اخبار جدید Battlefield 6

m.d.makan

کاربر فعال
193747

Andrew Wilson مدیر EA بعد از آخرین جلسه ای که EA با سهامدارها در مورد بازیهای آینده این شرکت داشته ، تایید کرده که نسخه بعدی سری بتلفیلد در تعطیلات سال نو 2021 (اواخر پاییز/زمستان 1400) منتشر میشه و زمان رونمایی بازی هم 3-2 ماه دیگه بهار 2021/1400 هست.
ایشون تایید کرده که نسخه بعدی از همه لحاظ بزرگتر خواهد بود و کاملا از ویژگیها و قدرتهای سخت افزاری کنسولهای PS5/XSX استفاده میکنه.
تایید شده که BF6 تعداد پلیر بیشتر، تخریب پذیری واقعی تر خواهد داشت.
دایس با این نسخه به دوران جنگهای مدرن برمیگرده و گیم پلی مبارزات با اسلحه ، جنگهای هوایی و زمینی وارد مرحله جدیدی خواهد کرد.
میشه به مراحل توسعه و تکمیل بازی هم خوش بین بود چرا که طبق تایید ویلسون دایس حتی از زمانبندی خودشون هم جلوتر هستن.

منبع

این توضیح هم من اضافه کنم که ویلسون در مورد انتشار بازی روی کنسولهای نسل 8 (PS4/X1) چیزی نگفت ولی با توجه صحبتای قبل و حالا میشه بین خطوط خوند که بازی کاملا نسل بعدی خواهد بود.

=================

تریلر معرفی

تریلر گیم پلی

آخرین ویرایش:
فیلم کوتاه

شت، شت شــــــــــــــــــــت
این ادامه بتلفیلد 4 بود؟؟؟
Capture.JPG
دهن EA و دایس سرویس واقعا.

کل کمپین های بعد Badcompany تا الان یکطرف، این چند دقیقه یک طرف دیگه، فوق العاده بود.
مخصوصا سورپرایزش.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Ali.jangi and Adam
چقدر رو کنسول خروجی خوبی داره، خیلی نرم بود.
فریم و استاتر هم به نسبت چیزی که من بازی کردم خیلی خوب بود.

=================
این مارک کردن دشمنهاش خیلی خوبه، دژمن/تانک و... که مارک میکنی، کرکتر شما همینطوری شروع میکنه به اطلاعات دادن و حرف زدن.
مثلا چند درجه شمال شرقی، با فاصله 90 متر از من و... همینطوری رو مارک نگه داری آمار میده، خیلی این تیکش خوبه.

خیلی وضع فنی تکنیکال تست داغونه و از اون نظر حرفی نمی شه زد اصلا. ولی من باب خود گیمپلی خیلی سریع مهمات هلیکوپتر ها پر می شه (بقیه وسایل نقلیه رو نرسیدم تست کنم) و از اون ورم دیگه همه می تونن AA missile بیارن. دمیج چاپر رو infantry هم به شدت بالا بود. خلاصه اینکه خیلی همه چیز سریع پودر می شه و TTK پایین هست (2-3 تا راکت بخوره به آدم می میره در حالی که بسته به نوع راکت 6-8 تایی می خواست تو BF4) البته TTK اسلحه های عادی بازی حدودای همون BFV هست. اینکه نهایتا باززی اصلی هم همینطوری باشه یا نه و اینکه چه تاثیری خواهد داشت رو حالا باید دید.

View attachment 220467

کل کمپین های بعد Badcompany تا الان یکطرف، این چند دقیقه یک طرف دیگه، فوق العاده بود.
مخصوصا سورپرایزش.
مگه قراره این نسخه هم کمپین داشته باشه ؟

مدت زمان دوره تست آلفا 2 روز اضافه شده وتا 17 آگوست (همین 3شنبه) تمدید شد.
Capture.JPG
البته تایید رسمی نشده ولی تو اوریجین تاریخ پایان دور آلفا از 15ام به 17 آگوست تغییر پیدا کرده.
================
امیدوارم این معنیش انتشار یک بیلد جدید و برداشتن محدودیت 30 فریم و یکسری بهینه سازی باشه.
چون با شرایط فعلی واقعا انگیزه ای نمیمونه که بخوای بازی کنی و بازخورد هم به استودیو بدی.

تو یک خبر دیگه امروز/فردا کراس پلی بین PC/Xbox برقرار میشه، پس میشه انتظار بیلد جدید داشت.
Capture.JPG

همینطور بخاطر یکسری مشکلات در بیلد نسخه PS5، تست آلفا فعلا از دسترس خارج میشه.
احتمالا برای آینده دوباره تاریخ جدیدی اعلام میکنن.
Capture.JPG

==================
در آخر اینکه Xbox پلیرها، ایمیلهاتون چک کنین، شروع کردن به فرستادن کدها.
کدها فقط روی اکانتی که ثبت نام کردین کار میکنن و قابل اشتراک گذاری نیستن.

واینکه تو این 2روز خیلیها بن شدن و دیگه دسترسی به نسخه آلفا ندارن.
در بعضی موارد تهدید کردن که حتی امکان داره یکسری به نسخه کامل بازی هم دسترسی نداشته باشن.
حواستون باشه که این دوره تست آلفا تحت NDA هست، عکس/فیلم جایی به اشتراک نزارین.

Open Beta رو کی قراره بدن؟

View attachment 220467

مخصوصا سورپرایزش.
آره ادامه 4 هست, آیریش و پک شخصیت های ساپورت بازی بودن
برای من که 5 بار کمپینش تموم کردم خیلی چیز خفنی بود, خیلی ناراحت شدم که پک آخرش مرد :((, اما با تماای آخرش, دقیقا مثل تریلر داستانی BF1 کرک و پرم ریخت \m/

دایناسور اسباب بازیه هم اشاره به BF3 بود

خداییش دمشون گرم, با اینکه بازی کمپین نداره ولی بازی فن سرویس خالص هست, اون از مد پورتال و مپ های BF 1942, گرینید Bad Company , و اینم از این فیلم کوتاه و بازگشت شخصیت های BF4, گیم پلی هم شبیه 3 باشه که دیگه همه چی تکمیله :-".

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: TeTration
تو یک خبر دیگه امروز/فردا کراس پلی بین PC/Xbox برقرار میشه، پس میشه انتظار بیلد جدید داشت.
View attachment 220615

همینطور بخاطر یکسری مشکلات در بیلد نسخه PS5، تست آلفا فعلا از دسترس خارج میشه.
احتمالا برای آینده دوباره تاریخ جدیدی اعلام میکنن.
View attachment 220616

==================
در آخر اینکه Xbox پلیرها، ایمیلهاتون چک کنین، شروع کردن به فرستادن کدها.
کدها فقط روی اکانتی که ثبت نام کردین کار میکنن و قابل اشتراک گذاری نیستن.

واینکه تو این 2روز خیلیها بن شدن و دیگه دسترسی به نسخه آلفا ندارن.
در بعضی موارد تهدید کردن که حتی امکان داره یکسری به نسخه کامل بازی هم دسترسی نداشته باشن.
حواستون باشه که این دوره تست آلفا تحت NDA هست، عکس/فیلم جایی به اشتراک نزارین.
ماها که پیسی بازیم چه طوری میتونیم به این نسخه دسترسی داشته باشیم؟ ...
من دیر رسیدم مثکه

ماها که پیسی بازیم چه طوری میتونیم به این نسخه دسترسی داشته باشیم؟ ...
من دیر رسیدم مثکه
نمی تونید !
صبر کنید تا نیمه های شهریور برای open beta

همچین چیز خاصی رو هم از دست ندادی :))

آخرین ویرایش:
  • Sad
Reactions: Assassin's Creed
مدت زمان دوره تست آلفا 2 روز اضافه شده وتا 17 آگوست (همین 3شنبه) تمدید شد.
View attachment 220614
البته تایید رسمی نشده ولی تو اوریجین تاریخ پایان دور آلفا از 15ام به 17 آگوست تغییر پیدا کرده.
================
امیدوارم این معنیش انتشار یک بیلد جدید و برداشتن محدودیت 30 فریم و یکسری بهینه سازی باشه.
چون با شرایط فعلی واقعا انگیزه ای نمیمونه که بخوای بازی کنی و بازخورد هم به استودیو بدی.
بیلدی که برای آلفا بوده حداقل برای 2 3 ماه پیشه.
صرفا میخواستن تست بکنن مکانیک های اصلی بازی رو مثل اینکه.
نکته دیگه هم اینه که خبر رسیده روی Xbox بازی خیلی بهینه تر بوده حتی روی همین بیلد قدیمی.

• Like
Reactions: ZEN 2 and m.d.makan

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or