اخبار داغ بازی ها

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
سلام به تمامی بچه گل و دوست داشتنی بازیداتی و غیر بازیداتی

این تاپیک هم به امید خدا کار خودش رو آغاز میکنه

حتما دیگه همگی با سیستم و نحوه کاری این تاپیک آشنایی دارید !

پس شروع میکنیم ...

آخرین ویرایش:

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
سلام
خیلی خوشحال هستم که حامد عزیزرو بعد از مدتها ملاقات می کنم
وهمچنین مسعود خان گل که خیلی کم یاب شده بود
امیدوارم این تاپیک هم مث برادر مغمومش پربار و داغ داغ بشه
موفق باشید

Mario

کاربر سایت
Sep 24, 2005
8
تاپيك افسانه ايه بازيدات!فكر كنم يه 300 صفحه اي شده بود.
-----------------------------------

من خيلي خبر داغ بلد نيستم بدم فقط با چيزايي كه خوندم از Civilization 4 ميدونم كه خيلي پيشرفت كرده و تا 1 ماه ديگه هم مياد.

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
سلام
شاید این خبر تکراری باشه ولی خالی از لطف نیست

بی شک در 3 ماه آینده بازار داغ بازی ها شاهد ظهور بسیاری از بازی های محبوب بازی باز ها و بازی خور ها هست
یکی از این نوع سبک بازی های محبوب و مورد علاقه در بین دوست داران بازی های ورزشی هست و در این میان بازی های فوتبال دوست داران بسیاری دارد
همه ساله کمپانی مشهور EA بازی های فوتبال خود را روانه بازار می کند .
امسال هم از این قایده خارج نیست و بازی جذاب فیفا 2006 (FIFA06) تا اواخر پاییز راهی بازار خواهد شد .
از عکسهای منتشر شده نوید یه شاهکار دیگر از این کمپانی به گوش می رسد.

در این میان می توان به گرافیک و نیز امکانات جذاب جدیدی اشاره کرد.
گرافیک بازی با همان موتور گرافیکی سری 05 و همچنین لیگ اروپا پایه ریزی شده منتها تمام عیوب و باگهای این دو بازی در این بازی کاملا برطرف شده.
امکانات بازی تا حد بسیار مطلوبی افزایش داده شده
به طوری که تعداد بسیار زیادی ورزشگاه و استادیوم به این بازی افزوده شده ( به زودی به جزییات کاملا اشاره خواهد شد)
همچنین تا این لحظه خبری از وجود تیم ملی ایران دراین بازی منتشر نشده

همون طوری که گفتم به زودی به جزییات بازی کاملا اشاره خواهد شد.....

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
از همان اغاز دموي بازي مي توان حدس زد كه شاهكار تازه كونامي اخرين ضربه بر پيكر بي جان فيفا خواهد بود.

در دمو گروهي را نشان مي دهد كه در حال بازي كردن فوتبال در خيابان هستند كه بعد از ان اين فوتبال خياباني را به فوتبال در استاديوم ربط مي دهد ( البته اين دمو ژاپني است و ممكن است كه در نسخه اروپايي تغيير كند) به هر حال وارد بازي مي شويم اولين تغيير در منوي فوتبال است كه به نظر مي رسد بهتر شده است . . .

در اين pes5 ليگهاي مهمي همچون ليگ ايتاليا ، اسپانيا و فرانسه با تمامي تيم ها و لباس ها وجود دارند البته ليگ انگليس نيز در اين دسته قرار دارد . كونامي براي اين نسخه 3 تيم منچستريونايتد ، چلسي و ارسنال را خريداري كرده است و در اين بازي لباس اين 3 تيم نيز قرار دارد.

علاوه بر اين ها هواي برفي نيز به هواي تابستاني و باراني اضافه شده است كه جذابيت فراواني بخشيده است البته در هنگام بازي برفها را به كنار زمين پارو كرده اند و زمين از برف خالي است و كناره ان تلي از برف وجود دارد . در لحظاتي كه بازيكنان را از نماي نزديك در اين هوا نشان مي دهد بخار نيز از دهان انها خارج مي شود كه نشان از تلاش كونامي براي واقعي تر كردن انها دارد.

اگر يادتان باشد درpes4 هنگامي كه باران مي باريد زمين خيس مي شد و توپ كمي سخت تر در زمين جريان پيدا مي كرد در اين شماره و در هواي برفي زمين گل الود است و ممكن است كه هنگامي كه پاس مي دهيد توپ در بين راه در گل گير كند.

از همه اينها بگذريم سيستم ضربات ايستگاهي تغيير كرده است كه زيبايي فراواني به اين نسخه بخشيده است حركات تكنيكي بازيكنان نيز بر جذابيت مي افزايد . دريبل هاي مخصوص بازيكنان نظير زيدان و رونالدينيو نيز به بازي اضافه شده است و شما مي توانيد فوتبال واقعي را كاملا با اين بازي تجربه كنيد.

در pes4 هنگامي كه توپ در دست دروازه بان قرار مي گرفت زمان زيادي طول مي كشيد تا توپ را پرتاب كند در اين شماره به برطرف كردن عيوب اين كار پرداخته است و در حقيقت استيل دروازه بان در هنگام پرتاب توپ با دست تغيير كرده است.

هر اندازه در بازي فيفا از تعويض ها زده مي شد و حتي اسم بازيكنان تعويضي نيز در بازي قيد نمي شد در pes اين كار بسط پيدا كرده است . و زمان بيشتري براي تعويض در نظر گرفته شده است.

نكته اي كه در pes4 بازيباز را رنج مي داد چمن استاديوم ها بود كه در اين شماره به استاديوم ها به زيبايي هر چه تمام تر ساخته شده اند گرافيك تماشاگران بازي نيز افزايش چمشگيري داشته است .

مسئله مهم ضربات بازيكنان است كه اگر تك ضرب باشد حريف غافلگير مي شود و گلزدن به انها اسان تر مي گردد و هر چه توپ را نگه داريم استقرار بهتري پيدا مي كنند .

در شوتها نيز مي توانيد بيرون پا و يا داخل پا بودن را تعيين كنيد . استفاده از بازيكنان تكنيكي از جمله رونالدينيو نيز مي تواند به تيم كمك كند .

همانند pes4 در اين نسخه نيز دو گزارشگر بازي را تفسير و گزارش مي كنند . اموزش نيز در اين نسخه گنجانده شده كه به بازيباز فوتبال بازي كردن را مي آموزد.

چهره بازيكنان نيز از پيشرفت قابل توجهي برخوردار شده گويي كه انها واقعي هستند .

به ثمر رساندن گل از روي ضربات كاشته كه در نسخه قبل به سختي صورت مي گرفت در اين نسخه پيشرفت زيادي داشته است.

در كل ما نمره 20 از 20 رابراي اين بازي در نظر مي گيريم و مطمئنا ديگر ان اشكالات نسخه قبلي در اين بازي يافت نمي شود .

خريد و انجام اين بازي را به همه بازي خور ها توصيه مي كنيم.( البته وقتي به بازار امد)

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
GothicIII
شركت Jowood يك بازي جذاب و پر هياهو را وارد بازار كرد.اين بازي كه نسخه ي 3 بازي Gohtic است در واقع تركيبي از بازي GTA و شاهزاده ايراني است ...
براي مشاهده ي اطلاعات بيشتر به آدرس: http://www.gamespot.com/pc/rpg/gothiciii/index.html مراجعه كنيد.
______________________________-
Shrek
در حالی که فعالیت هایی مبنی بر ساخت کارتون Shrek 3 آغاز شده است. کمپانی Dreamworks با کمپانی Activision مبنی بر ساخت نسخه سوم بازی این کارتون به توافق رسید. لازم به ذکر است که Shrek 3 در سال 2007 همزمان با نمایش فیلم آن در اختیار علاقه مندان قرار خواهد گرفت.

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
Call of duty 3
تعجب نکنید درست خوانده اید .در حالی که همه ی ما در انتظار قسمت دوم این بازی هستیم شرکت Infinity ward در یک اقدام انتحاری اعلام کرد کار بر روی شماره سوم را رسما آغاز خواهد کرد .این در حالی است شماره ی دوم تازه کلید خورده است.در لیست جدید ی که شرکت Activision در دست ساختش دارد COD3 هم به چشم می خورد.از جزئیات بازی هنوز هیچ خبری در دست نیست.به گفته ی این شرکت COD3 برای تمام کنسول های آینده منتشر میشود و احتمالا 2 یا 3 ماه بعد از شماره دوم منتشر خواهد شد.
در یک مدرسه توسط جادوگری که شما را نجات داده و دیگران مورد تعلیم قرار میگیرید و به یک جوان تبدیل میشوید.و....
در این بازی شما میتوانید که یک آدم خوب باشید یا یک آدم بد.سرنوشت در دست شماست.
میتوانید مدل مو بگذارید و نوعی آزادی در کار دارید
این بازی دارای گرافیکی عالی نیز هست.شما همچنین قادر با جنگ با سلاح وکمان واراده هستید.

این بازی را حتما امتحان کنید.

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
سلام
دوست من بهتر هست در گفتن خبرهات از گفتن علایق شخصی خود پرهیز کنیم و برای بازی ها نمره ای برای اون در ظر نگیری
خبر خوبی بود.بهتر بود چند تا عکس هم از این بازی می ذاشتی

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
شاهکاری از طرف سازندگان سایبریا :
شرکت Microids که همه آنرا با نام سایبریا می شناسیم شاهکار دیگری به نام Still Life خلق کرده.
این بازی به سبک ماجرايي بوده , شخصیت اول آن شباهت زیادی به کیت واکر دارد.گرافیک و صدا گذاری بازی بی نظیر می باشد و شما را مجذوب خود می کند. در آخر ای بازی را به تمام دوست داران بازی های ماجرایی به خصوص سایبریا توصیه می کنم.

مشخصات:
Developer:
Microids

Publisher:
MC2

Plateform:
PC and XBOX

Genre:
Adventure

Rating:
n/a

Release date: 2005

حداقل سیستم مورد نیاز:

System: 800 MHz Pentium III or equivalent

RAM: 128 MB RAM

CD-ROM: 16X CD-ROM

Video Memory: 32 MB VRAM

Hard Drive Space: 600 MB

سیستم توصیه شده:

System: 1.0GHz Pentium III or equivalent

RAM: 256 MB RAM

CD-ROM: 24X CD-ROM

Video Memory: 128 MB VRAM

Hard Drive Space: 1228 MB

Other: DirectX 9 or Higher
http://www.stilllife-game.com

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
از کدوم یکی اقا اگر عکس گیر بیارم سیع می کنم اگر منظورتون کال اف دیو تی هستش که من اصلا بازی نکردم
اگرم منظورتون پرو خب این رو دیگه تیتر هر مقاله ای یا نقدی می تونید بخونید

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
فیلم دوم ساخته میشود:
استديوی universal يکی از بزرگترين استديوهای هاليوود امتياز ساخت فيلم doom را از شرکت id در اختيار گرفت...
ساخت اين فيلم شروع شده و ستاره کشتی کج Rock در ان نقش اول را ايفا ميکند و موضوع فيلم بيشتر حول قسمت سوم بازی است.

____________-
World Of War Craft :
blizzard بعد از انتشار the frozen throne بازي درست كرده كه شخصيت هاي اصلي warcraft هاي قبلي را دارد كه يكي از آنها را انتخاب كرده و بازي مي كنيم .
ميشه گفت كه wow كاملا با warcrft فرق دارد و فقط شخصيت هاي قبلي در ان هست براي مثال thrall . arthas . lich . racxer .jaina ,ulther .moon-priestess در اين بازي night elves حرف اول را ميزند و بهتري map ها براي night elves مي باشد .
در داستاني اين بازي ORCS و انسان ها با هم ميشوند تا night elf ها را از بين ببرند آنها بايد از جنگل ها بگذرند و اين نياز به كمك گرفتن از beastmaster را دارند undeads نيز مي خواهند همه دنيا را از بين ببرند.
شما ميتوانيد در سايت www.blizzard.com تمام جزييات بازي را مشاهده كنيد .

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
دوست من
اول اینکه گذاشتن عکس بازی ها کار زیبای شما رو کامل می کنه.
دوم گذاشتن عکس ها گواه تعاریف شما از بازی خواهد بود
سوم من شاید خبر شما رو هیج جای دیگه ندیده باشم....یعنی عکسی هم نمی تونم از بازی های معرف شده شما ببینم؟

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
چشم از این به بعد سیع خودم رو میکنم که عکس های بازی هارو هم بزارم الانم عکس های پرو الیشن ساکر 5 رو دارم براتون اپلود میکنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر