اخبار داغ بازی ها

• Thread starter Thread starter Konami
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

Konami

Administrator
سلام به تمامی بچه گل و دوست داشتنی بازیداتی و غیر بازیداتی

این تاپیک هم به امید خدا کار خودش رو آغاز میکنه

حتما دیگه همگی با سیستم و نحوه کاری این تاپیک آشنایی دارید !

پس شروع میکنیم ...

آخرین ویرایش:
در مورد فیلم دوم هم کارمک گفته که او خودشو به طور کامل از این پروزه کنار کشیده ولی از دیدن این فیلم لذت برده.
خوب پروزه فیلم دووم هم که تموم و اکران هم شد کنار کشیدنش دیگه چی بود؟؟؟
++++
عکس های کماندوزی که گزاشتی وقتی روش کلیک میکنم به سایت اپلود میره یعنی بزرگ نمیشه؟
++++
مثل همیشه عالی و مفید
72.gif
72.gif

نوشته شده توسط pandora tomorrow:
خوب پروزه فیلم دووم هم که تموم و اکران هم شد کنار کشیدنش دیگه چی بود؟؟؟
++++
عکس های کماندوزی که گزاشتی وقتی روش کلیک میکنم به سایت اپلود میره یعنی بزرگ نمیشه؟
++++
مثل همیشه عالی و مفید
72.gif
72.gif
سلام

امشب وقتم یکم ازاده.برا همین میتونم بیام و ببینم سایت رو.

در مورد فیلم دوم :

منظور کارمک این بوده که اصلا روی ساخت پروزه نظارت نکرده عزیزم.

+++++++++++++++++++++

در مورد شات های کوماندوز:

نه.

راستشو بخوای حال نداشتم عکس با رزولوشن بزرگ رو اپلود کنم.

عکس کی میبینید توی اندازهای که من سیو کردم.

ببخشید.

دفعه بعد بهتر میزارم.

خداحافظ

در مورد فیلم دوم :

منظور کارمک این بوده که اصلا روی ساخت پروزه نظارت نکرده عزیزم.
جملت رو یکم بد معنی کرده بودی یه چیزه دیگه استنباط کردم
redface.gif

در مورد شات های کوماندوز:

نه.

راستشو بخوای حال نداشتم عکس با رزولوشن بزرگ رو اپلود کنم.

عکس کی میبینید توی اندازهای که من سیو کردم
.
همینش خوبه عزیزم.
فقط این کاندوز با اون کماندوزی که از بالا نشون میداد فرق میکنه اخه این FPS هست.

موفق باشی
72.gif

سلام

فقط این کاندوز با اون کماندوزی که از بالا نشون میداد فرق میکنه اخه این FPS هست.

نه اقا امین.

این Commandos همونی هستش که میگی.

که قبلا با دوربین ایزومتریک بود و حالا نمای دوربین عوض شده و به FPS تغیر پیدا کرده.

امیدوارم استودیوی Pyro بتونه از پس این پروژه به خوبی بر بیاد .

چون ممکنه با خراب کاری در این بازی تمام طرفداران این بازی از دست برن.

خداحافظ

Serious Sam 3 & other unnamed projects by Croteam
يك مصاحبه با شركت Croteam صحبت از ساخت يازي Serious Sam 3 شده.
What are your future plans, and from all the posibilities what would you like to achieve?
First we have to finish the patches (DM, SDK, linux port etc. - as they mentioned in another part of the interview, G.), then adapt SS 2 for other platforms, and then start working on SS 3 (!!!, G.)... Of course, you never know what the publisher may want, so something may happen in between. We are also planning a completely new project, a game which will be completely different from SS, with a bigger accent on MP in co-op... It should be a lot less "cartoony" and much more serious than Sam. But don't worry, it won't be too serious - can you even imagine the two of us making a really serious game (Alen and Vedran, G.) ?!
با وجوديكه در Gamespot امتياز بالايي به SS 2 داده نشد اما در اكثر نظرسنجي هاي بازي دوستان امتيازهاي بين 8 تا 10 از 10 گرفت.

لينك خبر
http://forums.seriouszone.com/showthread.php?t=46402

آخرین ویرایش:
نه اقا امین.

که قبلا با دوربین ایزومتریک بود و حالا نمای دوربین عوض شده و به FPS تغیر پیدا کرده.

خداحافظ
اها ... که این طور
یعنی این اولین شماره ای هست که از ایزومتریک در اومده؟چون چند ساله پیش یه بازی دوستم میگفت که اسم اونم کماندوز بود و میگفت اونم FPS هست منم رفتم گرفتمش ولی همین دوربین ایزومتریکیه بود. البته امکان داره دوسام از این سی دی ها که ایرانیا براش اسم میزارن گرفته باشه و اصلا یه بازی دیگه ای باشه....

نوشته شده توسط davood3d:
Serious Sam 3 & other unnamed projects by Croteam
يك مصاحبه با شركت Croteam صحبت از ساخت يازي Serious Sam 3 شده.
What are your future plans, and from all the posibilities what would you like to achieve?
First we have to finish the patches (DM, SDK, linux port etc. - as they mentioned in another part of the interview, G.), then adapt SS 2 for other platforms, and then start working on SS 3 (!!!, G.)... Of course, you never know what the publisher may want, so something may happen in between. We are also planning a completely new project, a game which will be completely different from SS, with a bigger accent on MP in co-op... It should be a lot less "cartoony" and much more serious than Sam. But don't worry, it won't be too serious - can you even imagine the two of us making a really serious game (Alen and Vedran, G.) ?!
با وجوديكه در Gamespot امتياز بالايي به SS 2 داده نشد اما در اكثر نظرسنجي هاي بازي دوستان امتيازهاي بين 8 تا 10 از 10 گرفت.

لينك خبر
http://forums.seriouszone.com/showthread.php?t=46402
به به . آقا داوود . چه عجب بابا . بالاخره شما اومدین . خوش آمدی دوست عزیز .
بابت خبر هم ممنون .

در بازیه کماندوز فقط دوربینش را تغییر ندادند بلکه کلا سبکش را عوض کردند

دیگه این یک بازیه استراتژیک نیست بلکه سبکش را تبدیل به FPS کردند...

یعنی این اولین شماره ای هست که از ایزومتریک در اومده؟چون چند ساله پیش یه بازی دوستم میگفت که اسم اونم کماندوز بود و میگفت اونم FPS هست منم رفتم گرفتمش ولی همین دوربین ایزومتریکیه بود
این اولین شماره از کماندوزه که دوربینش را تغییر دادند و FPS کردند..اسمشم شده Commandos Strike Force
یک توضیحی هم بدم که این بازی دارای 3 شخصیته که هر کدوم از این شخصیت ها دارای توانایی ها و قابلیت های مخصوص بخودشون هستند و بازی هم مربوط میشه به جنگ جهانی دوم

سلام ...

Atari زمان انتشار نسخه دوم GTR را پاييز 2006 اعلام كرد و در خبر هايي از اين بازي بهبود بسيار زيادي در تمام موارد صداگذاري ... گرافيك و بخصوص نواوري هايي در به نمايش گذاشتن هندلينگ واقعي اتومبيل ها ديده ميشه و خبر بسيار خوشحال كننده اي براي ريسينگ باز هاي pc بود البته اگر بازهم كرك اين بازي مشكل ساز نشه !

i9174_1.jpg

آخرین ویرایش:
این اولین شماره از کماندوزه که دوربینش را تغییر دادند و FPS کردند..اسمشم شده Commandos Strike Force
یک توضیحی هم بدم که این بازی دارای 3 شخصیته که هر کدوم از این شخصیت ها دارای توانایی ها و قابلیت های مخصوص بخودشون هستند و بازی هم مربوط میشه به جنگ جهانی دوم
ممنون از توضیحاتت.
فقط هدفشون از اینکه کل بازی رو تغییر دادن چیه؟
شماره های قبلی کماندوز تا اونجایی که من میدونم طرفدار کم نداشت...

نوشته شده توسط Konami:
سلام ...

Atari زمان انتشار نسخه دوم GTR را پاييز 2006 اعلام كرد و در خبر هايي از اين بازي بهبود بسيار زيادي در تمام موارد صداگذاري ... گرافيك و بخصوص نواوري هايي در به نمايش گذاشتن هندلينگ واقعي اتومبيل ها ديده ميشه و خبر بسيار خوشحال كننده اي براي ريسينگ باز هاي pc بود البته اگر بازهم كرك اين بازي مشكل ساز نشه !

i9174_1.jpg

دوست عزيز واسه كنسول ها هم مياد؟؟؟!

سلام.
Take 2 Interactive اعلام کرد GTA: Liberty City Stories برای کنسول PS2 نیز منتشر خواهد شد و تاریخ انتشار آن را سه ماهه ی دوم امسال تعیین کرد.این شرکت از ساخت دو عنوان دیگر برای کنسول PSP نیز صحبت کرد اما هیچ اطلاعاتی در این باره اعلام نکرد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or