اخبار داغ بازی ها

• Thread starter Thread starter Konami
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

Konami

Administrator
سلام به تمامی بچه گل و دوست داشتنی بازیداتی و غیر بازیداتی

این تاپیک هم به امید خدا کار خودش رو آغاز میکنه

حتما دیگه همگی با سیستم و نحوه کاری این تاپیک آشنایی دارید !

پس شروع میکنیم ...

آخرین ویرایش:
قهرمان دوست داشتني سري بازي Jak بر ميگردد
Daxter اون راسوي پر حرف و كوچولو بعد از اينكه سه گانه جك و داكستر تموم شد حالا بصورت انفرادي براي PSP يه بازي دارد
Daxter
Publisher: SCEA
Developer: Ready at Dawn
Genre: 3D Platformer
Release Date: Mar 28, 2006
medium_1113292935_0.jpg
daxter-20050513063854260.jpg

نوشته شده توسط Darkfie1d:
من هم با محمدرضا جان موافقم GW هیچ کمی از WoW نداره و برعکس این امکان رو به ما ایرانی ها میده که بتونیم به راحتی در سرورهای GW بدون پرداختن حتی یک ریال به بازی به پردازیم... درصورتی که WoW نیازمند پرداخت مبلغی ماهیانه است... البته قبول دارم که GW امکانات کمتری نسبت به WoW داره ولی همچنان قابلیت رقابت با GW رو داره.. درمورد Factions هم باید بگم که این اکسپنشن اصلی بازی نیست و یک Free for all MOD هست... و این خیلی خوبه که NCsoft میاد و از این کارها میکنه بنظر من اونها دارن سرمایه گذاری زیادی برای رقابت با بلیزارد میکنن.. و این کارشون هم بی نتیجه نخواهد موند به لحاظ طراحی و گرافیک هم بسیار زیبا تر و محیطها تاثیرگذارتر از WoW طراحی شدن.. من که از این بازی لذت میبرم..

نه اینا که گفتی زیاد درست نیست یعنی خیلی نسبت به WOW کم داره ..جدول فوروش بازی ها میتونه اینو نشون بده که WOW با 15 دلار ماهیانه هنوز بعد از 1 سال و چند ماه تو جدول پر فروش ترین هاست و GUILDWARS جایی نداره با وجود مجانی بودنش

من جفتش رو بازی کردم شما جفتش رو اورجینال بازی کردی یعنی رو سرورهای بلیزارد؟

اصلا wow در خارج از ایران با GW مقایسه نمیشه...چون اوجا مثل ایران جدیدا با سبکی به نام mmorpg آشنا نشدن و حداقل از 7 سال پیش این سبک بازی ها رو انجام میدن

اما در ایران چون کسی آنلاین بازی نکرده به محض این که این رو آنلاین بازی کنه فکر میکنه بهترین هست

این بازی قبلا گفتم بهش اصلا mmorpg هم نمی گن در بین طرفداران mmorpg

بهش میگن co-op online rpg

mmorpg حالا هر کودومش که تا حالا بیرون اومده final fantasy wow everquest asherons'scall anarchy online city of heroes و خیلی ها دیگه بسیار عمیق تر از این بازی ساخته شدن حتی mmorpg های 6 سال پیش

در mmorpg شما در یک دنیای مجازی زندگی میکنید اما خیلی کارهای دنیای واقعی هم انجام میدید

مثلا شغل دارید حالا یا معدنچی هستید یا کیمیاگر هستید و خیلی شغل های دیگه...با این شغل ها کار میکنید ....پول جمع میکنید ...اصلا به این شغل ها احتیاج مبرم دارید و بدون اونا نمیتونید ادامه بدید تو بازی خانه حراجی داره ...بازی کن ها به شغل های همدگه احتیاج دارن

مهمتر از همه dungeon داره که حداقل 40 نفر که باید با هم هماهنگ بشن در اون لازمه ...که البته این در mmorpg های مختلف فرق میکنه

اصلا تو gw شغل نداریم...شما یه کرکتر میسازید یه سری quest انجام میدید میرید بالا بعد هم pvp

البته برای همین هم هست که پول ماهیانه ازتون نمی گیره چون mmorpg به شما نداده که بخواد پولشو بگیره

این بازی یه سبک جدید هست و در سبک خودش بهترینه اما mmorpg نیست... چون کامل آنلاین هست در این رده از بازی قرار میدنش..رده دیگه ای وجود نداره که بازی بره اونجا
خود همین ناشر GW چند تا بازی MMORPG داره یکیش همین city of heroes که برای اون پول ماهیانه میگیره

mmorpg اگر میخواید میتونید city of heroes رو بگیرید که expansion هم براش دادن البته پول ماهیانه میخواد محصول همین NCSOFT هست

ممنون فرشین جان.اولا که من نمیدونم دوستان چطوری برداشت کردن که من گفتم گیلد وارز بازیه بدیه.من فقط گفتم که تنش میخاره چون بلیزارد شرکتی نیست که بشه به این راحتیا باهاش در افتاد(هر چند ان سی سافت هم گویا از آدمای سابق بلیزارد تشکیل شده).فرشین جان اینطوری که گفتی یعنی آزادی عمل نداره؟بعدشم مگه گیلدوارز هم روی سرور بلیزارد بازی میشه؟؟در ضمن من آخرش نفهمیدم اینا یه داستان کلی رو دنبال میکنن یا کلا خلاصن؟یعنی منظورم اینه که مثلا یه Npcداشته باشه مثل آرتاس که مثلا شاه آندد هاست؟...

نوشته شده توسط Elvish Hero:
ممنون فرشین جان.اولا که من نمیدونم دوستان چطوری برداشت کردن که من گفتم گیلد وارز بازیه بدیه.من فقط گفتم که تنش میخاره چون بلیزارد شرکتی نیست که بشه به این راحتیا باهاش در افتاد(هر چند ان سی سافت هم گویا از آدمای سابق بلیزارد تشکیل شده).فرشین جان اینطوری که گفتی یعنی آزادی عمل نداره؟بعدشم مگه گیلدوارز هم روی سرور بلیزارد بازی میشه؟؟در ضمن من آخرش نفهمیدم اینا یه داستان کلی رو دنبال میکنن یا کلا خلاصن؟یعنی منظورم اینه که مثلا یه Npcداشته باشه مثل آرتاس که مثلا شاه آندد هاست؟...

نه منظور من این بود که آیا wow رو روی سرور های بلیزارد بازی کردن یا فقط gw رو بازی کردن چون gw رو میشه تو یه هفته از لول 1 رسید به 20 و کل بازی رو کشف کرد اما تو wow خیلی طول میکشه تا همه چی دستگیرتون بشه با یه ماه نمیشه اگر بر فرض تو gw برای لباس سینه یه warrior 10 جور لباس وجود داره تو wow 500 جور وجود داره این یعنی بازی خیلی عمیقه...یه دنیای واقعیه تخیلیه...gw رو اگر بخوام بهتر توضیح بدم همون role playing هست که تو سینگل پلیر بازی میکنید اما quest ها رو با بازی کن های دیگه انجام میدید......در gw شما موقعی که از شهر خارج میشید بازی کامل سینگل پلیر میشه یعنی شما از همه جدا میشید مگر اینکه کسی تو گروهتون باشه اما در wow دنیا سرتاسریه وقتی وارد یه منطقه میشید هر کسی ممکنه ایونجا باشه

تا وقتی هر دو شون رو تجربه نکنید فرق هاشون رو متوجه نمیشید

من الان یه hunter که ساختم رسیده به سقف لولش یعنی 60 چند ماه طول کشیده دیگه اگر شب و روز بازی کنید ممکن نیست کمتر از 1 ماه طول بکشه که یه رکورد محسوب میشه اگر بتوئنید همچین کاری بکنید یعنی همین تو 1 ماه

تمام اینارو میگم که بدونید خیلی بین این دو تا بازی فرق هست در اینکه کودوم بازی بهتر هست من نباید نظر بدم فروش بازی باید نظر بده که چرا مردم میرن ماهی 15 دلار اضافه میدن که wow بازی کنند بعد از 1 سال و چند ماه
منظورم این نیست که این خوبه یا بد چون فرقی به حال من نمی کنه چیزی هم به من نمیرسه ...اگر بخوام جوش بزنم که کودوم بهتره یا بدتر یاد بچه بازی های بچه هایی میفتم که سر سونی یا ماکروسافت با هم کل کل میکنن

در هر دو بازی یه سری quest ها داستان خاص دارن و دنباله دار و یه سری ندارن ....gw دارای یک سری مراحلی است که به داستان بازی مربوط میشه و همینطور جلو میره

wow اینطوری نیست بلکه برخی quest ها اصلا هیچ ربطی به هم ندارن برخی quest ها chain هستند و به هم مربوط اما خط داستان مشخصی در طول بازی وجود نداره

اینم بر میگرده به داستان بازی wow الان در دوره پس از warcraft the frozen throne هست

arthas در expansion wow ظاهر میشه یعنی اون منطقه ای که arthas رفته

در کل wow در یه حالتی هست مثل برزخ و جنگ بین horde ها و alliance ها ادامه داره

نوشته شده توسط mohandes_register:
دیدن شماره های قبلی اسمش قشنگه پر فروش بوده گفتن رو اسمش کار کنیم اینم پر فروش بشه.
Grim جان متشکرم مارو ضایع کردی...
راستی کسی از بازیای تابستون امسال مثله اینکه خبری نداره نه؟؟؟
من منظوری نداشتم!:confused:
-------------------------------
یک سری دیگه از بازی که که توی سه ماهه اول سال 2006 میان اینها هستند.
Splinter Cell 4 Double Agent = Q1 2006
The Godfather = Q1 2006
Hitman Blood Money = Q1 2006
Commandos Strike Force = 02/01/2006
The Elder Scrolls IV: Oblivion = 03/20/2006

فرشین جان مرسی.کاملا روشنم کردی.از بس دهن مرا آب انداختی رفتم دوباره وار3 رو ریختم دارم بازی میکنم چه حالیم میده.یه سوال بی ربطم دارم!الانا نایت الفی(ایول)یا ارک؟چون از امضا به نظر میاد ارکی ولی فکر کنم کلاس هانتر فقط تو نایت الف باشه.اینطوری که میگین به نظر میرسه حتی برای ما ایرانیام بهتر باشه که بریم Wow بازی کنیم.بعدشم تا حالا این بازی چقدر فروخته؟چون من همین الان یه جا دیدم که فقط یه میلیون؟بعدشم میخواستم ببینم کسی میدونه Ice Age2کی میاد؟واسه پی سی هم میاد؟

فرشین جان مرسی.کاملا روشنم کردی.از بس دهن مرا آب انداختی رفتم دوباره وار3 رو ریختم دارم بازی میکنم چه حالیم میده.یه سوال بی ربطم دارم!الانا نایت الفی(ایول)یا ارک؟چون از امضا به نظر میاد ارکی ولی فکر کنم کلاس هانتر فقط تو نایت الف باشه.اینطوری که میگین به نظر میرسه حتی برای ما ایرانیام بهتر باشه که بریم Wow بازی کنیم.بعدشم تا حالا این بازی چقدر فروخته؟چون من همین الان یه جا دیدم که فقط یه میلیون؟بعدشم میخواستم ببینم کسی میدونه Ice Age2کی میاد؟واسه پی سی هم میاد؟

ببین از نظر من کسی که در ایران زندگی میکنه بخاطر شرایطی که ایران داره:mad: و این مسائل تحریمو اینا به نفع هست اگر بخوای آنلاین بازی کنید یه چیزی بگیری که پول ماهیانه ندی یعنی همون gw

کردیت کارد باید داشته باشی برای پرداخت ماهیانه mmo ها...

اگر این برات مشکلی نداره که هیچی ...یه راحتی دیگه gw اینه که میتونی رو اینترنت بازی رو بخری و دونلود کنی اما اکثر mmo های دیگه این شرایط رو ندارن مگر مواردی چون اکسپنشنهاشون

در مورد hunter هم Dwarf هست همون کوتوله ها در واقع...کلاس هانتر رو 5 تا race دارن

dwarf tauren orc Elf Troll

wow فقط 5 میلیون subscriber داره که ماهی 15 دلار دارن میدن بازی می کنن .. این البته خبر خیلی وقت پیشه

سلام ،

امروز من دموی قابل بازی دو تا بازی دو دیدم که اومد.دارم دان میکنمش.

1) Starwar :Empire at war

کار لوکاس و پتروگلیف

حجمش هم :741 مگ

یک مرحله قابل بازی سینگل

و بازی بعدی :

2)Rainbow six :LOCK DOWN

کار یوبی

حجمش : 519 مگ.

یک مرحله مولتی و یک مرحله سینگل.

خداحافظ

لیست پر فروش ترین بازی های سال 2005 PC

این برای کل سال 2005 هست

اون قیمتهای جلوی بازی ها قیمت میانگین این بازی ها در فروشگاههای مختلف هست

1. World Of Warcraft (Vivendi Universal) - $47
2. The Sims 2: University Expansion Pack (Electronic Arts) - $33
3. The Sims 2 (Electronic Arts) - $45
4. Guild Wars (NCSoft) - $48
5. Roller Coaster Tycoon 3 (Atari) - $30
6. Battlefield 2 (Electronic Arts) - $48
7. The Sims 2: Nightlife Expansion Pack (Electronic Arts) - $32
8. Age Of Empires III (Microsoft) - $47
9. The Sims Deluxe (Electronic Arts) - $19
10. Call Of Duty 2 (Activision) - $46

سلام

این بازی رو من الان دیدم.

به نظر میرسه یوبی سافت و اعضایی که کار مدیریتی رو برای این کمپانی میکنن بسیار خوش فکرن و دست روی خوب بازی هایی میزارن.

اگه از طرفدار های بازی های RTS باشید بازی Soldiers: Heroes of World War II رو به یاد دارید.که به نظرم بازی قشنگی بود.که خیلی وقت بود ریلیز شده بود ولی تو بازار ایران نبود که توی همین چند وقت اومد.

بازی که کار استودیوی Best Way بود و حالا یوبی داره با این استودیو یک بازی دیگه درست میکنه با نام:

Faces of War

بازی سبک بازی RTS و در محدوده جنگ جهانی دوم.

اینم دو تا شات.

خداحافظ

2006 GameTrailers Awards

gtalogo_2006.jpg

سایت GameTrailers اسامی نامزدهای بهترین تریلرهای سال رو اعلام مرد.اعلام نتایج در روز 31 ژانویه انجام میشه.اسامی نامزدها به این ترتیب هستند: (سمت چپ اسم بازی و سمت راست اسم تریلر)

Best Trailer of the Year
Killzone 2 – E3 2005 Trailer
The Legend of Zelda: Twilight Princess – E3 2005 Trailer
Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots – TGS 2005 Trailer

Best Action/Adventure Trailer
Ghost Recon: Advanced Warfighter – E3 2005 Trailer
GUN – Trailer 4
Splinter Cell: Chaos Theory – Not Today

Best Strategy/ Role-Playing Trailer
eNCHANT arM – Trailer 2
Hellgate: London – E3 2005 Trailer
Lord of the Rings: Battle For Middle Earth II - Trailer 3

Best Sports Trailer
Fight Night: Round 3 – Sony Press Conference
NBA 2K6 - E3 2005 XBox 360 Trailer
Need For Speed: Most Wanted – Xbox Press Conference

Best Teaser
Madden NFL 06 – NFL Draft Spot
Nintendo Revolution - Controller Revealed
Resident Evil 5 – TGS 2005 Trailer

Best Cinematic
City of Villains – E3 2005 Trailer
Motor Storm – E3 2005 Trailer
RF Online – Trailer 2

Best Documentary
Conker: Live and Reloaded - Mockumentary
Elder Scrolls IV: Oblivion – Demo Demonstrations
God of War – Behind the Scenes

Best Gameplay
Black – Trailer 1
Gears of War - E3 2005 Demo
Prey – E3 2005 Demo

Best Trailer Campaign
F.E.A.R. » Gamepage
GUN » Gamepage
Splinter Cell: Chaos Theory » Gamepage

Best TV Spot
Project Gotham Racing 3 – TV Spot
World of Warcraft – Chinese TV Spot
Xbox 360 – Banned TV Spot

THE GT VIEWERS CHOICE AWARD:
سایت GT تاپیکی هم برای انتخاب مردم در نظر گرفته.شما میتونید با مراجعه به لینک زیر اسم بازی و تریلر مورد نظرتون رو بگید:
http://forums.gametrailers.com/showthread.php?t=19941

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or