اخبار جدید Battlefield 6

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
193747

Andrew Wilson مدیر EA بعد از آخرین جلسه ای که EA با سهامدارها در مورد بازیهای آینده این شرکت داشته ، تایید کرده که نسخه بعدی سری بتلفیلد در تعطیلات سال نو 2021 (اواخر پاییز/زمستان 1400) منتشر میشه و زمان رونمایی بازی هم 3-2 ماه دیگه بهار 2021/1400 هست.
ایشون تایید کرده که نسخه بعدی از همه لحاظ بزرگتر خواهد بود و کاملا از ویژگیها و قدرتهای سخت افزاری کنسولهای PS5/XSX استفاده میکنه.
تایید شده که BF6 تعداد پلیر بیشتر، تخریب پذیری واقعی تر خواهد داشت.
دایس با این نسخه به دوران جنگهای مدرن برمیگرده و گیم پلی مبارزات با اسلحه ، جنگهای هوایی و زمینی وارد مرحله جدیدی خواهد کرد.
میشه به مراحل توسعه و تکمیل بازی هم خوش بین بود چرا که طبق تایید ویلسون دایس حتی از زمانبندی خودشون هم جلوتر هستن.

منبع

این توضیح هم من اضافه کنم که ویلسون در مورد انتشار بازی روی کنسولهای نسل 8 (PS4/X1) چیزی نگفت ولی با توجه صحبتای قبل و حالا میشه بین خطوط خوند که بازی کاملا نسل بعدی خواهد بود.

=================

تریلر معرفی

تریلر گیم پلی

آخرین ویرایش:

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
⚡️║در آخرین اطلاعات از BF، بالاخره شاهد افزوده شدن ویژگی Crash Landing خواهیم بود.
اگر تیزر های BF4/V را یادتان باشد با سقوط هلی و هواپیما در آن تیزر ها آشنا خواهید بود، آمدن این ویژگی باعث خلق لحظات ناب در گیمپلی خواهد شد و البته که اینگونه می‌توانید در موارد خاص خلبان خود را هم نجات دهید.

⚡️║باز هم طرح هایی از تریلر BF ?

تا تریلر بیاد همچیش لیک شده دیگه

37FAF7FD-D09F-4ABA-BD60-DB5FBD7C1470.jpeg

C844B5A6-8427-407C-A0F3-53B57BC3CDD3.jpeg

FARNOOD007

کاربر سایت
Apr 16, 2012
718
هواپیما تو عکس چیه به نظرتون؟
دلم تنگه شده این چاپرا که hover میکردنو رو با تانک بزنم:Twisted:
شبیه آپاچی هستش توی نقاشی ها مخصوصا.
بعدشم وی-22 هم داریم برای زدن با تانک.
از اون فاصله هم احتمالا هواپیمای روس بوده باشه و من میگم Su-35.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
@ZEN 2
شبیه آپاچی هستش توی نقاشی ها مخصوصا.
بعدشم وی-22 هم داریم برای زدن با تانک.
از اون فاصله هم احتمالا هواپیمای روس بوده باشه و من میگم Su-35.
آقا میدونم بحث تخصصی هست ولی هیچ جوره راه نداره این جنگنده فوق پیشرفته کوثر باشه؟

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,880
نام
malek

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
این لوکیشن واقعی خیلی شبیه به همون عکس لیک شده هست که در واقعیت تانگاشیما مرکز فضایی هست که تو ژاپن واقع شده.البته فعلا تا این لحظه هیچ چیزی قطعی نیست .

View attachment 204419View attachment 204418
این همون موقع عکسهای واقعی با اونها مقایسه شد و پستهاش گذاشتیم، حاجی اینجا بچه ها ضربتی عمل میکنن.
شایع شده تام هندرسون یکی از سورسهایی که چک میکنه این تاپیک :))

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
تریلر نیومد!!؟؟
اگه همین 4-3 روز دیگه نیومد ، تو همین یکی 2هفته پیش رو حتما میاد، منتظر باش.
البته با دیدن اون بیشتر میریم تو خماری، چون طبق معمول فقط تیزر هست و گیم پلی نیست.
ولی خب کلی اطلاعات به همراهش منتشر میشه.
گیم پلی میره برای E3.

آخرین ویرایش:

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,582
نام
حسین
این تریلرای سینمایی واقعا هیچ لذتی نداره یه اهنگ خفن بکوب بکوب و اکشن خیلی نخ نما شده دیگه برا همین منتظرش نیستم فقط اطلاعاتی که میده مهمه
نمایش واقعی یعنی این
یعنی خفن ترین نمایش از گیم پلیه بازیی که به عمرم دیدم از ۱۰۰ تا فیلم بهتره

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
این تریلرای سینمایی واقعا هیچ لذتی نداره یه اهنگ خفن بکوب بکوب و اکشن خیلی نخ نما شده دیگه برا همین منتظرش نیستم فقط اطلاعاتی که میده مهمه
نمایش واقعی یعنی این
یعنی خفن ترین نمایش از گیم پلیه بازیی که به عمرم دیدم از ۱۰۰ تا فیلم بهتره
چقدر زود گذشت واقعا، BF4 اولین بازی بود که پیش خرید کرده بودم.
حالا بماند که موقع لانچ چقدر ناامید شده بودم، من BF3-4 رو با یک PC معمولی با FPS بین 20تا 30 بازی میکردم.
یعنی تو صحنه های درگیری شاید تک رقمی هم میشد:Wallbash:
ولی هیچ بازی مولتی پلیری جان این 2تا رو پر نکرد.

من این حسی که میگی سر نمایشهای BF3 داشتم.
اینقدر من و یکی از بچه ها تریلرهاش میدیدیم که دیالوگ کرکترهارو حفظ شده بودیم:
Code:
You come to our country to murder us, yet we are the terrorists?

اما چون مولتی پلیر گزاشتی، منم اینو میزارم:

2-3 جاش هنوز قلبم به تپش میفته، یکی اونجا که تو مپ رامسر بود اگه اشتباه نکنم یا البرز از اون بالا دایو میکنن پایین \m/
یکی هم آخرش که کرکند نشون میده و دوران خوب BF2 تو گیم نت با بچه ها.
این 2بازی مخصوصا BF3 یک انقلاب کامل بود تو بخش مولتی پلیر.
بعد چند سال COD4/MW2 زدن اومدم دیدم دوباره با جیپ، جت و تانک طرفم، مپهایی که 15-10تا مپ COD میشه توش جا داد.
لذت کریر مولتی پلیر BF3 و ادامه اون BF4، اینکه پس کی میتونم کلنل بشم و فلان اسلحه رو کی میتونم باز کنم، کلاسهای مختلف و... واقعا نکست لول بود.

نمیگم امیدوارم که این نسخه هم همینطور انقلابی باشه ولی در ادامه همون مسیر باشه و حداقل نوآوری داشته باشه.

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
869
متاسفانه دایس و یا بهتره بگم ea درسی از نسخه سوم و چهارم نگرفتند و نسخه هایی بعدی رو روانه بازار کردند که خیلی از طرفدارای سری 3 و 4 کلا از بازی کنار کشیدن. ایده های جنگ جهانی دیگه به قدری بیات شده که واقعا منطقی که پشت ساخت همچین عناوینی خوابیده رو بشخصه نمیتونم درک کنم . تا جایی که چیزی که خودم تا اینجا دیدم و حس کردم مخصوصا در مورد طرفداران بازی بتلفیلد این هست که ما با همین زمان حال اوکی هستیم .نه جنگی در گذشته میخوایم و نه در آینده .

این هم وضعیت هم اکنون سرور های bf4 بعد از 8 سال بدون هیچگونه ساپورت که تا همین اواخر با ddos پدر همه سرور ها رو در قبال 50 دلار از هر سرور در اورده بودن! سرور ها روزانه در کمترین حالت 5 بار دان میشدن و بعد چند دقیقه دوباره پلیر میریخت توش (عکس مربوط به نسخه ps4 و تنها اروپا )

1.JPG Capture.JPG

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,599
متاسفانه دایس و یا بهتره بگم ea درسی از نسخه سوم و چهارم نگرفتند و نسخه هایی بعدی رو روانه بازار کردند که خیلی از طرفدارای سری 3 و 4 کلا از بازی کنار کشیدن. ایده های جنگ جهانی دیگه به قدری بیات شده که واقعا منطقی که پشت ساخت همچین عناوینی خوابیده رو بشخصه نمیتونم درک کنم . تا جایی که چیزی که خودم تا اینجا دیدم و حس کردم مخصوصا در مورد طرفداران بازی بتلفیلد این هست که ما با همین زمان حال اوکی هستیم .نه جنگی در گذشته میخوایم و نه در آینده .

این هم وضعیت هم اکنون سرور های bf4 بعد از 8 سال بدون هیچگونه ساپورت که تا همین اواخر با ddos پدر همه سرور ها رو در قبال 50 دلار از هر سرور در اورده بودن! سرور ها روزانه در کمترین حالت 5 بار دان میشدن و بعد چند دقیقه دوباره پلیر میریخت توش (عکس مربوط به نسخه ps4 و تنها اروپا )

View attachment 204469View attachment 204470
ایده جنگ جهانی به خاطر پول پرستی و کم کاری خود EA بود
EA اومد به خاطر شباهت اسلحه های STAR WARS و جنگ جهانی بازیو برد جنگ جهانی (البته یه دلیلش این بود)
اگه دقت کنی بعد SW:BF بازی رفت جنگ جهانی بار اول رفت خوب جذاب بود تو BF1 ولی بعدش نسخه های SW 2 و BFV دیگه حال به هم زن و تکراری شد
پش بندش هم COD رفت جنگ جهانی
ولی COD آدم شد برگشت زمان حال
امیدوارم ابلیتی ها مسخره تو بازی نداشته باشیم
من تو BF4 هواپیما نمیروندم و نمیدونم مثله BF1 بمب خوشه ی داره یا نهBF1 من کل بازی تو هواپیما بودم و با بمب های خوشه ی لذت میبردم
یه دستی رو کنترل هواپیما و هلیکوپتر بکشن عالیه

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,582
نام
حسین
اتفاقا ایده جنگ جهانی خیلی هم عالیه هر چند سال یبار باید ساخته بشه
بتلفیلد ۱ هم واقعا عالی بود گیم پلیش خیلی روون بود و تغییرات خیلی خوب بود و بازیش لذت بخش بود
ولی مشکل این بود:
یک)بعد بتلفیلد ۱ باید یه زمان حال میساختن بعد دوباره یه بازی جنگ جهانی
دو) خود موجودیت بازی BF V افتضاحی بود در کارنامه ea , dice من از بعد بتلفیلد ۳ منتظر بودم یه بتل جنگ جهانی دوم ببینم مولتی پلیر تو سواحل نرمادی تا نبرد های صحرا و اروین رومل همیشه برام آرزو بوده و هست
ولی متاسفانه فاز گندی برشون داشت زدن تو فاز ناگفته های جنگ و چیزای غیر جذاب یه مشت زن ریختن تو بازی جیغ و واق کنن گان پلی داغون ، اسکین و سیستم شناسی دشمنا داغون اصلا دشمنا رو نمیبینی کور میشه آدم dlc ها داغون همون پرمیوم میگرفتن dlc با کیفیت میساختن خیلی بهتر بود
کلا هیچ ربطی به خشن بودن و سنگینی جنگ جهانی نداشت
فایر استورم:-j

وگرنه همین الانم سرور های BF 1 هم پرن من همیشه بازی میکنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر