اخبار جدید Battlefield 6

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,085
نام
مــاکــان
193747

Andrew Wilson مدیر EA بعد از آخرین جلسه ای که EA با سهامدارها در مورد بازیهای آینده این شرکت داشته ، تایید کرده که نسخه بعدی سری بتلفیلد در تعطیلات سال نو 2021 (اواخر پاییز/زمستان 1400) منتشر میشه و زمان رونمایی بازی هم 3-2 ماه دیگه بهار 2021/1400 هست.
ایشون تایید کرده که نسخه بعدی از همه لحاظ بزرگتر خواهد بود و کاملا از ویژگیها و قدرتهای سخت افزاری کنسولهای PS5/XSX استفاده میکنه.
تایید شده که BF6 تعداد پلیر بیشتر، تخریب پذیری واقعی تر خواهد داشت.
دایس با این نسخه به دوران جنگهای مدرن برمیگرده و گیم پلی مبارزات با اسلحه ، جنگهای هوایی و زمینی وارد مرحله جدیدی خواهد کرد.
میشه به مراحل توسعه و تکمیل بازی هم خوش بین بود چرا که طبق تایید ویلسون دایس حتی از زمانبندی خودشون هم جلوتر هستن.

منبع

این توضیح هم من اضافه کنم که ویلسون در مورد انتشار بازی روی کنسولهای نسل 8 (PS4/X1) چیزی نگفت ولی با توجه صحبتای قبل و حالا میشه بین خطوط خوند که بازی کاملا نسل بعدی خواهد بود.

=================

تریلر معرفی

تریلر گیم پلی

آخرین ویرایش:

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,191
اتفاقا ایده جنگ جهانی خیلی هم عالیه هر چند سال یبار باید ساخته بشه
بتلفیلد ۱ هم واقعا عالی بود گیم پلیش خیلی روون بود و تغییرات خیلی خوب بود و بازیش لذت بخش بود
ولی مشکل این بود:
یک)بعد بتلفیلد ۱ باید یه زمان حال میساختن بعد دوباره یه بازی جنگ جهانی
دو) خود موجودیت بازی BF V افتضاحی بود در کارنامه ea , dice من از بعد بتلفیلد ۳ منتظر بودم یه بتل جنگ جهانی دوم ببینم مولتی پلیر تو سواحل نرمادی تا نبرد های صحرا و اروین رومل همیشه برام آرزو بوده و هست
ولی متاسفانه فاز گندی برشون داشت زدن تو فاز ناگفته های جنگ و چیزای غیر جذاب یه مشت زن ریختن تو بازی جیغ و واق کنن گان پلی داغون ، اسکین و سیستم شناسی دشمنا داغون اصلا دشمنا رو نمیبینی کور میشه آدم dlc ها داغون همون پرمیوم میگرفتن dlc با کیفیت میساختن خیلی بهتر بود
کلا هیچ ربطی به خشن بودن و سنگینی جنگ جهانی نداشت
فایر استورم:-j

وگرنه همین الانم سرور های BF 1 هم پرن من همیشه بازی میکنم
موسیقی های پس زمینه bf1 رو یادت رفت بگی؟؟؟مو به تن ادم سیخ میشد اینقدر حماسی بودن.من که همیشه گوش میدم بعضی ترک هاشو

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,516
نام
حسین
موسیقی های پس زمینه bf1 رو یادت رفت بگی؟؟؟مو به تن ادم سیخ میشد اینقدر حماسی بودن.من که همیشه گوش میدم بعضی ترک هاشو
وای وای نگو verdun heights وقتی اپریشن بازی میکنی
موزیک منو انتخاب کلاس و اسلحش
بعدم میخوای پرچم آخر تصرف کنی از تپه میری بالا از از همه سمت انفجار و جنازه پرت میشه اطراف یه موزیک حماسی هم پخش میکنه
این سطح از حماسه رو تو مولتی پلیر هیچ بازی تجربه نکردم^:)^
BF1 واقعا یه انقلاب بود !! بعد از اون هزار تا بازی جنگ جهانی اول ساختن در صورتی که قبلش اصلا کسی اهمیت نمیداد به WW1

the batman

کاربر سایت
May 25, 2013
375
والا این حرف که بگیم ea\dice رفت طرف جنگ جهانی چون پول پرسته مضحکه، جنگ جهانی‌‌۱ برای چه تعدادی از جوونا که اکثریت جمعیت گیمری هستن اشنا و قابل درکه ؟ والا اون زمان کالاف ۱‌ ۲ ۳ میزدیم به یاد فیلم نجات سرباز رایان عشق میکردیم، یزمانی trend بود الان دیگه نیست زمان بتل ۱م نبود، طبیعتا طمع داشته باشه یه تم دیگه انتخاب میکنه نه جنگ جهانی!. از لحاظ کیفی هم به بتل ۱ نگاه کنیم خارق‌العاده بود، به مذاق خیلی از طرفدارای سری از جمله خودم ننشست اما به هیچ عنوان نمیشه ازش به عنوان یه بازی بد یاد کرد

• Like
Reactions: ps34 and CriRo7

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,085
نام
مــاکــان
این چندوقته که گفته شده بود کرکتر شما در بازی میتونه سگ ربات همراه داشته باشه نسبت بهش احساس خوبی نداشتم.
اینقدر TreyArch/IW تو نسخه های قبل دری وری آینده نگرانه به سری COD اضافه کرده بودن، اسم تکنولوژی که تو این بازیها میاد تن آدم میلرزونه.

Capture.JPG
دیروز که عکسش هم تقریبا از سمت هندرسون منتشر شد چشهام کمی تنگ شد.
ولی بعد پیش خودم گفتم این تکنولوژی خیلی آینده نگرانه نیست وقتی خودمون الان به لطف بوستون داینامیکس اینهارو داریم:

View attachment Do You Love Me.mp4

جالبتر اینکه این هم نمونه متعلق به ارتش هست:

New-Battlefield-6-leaks-give-first-look-at-combat-robot-dogs-ROBOT-DOG-1024x576.jpg

View attachment These Robot 'Dogs' May End Up Guarding Us Military Bases - Youtube-1.mp4

=====================
خلاصه اینکه طبق شایعات اینو میدونیم که بازه زمانیِ جنگ فرضی که بین آمریکا-روسیه در بازی اتفاق میفته، دهه 2030 هست.
خب خدا میدونه تا اون موقع این تکنولوژی به کجا میرسه.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,085
نام
مــاکــان
اطلاعاتت ضعیفه.این کلیپ رو از دست نده :)
F22 و F35 جلوش مثل زنگ تفریح میمونه.
ماشالله نبوغ ایرانی یعنی اینکه بدون هیچ پشتوانه صنعت هواپیماسازی، یکاره پریده جنگنده نسل 5 ساخته.
برتری قاهر313 تو پرواز در ارتفاع پایین هست که رادارگریزی وارد مرحله جدیدی کرده.

View attachment Iran Made F-313 Fighter Trainer Jet Dubbed Qaher Ground Tests-1.mp4

همونطور که تو کلیپ میبینین قاهر 313 اینقدر تو ارتفاع پایین نسبت به زمین پرواز میکنه که انگاری به چشم میاد فقط داره با 3 چرخ روی زمین حرکت میکنه.
دمشون گرم واقعا.

Eazy-E

کاربر سایت
Aug 29, 2016
617
نام
امیرعلی
این چندوقته که گفته شده بود کرکتر شما در بازی میتونه سگ ربات همراه داشته باشه نسبت بهش احساس خوبی نداشتم.
اینقدر TreyArch/IW تو نسخه های قبل دری وری آینده نگرانه به سری COD اضافه کرده بودن، اسم تکنولوژی که تو این بازیها میاد تن آدم میلرزونه.

View attachment 204755
دیروز که عکسش هم تقریبا از سمت هندرسون منتشر شد چشهام کمی تنگ شد.
ولی بعد پیش خودم گفتم این تکنولوژی خیلی آینده نگرانه نیست وقتی خودمون الان به لطف بوستون داینامیکس اینهارو داریم:

View attachment 204749

جالبتر اینکه این هم نمونه متعلق به ارتش هست:

View attachment 204750

View attachment 204754

=====================
خلاصه اینکه طبق شایعات اینو میدونیم که بازه زمانیِ جنگ فرضی که بین آمریکا-روسیه در بازی اتفاق میفته، دهه 2030 هست.
خب خدا میدونه تا اون موقع این تکنولوژی به کجا میرسه.
battlefield 6: guns of the patriots
a weapon to surpass metal gear

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,187
نام
سامان
F22 و F35 جلوش مثل زنگ تفریح میمونه.
ماشالله نبوغ ایرانی یعنی اینکه بدون هیچ پشتوانه صنعت هواپیماسازی، یکاره پریده جنگنده نسل 5 ساخته.
برتری قاهر313 تو پرواز در ارتفاع پایین هست که رادارگریزی وارد مرحله جدیدی کرده.

View attachment 204758

همونطور که تو کلیپ میبینین قاهر 313 اینقدر تو ارتفاع پایین نسبت به زمین پرواز میکنه که انگاری به چشم میاد فقط داره با 3 چرخ روی زمین حرکت میکنه.
دمشون گرم واقعا.
از وقتی دستگاه کرونایاب از فاصله ۱۰۰ متری رو دیدم فهمیدم هیچی توی ایران غیرممکن نیست :)

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر