اخبار جدید Battlefield 6

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,751
نام
مــاکــان
193747

Andrew Wilson مدیر EA بعد از آخرین جلسه ای که EA با سهامدارها در مورد بازیهای آینده این شرکت داشته ، تایید کرده که نسخه بعدی سری بتلفیلد در تعطیلات سال نو 2021 (اواخر پاییز/زمستان 1400) منتشر میشه و زمان رونمایی بازی هم 3-2 ماه دیگه بهار 2021/1400 هست.
ایشون تایید کرده که نسخه بعدی از همه لحاظ بزرگتر خواهد بود و کاملا از ویژگیها و قدرتهای سخت افزاری کنسولهای PS5/XSX استفاده میکنه.
تایید شده که BF6 تعداد پلیر بیشتر، تخریب پذیری واقعی تر خواهد داشت.
دایس با این نسخه به دوران جنگهای مدرن برمیگرده و گیم پلی مبارزات با اسلحه ، جنگهای هوایی و زمینی وارد مرحله جدیدی خواهد کرد.
میشه به مراحل توسعه و تکمیل بازی هم خوش بین بود چرا که طبق تایید ویلسون دایس حتی از زمانبندی خودشون هم جلوتر هستن.

منبع

این توضیح هم من اضافه کنم که ویلسون در مورد انتشار بازی روی کنسولهای نسل 8 (PS4/X1) چیزی نگفت ولی با توجه صحبتای قبل و حالا میشه بین خطوط خوند که بازی کاملا نسل بعدی خواهد بود.

=================

تریلر معرفی

تریلر گیم پلی

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,751
نام
مــاکــان
بازی که 4:30 امروز عصر قابل بازی میشه، اما همینطوری گفتم بازی بدم بالا ببینم چه خبره.
خبر خوش برای PCپلیرها اینکه همون اول برنامه Easy Anti-Cheat لود شد که خب جالب بود بعد اینهمه سروصدای ملت در مورد چیت روی PC ، بالاخره رفتن سمت یک سیستم آنتی چیت معروف.
(البته مطمئنا باز هم چیت خواهد بود ولی حداقل مثل قبل حال بهم زن دیگه نمیشه).
Apex ، Halo Infinite و خیلی بازیهای آنلاین دیگه روی PC از این سیستم آنتی چیت بهره میبرن.

بازی فقط تا منوی اول میاد بالا، حتی بخش ستینگ و... هم نمایش نمیده که تنظیمات رو بشه دید.
چون بازی تو دوره کلوز آلفا/بتاست، هر چندثانیه لوگوی بازی+نام کاربری تو کل صفحه بطور تصادفی نمایش داده میشه و بعد جاش عوض میشه، که کسی نخواد فیلم و عکس و... بزار تو نت.
البته دوستان حتما راهی پیدا میکنن ولی خب این مورد جالب بود.

===========
امروز عصر باقیش ببینیم که با بازی چندچندیم.

آخرین ویرایش:

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,714
نام
Moein
سلام الان من که پیش خرید نکردم میتونم بازی کنم اگه میتونم لطفا بگین چجوری چون ارجین نصب کردم چیزی ندیدم
سلام نه ولی توی ماه سپتامبر بتای عمومی بازی شروع میشه اون موقع میتونین بازی کنین بتا رو.
----------------
@m.d.makan @Annunaki ™
آقا من مسافرتم نمیتونم تکنیکال تست رو پلی بدم، بازیش کردین لطفا با جزئیات کامل بیاین شرح بدین چطور بود :D مخصوصا بهینه سازی و شخصی سازی گان ها
----------------
این ایزی آنتی چیت هم نسبت به بقیه آنتی چیتا خیلی خیلی بهتره و نکته مثبتیه استفاده ازش :D فال گایز یادمه روزای اول عرضه آنتی چیت نداشت کلا و بازی عملا غیرقابل بازی بود ولی وقتی این آنتی چیت رو گذاشتن یدونه چیتر هم ندیدم واقعا

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,751
نام
مــاکــان
سلام الان من که پیش خرید نکردم میتونم بازی کنم اگه میتونم لطفا بگین چجوری چون ارجین نصب کردم چیزی ندیدم
بستگی به این داره که برای بتا انتخاب شده باشی، نیاز نیست که پیش خرید کرده باشی یا نه.
من خودم پیش خرید نکردم، منتظر شدم بتا بازی کنم ببینم بازی خوب شده یا نه.
ایمیل چک کن ببین انتخاب شدی یا نه.

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,202
نام
نیما
راست و دروغش رو نمیدونم ولی به هیچ عنوان اسکرین شات از بازی نگیرید کلا دستتون رو اسکرین شات نره تو بهترین حالت کد رو از شما میگیرن بخاطر nda ( با گوشی میشه زرنگ بازی درآورد ولی خب واترمارک داره اگه شیر کنید خودتون به دردسر میفتید :D )
هرچند هرکی پلی داد بیاد بگه پرفورمنس پری آلفا بازی چجوریاس که یه ایده ای داشته باشیم از خود بازی

• Like
Reactions: m.d.makan

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,751
نام
مــاکــان
اینم جالب بود
Capture.JPG

حتی به دوستهات نشون نمیده چی داری بازی میکنی، نمیدونم تو نسخه های قبل همینطور بوده و یا توجه نکرده بودم.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,751
نام
مــاکــان
خب بازی مشکلات بهینه بودن و محدودیت فریم و... داره.
سرورها هم همینطور، البته اینها مهم نیست، طبق معمول تو بازی نهایی فیکس میشه.

از خود بازی بخوام بگم، 2 راند بازی کردم.
سرعت بازی خود BFV هست، شاید کمی هم بیشتر.
شوتینگ بازی خوبه، لگد قابل کنترل دارن، بولت دراپ هم هست و...
صداگذاری طبق معمول خوبه و موزیکی هم که حین بازی پخش میشه مدرن بود.
گرافیک مطمئن نیستم چون لگ و افت فریم وحشتناک دارم ،فریم روی 30 قفل هست و سردرد و خستگی چشم گرفتم.

در حالت کلی میشه گفت گرافیک خوب هست، جهشی که به چشم بیاد دیده نمیشه، نمیدونم باید بیشتر بازی کنم.
اما با همین تایم محدودی که بازی کردم میتونم بگم گرافیک BF1 حتی میتونه ازش بهتر باشه.(مطمئنا بیلد قدیمی هست)
UI بازی دوست داشتم، این شخصی سازی در لحظه واقعا گزینه خوبی بود که بعد سالها به بتلفیلد اومد(کرایسیس فقید\m/).

خب بازی نهایی نیست، حجم بازی کلا 17 گیگ هست و مطمئنا همه چی بهبود پیدا میکنه.
در مورد خود مپ ماشالله، از نظر وسعت تمومی نداره و این عالیه.

یک چیزی که در مورد بازی مطمئن شدم اینکه این ورژن آلفا برای تصمیم گیری در مورد خرید بازی اصلا گزینه خوبی نیست، چونکه خیلی مشکلات داره و نمیتونه اونچیزی که باید ارائه بده.
امروز کلا 2 ساعت تست داریم و فکر نکنم کار خاصی کنن ولی امیدوارم برای فردا یک آپدیتی بدن و حداقل قفل 30 فریم بردارن که بشه بازی کرد.

آخرین ویرایش:

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,755
نام
رضا.آ
فکر نمیکنم اصلن برسم الفا رو تست کنم .
شاید بشه ی ساعت اونم تا چند روز آینده

اما
خب بازی مشکلات بهینه بودن و محدودیت فریم و... داره.
سرورها هم همینطور، البته اینها مهم نیست، طبق معمول تو بازی نهایی فیکس میشه.

از خود بازی بخوام بگم، 2 راند بازی کردم.
سرعت بازی خود BFV هست، شاید کمی هم بیشتر.
شوتینگ بازی خوبه، لگد قابل کنترل دارن، بولت دراپ هم هست و...
صداگذاری طبق معمول خوبه و موزیکی هم که حین بازی پخش میشه مدرن بود.
گرافیک مطمئن نیستم چون لگ و افت فریم وحشتناک دارم ،فریم روی 30 قفل هست و سردرد و خستگی چشم گرفتم.

در حالت کلی میشه گفت گرافیک خوب هست، جهشی که به چشم بیاد دیده نمیشه، نمیدونم باید بیشتر بازی کنم.
اما با همین تایم محدودی که بازی کردم میتونم بگم گرافیک BF1 حتی میتونه ازش بهتر باشه.(مطمئنا بیلد قدیمی هست)
UI بازی دوست داشتم، این شخصی سازی در لحظه واقعا گزینه خوبی بود که بعد سالها به بتلفیلد اومد(کرایسیس فقید\m/).

خب بازی نهایی نیست، حجم بازی کلا 17 گیگ هست و مطمئنا همه چی بهبود پیدا میکنه.
در مورد خود مپ ماشالله، از نظر وسعت تمومی نداره و این عالیه.

یک چیزی که در مورد بازی مطمئن شدم اینکه این ورژن آلفا برای تصمیم گیری در مورد خرید بازی اصلا گزینه خوبی نیست، چونکه خیلی مشکلات داره و نمیتونه اونچیزی که باید ارائه بده.
امروز کلا 2 ساعت تست داریم و فکر نکنم کار خاصی کنن ولی امیدوارم برای فردا یک آپدیتی بدن و حداقل قفل 30 فریم بردارن که بشه بازی کرد.
دقیقا از ساعت 4 شروع شد و تا 7 طول کشید ؟
یعنی بعد از این تایم دیگه نمیشه پلی داد یا چی ؟ به سرور وصل نمیشه ؟

Need-More-Speed

Gold User
Jul 1, 2007
4,376
نام
یونس
پس از داغون بودن گرافیک مطمعن شدیم.برا نسل قبل ساختن و این وسط لطف کردن برا نسل ۹ هم پورت کردن
این تکنیکال تست هست برای تست مکانیزم بازی نه گرافیک، قطعا این چیزی که می بینیم گرافیک نهایی نیست مگه میشه فریم رو 30 لاک بمونه :D

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,751
نام
مــاکــان
دقیقا از ساعت 4 شروع شد و تا 7 طول کشید ؟
یعنی بعد از این تایم دیگه نمیشه پلی داد یا چی ؟ به سرور وصل نمیشه ؟
نه تموم نشده همین الان تو بازیم.
در مورد گرافیک نگرانی نداشته باشین، کل صفحه پوشونده شده از واترمارک یوزرنیم و شماره ID و کلا روی خروجی گرافیک تاثیر گذاشته، در کل هم مشخصه که نهایی نیست.
اما آقا از شوتینگ ، فضاسازی هرچی بگم کم گفتم، خیلی خوبه.
میخوام بگم بهترین اما شاید الان زمان درستی برای قضاوت نباشه، قطعا یکی از بهترین بتلفیلدهاست، حتی با همین فریم قفل، لگ واستاتر افتضاح.

نکته جالب دیگه اینکه کاش همینطور بمونه، بازی بدون VPN میاد بالا و کانکت میشه، یعنی کافیه فقط اوریجین لانچ بشه، بعد میتونین قطعش کنین.

===============
ویرایش: خب تایم تست امروز همین الان تموم شد.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر