اخبار جدید Battlefield 6

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,299
نام
مــاکــان
193747

Andrew Wilson مدیر EA بعد از آخرین جلسه ای که EA با سهامدارها در مورد بازیهای آینده این شرکت داشته ، تایید کرده که نسخه بعدی سری بتلفیلد در تعطیلات سال نو 2021 (اواخر پاییز/زمستان 1400) منتشر میشه و زمان رونمایی بازی هم 3-2 ماه دیگه بهار 2021/1400 هست.
ایشون تایید کرده که نسخه بعدی از همه لحاظ بزرگتر خواهد بود و کاملا از ویژگیها و قدرتهای سخت افزاری کنسولهای PS5/XSX استفاده میکنه.
تایید شده که BF6 تعداد پلیر بیشتر، تخریب پذیری واقعی تر خواهد داشت.
دایس با این نسخه به دوران جنگهای مدرن برمیگرده و گیم پلی مبارزات با اسلحه ، جنگهای هوایی و زمینی وارد مرحله جدیدی خواهد کرد.
میشه به مراحل توسعه و تکمیل بازی هم خوش بین بود چرا که طبق تایید ویلسون دایس حتی از زمانبندی خودشون هم جلوتر هستن.

منبع

این توضیح هم من اضافه کنم که ویلسون در مورد انتشار بازی روی کنسولهای نسل 8 (PS4/X1) چیزی نگفت ولی با توجه صحبتای قبل و حالا میشه بین خطوط خوند که بازی کاملا نسل بعدی خواهد بود.

=================

تریلر معرفی

تریلر گیم پلی

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,299
نام
مــاکــان
یه شایعه ای بود می گفت این بین نسلی اون بین نسلی نیست :D یعنی دایس داره بازی رو برای کنسولای نسل بعد و pc میسازه فقط یه استدیو دیگه در کنار دایس برای نسل قبل میسازه و این دو تا دو تا نسخه جدا از همن که اگه درست باشه معلوم میشه حداقلش اینه که یه سری نقشه ها رو نخواهد داشت تعداد نفرات کمتر و...
این فکر کنم محتملترین نظر باشه، دایس هیچوقت خودش محدود نکرده.
یادمون باشه قبلا هم این اتفاق عملا موقع BF3 افتاده.
نسخه PC واقعا کمِ کم یک نسل با PS3/360 تفاوت داشت.

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,099
یه شایعه ای بود می گفت این بین نسلی اون بین نسلی نیست :D یعنی دایس داره بازی رو برای کنسولای نسل بعد و pc میسازه فقط یه استدیو دیگه در کنار دایس برای نسل قبل میسازه و این دو تا دو تا نسخه جدا از همن که اگه درست باشه معلوم میشه حداقلش اینه که یه سری نقشه ها رو نخواهد داشت تعداد نفرات کمتر و...
نمیشه که، مپ ها باید یکپارچه باشن. مثلا تو نسخه نسل بعدی، نوع تخریب پذیری خونه و سازه ها با طرف مقابلش نمیتونه فرق کنه.
اگر هم نسل قبلی یسری نقشه رو نداشته باشه باز مشکل کمبود کانتنت پیدا میکنه نسبت به نسل بعدیش (کم فروشی :D).
باز اگه بازی سینگل پلیر بود میشد این اتفاق بیفته ولی تو مولتی پلیر تجربه ها باید بین پلیرها یکسان باشه.

حالا صبر میکنیم ببینیم چی میشه.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,299
نام
مــاکــان
نمیشه که، مپ ها باید یکپارچه باشن. مثلا تو نسخه نسل بعدی، نوع تخریب پذیری خونه و سازه ها با طرف مقابلش نمیتونه فرق کنه.
اگر هم نسل قبلی یسری نقشه رو نداشته باشه باز مشکل کمبود کانتنت پیدا میکنه نسبت به نسل بعدیش (کم فروشی :D).
باز اگه بازی سینگل پلیر بود میشد این اتفاق بیفته ولی تو مولتی پلیر تجربه ها باید بین پلیرها یکسان باشه.

حالا صبر میکنیم ببینیم چی میشه.
تا اونجایی که میدونیم بازی اصلی کراس جن هست ولی به این اشاره نکردن که کراس پلیِ بین نسلی هم هست.
اگه با این دید بریم جلو میشه یکسری حدس زد :

پیرو حرفت مپ که تغییری نداره قطعا.
مهمترین بخش هایی که تو مولتی پلیر اصلی میتونه تغییرات داشته باشه مربوط به بخش پردازش بازی هست.
همونطور که گفتی تخریب پذیری محدودتر، تعداد پلیر کمتر، رزولوشن پایین تر و...
احتمالا نهایتا فقط بخش بتل رویال کراس پلی میشه که خب اون شرایط خودش داره.

اما خب منم فکر میکنم باید صبر کرد ببینیم دایس چی برامون پخته.

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
اگر برای تجربه بخش داستانی مثل کالاف مسخره بازی و این داستان ها کرده باشه برای من اهمیتی ندارد . (نظرم از نگاه غیر آنلاین بازها هست)

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,299
نام
مــاکــان
اگر برای تجربه بخش داستانی مثل کالاف مسخره بازی و این داستان ها کرده باشه برای من اهمیتی ندارد . (نظرم از نگاه غیر آنلاین بازها هست)
همچنین برای Dice
:)) :))

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,560
نام
حسین
View attachment 206268

اینم سمی بود که بعد از سه سال عکسشو دیدم :D
امیدوارم حداقل توی این نسخه از این سمای ماورای طبیعی نبینیم :D
سم نیست دایس خیلی ایستر اگ و نکته داره بازیاش
اینم شک نکن عمدا اینطوره اشتباه نیست
هیچ بعید نیست بتل بعدی پوستر طرف از روبرو باشه دستشم دقیقا با همین دست مطابق باشه

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,859
نام
malek
View attachment 206268

اینم سمی بود که بعد از سه سال عکسشو دیدم :D
امیدوارم حداقل توی این نسخه از این سمای ماورای طبیعی نبینیم :D
ولی جهتش درسته ها.یکم زوم کنید و از افق زاویه بهتر نگاه کنید باید همینجوری باشه :)

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,299
نام
مــاکــان
خب داشتیم از بی خبری (بی شایعه ای :Thinking: ) میمردیم.
مثل اینکه یکسری عکس از تریلر اومده بیرون.

اون عکس هلیکوپتر و ماشین بیشتر میخوره آرت ورک باشه ولی عکس دوم که انفجار و... داره و سگ ربات خیلی میخوره اصل جنس باشن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر