اخبار داغ بازی ها

• Thread starter Thread starter Konami
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

Konami

Administrator
سلام به تمامی بچه گل و دوست داشتنی بازیداتی و غیر بازیداتی

این تاپیک هم به امید خدا کار خودش رو آغاز میکنه

حتما دیگه همگی با سیستم و نحوه کاری این تاپیک آشنایی دارید !

پس شروع میکنیم ...

آخرین ویرایش:
نوشته شده توسط hitmax14:
شما مینونید این سایتی که میزان فروش بازیها رو مینویسه بگید؟

سلام محمد رضا جون

میشه این لیست فروش رو به صورت کامل بزاری خیلی ممنون میشم

سلام

ببخشید

الان اینو دیدم.

اینم متن کل خبری که من ازش برداشت کردم.

Ubisoft enjoys continued sales success

The latest UK sales figures reveal further changes in the chart position for EA and Ubisoft, as the coveted number one position is reclaimed by Need For Speed: Most Wanted.

Last week saw Peter Jackson's King Kong take the lead just days after Christmas, but the victory was short lived for Ubisoft as the movie tie-in drops back into second place in the all-formats chart. It's not all bad news for the French publisher though, as sales of Prince of Persia 3: The Two Thrones continue to climb dramatically, pushing the latest title up six places from ten to four.

The longstanding rivalry between EA's FIFA franchise and Konami's Pro Evolution series sees EA victorious again, holding onto third place for another week with FIFA '06, while Pro Evolution Soccer 5 remains in fifth position.

The majority of the position changes have been directly affected by some serious pre and post-Christmas retail incentives and publisher instigated price-cuts, following a disconcerting slump in consumer spending in the final quarter.

There are a few exceptions however, including Take-Two's PSP title, GTA: Liberty City Stories, which has enjoyed a six place climb to number six, and EA's The Sims 2, which jumped ten places to re-enter the top ten at number seven.

Activision clings to the higher end of the charts with multi-format Western adventure, Gun, climbing a single place from nine to eight, whilst EA's boy wizard drops three places from six to nine with Harry Potter and the Goblet of Fire.

As New Year sales combine with publisher-led price-cuts, the sales figures appear to be taking a positive upward turn. What remains to be seen over the coming weeks is just how severe an impact the slew of drastic price-cutting will have on the major publishers fiscal reports for the period.​

بدون کمو کاست.

خداحافظ

سلام

این خبر رو برا اقا ارین و علی اقا (که فکر کنم فامیلیش امینی بود) گذاشتم.

STALKER: Shadow of Chernobyl Completed

:hug: :hug: :hug: :hug:

فداشون بشم.

خسته نباشن.

انگار بالاخره GSC زحمت کشیدن و بازی رو تموم کردن.

جدا الان باید بهشون تبریک گفت.بعد از کلی سر کار گذاشتن و عفب جلو کردن بالاخره این بازی کارش تموم شد.

S.T.A.L.K.E.R World is reporting that GSC Gameworld has completed STALKER: Shadow of Chernobyl - the game should be released in 6-8 months, after it will be tested and balanced. The final build contains the full storyline, quests, 20 levels and all of the features. The only thing missing are the videos, but they will be made by
THQ

انگار این بازی کارش تموم شده در 20 مرحله و بازی باید 6-8 ماه هم کارهای تستش انجام بشه.

:clap: :clap: :clap: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :excited: :excited: :groupwave

ببخشیدا.هر چی شکلک بود گذاشتم.چون جدا جای تبریک داره.

با اینکه زیاد میزون نیستم ولی خب این شکلکا لازم بود.

خدا پدر مادرشونو بیامرزه.

بالاخره یه تکونی خوردن.

اینم لینک خبر.

http://stalker-world.com.ua/eng/index.htm

انگار کار بازی تموم شده و فقط ویدئو های بازی مونده و بازی تا 6-8 ماه دیگه مییاد.

البته.....

اگه باز عقب نیفته.؟؟؟؟!!!!!

+++++++++++++++++++++++++++++

اینم آخرین Concept Arts های بازی Dreamfall به مناسبت سال نو.

4 تا شات جدید هم از بازی اومده.

خداحافظ

دو عکس جدید از Half-Life 2 : Aftermath

CxaV0MJu.jpg

ibJugBZz.jpg

+++++++++++++++++++++

پرفروشترین بازیها در انگلیس از 1 تا 7 ژانویه:

1. Need For Speed Most Wanted (Electronic Arts)
2. Peter Jackson' S King Kong (Ubisoft)
3. FIFA 2006 (EA)
4. Sims 2 (EA)
5. Pro Evolution Soccer 5 (Konami)
6. Prince of Persia: The Two Thrones (Ubisoft)
7. Harry Potter and Cut of fire (EA)
8. Grand Theft Auto: Liberty City Stories (Take 2)
9. Shadow the Hedgehog (Sega)
10 Gun (Activision)
11 True Crime 2: New York City (Activision)
12 WWE SmackDown! Vs. RAW 2006 (THQ)
13 Football Manager 2006 (Sega)
14 Wars Star: Battlefront 2 (LucasArts)
15 BUZZ! The Music Quiz (Sony)
16 Tiger Woods PGA Turn 2006 (EA)
17 Call of Duty 2: The Big Red One (Activision)
18 Call of Duty 2 (Activision)
19 Crazy Frog Racer (Ubisoft)
20 Tony Hawk' S American Wasteland (Activision)

بچه ها من تعجب می کنم یه بازیی مثل True Crime2 چطوری انقدر فروش می کنه خدایی اینا کورن یا این بازی یه چیزی داره که ما نمی بینیم واقعا گیم اسپات حق داره سبک مبارزات خیابانی رو لوث شده ترین سوژه انتخاب میکنه ولی حال میکنم کریزی فراگ ترکونده ها

نوشته شده توسط sina_unl:
بچه ها من تعجب می کنم یه بازیی مثل True Crime2 چطوری انقدر فروش می کنه خدایی اینا کورن یا این بازی یه چیزی داره که ما نمی بینیم واقعا گیم اسپات حق داره سبک مبارزات خیابانی رو لوث شده ترین سوژه انتخاب میکنه ولی حال میکنم کریزی فراگ ترکونده ها
به نظر منم یه جورایی راست میگه چون امتیاز های شماره ی 2 این بازی از گیم اسپات از 5 هم بالاتر نیومده که جای بسی تعجب داره که چه طور جز پرفروش ترین ها بوده:bored:

نوشته شده توسط pandora tomorrow:
به نظر منم یه جورایی راست میگه چون امتیاز های شماره ی 2 این بازی از گیم اسپات از 5 هم بالاتر نیومده که جای بسی تعجب داره که چه طور جز پرفروش ترین ها بوده:bored:
ببین امین جان اگه دقت کرده باشی بازی های دیگه قبل از این تاریخ هم بودن و اونایی که باید میخریدن خریدن اما اینها جدید تر اومدن وبا اینکه اصلا جالب نیستند ولی به علت تازگی وجدید بودن فروش داشتن.

ببین امین جان اگه دقت کرده باشی بازی های دیگه قبل از این تاریخ هم بودن و اونایی که باید میخریدن خریدن اما اینها جدید تر اومدن وبا اینکه اصلا جالب نیستند ولی به علت تازگی وجدید بودن فروش داشتن.
خب تقریبا هر روز خیلی بازی وارده بازار میشه دلیل نمیشه همه برم اون بازی رو بخرن...

سلام

من خودم به شخصه از استودیوی Funcom بازی که به یاد دارم بازی ادونچر Longest Joureny بوده و این شماره جدید که در حال ساخته شدن هستش.

ولی انگار Funcom در طراحی یه بازی در سبک MMORPG هستش.

اسم بازی هست:AGE OF CONAN

البته یکم خبر قدیمیه ولی این شات ها جدیده از این بازی :

+++++++++++++++++++++++++++

در مورد یه بازی با نام Chronicle of SpeelBorn هم خودم یه خبر دادم.

حالا این خبر اینه که موسیقی این بازی توسط یک فرد برجسته ساخته خواهد شد.

JESPER KYD

اهنگساز سری بازی های هیتمن مسئول ساخت موسیقی رو برای این بازی بر عهده گرفته.

من یک ترک از این بازی رو گوش دادم.

عالی بود.

=================================

ببخشید مجبور شدم الان که ساعت 1:38 دقیقس پستمو ویرابش کنم:

یادمه چند وقت پیش یه بحثی بین من و اقا ارشام بود در مورد تعداد DVD های بازی Elder Scroll IV .

9 ژانویه استودیوی Bethesda اعلام کرد که تعداد DVD های این بازی 1 دونه هستش و خبری که قبلا اعلام شده بود در مورد تعداد 2 تا DVD درست نیست.

و این بازی در 1 دونه DVD در ماه مارس پخش خواهد شد.

امیدوارم باز دوباره تغییری در تعداد DVD های این بازی ایجاد نشه.

با تشکر از اقا ارشام گل گلاب.

خداحافظ

آخرین ویرایش:
نوشته شده توسط pandora tomorrow:
خب تقریبا هر روز خیلی بازی وارده بازار میشه دلیل نمیشه همه برم اون بازی رو بخرن...

اخه همه كه مثل ما بازي سنتر ندارن كه بفهمن كدوم بازي خوبه كدوم بد

سلام

ببخشید خواستم باز تو پست قبلی بزنم که دیگه دکمه ویرایش کار نمیکرد.

معذرت.

Take-Two Interactive acquires Irrational Games

انگار Irrational Games که بازی های SWAT و System Shock 2 و بازی Tribes و Freedom forceرو در کارنامه خودش داره.زیر نظر کمپانی TAKE-TWO رفته.

قبلا این استودیو با VU کار میکرد.

این استودیو برای سال 2007 بازی Bioshock رو در کار داره.

Take-Two Interactive Software has confirmed reports that it has acquired Irrational Games, the developer behind System Shock 2, SWAT 4 and forthcoming action RPG BioShock.

The rumours began to emerge after an email containing details of the deal was leaked. The email also revealed that BioShock is slated for a 2007 release on PC and next-generation consoles.

Irrational initially refused to comment, but now an official statement has confirmed that the developer has been acquired by Take-Two. The two companies already have a working partnership in place; Take-Two has registered the BioShock trademark and will publish the game under its 2K Games label.

"We saw a rare opportunity with Irrational Games, a development studio that has consistently produced creative and original games," said 2K Games MD Christoph Hartmann.

Irrational co-founder and president Ken Levine added: "We are excited to be aligned with a publishing label like 2K Games that shares similar development goals and vision. Fans will be blown away when they see the next-generation titles we are working on."

So far BioShock is the only game to be officially announced, although "multiple titles" are said to be in development at Irrational's US and Australian studios. BioShock is a follow-up to System Shock 2, which was published by EA in 1999.

Irrational later established a partnership with Vivendi, which published SWAT 4 and Freedom Force vs. the 3rd Reich. However, relations between the companies became strained after Tribes: Vengeance failed to become a blockbuster hit and Vivendi withdrew online support.

خداحافظ

اخه همه كه مثل ما بازي سنتر ندارن كه بفهمن كدوم بازي خوبه كدوم بد
اینم حرفیه
174.gif

+++++++
محمد رضا نمیدونم یادته یا نه اولای این تاپیک بود اگه اشتباه نکنم چند تا عکس از یه بازی گذاشته بودی و گفته بودی از موتور سورس هالف لایف 2 استفاده کرده و گرافیک عکساش هم واقعا شبیه به هالف لایف بود میخوام بدونم اسمه اون بازی چیه؟(البته اگه یادت بیاد
44.gif
)

خوب من هنوز تازه عضو شدم وتازه فهمیدم که همچین سایتی هست.واقعا جای تبریک داره چون خیلی سایت مفید وخوبیه.
بعد از چند ماه که بازیدات بسته شده حالا چند تا خبر درست و حسابی در مورد بازیها خوندم.

سلام.
Ubisoft اعلام کرد در حال آغاز ساخت بازی Teenage Mutant Ninja Turtles بر اساس کارتونی با همین نام هست که در اوایل سال 2007 منتشر میشود.هنوز اطلاعاتی مبنی بر این که برای چه پلتفرم هایی ساخته می شود داده نشده است.
+++++++++++++
4 عکس جدید از Dreamfall منتشر شده که برای PC و Xbox در حال ساخت هست:

++++++++++++++
Far Cry Instincts Next Chapter (2) هم توسط Ubisoft ساخته میشه و فقط برای کنسول Xbox توسط خود Ubisoft در بهار امسال منتشر میشه.این هم دوعکس از این بازی زیبا:

++++++++++++++
4 عکس جدید هم از نسخه ی PC بازی Condemned: Criminal Origins منتشر شده.این بازی برای PC در ماه مارس توسط Sega منتشر میشه:

موفق باشید.

سلام

محمد رضا نمیدونم یادته یا نه اولای این تاپیک بود اگه اشتباه نکنم چند تا عکس از یه بازی گذاشته بودی و گفته بودی از موتور سورس هالف لایف 2 استفاده کرده و گرافیک عکساش هم واقعا شبیه به هالف لایف بود میخوام بدونم اسمه اون بازی چیه؟

اول اینکه اقا امین من یادم نیست شام دیشب چی خوردم تو داری از من از یه بازی که اوایل این تاپیک زدم سوال میکنی.

ولی برات نگاه میکنم ببینم منظورم کدو بازی بوده ولی اگه اشتباه نکنم یه بازی بود کار Eidos که داره با یه استودویوی دانمارکی کار میکنه که الان اسم اون بازی رو یادم رفته.

ولی به روی چشم حتما میرم از اول تاپیک نگاه میکنم ببینم کدوم بازی رو گفته بودم.

ولی خیلی مهمه مگه.!!!!!!!!!!

در جواب پست بعدی که یکی از دوستان زده:

باید بگم بله...

اصلا بازی Sin:episode کار Valve هستش.

ولی سوال اینه که موتوری که در این بازی استفاده شده موتور سورس هستش ولی کار Valve نیست.

من که اینجوری برداشت کردم.

ولی به هر حال از این دوستمون هم ممنون.

++++++++++++++++

از اقا ارشام هم ممنونم.

عکس اخری که از بازی Dreamfall گذاشتی هم قشنگ بود هم عجیب.

Deamfall و این جور عکس ها برا من که خیلی جالب بود.(اسلحه اونم توی Dreamfall)

متاسفانه دکمه تشکر دیگه نیست.مگر نه یه تشکر جانانه ازت میکردم.

دستت درد نکنه.

خسته نباشی.

خداحافظ

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or