اخبار داغ بازی ها

• Thread starter Thread starter Konami
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

Konami

Administrator
سلام به تمامی بچه گل و دوست داشتنی بازیداتی و غیر بازیداتی

این تاپیک هم به امید خدا کار خودش رو آغاز میکنه

حتما دیگه همگی با سیستم و نحوه کاری این تاپیک آشنایی دارید !

پس شروع میکنیم ...

آخرین ویرایش:
نوشته شده توسط ashe:
سلام .الان یک خبر جالب دیدم که البته هنوز در حد یک شایعه است. گفته می شود قرار است در اینده بازی dead or alive برای کنسول ps3 هم ساخته شود.اسکنی که در زیر این مطلب قرار میدهم از یک مجله japoni گرفته شده است.اگر بخواهیم اون قسمتی را که با کادر قرمز رنگ مشخص شده است را ترجمه کنیم دست اندرکاران تیم نینجا گفته اند که ما از سخت افزار ps3 و revolution اطلاعات چندانی نداریم بنابراین فعلا با 360 کار میکنیم اما احتمال اینکه 2 تا dead or alive بعدی برای ps3 هم ساخته شود بسیار زیاد است.
از این گفته ها مشخص می شود که اولا 2 تا dead or alive قرار است در اینده ساخته شود.(به غیر از dead or alive 4 که اخیرا ریلیز شده است ) ثانیا احتمال اینکه این عنوان ها روی ps3 بیاد خیلی زیاد شده است.البته باز هم میگم که اینها تماما شایعه است و هنوز هیچ چیزی به طور رسمی اعلام نشده است. اما همیشه سیاست تیم نینجا و رییس ان itagaki این بوده که روی قوی ترین کنسول موجود در بازار بازی بزنند و با توجه به اینکه احتمالا ps3 قوی ترین کنسول در اینده خواهد بود( توجه کنید من گفتم احتمالا , طرفداران 360 روی من خراب نشوند البته گذشت زمان همه چیز را ثابت خواهد کرد) میشود حدس زد که این برای ps3 هم ساخته شود.به هر حال باید منتظر ماند.

NMDcHJgG.jpg

به به حسین جان!
خیلی ممنون از خبرت چه عجب ما شما رو تو این سایت دیدیم.
به هر حال خیلی خوشحال شدم.

تو گیم اسپات در بارش چیزی پیدا نکرم رنجر جان.راستی کسی میتونه بگه بازیای معروفی که قراره تابستون برای پی سی عرضه بشه چیاست؟؟؟؟
راستی Never Winter برای کامپیوتر هم میاد یا نه...

آخرین ویرایش:
نوشته شده توسط mohandes_register:
تو گیم اسپات در بارش چیزی پیدا نکرم رنجر جان.راستی کسی میتونه بگه بازیای معروفی که قراره تابستون برای پی سی عرضه بشه چیاست؟؟؟؟
راستی Never Winter برای کامپیوتر هم میاد یا نه...
اصلا این بازی برای پی سیه!:cheesygri

یه سوال
گیم پلی بازی هم همین قدر جزئیات داره یا نه ؟
والا تا اونجایی که یادمه اسپلینتر سل همیشه همه جاش جزییات زیادی داشت و این ماله این شماره نیست بلکه شماره ی قبلش هم همین طوره.

++++++
ممنون ارشام جان عکسای جالبی بود.

++++++
ایا بازی Emergencyroom اومده یا نه اگه نیومده کی میاد میشه من رو باخ بر کنید
دوست عزیز Emergencyroom در سپتامبر 2005 یعنی تو شهریور اومده.البه نسخه های قبلش یکی ماله سال1999 و یکی 2001 اومده.

دیدن شماره های قبلی اسمش قشنگه پر فروش بوده گفتن رو اسمش کار کنیم اینم پر فروش بشه.
Grim جان متشکرم مارو ضایع کردی...
راستی کسی از بازیای تابستون امسال مثله اینکه خبری نداره نه؟؟؟

نوشته شده توسط Elvish Hero:
مث اینکه NCSoft تنش میخاره!!میخواد با بلیزارد در بیفته!بعد از اعلام اکسپنشن وارکرفت و عکساش گیلدوارز هم اولین عکساشو از اکسپنشنش در وکرد!
GuildWars:Factions
guildwarsfactions2s.jpg
guildwarsfactions1s.jpg
guildwarsfactions3s.jpg

من هم با محمدرضا جان موافقم GW هیچ کمی از WoW نداره و برعکس این امکان رو به ما ایرانی ها میده که بتونیم به راحتی در سرورهای GW بدون پرداختن حتی یک ریال به بازی به پردازیم... درصورتی که WoW نیازمند پرداخت مبلغی ماهیانه است... البته قبول دارم که GW امکانات کمتری نسبت به WoW داره ولی همچنان قابلیت رقابت با GW رو داره.. درمورد Factions هم باید بگم که این اکسپنشن اصلی بازی نیست و یک Free for all MOD هست... و این خیلی خوبه که NCsoft میاد و از این کارها میکنه بنظر من اونها دارن سرمایه گذاری زیادی برای رقابت با بلیزارد میکنن.. و این کارشون هم بی نتیجه نخواهد موند به لحاظ طراحی و گرافیک هم بسیار زیبا تر و محیطها تاثیرگذارتر از WoW طراحی شدن.. من که از این بازی لذت میبرم..

نوشته شده توسط Darkfie1d:
من هم با محمدرضا جان موافقم GW هیچ کمی از WoW نداره و برعکس این امکان رو به ما ایرانی ها میده که بتونیم به راحتی در سرورهای GW بدون پرداختن حتی یک ریال به بازی به پردازیم... درصورتی که WoW نیازمند پرداخت مبلغی ماهیانه است... البته قبول دارم که GW امکانات کمتری نسبت به WoW داره ولی همچنان قابلیت رقابت با GW رو داره.. درمورد Factions هم باید بگم که این اکسپنشن اصلی بازی نیست و یک Free for all MOD هست... و این خیلی خوبه که NCsoft میاد و از این کارها میکنه بنظر من اونها دارن سرمایه گذاری زیادی برای رقابت با بلیزارد میکنن.. و این کارشون هم بی نتیجه نخواهد موند به لحاظ طراحی و گرافیک هم بسیار زیبا تر و محیطها تاثیرگذارتر از WoW طراحی شدن.. من که از این بازی لذت میبرم..

سلام

با تشکر از اقا سیاوش (فکر کنم اسمشونو درست گفتم)

این کل خبریه که اقا عماد گفته.

حالا من کاملشو میزارم تا ببینید NC در چه فکری هستش و خودشو داره اماده رقابت میکنه با بلیزارد.

NCSoft announces plans to release Guild Wars: Factions​

New instalment in hit MMO series due out this summer

NCsoft has announced that a new Guild Wars game is currently in development. It will be playable as a standalone game, but gamers who also own the original Guild Wars will be able to explore both game worlds and also get access to new items in the first game.

Guild Wars: Factions will introduce a range of new features, including new regions, professions, skills, missions and monsters. There will also be expanded options for both co-op and Player-versus Player gaming, and a host of new features for guilds.

Guild Wars players from around the world will get the chance to try Factions out during January 20-22, when ArenaNet will open its servers for the Guild Wars: Factions Global Free-for-All PvP Weekend.

Those who take part in the event will be able to try out two new professions - Assassin and Ritualist - and access the new PvP content, Battle Isles, which is said to offer "new PvP experiences, new and expanded arenas, new quests and a new explorable area as well."

Players will also be able to try out the new Observer Mode, which allows players to watch battles unfold and see what strategies and tactics are being used.

Guild Wars: Factions is out this spring. [/B
]

خب لپ خبر میگه که:

این بازی هم به طور مجزا قابل نصب هست و هم همراه با خود بازی GW.

یعنی اونایی که خود بازی رو هم دارن میتونن این بازی رو نصب کنن.

در بازی یه سری Skill , شخصیت اضافه شده.

و در ضمن انگار در 21 و 22 ژانویه که سرور جدید NC راه مییفته میتونین PvP شو امتحان کنید.(منتظر این تاریخ باشیم) تا نظرات رو درباره این بازی بشنویم.

و بازی در بهار 2006 مییاد.

+++++++++++++++++++++++++++++++++++

دیدم بحثی در مورد بازی Elder scroll نیست.

بازی که به شخصه شدیدا منتظرش هستم وچیزی حدود 2 ماه و 3 روز دیگه ریلیز میشه.

اینم Main Menu اصلی این بازی.

فکر کنم باید منتظر یک شاهکار باشیم.

اینم بگم که شروع بازی از یک زنداه هستش و رهبر منطقه خوابی میبینه که شما رو در اون خواب به عنوان نجات دهنده سرزمین خود میبینه و به زندان مییاد و شما رو ازاد میکنه و از شما تقاضای کمک میکنه و ...

تا اینجا برای شروع داستان کافیه.

++++++++++++++++++++++++++++++

خواهش داشتم یه لیست از بازیایه خوب که تو فوریه تا مارچ 2006 قراره عرضه بشه رو به من بدین

17 زانویه : 25 to Life(یعنی امروز )

3 فوریه : Neverend -RPG

14 فوریه : SWAT 4 - The Stetchkov Syndicate

14 فوریه : Empire Earth II: The Art of Supremacy

14 فوریه :Star Wars: Empire at War حتما این بازی رو بگیرید.این بازی از اون شاهکاراس.به نظر من.توی صفحه اول سایت پیش نمایش این بازی هست.

14 فوریه : Marc Ecko's Getting Up: Contents Under Pressure.این بازی هم توی صفحه اول سایت پیش نمایش بازی هست.

1 مارس : Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth

البته بازی LOTR:BFME II هم قراره توی فوریه بیاد ولی هنوز زمان قطعی برای این بازی مشخص نشده .

البته بازم بازی هست ولی فکر کنم بهتریناش اینا باشن.

مثلا : Scarface یا The Sims 2: Open for Business هم هست ولی هنوز زمان قطعی براش نیومده.

خداحافظ

آخرین ویرایش:
سلام

اینم دقیقا اون متنی هستش که در Main Menu اصلی بازی به عنوان یک خبر درج شده.اینو همین الان دیدم.وقتی خواستم یه سر به بازی بزنم.

در مورد GW

ببخشید که شکل صفحه به هم ریخت.

اینم بدون resize کردن.

ببینید.

خداحافظ

میگم امین جان واقعا حق داری بری بخاطر این بازی 40 هزار تومان بدی
راستی تو یاهو نویای
40.gif
اسپلینتر سل همیشه حق داره.
یاهو هم کمتر میام ولی وقتی هم میام اینویزیبلم
38.gif

+++