اخبار جدید Battlefield 6

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,347
نام
مــاکــان
193747

Andrew Wilson مدیر EA بعد از آخرین جلسه ای که EA با سهامدارها در مورد بازیهای آینده این شرکت داشته ، تایید کرده که نسخه بعدی سری بتلفیلد در تعطیلات سال نو 2021 (اواخر پاییز/زمستان 1400) منتشر میشه و زمان رونمایی بازی هم 3-2 ماه دیگه بهار 2021/1400 هست.
ایشون تایید کرده که نسخه بعدی از همه لحاظ بزرگتر خواهد بود و کاملا از ویژگیها و قدرتهای سخت افزاری کنسولهای PS5/XSX استفاده میکنه.
تایید شده که BF6 تعداد پلیر بیشتر، تخریب پذیری واقعی تر خواهد داشت.
دایس با این نسخه به دوران جنگهای مدرن برمیگرده و گیم پلی مبارزات با اسلحه ، جنگهای هوایی و زمینی وارد مرحله جدیدی خواهد کرد.
میشه به مراحل توسعه و تکمیل بازی هم خوش بین بود چرا که طبق تایید ویلسون دایس حتی از زمانبندی خودشون هم جلوتر هستن.

منبع

این توضیح هم من اضافه کنم که ویلسون در مورد انتشار بازی روی کنسولهای نسل 8 (PS4/X1) چیزی نگفت ولی با توجه صحبتای قبل و حالا میشه بین خطوط خوند که بازی کاملا نسل بعدی خواهد بود.

=================

تریلر معرفی

تریلر گیم پلی

آخرین ویرایش:

S0lid Snake

کاربر سایت
Sep 26, 2012
2,115
نام
آرمان
اگه کوثر-88 توش نباشه من که سمتش نمیرم

157128529839098100.jpg

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,347
نام
مــاکــان
دوستان این پر نشدن اتوماتیک health bar تو نسخه v به نظرتون هیجان بازی رو کم نکرده بود؟؟؟خیلبوی رو مخ بود این قضیه
V همه تغیراتی که داشت بد نبود.
این مورد اتفاقا بنظرم نکته مثبتی بود.

COD MW هم بهمین شکل بود بنظرم باعث میشه بازی پویاتر باشه.
دلیلی شد اونهایی که ایستا بازی میکنن و همینطور کمپرها بیشتر اذیت بشن.
و هم اینکه داخل تیم مدیک داشته باشیم.

من دوست دارم این مورد انتقال پیدا کنه به نسخه جدید.

DoomedToKill

کاربر سایت
Oct 1, 2020
1,942
متاسفم برای یکسری دوستان که پیشرفت های ما تو این برهه سخت مسخره میکنند وقتی دشمن با انتشار بازی بتلفیلد ۳ عملا جنگ رو از نفر به نفر به جنگ نرم تبدیل کرده از شما انتظار نمیره از داخل ایران همچین پست های بذارید هرچند بعید می‌دونم داخل ایران باشید و احتمالا از آلبانی چیزی پست میذارید
به صحبت های این خانوم خوب گوش بدید از من شما آگاه تر و دردمند تره؛
View attachment 4_5809752701671573843.mp4

دوستان مسخره میکنند که چطور یکدفعه جنگنده نسل پنج ساختیم
نیاز دیدم از جنگنده نسل هشت رونمایی کنم؛

IMG_20210506_145542_869.jpg
همون‌طور که مشاهده میکنید این جنگنده از نظر قدرت استتار و رادارگریزی در سطح دیگه ای هست
اما نکته قوت این جنگنده نوک تیز آن است بدین صورت که در صورت تموم شدن Ammo شما دشمن مارک میکنی با استفاده از نوک تیز هلیکوپتر جنگ از پشت رو عملیاتی می‌کنه رو دشمن

IMG_20210506_145616_168.jpg
این زیردریایی که با استفاده از فن آوری بومی و همت و تلاش جمعی از بهترین کانال سازهای کولر ایرانی طراحی و ساخته شده است از جنس گالوانیزه ی ضد زنگ بوده و قادر است تا هر عمقی که سرنشینان آن قادر باشند نفس خود را حبس کنند به زیر آب برود...

IMG_20210506_145646_767.jpg
این تانک مدل بازسازی شده و تابستانی تانک مرکاوا بوده و به آن مرکاوای لاانگشتی نیز میگویند.

از آنجا که در فصلهای گرم سال دمای هوای داخل کابین باعث تعریق سرنشینان و ایجاد بوی نامطبوع در داخل اطاقک تانک میشود متخصصین ایرانی تصمیم گرفتند که با روشی ابتکاری و منحصر به فرد بادخور سرنشنینان را زیاد کرده و این مشکل را مرتفع نمایند.
از جمله قابلیتهای رزمی جالب توجه این تانک احتمال اصابت گلوله به آن کم است و معمولا گلوله ها از سوراخهای تعبیه شده در داخل تانک رد شده و به تانک آسیبی نمی رسانند.

قابلیت دیگر این تانک این است که برخلاف سایر تانکها از سرنشین خود محافظت نمیکند و سرنشین مثل یک سیبل در جلوی تانک و در فضای آزاد و بدون هیچ پوششی نصب میشود و چشم در چشم خصم زبون میدوزد.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,347
نام
مــاکــان
ماشالله چندسال تحقیق و بررسی هم پشتشه :))
===============
بابا دیگه کافیه تورو خدا.

بسه دیگه، گفتیم، خندیدیم، اما حرمت‌ها حفظ شه!
==========

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
وای وای نگو verdun heights وقتی اپریشن بازی میکنی
موزیک منو انتخاب کلاس و اسلحش
بعدم میخوای پرچم آخر تصرف کنی از تپه میری بالا از از همه سمت انفجار و جنازه پرت میشه اطراف یه موزیک حماسی هم پخش میکنه
این سطح از حماسه رو تو مولتی پلیر هیچ بازی تجربه نکردم^:)^
BF1 واقعا یه انقلاب بود !! بعد از اون هزار تا بازی جنگ جهانی اول ساختن در صورتی که قبلش اصلا کسی اهمیت نمیداد به WW1
بتلفیلد ۱ مود اپریشن از نظر من حماسی ترین ، بلیغ ترین و شبیه ساز ترین بازی ساخته شده به دست بشریت بر مبنای جنگ واقعی بود :D یعنی هیچ جوره تو کتم نمیره کسی اینو بخواد زیر سوال ببره و قبول نکنه بتلفیلد ۱ تو مود اپریشن انقلاب کرد. واقعا مود لذت بخشی بود برای من به شخصه حتی بیشتر از بتلفیلد ۳

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,347
نام
مــاکــان
5 سال پیش در همین روز بتلفیلد1 معرفی شد، تریلرش یادتونه؟

View attachment Battlefield 1 Official Reveal Trailer.mp4

یکی از بهترین تریلرهای سری بتلفیلد و حتی صنعت گیمینگ.
دیگه از انتخاب موسیقی نگم، موهای تنم سیخ شد امروز دوباره دیدم.

اگر امروز زمان معرفی بتلفیلد بعدی باشه، 6May بین طرفدارها به یکی از روزهای موندگار تبدیل میشه.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,347
نام
مــاکــان
ویرایش: آقا شاید فیک باشه، دیگه وقتی دایس به داد ملت نمیرسه همین میشه دیگه، ملت خودشون آستین بالا میزنن.
دیروز یک تیزر فیک اومد، امروز هم این صدا.
ولی اگر این صدا هم فیک بود، خب حداقل میتونیم بزاریم جزو شایعه هایی که پوشش دادیم.
=============================
خب خب خب به اصل کار که نرسیدیم ولی این صدای تریلر بهمراه موسیقی و افکتهای مختلف هست، مثل اینکه باید منتظر یک تریلر حماسی/هیجانی دیگه باشیم. \m/

View attachment bf.mp4

=================================

:)) :))

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,347
نام
مــاکــان
منبع اون صدا کار این گروه هست، نسخه کامل :
View attachment 2Wei Feat Ali Christenhusz Emergence Run Baby Run-1.mp4

اگه این موزیک تریلر باشه چقدر فوق العادست، وایبش منو یاد موزیک تریلر CG دیابلو4 میندازه.
ولی در مقابل چقدر بد شد که زودتر لو رفته.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر