اخبار جدید Battlefield 6

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
193747

Andrew Wilson مدیر EA بعد از آخرین جلسه ای که EA با سهامدارها در مورد بازیهای آینده این شرکت داشته ، تایید کرده که نسخه بعدی سری بتلفیلد در تعطیلات سال نو 2021 (اواخر پاییز/زمستان 1400) منتشر میشه و زمان رونمایی بازی هم 3-2 ماه دیگه بهار 2021/1400 هست.
ایشون تایید کرده که نسخه بعدی از همه لحاظ بزرگتر خواهد بود و کاملا از ویژگیها و قدرتهای سخت افزاری کنسولهای PS5/XSX استفاده میکنه.
تایید شده که BF6 تعداد پلیر بیشتر، تخریب پذیری واقعی تر خواهد داشت.
دایس با این نسخه به دوران جنگهای مدرن برمیگرده و گیم پلی مبارزات با اسلحه ، جنگهای هوایی و زمینی وارد مرحله جدیدی خواهد کرد.
میشه به مراحل توسعه و تکمیل بازی هم خوش بین بود چرا که طبق تایید ویلسون دایس حتی از زمانبندی خودشون هم جلوتر هستن.

منبع

این توضیح هم من اضافه کنم که ویلسون در مورد انتشار بازی روی کنسولهای نسل 8 (PS4/X1) چیزی نگفت ولی با توجه صحبتای قبل و حالا میشه بین خطوط خوند که بازی کاملا نسل بعدی خواهد بود.

=================

تریلر معرفی

تریلر گیم پلی

آخرین ویرایش:

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
چون بحث گند زدن دایس روی بتلفیلد 5 مطرح شد این عکس زیبا رو گفتم بزارم :Crying1:??

28709892-00C5-4B82-A758-9EC377341773.jpeg

?به گفته هندرسون‌ بتلفیلد جدید پرداخت‌های درون برنامه‌ای خواهد داشت که مشخصا از بازی‌هایی مثل فورتنایت یا ایپکس لجندز الهام گرفته‌اند.(اسکین لباس و گان و وسایل نقلیه که فقط جهت ظاهر هستن)
در کنار این موارد مشخص شده Battlefield 6 شامل یک سگ رباتیک خواهد بود که نقش همراه شما در بازی را ایفا می‌نماید و احتمالا جزء ویژگی های یکی از کلاس های بازی مانند اسالت خواهد بود.

آخرین ویرایش:

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
کمپین توی BF BC ها عالی بود بعد BF3 بعد هم BF4! کمپین BF4 تقریبا یک حالت دست گرمی برای خالی نبودن عریضه بود که که یک کم دیالوگ هم بهش داده بودن و چند صحنه اکشن ولی الحق BF3 واقعا یک کمپین عالی ای داشت.
به نظرم Dice اشتباه بزرگی میکنه که کمپین به بازی هاش اضافه نمیکنه یک کمپین حماسی میتونه BF رو خوب خاطره انگیز کنه BF3 واقعا کمپین جذابی داشت.

--------------
ولی من عمیقا امیدوارم یک فکری با چیتر بکنه! دیشب 2 ساعت BF V بازی کردم اینقدر چیتر تو بازی بود اعصابم خورد شد ...
الان اگه روی گیم پس بیاد کدوم نسخه گیم پس باید گرفت؟ از الان تو فکرش باشیم تو چند ماه اول که گرونه روی گیم پس بازی کنیم بعد که تخفیف خورد بخریمش

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: DAT 47 and hitman68

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
جدید ترین لیک ها که همین الان اومدش.انگار دیگه بتل رویال رایگان قطعی شد و تاریخ ریلیزشم بین اسفند ۱۴۰۰ تا فروردین ۱۴۰۱ هست.چون ساده بودن نیازی به ترجمه نداشتن:

• Set in Eurasia in the 2030s.
• 13 maps designed around 128 player conquest.
• No vehicle spawn screen.
• Assault, Engineer, Support, and Recon return.
• Free-to-play Battle Royale coming March 2022.
• Teaser coming this week.

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,969
نام
احمد
اگه مد راش رو برنگردونن که نفرین عامون بر همه شون . بزرگ ترین دلخوری من از BF V همین حذف مد راش که دومین مد پرطرفدار بازی هست بود .اینکه هر چند وقت یه بار رندوم بیارنش به درد عمه شون می خوره...

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
خدایی Cod با نسخه Mw خیلی کار شاخی کرد کمپین عالی مولتی پلیر اعتیاد اور‌ ولی ناراحت شدم نسخه بعدی به این مشکل خورده
ناراحت نباش دلیل تمام این اتفاق ها خوده اکتیویژن هست که اصرار داره هر سال یه نسخه از کال اف منتشر شه.اما یه خبر خوشحال کننده هم برات دارم :D الان اخبار جدید اومد که به خاطر موفقیت چشم گیر MW 2019 اکتیویژن منابع مالی عظیمی در اختیار اینفینیت وار برای ساخت MW 2022 قرار داده و همچنین قراره ایونت بسیار بزرگی در تابستان 2022 در وارزون برای معرفی cod 2022 برگزار شه.همچنین کمپین تبلیغاتی گسترده ای هم برای مدرن وارفر جدید در نظر گرفتن.بازگشت کاپیتان پرایس نامیرا :D هرچقدر که مطمنم پاییز ۲۰۲۱ بتلفیلد فاتح میدان هاست همون قدرم مطمنم MW 2022 کولاک میکنه.

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
کی بشه بازی به صورت رسمی معرفی شه لاقل اسم نهایی ، تاریخ ریلیز و پلتفرم های مقصد‌ دیگه تایید نهایی شن.دهنمون سرویس شد از بس لیک خوندیم:|
عکس اولی که گذاشتم میگه انگار 30 آپریل یعنی 10 اردیبهشت یه تیزر کوتاه پخش میشه و بعد در تاریخ 17 اردیبهشت تریلر اصلی میادش.
دومی هم میگه تاریخ عرضه بازی رو یک ماه جلو انداختن و توی اکتبر ریلیز میشه.

E41355B8-9918-4A77-89A3-08AF6AF2C951.jpeg

5C6697ED-67C4-45E5-B507-A2C6B162212A.jpeg

فکر کنم تریلرهای گیم پلی طولانی از سینگل پلیر و مولتی پلیر بیوفتن برای کنفرانس های EA و مایکروسافت توی E3

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
مجری محبوب جف کیلی با خانم Laura Miele، رییس EA مصاحبه ای داشته و از مهمترین نکته هایی که اشاره شده این بوده که نسخه جدید BF امسال حاوی مد های جدیدی می‌باشد که فرصت های بیشتری را به بازیکنان می‌دهد که فقط در BF قابل تجربه ست همراه با ویژگی سند باکس گونه ای که امضای این فرنچایز است.مدهای جدید به طور خاص به ایجاد آدرنالین بالا در خون فکوس خواهد داشت و به خوبی حس ناب نبرد های نفس گیر را القا خواهد کرد.

⚡️در ادامه اعلام کرد که نسخه BF Mobile برای سال ها در فاز آزمایشی قرار داشت و حالا آماده عرضه رسمی در سال 2022 می‌باشد، البته قبل از عرضه رسمی بصورت محدود نیز امسال منتشر خواهد شد.

0EED8E08-5A51-4CB1-8F82-0DFB266384DA.jpeg

همچنین فن ها بعد از مصاحبه با تمجید از سطح کیفی بالای Dice که در عناوین شوتر پیاده میکنه ، طعنه هایی به وجود کمپرهای کثیر که فقط باعث دل زدگی و اعصاب خوردی گیمرها در بازی رقیب یعنی cod میشه زدن و این عکس رو به انتشار گذاشتن

B181782A-10F8-4F3A-BF2A-F0B18AA0BDB8.jpeg

متاسفانه هنوز که هنوزه هیچ تاریخ رسمی از رونمایی تریلر بازی منتشر نشده و فقط تمامی پیج های لیک کننده به هفت ماه می ( ۱۷ اردیبهشت ) اشاره میکنن !

آخرین ویرایش:

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
View attachment 204263View attachment 204264
خب اینم از اولین نگاه به BATTLEFIELD 2021
اون شخص لیکر که این عکس ها رو از تریلر گرفته در درجه اول رفته قشنگ از همون صحنه ای عکس گرفته که هندرسون نقاشیش رو کشیده بود بعدم نمیدونم کیفیت ویدیو رو تا حد مرگ اورده پایین یا یجوری صفحه رو زووم کوچک و بزرگ کرده که اینقدر عکس ها بی کیفیت و تار هستن.شایدم اصلا خودش دسترسی به نسخه با کیفیت نداشته.هرچی هست امیدوارم هرچه زودتر تریلر نهایی و رسمی بیاد از خماری دربیایم.ایشالا لیک ها که گفته بودن جمعه همین هفته تریلر میاد درست باشه چون کم کم دیگه داره شورش درمیاد و به اندازه کافی دایس ما رو توی خشکسالی از اطلاعات جدید گذاشته.
این عکسم طرفدارها برای دایس جهت مدل سربازها توی بازی فرستادن که خیلی خوب روشون کار شده هرچند مطمنا خوده دایس بهترشو برامون ساخته:

FE2842B1-8D2D-4341-8C63-FF1AF1E2BF4C.jpeg

آخرین ویرایش:

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
869
View attachment 204263View attachment 204264
خب اینم از اولین نگاه به BATTLEFIELD 2021

عکسی که از کاکپیت گرفته شده میتونم تقریبا به صورت قطعی بگم متعلق به کاکپیت AH-1Z viper هست و این pov برای گانر هست چون تو وایپر برعکس z10 گانر جلو پایلوت قرار میگرفت.منتها تینت کلی اون عکس چقدر شبیه bf3 شده ! در هر صورت که اگه تو بازی باشه با همون امکانات موجود تو bf4 برای من یکی کافی هست و دوباره هدف لیدربرد جهانی :D

battlefield-4-dice-mochte-konfiguration-der-steuer_1wnx1.jpg 20210502_112927.jpg

Beorn

کاربر سایت
Sep 15, 2020
549
عکسا عجیییب حس خوبی دارن!قشنگ یاداور دوران خوب بتل ۳ و ۴ هستن.
امیدوارم اشتباهات مزخرفی که سر بالانس مولتی ۵ رو داشتن رو تکرار نکنن بعد بتا و سر لانچ یه انلاین تمیز تحویل بدن.
سر ۵ هر اپدیت یه گندی تو بازی میزد!
و اینکه حالا پرداخت درون برنامه ای یا DLC هرچی هست بیخیال ساپورت رایگان بشن سر بتل ۵ از هرچی محتوای رایگانه آدمو پشیمون کردن پول بگیرن ولی هرچندماه محتوای درست به بازی اضافه کنن!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر