اخبار داغ بازی ها

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
سلام به تمامی بچه گل و دوست داشتنی بازیداتی و غیر بازیداتی

این تاپیک هم به امید خدا کار خودش رو آغاز میکنه

حتما دیگه همگی با سیستم و نحوه کاری این تاپیک آشنایی دارید !

پس شروع میکنیم ...

آخرین ویرایش:

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
سلام
میثم جان چرا دلخور میشی....اتفاقا اولین نفری هستی که تاپیک رو داغ می کنی ..دستت هم درد نکنه

خوشحال هستم که اولین نفر هستم باکس شات بازی Prince Of Persia رو براتون می ذارم .خیلی باحال هست...شرمنده یکم کوچولو هست....بزرگش که به دستم رسید حتما براتون می ذارم...

FashisT

کاربر سایت
Sep 26, 2005
109
ایول...
امیدوارم مثل قبل اینجا منبع اخبار دست اول تمام ایرانی ها بشه..
بهزاد جان ممنون من همیشه مرده ی این اخبار دست اول پرنستم
23.gif

فعلا
13.gif

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
سلام.
این اولین پستیه که من میدم.
خبر مربوط میشه به استودیوی بلیزارد،
من نمیدونم چرا بلیزارد این همه نیروی متخصص خودشو از دست میده.مگه توی این شرکت یه مدیر لایق حضور نداره که از پخش شدن نیروهای این استودیوی امریکایی جلوگیری کنه.خب حالا خبر اینه که :
استودیوی بلیزاد سه تا نیروهای خود را باز از دست داد.تا حالا از این استودیو 3 استودیو تاسیس شده است ولی هنوز بلیزارد سر پاس و بیدی نیست که با این بادا بلرزه.این سه نفر شامل:Mark Kern, William Petras و Taewon Yun.این سه نفر استودیویی با نام Red studio را تشکیل داده اند.که در کالیفرنیا قرار دارد.این نکته که محل استودوی بلیزاد در کالیفرنیا قرار دارد.استودیوی جدید تمرکز حود را بر روی بازی های (Massively Multiplayer Online) قرار داده است.Kern که به عنوان رئیس تیم بازی WOW بوده و Petras هم به عنوان رئیس هنری بازی بوده و Yun هم شخصی بوده است که جزء موسس گروه کره ای این استودیو بوده است بوده اند که از بلیزارد جدا شده اند.این سه نفر اعلام کرده اند که تمرکز بر روی بازی های Online چشم انها را به دریچه ای جدید باز کرده است.Kern اعلام کرده است که ما کار خود را بر روی بازی های Online متمرکز خواهیم کرد.
این خبر رو من خیلی دوست دارم.هر کی بعد از یکی دو سال برا خودش کسی میشه خودشو گم میکنه.یادشون رفته که اگه این بلیزاد نبود باید بیکار میموندن.و نمیتونستن این اسمی رو که الان ازشون داره می ره رو به زبون بیارن.ولی باز هم بلیزارد با قدرت داره کارشو پیش مبیره.میدونی این استودیو طراح گرافیکی بازی Lord of The Ring: Battle for Middle earth رو به خدمت گرفته .من به شخصه به این استودیو احترام می زارم.البته بعد از Idsoftware . :cheesygri :cheesygri

آخرین ویرایش:

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
بازم خبری از گروه بلیزارد . باز یک اتفاقی نادر:
استودیوی Castaway تایید کرد که قرار داد با EA یک چیز تاریخی است.
استودیوی Castaway قرار داد خود را با EA کنسل کرد.در حال حاضر این استودیو برای قرار داد و پخش بازی خود آزاد می باشد.هفته گذشته استودیویCastaway ،استودویی که از گروه Blizzard North تشکیل شده اند و در سال 2003 رسما از blizzard جدا شده و یه استودویی تازه را تشکیل داده اند این خبر را اعلام کرد.(خدا پدر مادر blizzard و بیامرزه.هر کی توی Blizzard کاره ای میشه سریع blizzard و میپیچونه و میره برا خودش یک استودیو میزنه.فقط من نمیدونم چرا هیچ کدوم از این استودیوهایی که از Blizzard جدا شدن خودشون نشدن یه Blizzard.همه اون فوت کوزه گری رو میخوان که فقط Blizzard بلده اونو.البته استودیوی NC soft تونسته یه کارایی بکنه.ولی هنوز تا برسه به Blizzard یه 3-4 سالی کار می بره).Rick Sies که در حال حاضر رئیس تکنیکی استودیوی Castaway می باشد.کسی که نقش بسیار بالایی در بازی های Diablo I و Diablo II بازی کرده بود.این ها را اعلام کرده است.که نمیدونم ما با EA کاری نداریم.(خیلی دلتون بخواد با EA قرار داد ببندین.نازم میکنن). در حال حاضر این استودوی دنبال یک ناشر برای بازی میگردند.Stefan Scandizzo موسس و سخنگوی استودیوی Castaway اعلام کرد که راه EA و castaway از هم جدا شده است.(اخه یکی نیست بگه مگه کسی با EA کنتاکت پیدا میکنه حالا در به در دنبال یه ناشر بگردین که براتو بازی رو بده بیرون). این استودیو در حال حاضر بر روی یه بازی RPG در حال کار است.در حال حاضر این استودیو دارای 20 نفر کارمند می باشد.این استودیوی اعلام کرده که اولین بازی آنها در سال 2007 وارد بازار خواهد شد.
منبع: سایت Game spot

آخرین ویرایش:

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
اینم خبر سوم:
البته یکم قدیمیه ولی خب برا RPG باز ها بدک نیست.ببخشید
این خبر مربوط میشه به یک بازی RPG.اسم این بازی Titan Quest.استودیوی سازنده این بازی Iron lore.که توسط کمپانی THQ برای سال 2006 به بازار خواهد آمد.
در مورد این استودیو و بازی ان چند نکته را ذکر میکنم:
این بازی از طراح بازی Age of Empires میباشد.شخصی با نام Brian Sullivan که توانسته این استودیو را تشکیل دهد. بازی در مورد دنیای باستانی مصر و یونان می باشد.بازی دارای جلوه های بصری بسیار زیبا و روند بازی بسیار خوب می باشد.Titan خدایی است در تاریخ باستان که از زندان فرار کرده برای نابودی دنیا.(نمیدونم چرا هر بازی RPG یکی باید از زندان فرار کنه.خب بابا در زندانو سفت ببدین.اصلا 4 قفلش کنین. و یا یه جادوگر توی کار باشه.داستان بهتر نیست که گیر بیارن)درجنگ بین خدای قدیمی و خدای جدید ،قهرمانانی وجود دارند که برای نابودی هستی به خدمت گرفته میشوند.و از شما درخواست میشود که مجددا این خدای بیکار رو به زندان بیندازید.بازی در مکانهای مقدس یونان و مصر اتفاق می یوفتد.برای پیشرفت شخصیت خود راه های زیادی در نظر گرفته شده است.در بازی از اشیاء بسیاری استفاده شده است.باید دیدو منتظر ماند که آیا تجربه بازی AOE میتواند به این استودیو کمک کند یا که خیر.درست است که سبک بازی AOE هیچ ربطی به سبک RPG ندارد.ولی باید 1 سال صبر کردو دید که این گروه موفق خواهند شد یا که خیر.

منبع:سایت Game spot و THQ

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
نوشته شده توسط Miesam:
فیلم دوم ساخته میشود:
استديوی universal يکی از بزرگترين استديوهای هاليوود امتياز ساخت فيلم doom را از شرکت id در اختيار گرفت...
ساخت اين فيلم شروع شده و ستاره کشتی کج Rock در ان نقش اول را ايفا ميکند و موضوع فيلم بيشتر حول قسمت سوم بازی است.

____________-
World Of War Craft :
blizzard بعد از انتشار the frozen throne بازي درست كرده كه شخصيت هاي اصلي warcraft هاي قبلي را دارد كه يكي از آنها را انتخاب كرده و بازي مي كنيم .
ميشه گفت كه wow كاملا با warcrft فرق دارد و فقط شخصيت هاي قبلي در ان هست براي مثال thrall . arthas . lich . racxer .jaina ,ulther .moon-priestess در اين بازي night elves حرف اول را ميزند و بهتري map ها براي night elves مي باشد .
در داستاني اين بازي ORCS و انسان ها با هم ميشوند تا night elf ها را از بين ببرند آنها بايد از جنگل ها بگذرند و اين نياز به كمك گرفتن از beastmaster را دارند undeads نيز مي خواهند همه دنيا را از بين ببرند.
شما ميتوانيد در سايت www.blizzard.com تمام جزييات بازي را مشاهده كنيد .

با عرض شرمندگی.اگه امکان داره خبر هایی رو بدین که برا یک سال پیش نباشه.فیلم بازی دوم در 21 اکتبر به نمایش در می یاد یعنی چیزی در حدود 25 روز دیگه.و در کنفرانس Quakeconکه استودیوی Raven وIdsoftware وUniversal در آن شرکت کردند.یک پیش نمایش هم از فیلم ارائه شد.در این فیلم بازیگر معروف هالیوود که در فیلم هایی مثل سربلند و مومیایی(Rock ) ایفای نقش میکنند.به عنوان نقش اول حضور دارد.در ادامه در باره کنفرانس QuakeCon توضیح میدم.
بازم معذرت.

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
البته این خبر یکم خنده داره ولی گفتنش ضرر نداره.یکم بخندیم.
:) :) :) :)
بازی Guild Wars زندگی خراب کن است!!!!!!!!
سری به سایت امازون بزنید.قسمت فروش بازی.دنبال بازی Guild Wars بگردید.کمی پایین تر.خب حالا نظرات افراد رو در مورد این بازی بخوانید.یک مرد که صاحب دو فرزند و زن هست این طور بیان کرده است.این بازی اولین بازی ست که من انجام داده ام.من معتاد به این بازی شده ام.بعد از اینکه از سر کار به منزل می ایم (به قول خودمون بدون سلامو علیک ) صاف میرم پشت میز کامپیوتر و بازی GW رو میکنم.اصلا از کار خونه و مسائل منزل بی خیال شده ام.
خب پس یه نتیجه اخلاقی اینکه:
اصلا سراغ بازی GW نرید و این نصیحت دوستانه را قبول کنید.
این نکته که طرف 40 سالس رو هم در آخر بگم.

CRASH

کاربر سایت
Sep 24, 2005
383
نام
مهدی
اون طرف ظرفیت بازی نداشته این 1.
بازی هی دیگه ای هم بودن که ادما معتادشون شدند مانند civilization و غیره. ادم اگه ظرفیت داشته باشه اینطوری نمیشه تازه ما ایرانیا مثل خارجیا که نیستم زود جو گیر شیم....

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
اقا اینم شنیدید:
تبق گفته های شرکت سازنده بازی پدر خانده مارلو براندو در بازی پدر خانده صدا نخواهد داشت چون صداهایی که قبل از موردن ایشون گرفتن مناسب نبوده
و یک خبر دیگه تخیر این بازی از 2005 به 2006 در بازی نما نوشته بود

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
نوشته شده توسط CRASH:
اون طرف ظرفیت بازی نداشته این 1.
بازی هی دیگه ای هم بودن که ادما معتادشون شدند مانند civilization و غیره. ادم اگه ظرفیت داشته باشه اینطوری نمیشه تازه ما ایرانیا مثل خارجیا که نیستم زود جو گیر شیم....
شاید طرف جنبه بازی نداشته باشه.این حرفو قبول دارم.ولی یه امکان دیگه هم هست.اونم اینکه بازی Guild Wars واقعا بازی قشنگی باشه.حالا نه به معنای معتاد شدن که شبو روز پاش باشیم.ولی به نظرم حتما یه نگاهی به بازیش بندازین.واقعا ارزش وقت گذاشتن رو داره.این نظر منه.یکی از شاهکار ها توی این سبک بازی که فکر کنم هنوز روی دستش بازی نیومده.

ChaosTheory

مدیر سابق
کاربر سایت
Sep 23, 2005
775
نام
آرشام.ج
Eidos و باز هم تاخير در انتشار !

ديگر به تاخير افتادن بازي هاي Eidos براي گيمرها امري عادي شده.Eidos ناشر بازي 25to life كه قبلا تاريخ انتشار اين بازي را اكتبر امسال (۲۰۰۵) اعلام كرده بود , امروز گفت به دلايلي زمان انتشار اين بازيه third person تا سال ۲۰۰۶ به تاخير مي افتد.با اين حساب طرفداران اين سبك بازيها بايد تا سال ۲۰۰۶ منتظر اين بازي بمانند.البته با توجه به ويدئوهايي كه از اين بازي ديده ايم انتظار زيادي از اين بازي نمي توانيم داشته باشيم.لازم به ذكر است اين بازي براي PS2 و Xbox و PC در دست ساخت است.

آخرین ویرایش:

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
نوشته شده توسط ChaosTheory:
ديگر به تاخير افتادن بازي هاي Eidos براي گيمرها امري عادي شده.Eidos ناشر بازي 25to life كه قبلا تاريخ انتشار اين بازي را اكتبر امسال (۲۰۰۵) اعلام كرده بود , امروز گفت به دلايلي زمان انتشار اين بازيه third person تا سال ۲۰۰۶ به تاخير مي افتد.با اين حساب طرفداران اين سبك بازيها بايد تا سال ۲۰۰۶ منتظر اين بازي بمانند.البته با توجه به ويدئوهايي كه از اين بازي ديده ايم انتظار زيادي از اين بازي نمي توانيم داشته باشيم.لازم به ذكر است اين بازي براي PS2 و Xbox و PC در دست ساخت است.
الان ساعت 8:51 دوشنبس.که دارم مینویسم.همین الان سایت Eidos رو نگاه کردم.من که چیزی ندیدم.هنوزم زمان انتشار بازی اکتبر 2005 هست.نمیدونم میشه لینکی که این خبرو ازش گفتی بدی.شاید هنوز توی سایت درج نشده.ولی تا الان که بازی همون اکتبر باید بیاد.
لوگوی فلش سایت Eidos هنوز هم داره میگه که بازی در اکتبر ریلیز میشه.باید صبر کرد.فقط 1 ماه.البته با این حرف که به تاخیر افتادن بازی های Eidos عادت کردیمو قبول دارم.
اینم سایت رسمی کمپانی Eidos.
http://www.eidosinteractive.com/
البته سایت Game spot این بازی رو برا PC انداخته برا 1/1/2006.ولی به نظرم یه سه چهار روزی صبر کنیم.شاید بازی برا کنسول ها زودتر از PC بیاد.
http://www.gamespot.com/pc/action/25tolife/index.html
اینم لینک سایت Gamespot

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
نوشته شده توسط ChaosTheory:
ممنون.
ولی هنوز به نظرم نباید گفت برا همه دستگاها برا 2006 رفته.شایدم حق با شما باشه.باید صبر کردو دید.
در ضمن با این نظرم که از تریلرای بازی چیزی خوبی رو انتظار نداریم رو هم قبول دارم.حق با شماس.
اگه سایت های معتبر هم بگن.خب کاملا حق باشماس.فکر کنم یه 3-4 روز صبر کنیم شاید هم Eidos و هم بقیه سایتا یه تکونی به خودشون بدن.و خبر درستو بگن.
معمولا این خبرا که داغ داغ رو باید یکم با تامل خوند.بعضی وقتا حرفاشون درست در نمی یاد.
ولی بازم میگم صبر
:o

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر