوان چرت و پرت به خورد دیگران بدن ناراحت میشم و تا یه حدی رو چیزی نمیگم ولی از اون به بعد اگه چیزی گفته نشه طرف فکر میکنه خبریه! :lol:

بعدم همچين ميگي در مقايسه با pgr3 اينگال كه ما چيزي از گيم پلي اين بازي ديديم!
شما اگر ندیدی میتونی خب صحبت نکنی و نظر زیادی ندی!

pgr3چيزي جز پنج شيشتا دمويه چاخان چيزي نشون نداده
همونطور که گفتم در مورد چیزی که حالیت نیست STFU .

ولي خيلي جالبه كه پي اس3 كه قويتر از 360 هست
عادت جوک گفتن رو ترک نکردی هنوز شما نه؟ به قول خودت بذار بیاد بعد نظر بده!

ولي خيلي جالبه كه پي اس3 كه قويتر از 360 هست رو ميگي توانايي اجرايه كيلزون2 زو نداره اما 360 اين گرافيك براش چيزي نيست.
توقع بیشتر از این رو هم ازت نداشتم. که هنوز تفاوت بین سبک بازی ها رو تشخیص نمیدی و بازی Racing رو با FPS مقایسه میکنی! اگر بخوای این جوری حساب کنی GT4 فراتر از حد ps3 هم بود. بعد هم من بارها و بارها به انیمیشن های فوق العاده تریلر Killzone اشاره کردم و گفتم انیمیشن ها در این سطح برای بازی های نسل بعد غیر ممکنه! و همونطور هم که همه دیدید من از همون اول گفتم اون تریلر Pre render بوده ولی بعضی ها از جمله خود شما رو چنان جو گرفته بود که خیال میکردید چه خبره و در آخر هم که همگی به واقعیت پی بردید. مشا هر موقع تفاوت سبک ها رو متوجه شدی بیا نظر بده. مثل اینه که بگی گرافیک GTA: SA چرا از GT پایینتره. این حرف شما تا این حد مسخره هست!

ولي جانه من آقايه كارگردان شما كه اينقدر اطلاعات راجبه اصطلاحات داري چرا ميموني تو ايران برو كشورايه ديگه كه استعدادت اينجا حروم ميشه
وای وای الان مثلا مسخره کردی؟ و منو کوچیک کردی؟ چقدر جالبه که آدم کم بیاره بزنه جاده خاکی :lol: اونایی که باید این چیزا حالیشون بشه خودشون میفهمن شما نمیخواد فشار بیاری!
والا آدم فقط pc داشته باشه بياد در مورده اين چيزا حرف بزنه خيلييه
اون موقعی که من ps2 داشتم شما کجا بودی؟ احتمالا هنوز اسم playstation و sony هم به گوشت نخورده بود :lol:
XBOX هم که دیگه هیچی فکر کنم تا حالا فقط عکساشو دیده باشی :lol: من به خاطر کنکور ps2 و XBOX خودم رو فروختم الان هم دلیل خاصی برای خرید دوبارشون نمیبینم چون اولا بازی خاصی نمبینم که دوست داشته باشم بازی کنم روی این کنسول ها دوما به غیر از GC تمام کنسول های دیگه در دسترسم هست و تقریبا هر موقع بخوام میتونم استفاده کنم! بعد هم واقعا چه ربطی داره؟ یک سوال: در مورد کدوم چیزا؟ :lol: :lol: نکنه کنسول های نسل بعد منظورته؟ :exclaim: که واقعا این جاست که باید گفت چه ربطی داره؟
در ضمن من پیش خودم فکر کردم که شما احتیاج به یک تجدید خاطرات داری. منظورم همون عکس سکرت از GT5 هست که متاسفانه نمیدونم چرا تاپیک اون پاک شده(در jconserv) وگرنه میخواستم عکس سکرت شما رو بذارم تا دوستان هم GT5 رو ببینن و لذت ببرن :lol: :lol: و بدونن که شما تا همین چند وقت پیش عکس واقعی میذاشتی و میگفتی از GT5 هست و ادعا میکردی ps3 قابلیت پردازش این تصویر رو داره :lol:
در توصیف عظمت PGR3 هم فکر نمیکنم احتیاج به توضیح خاصی باشه و هر کسی اگه یه ذره هم گیمر باشه و گیم حالیش باشه حودش به فوق العاده بودن این بازی اعتراف میکنه!

آخرین ویرایش:

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
اولا که به شما ربطی نداره من پست بزنم یا نه؟ دوما اون سایت هم به شما ربطی نداره! بعدش هم من از این که ببینم بعضی ها میخوان چرت و پرت به خورد دیگران بدن ناراحت میشم و تا یه حدی رو چیزی نمیگم ولی از اون به بعد اگه چیزی گفته نشه طرف فکر میکنه خبریه! :lol:

شما اگر ندیدی میتونی خب صحبت نکنی و نظر زیادی ندی!

همونطور که گفتم در مورد چیزی که حالیت نیست STFU .

عادت جوک گفتن رو ترک نکردی هنوز شما نه؟ به قول خودت بذار بیاد بعد نظر بده!

توقع بیشتر از این رو هم ازت نداشتم. که هنوز تفاوت بین سبک بازی ها رو تشخیص نمیدی و بازی Racing رو با FPS مقایسه میکنی! اگر بخوای این جوری حساب کنی GT4 فراتر از حد ps3 هم بود. بعد هم من بارها و بارها به انیمیشن های فوق العاده تریلر Killzone اشاره کردم و گفتم انیمیشن ها در این سطح برای بازی های نسل بعد غیر ممکنه! و همونطور هم که همه دیدید من از همون اول گفتم اون تریلر Pre render بوده ولی بعضی ها از جمله خود شما رو چنان جو گرفته بود که خیال میکردید چه خبره و در آخر هم که همگی به واقعیت پی بردید. مشا هر موقع تفاوت سبک ها رو متوجه شدی بیا نظر بده. مثل اینه که بگی گرافیک GTA: SA چرا از GT پایینتره. این حرف شما تا این حد مسخره هست!

وای وای الان مثلا مسخره کردی؟ و منو کوچیک کردی؟ چقدر جالبه که آدم کم بیاره بزنه جاده خاکی :lol: اونایی که باید این چیزا حالیشون بشه خودشون میفهمن شما نمیخواد فشار بیاری!

اون موقعی که من ps2 داشتم شما کجا بودی؟ احتمالا هنوز اسم playstation و sony هم به گوشت نخورده بود :lol:
XBOX هم که دیگه هیچی فکر کنم تا حالا فقط عکساشو دیده باشی :lol: من به خاطر کنکور ps2 و XBOX خودم رو فروختم الان هم دلیل خاصی برای خرید دوبارشون نمیبینم چون اولا بازی خاصی نمبینم که دوست داشته باشم بازی کنم روی این کنسول ها دوما به غیر از GC تمام کنسول های دیگه در دسترسم هست و تقریبا هر موقع بخوام میتونم استفاده کنم! بعد هم واقعا چه ربطی داره؟ یک سوال: در مورد کدوم چیزا؟ :lol: :lol: نکنه کنسول های نسل بعد منظورته؟ :exclaim: که واقعا این جاست که باید گفت چه ربطی داره؟
در ضمن من پیش خودم فکر کردم که شما احتیاج به یک تجدید خاطرات داری. منظورم همون عکس سکرت از GT5 هست که متاسفانه نمیدونم چرا تاپیک اون پاک شده(در jconserv) وگرنه میخواستم عکس سکرت شما رو بذارم تا دوستان هم GT5 رو ببینن و لذت ببرن :lol: :lol: و بدونن که شما تا همین چند وقت پیش عکس واقعی میذاشتی و میگفتی از GT5 هست و ادعا میکردی ps3 قابلیت پردازش این تصویر رو داره :lol:
در توصیف عظمت PGR3 هم فکر نمیکنم احتیاج به توضیح خاصی باشه و هر کسی اگه یه ذره هم گیمر باشه و گیم حالیش باشه حودش به فوق العاده بودن این بازی اعتراف میکنه!
احترامتو نگه دار نزار رفيقه جون جونيتو يادت بندازم:):)
يادته يه دفه هم گفتي كه با رييسه كپكام حرف زدي گفته كه ما طبق آناليزامون فهميديم كه 360 از دو كنسوله ديگر قويتره:):):)
يادته ميگفتي كوجيما برا 360 پروژه داره:):)
راستي ميدونستي ماهه پيش(در عرضه يه ماه)86 بازي برا پي اس3 كانفيرم شد؟!!!!(البته شما كه با الرد روابط بسيار خوبي داري احتمالا بهت بازيهايي كه كانفيرم ميشه رو گفته و شما از اينكه بازيهايه پي اس3 بيشتر از 360 شده هيچ ترسي نداري:):)
بعد هم احتمالا همون آلرد بهت گفته كه بازيهايه درايوينگ حجم بيشتري از گرافيك رو ميگيره تا اول شخص
ولي من خيلي به يه كنكور ردي كه مينويسه دانشجو هست حسوديم ميشه ها:)
بنده از اون موقع كه كامپيوتر ها دو رنگه بودند گيم بازي ميكردم تا الان و مطمينم خيلي از شما بيشتر ميفهمم و علاقه اي به اينكه سعي كنم انواع توهين ها رو به يكي بكنم اونم از زوره اينكه 360 هيچي برا گفتن نداره!
البته يادم رفت بگم كه شما چون چيزي از كامپيوتر و گيم نميدوني بهت بگم اون دو رنگ زرد و سياه بود!
البته اين مربوط ميشه به موقعي كه هنوز مايكروسافت اوين سيستم عاملشو داده بود بيرون و احتمالا طبق گفته شما اين ماجرا بعد از ساخته شدن xbox هست چون من اون موقع چيزي از گيم نميدونستم:)
بعدم من بحثم سره اين بازي حجم و سرعته مموري بود(كه البته 360 با gddr3 حتما سرعته بالاتري از پي اس3 داره:) ) نه texture ها كه شما اينجا هم از تجربه بالات استفاده كردي و ما رو كه تو خاكي بوديم زدي اينداختي تو دره و واقعا منو ضايع كردي با اين اطلاعاتت:):)
البته كسي كه پي اس2 ,xbox رو اولين كنسولا حساب كنه و افتخار كنه از اينكه داشتدشون خيلي بيشتر از من ميدونه.
راستي مثه اينكه عكسايي كه از 360 ميزاشتي رو فراموش كردي؟ اگه ميخواي بگو يه دو سه تا بزارم؟

Restricted Area

کاربر سایت
Sep 24, 2005
407
يادته يه دفه هم گفتي كه با رييسه كپكام حرف زدي گفته كه ما طبق آناليزامون فهميديم كه 360 از دو كنسوله ديگر قويتره
دقیقا این موضوع یادم هست که مصاحبه چند بازیساز در یک مجله چاپ شده بود که من هم ترجمشونو گذاشتم. دقیق یادم نیست ولی فکر کنم مجله آلمانی یا فرانسوی بود و تا اونجا که یادمه لینک هم دادم! من تا حالا فقط یک بار با Jay Allard اون هم در اون موقعی که اوج ourcolony بود صحبت کردم و بس. یک بار هم با یه گرافیست تو THQ. پس بی خود کم نیار و حرف تو دهن من نذار!
يادته ميگفتي كوجيما برا 360 پروژه داره
هنوز هم میگم :lol: شما اگه میتونی ثابت کن نداره! یه موقعی من گفتم تو مصاحبه کوبایاشی اعلام شده RE5 باسه کنسول های نسل بعد میاد پس به احتمال زیاد باسه X360 هم میاد. اکثرا اومدن مسخره کردن نتیجه هم که مشخص شد!
راستي ميدونستي ماهه پيش(در عرضه يه ماه)86 بازي برا پي اس3 كانفيرم شد؟
همون عادت جوک گفتن! میشه یه منبع بذاری یا یه لیست تا ما هم با این بازیها آشنا بشیم!

البته شما كه با الرد روابط بسيار خوبي داري احتمالا بهت بازيهايي كه كانفيرم ميشه رو گفته و شما از اينكه بازيهايه پي اس3 بيشتر از 360 شده هيچ ترسي نداري
میشه بپرسم با کدوم استدلال یا دلیل و مدرک بازیهای ps3 از XBOX360 بیشتر شده :lol: باز هم عادت جوک گفتن!
بعد هم احتمالا همون آلرد بهت گفته كه بازيهايه درايوينگ حجم بيشتري از گرافيك رو ميگيره تا اول شخص
یه نفر تو رو خدا بیاد هم اینو ترجمه کنه هم ربطشو بگه! آقا مطمئنی پستای منو میخونی و به من جواب میدی؟ پس چرا این قدر بی ربط...

ولي من خيلي به يه كنكور ردي كه مينويسه دانشجو هست حسوديم ميشه ها
تازه... درآد :lol: به کوری چشم بعضی ها خدا رو شکر عمران خواجه نصیر قبول شدم.

بنده از اون موقع كه كامپيوتر ها دو رنگه بودند گيم بازي ميكردم
الان هم بری با همون بازی کنی سنگین تره!
الان و مطمينم خيلي از شما بيشتر ميفهمم
آفرین. باریکلا. یه دست باسش بزنید :lol:
علاقه اي به اينكه سعي كنم انواع توهين ها رو به يكي بكنم اونم از زوره اينكه 360 هيچي برا گفتن نداره!
من خیلی مودبانه جواب دادم ولی شما مثل این که کلا با X360 و طرفداراش مشکل داری!
البته يادم رفت بگم كه شما چون چيزي از كامپيوتر و گيم نميدوني بهت بگم اون دو رنگ زرد و سياه بود!
آفرین. عجب اطلاعات خفنی. خدایی باید با آب طلا نوشتشون :lol:
بته كسي كه پي اس2 ,xbox رو اولين كنسولا حساب كنه و افتخار كنه از اينكه داشتدشون خيلي بيشتر از من ميدونه.
آخه هر چی فکر کردم گفتم از اینا برم عقبتر دیگه شما نمی کشی گفتم اینا رو بگم :lol: ضمنا اینها اولین کنسول های من نبوده تا حالا چیزی به اسم nes به گوشت خورده؟ اون اولین کنسولم بود البته یادم نمیاد قبلش آتاری داشتم یا نه ولی به هر حال! اون موقع هم حدودا 6 سالم بود یا یه کم این ور اون ور!

بعدم من بحثم سره اين بازي حجم و سرعته مموري بود
:lol: :lol: بحث شما رو بازی حجم و سرعت مموری بوده؟ :lol: سرعت مموری بازی؟ :lol: :lol:
نه texture ها كه شما اينجا هم از تجربه بالات استفاده كردي و ما رو كه تو خاكي بوديم زدي اينداختي تو دره و واقعا منو ضايع كردي با اين اطلاعاتت
کم میاری سوت بزن عزیز!

راستي مثه اينكه عكسايي كه از 360 ميزاشتي رو فراموش كردي؟ اگه ميخواي بگو يه دو سه تا بزارم؟
خیلی راغب هستم که بذاری! منتظرم!

آخرین ویرایش:

Saman

Administrator
Sep 22, 2005
1,069
توضيح ضروري : قطع دسترسي كاربر mohammad_66 ، به مدت 7 روز از سايت بازي سنتر به دليل بحث از روي غرض و تعصب و ايجاد درگيري با يكي از بهترين و آگاه ترين كاربران ما يعني restricted_area.

دوستان ديگه لطفا مراقب شيوه ي گفتگوي خودشون باشند...

به اميد اينكه تو يه محيط سالم بحث و گفتگو داشته باشيم و مطالب و نظراتمون از روي تعصب بيحا نباشه...

موفق باشيد

s01id_sn4ke

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 23, 2005
721
نام
فرهنگ
ما که کاری به این کارا نداریم .
ترجیح هم میدم که کنسول ها بیان بعد نظر بدم. ( درسته از PS3 خوشم میاد ولی بهتر و بدتریشو باید منتظر موند. )

---------------------------------

دو تا عکس از بازی Perfect Dark Zero اومده که thumbnail اشو میذارم این پایین.
یه مقاله ای هم راجب بیوگرفیش تو IGN.com هست که اگه حال داشته باشم ( فابل توجه آقا بهزاد ( behzadr ) :lol: )، ترجمه می کنم میذارم.

perfect-dark-zero-20050928101053380_thumb.jpg
perfect-dark-zero-20050928101054661_thumb.jpg

برای بقیه ی عکس ها هم برید اینجا

محمد_66

کاربر سایت
Sep 29, 2005
4
نوشته شده توسط Saman:
توضيح ضروري : قطع دسترسي كاربر mohammad_66 ، به مدت 7 روز از سايت بازي سنتر به دليل بحث از روي غرض و تعصب و ايجاد درگيري با يكي از بهترين و آگاه ترين كاربران ما يعني restricted_area.

دوستان ديگه لطفا مراقب شيوه ي گفتگوي خودشون باشند...

به اميد اينكه تو يه محيط سالم بحث و گفتگو داشته باشيم و مطالب و نظراتمون از روي تعصب بيحا نباشه...

موفق باشيد
آره ديگه سامان جان پارتي بازي همه جا هست....حالا كه شما هم طرفداره 360 هستي ايشون شدن يه آدم با تجربه و آگاه ...من كه يه عمره تو بازيداتم اصلا آدم نيستم
آره ميدونم كه الان سه سوته اين يوزر هم پاك ميكوني اما يه چند تا مثال ميزنم كه احتمالا بي ادبي هايه منه!
در توصیف عظمت PGR3 هم فکر نمیکنم احتیاج به توضیح خاصی باشه و هر کسی اگه یه ذره هم گیمر باشه و گیم حالیش باشه حودش به فوق العاده بودن این بازی اعتراف میکنه
اينجا من هيچي حاليم نبوده
همونطور که گفتم در مورد چیزی که حالیت نیست
بازم من چيزي حاليم نيست!
حالا ميشه شما هم دوتا از تو هين هايه منو بنويسي كه اينجوري باشه؟
البته چون همين الان من خبره قبوليمو شنيدم از اين چيزا اصلا ناراحت نميشم....اما فكر كنم كاره شما بيشتر تعصبيه!
كسي كه تو بازيدات بخاطره نداشتن مخاطب قهر ميكنه ميره بعد هم يكي از مديرانه بازيكده بوده خيلي از من كه يه عمره از اون اول كه بازيدات افتتاح شد تا اون آخرش توش بودم و كوچكترين مشكلي با هيچكي نداشتم بهتره!
الان ميفهمم كه مشكله ايران تقصيره مردمشه!!!همين يكي به مقامي ميرسه ميخواد سو استفاده كنه!
حداقل شما ايشون رو مينوشتي 1 ساعت بن ميشد!!

Mohammad

Aquatic Guru
Administrator
Sep 23, 2005
675
نام
محمد
نخير محمد جان مشكل مردم ايران اينه كه حد و مرز خودشون رو نميشناسن ... شما توي بحث در مورد بازي به ديگران توهين ميكني بعد كه يك مديري هم تصميمي ميگيره بهش توهين ميكني ... پارتي بازي ؟ طرفداره 360 ؟

يك سري عكس در تاپيك قرار گرفته و هر كسي ميتونه بياد نظرش رو درموردشون بگه ... حالا ممكنه به نظر يك نفر اين عكسها هيچ چيز خاصي نداشته باشه ( پست شماره 17 اين تاپيك ) اين دليل نميشه شما انواع و اقسام توهين ها رو به ايشون بكني ( پست شماره 21 )

محمد_66

کاربر سایت
Sep 29, 2005
4
من اومدم يه معذرت بخوام بابته پستهايه قبليم كه تو اين تاپيك زدم!!!
من يه كم سريع داغ ميكنم اينه كه يهو قات ميزنم بعد اينجوري ميشه
اميدوارم سامان جان هم منو ببخشه!!
با اين آيدي هم پست نميزنم تا اون يكي از حبث دراد!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر