شایعه احتمال تأخیر بازی Horizon Forbidden West تا سال 2022

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
طبق شایعه جدیدی که از طرف جف گراب، ژورنالیست وب‌سایت ونچربیت مطرح شده، ممکن است تاریخ عرضه بازی Horizon Forbidden West تا سال 2022 به تعویق بی‌افتد. با بازی‌سنتر و جدیدترین اخبار بازی همراه شوید.
بازی Horizon Forbidden West

او این موضوع را در روز پنجشبه و طی پادکست جاینت بامب اعلام کرد. گراب اشاره کرده که در این مورد کاملا مطمئن نیست و فکر می‌کند که هنوز تصمیم مبنی بر تأخیر بازی نهایی نشده، اما او گفته که تاریخ عرضه دنباله هورایزن بیشتر به سمت سال 2022 متمایل است.

او همچنین در خصوص State of Play بعدی نیز مجددا گفته که به‌طور کامل مطمئن نیست، اما طبق آنچه که از منابع خود شنیده سونی در ماه سپتامبر قسمت جدید این رویداد را برگزار خواهد شد.

شایان ذکر است که پیش از این تاریخ عرضه هدف Horizon Forbidden West پاییز سال 2021 اعلام شده بود. اما چند هفته پیش هرمن هالست، رئیس استودیوهای پلی استیشن در یک پرسش و پاسخ هشدار داد که هر چند توسعه بازی طبق برنامه پیش می‌رود، با اینحال این تاریخ نهایی نبوده و ممکن است دچار تغییر شود.

هالست گفته بود که همه‌گیری کووید-19 توسعه این عنوان را تحت تأثیر قرار داده، اما سونی حاضر نیست کیفیت بازی‌های در دست ساخت را فدا کند و یا سلامت اعضای تیم خود را به خطر بی‌اندازد. مدتی پیش همچنین اعلام شد که دیگر عنوان موردانتظار سونی یعنی نسخه جدید God of War نیز تا سال 2022 تأخیر خورده است.

بازی Horizon Forbidden West به‌صورت بین نسلی برای پلی استیشن 5 و پلی استیشن 4 منتشر خواهد شد.​

AZOTH

کاربر سایت
Aug 7, 2013
136
نام
زارع
درود
هوریزون زیرو دان را من کامپلیت ادیشنش بازی کردم. خیلی عالی بود. خیلی خوشم امد. مخصوصا مرحله د فروزن وایلدش که واقعا بی نظیر بود. من در همان لحظه اول بازی را با آخرین درجه سختی شروع کردم و 100% پلات زدم. از تریلر شماره بعدیش هم خیلی خوشم اومد. به محض اینکه بازیش بیاد درجا میخرمش. بازی هوریزون زیرو دان بازی پر گرافیک با داستانی جذاب درباره شخصیت دختری محبوب و دوست داشتنی بنام ایلوی که بدنبال راز تولد خود است. این هم اضافه کنم که مرحله د فروزن وایلد از بازی اصلیش خیلی سختره. البته برای من که خیلی آسان بود. بازی دیزگان هم بعدش بازی کردم که فوق العاده بود که یک بازی زامبی محور با گرافیک بالا. این بازی را هم با آخرین درجه سختی سوروایو 2 100% پلات زدم.

آخرین ویرایش:

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,156
نام
سبحان
چرا هیچکی به موسیقی دوس داشتنتی و حماسی بازی اشاره ای نکرده ؟
موسیقی متن این بازی بالانس خوبی داشت با توجه به محیط و موقعیتها و حسی که باید رو انتقال میداد
من یه اشاره کوتاه کردم البته :D
کلا من همیشه موزیک بازی روم تاثیر زیادی داره
یکی از نقاط قوت این بازی هم موزیکش بود،از منوی بازی بگیر تا آخر
همون تریلر نسخه دوم هم موزیک خیلی جالبی داشت و فکر میکنم نسبت به نسخه ۱ بهترم باشه

AZOTH

کاربر سایت
Aug 7, 2013
136
نام
زارع
من یه اشاره کوتاه کردم البته :D
کلا من همیشه موزیک بازی روم تاثیر زیادی داره
یکی از نقاط قوت این بازی هم موزیکش بود،از منوی بازی بگیر تا آخر
همون تریلر نسخه دوم هم موزیک خیلی جالبی داشت و فکر میکنم نسبت به نسخه ۱ بهترم باشه
موافقم. موسیقیش حماسی و گریه دار و بی نظیر بود. آهنگ پایانی، بازی دیزگان بنام «دیزگان کوایت» را هم خیلی دوست داشتم.

• Like
Reactions: kamyy and Sobhan_23

AZOTH

کاربر سایت
Aug 7, 2013
136
نام
زارع
این بازی زیبای (a plague tale: innocence) را هم 100% پلات زدم. اگر کسی این بازی نکرده پیشنهاد میکنم حتما بازیش کنه. فوق العاده است. داستان مربوط به مناطق طاعون زده است. البته اصل قضیه مربوط به تفتیش عقایده. دختری همراه با یک پسر بچه ای که قابلیت کنترل موش ها را دارد (البته این قابلیت را از مادرش به ارث برده است. یعنی مادرش هم این قابلیت کنترل گری را دارد) همش درحال فرار کردن از دست موش هاست. یک بازی با سبکی متفاوت را تجربه خواهید کرد. فقط یک راهنمایی به شما دوستان میکنم که اصلا نزدیک موش ها نشوید. به موقع فرار کنید. و راه فرار از دست موش ها را هم پیدا کنید.

آخرین ویرایش:

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,808
نام
مهراد
من نسخه اول رو به عنوان اولین بازی که همون زمان که اومد خریدم دیسک پلمپ 100 تومن (یادش بخیر انگار یک دنیای دیگه بود!) و شدیدا بازی برام درگیر کننده بود به خصوص ربات های جایانت که توی بازی بودن مثل هشت پا و زرافه و کلا موجوداتی که باید با استراتژی خاص بری سراغشون وگرنه هیچ شانسی نداری... خیلی با دنیای بازی و موجوداتش و کرفتینگش حال کردم، اسلحه های متنوع و تریگر های خاص. همه چی تا پایان داستان برام عالی بود و حتی ماموریت های فرعی کلادرون و override کردن ربات ها واقعا برام عالی بود. البته هیچ وقت فرصت نشد Frozen Wild رو بازی کنم چون من DLC رو نخریدم بعدا هم که هکی زدم باید بازی رو از اول بری تا به اون قسمت برسی دیگه نشد که نشد وگرنه خیلی دوست داشتم تجربه ش کنم.

شدیدا منتظر نسخه دومم و یادمه نسخه اول بازی چون تو اتاق TV نبود من همینجوری جلوی مهمون ها بازی میکردم اونا میگفتن بسه دیگه بلند شو بزرگ شدی چه وعضشه :))

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,015
نام
سهند
من نسخه اول رو به عنوان اولین بازی که همون زمان که اومد خریدم دیسک پلمپ 100 تومن (یادش بخیر انگار یک دنیای دیگه بود!) و شدیدا بازی برام درگیر کننده بود به خصوص ربات های جایانت که توی بازی بودن مثل هشت پا و زرافه و کلا موجوداتی که باید با استراتژی خاص بری سراغشون وگرنه هیچ شانسی نداری... خیلی با دنیای بازی و موجوداتش و کرفتینگش حال کردم، اسلحه های متنوع و تریگر های خاص. همه چی تا پایان داستان برام عالی بود و حتی ماموریت های فرعی کلادرون و override کردن ربات ها واقعا برام عالی بود. البته هیچ وقت فرصت نشد Frozen Wild رو بازی کنم چون من DLC رو نخریدم بعدا هم که هکی زدم باید بازی رو از اول بری تا به اون قسمت برسی دیگه نشد که نشد وگرنه خیلی دوست داشتم تجربه ش کنم.

شدیدا منتظر نسخه دومم و یادمه نسخه اول بازی چون تو اتاق TV نبود من همینجوری جلوی مهمون ها بازی میکردم اونا میگفتن بسه دیگه بلند شو بزرگ شدی چه وعضشه :))
فقط کافی بود چنان اخمی کنی به مهمونا که دیگه جرات نکنن حتی تو ذهنشون در موردت اظهار نظر کنن :D
یکی نیست بگه شما که بزرگ شدین و زندگی تشکیل دادین به جز بوجود اوردن دغدقه های بزرگتر کجای دنیارو گرفتین ؟

Dead2021

کاربر سایت
Jul 20, 2021
988
امروز برای اولین بار بعد از سپتامبر 2020 بازی رو پلی دادم ببینم میشه با دنیای بازی ارتباط برقرار کنم یا نه دوباره، لول 14 بودم
گفتم یه بار دیگه تلاش کنم شاید با آپگرید مهارت ها و تسلط بیشتر بر محیط بازی و دشمنان بخاطر گیم پلی و سرگرمی هم که شده حداقل یک بار تمومش کنم.

Sent from my iPad using Tapatalk

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,483
امروز برای اولین بار بعد از سپتامبر 2020 بازی رو پلی دادم ببینم میشه با دنیای بازی ارتباط برقرار کنم یا نه دوباره، لول 14 بودم
گفتم یه بار دیگه تلاش کنم شاید با آپگرید مهارت ها و تسلط بیشتر بر محیط بازی و دشمنان بخاطر گیم پلی و سرگرمی هم که شده حداقل یک بار تمومش کنم.

بری جلو بهتر میشه

• Like
Reactions: Dead2021

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
خب همین که دنیای بازی براتون قابل درک نبوده، یعنی همون چرت بودن ایده ی اولیه، من هم نتونستم با دنیای ساخته شده در این بازی ارتباط برقرار کنم

همین که تا سال 2064 ربات و تکنولوژی می‌تونه تا حدی پیشرفت کنه که زاد و ولد کنن، بر بشر غلبه کنن 2064 میشه 43 سال دیگه ، کمتر از نیم قرن دیگه، بنظرت سرعت رشد ربات ها الآن در این حد هست ؟اتفاقن یکی از حوزه هایی که پیش بینی انسان در مورد سرعت پیشرفتش تا الآن درست از آب درنیومده همین بحث ربات ها بود
و از همه چرت تر هوش مصنوعی که بی‌نهایت ربات پیشرفته تولید کنه ! این دیگه خیلی چرت هست، تو تخیل هم نمیشه یه سیستمی ساخت که بی‌نهایت مثلن دستمال کاغذی تولید کنه چه برسه به ربات ! هر چقدر هم هوش مصنوعی پیشرفت کنه باز این وسط اتلاف انرژی، فرسودگی تجهیزات و محدودیت منابع و غیره هست، در داستان های علمی تخیلی ، نیاز هست یه پل ارتباطی بین اون دنیای خیالی و واقعیتی که هستیم باشه، مثلن رزیدنت اویل خب دستکاری ژنتیکی و ساخت ویروس رو همین الآن بشر دیده به چشمش (ویروس کرونا برای مثال) اما تو هوریزان دوز تخیل دیگه بی‌نهایته

تو شاهکاری مثل ghost in the shell داستان تو ۲۰۳۰ اتفاق میفته و زمینه تلکنولوژی داستان هم از ۲۰۲۱ شروع میشه ، ولی بر خلاف تصورات و پیش بینی نویسنده بشر تو سال ۲۰۲۱ از دست یه ویروس به خفت و فلاکت افتاده

پس با این حساب چون (همه چیز)* طبق پیش بینی شیرو ماسامونه پیش نرفته ، پس داستانش خیلی چرت بوده :| :D

اصلا این طرز فکر تحولی تو داستان های sci-fi هست

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
شماره اول بازی مخصوصا محیطش فوق العاده هست . قطعا سونی تمام تلاشش خواهد کرد تا شماره دوم در بهترین حالت تولید و عرضه کند . این تاخیرها همیشه از سوی سونی خروجی بسیار عالی داشته.

• Like
Reactions: AZOTH

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
درود
هوریزون زیرو دان را من کامپلیت ادیشنش بازی کردم. خیلی عالی بود. خیلی خوشم امد. مخصوصا مرحله د فروزن وایلدش که واقعا بی نظیر بود. من در همان لحظه اول بازی را با آخرین درجه سختی شروع کردم و 100% پلات زدم. از تریلر شماره بعدیش هم خیلی خوشم اومد. به محض اینکه بازیش بیاد درجا میخرمش. بازی هوریزون زیرو دان بازی پر گرافیک با داستانی جذاب درباره شخصیت دختری محبوب و دوست داشتنی بنام ایلوی که بدنبال راز تولد خود است. این هم اضافه کنم که مرحله د فروزن وایلد از بازی اصلیش خیلی سختره. البته برای من که خیلی آسان بود. بازی دیزگان هم بعدش بازی کردم که فوق العاده بود که یک بازی زامبی محور با گرافیک بالا. این بازی را هم با آخرین درجه سختی سوروایو 2 100% پلات زدم.
سونی بازی بد نمی سازه

• Like
Reactions: AZOTH

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر