شایعه احتمال تأخیر بازی Horizon Forbidden West تا سال 2022

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
طبق شایعه جدیدی که از طرف جف گراب، ژورنالیست وب‌سایت ونچربیت مطرح شده، ممکن است تاریخ عرضه بازی Horizon Forbidden West تا سال 2022 به تعویق بی‌افتد. با بازی‌سنتر و جدیدترین اخبار بازی همراه شوید.
بازی Horizon Forbidden West

او این موضوع را در روز پنجشبه و طی پادکست جاینت بامب اعلام کرد. گراب اشاره کرده که در این مورد کاملا مطمئن نیست و فکر می‌کند که هنوز تصمیم مبنی بر تأخیر بازی نهایی نشده، اما او گفته که تاریخ عرضه دنباله هورایزن بیشتر به سمت سال 2022 متمایل است.

او همچنین در خصوص State of Play بعدی نیز مجددا گفته که به‌طور کامل مطمئن نیست، اما طبق آنچه که از منابع خود شنیده سونی در ماه سپتامبر قسمت جدید این رویداد را برگزار خواهد شد.

شایان ذکر است که پیش از این تاریخ عرضه هدف Horizon Forbidden West پاییز سال 2021 اعلام شده بود. اما چند هفته پیش هرمن هالست، رئیس استودیوهای پلی استیشن در یک پرسش و پاسخ هشدار داد که هر چند توسعه بازی طبق برنامه پیش می‌رود، با اینحال این تاریخ نهایی نبوده و ممکن است دچار تغییر شود.

هالست گفته بود که همه‌گیری کووید-19 توسعه این عنوان را تحت تأثیر قرار داده، اما سونی حاضر نیست کیفیت بازی‌های در دست ساخت را فدا کند و یا سلامت اعضای تیم خود را به خطر بی‌اندازد. مدتی پیش همچنین اعلام شد که دیگر عنوان موردانتظار سونی یعنی نسخه جدید God of War نیز تا سال 2022 تأخیر خورده است.

بازی Horizon Forbidden West به‌صورت بین نسلی برای پلی استیشن 5 و پلی استیشن 4 منتشر خواهد شد.​

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
همین اشتباه رو سر نسخه اول هم کردن ،، اونجا بدتر بود که میخواستن بازی رو اماده کنن برای لانچ پرو ۔۔۔۔ حالا اینجا به نفعشون بود میرسوندن بازی رو ۲۰۲۱

• Like
Reactions: kamyy and Ali.jangi

Dead2021

کاربر سایت
Jul 20, 2021
1,006
من که اصلن از این بازی خوشم نیومد
چون ایده اش خیلی چرت بود، فقط مقدمه ی اولش و یکم بعدش رو بازی کردم گذاشتمش کنار، الآن فقط فضا اشغال کرده تو ps4 ام
کاش به جای ساخت ادامه اش وقت و هزینه شون رو میذاشتن برای یه ایده ی بهتر

Sent from my iPad using Tapatalk

آخرین ویرایش:

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
چون ایده اش خیلی چرت بود، فقط مقدمه ی اولش و یکم بعدش رو بازی کردم بعد گذاشتمش کنار، الآن فقط فضا اشغال کرده تو ps4 ام

نه چرت نبود ایدش البته نظر شماست این منتهی در اجرا یکم فکر میکنم احساسم اینه خیلی گشت گذارش فان نبود برای من حداقل وگرنه ستینگ جالب بود اما من خودم یکبار بازی کردم نه اصلا بازی بدی نبود ولی دیگه بازیش نکردم یکبار بازیش کردم . دنیاش و ادم هاش برام قابل درک نبودن ولی از لحظ تکنیکی بازی قوی بود منتهی در چند تا بخش احساس میکردی بازی حالت ازمایشی داشته براشون .قسمت دوم صد در صد باید قوی تر باشه . من خودم دوست داشتم تو عالم کیل زون یک بازی اپن ورلد میساختن با موتور نسل جدید تو هلگان. شوتر اول شخص گرافیکش هم میچسبوندن اخر.

• Like
Reactions: .::PUИK::.

mohsen_mzh

کاربر سایت
Jun 15, 2008
862
نام
محسن
چون ایده اش خیلی چرت بود، فقط مقدمه ی اولش و یکم بعدش رو بازی کردم بعد گذاشتمش کنار، الآن فقط فضا اشغال کرده تو ps4 ام

ایده ش چی بود که دوست نداشتی؟

Ludens

Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
اینو که خود سونی هم عملا گفت اون دفعه :|
آره درسته... اون زمان پاییز 2021 بود با احتمال اینکه بیوفته 2022، اما خب الان بنظر میاد اون احتماله دیگه احتمال نیست و واقعی شده. :D

البته چند ماه این طرف و اون طرف تو دنیای امروز دیگه عادی شده برای همه.

پ.ن: میبینی دست سرنوشت چجوری دنباله های هورایزن و Botw رو دوباره انداخت جلوی هم؟ :| :))

آخرین ویرایش:

Dead2021

کاربر سایت
Jul 20, 2021
1,006
دنیاش و ادم هاش برام قابل درک نبودن ولی از لحظ تکنیکی بازی قوی بود منتهی در چند تا بخش احساس میکردی بازی حالت ازمایشی داشته براشون .ر.
خب همین که دنیای بازی براتون قابل درک نبوده، یعنی همون چرت بودن ایده ی اولیه، من هم نتونستم با دنیای ساخته شده در این بازی ارتباط برقرار کنم

ایده ش چی بود که دوست نداشتی؟
همین که تا سال 2064 ربات و تکنولوژی می‌تونه تا حدی پیشرفت کنه که زاد و ولد کنن، بر بشر غلبه کنن 2064 میشه 43 سال دیگه ، کمتر از نیم قرن دیگه، بنظرت سرعت رشد ربات ها الآن در این حد هست ؟اتفاقن یکی از حوزه هایی که پیش بینی انسان در مورد سرعت پیشرفتش تا الآن درست از آب درنیومده همین بحث ربات ها بود
و از همه چرت تر هوش مصنوعی که بی‌نهایت ربات پیشرفته تولید کنه ! این دیگه خیلی چرت هست، تو تخیل هم نمیشه یه سیستمی ساخت که بی‌نهایت مثلن دستمال کاغذی تولید کنه چه برسه به ربات ! هر چقدر هم هوش مصنوعی پیشرفت کنه باز این وسط اتلاف انرژی، فرسودگی تجهیزات و محدودیت منابع و غیره هست، در داستان های علمی تخیلی ، نیاز هست یه پل ارتباطی بین اون دنیای خیالی و واقعیتی که هستیم باشه، مثلن رزیدنت اویل خب دستکاری ژنتیکی و ساخت ویروس رو همین الآن بشر دیده به چشمش (ویروس کرونا برای مثال) اما تو هوریزان دوز تخیل دیگه بی‌نهایته

H&M

کاربر سایت
Jul 20, 2021
263
بازي كه واقعا خوب بود خصوصا براي اولين تجربه استوديو
محيطها متنوع و جذاب و انمي ها هم خوب بودن باس فايت هم قابل قبول و ار پي جي هم باز خوب بود
كامبت نزديك فقط جالب نبود.

يه مساله اف تاپيك:

من خيلي دوست داشتم بودجه گيرز ٤ و ٥
و هيلو اينفينيت رو بدونم واقعا مهمه برام اين موضوع .

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
همین که تا سال 2064 ربات و تکنولوژی می‌تونه تا حدی پیشرفت کنه که زاد و ولد کنن، بر بشر غلبه کنن 2064 میشه 43 سال دیگه ، کمتر از نیم قرن دیگه، بنظرت سرعت رشد ربات ها الآن در این حد هست ؟اتفاقن یکی از حوزه هایی که پیش بینی انسان در مورد سرعت پیشرفتش تا الآن درست از آب درنیومده همین بحث ربات ها بود
و از همه چرت تر هوش مصنوعی که بی‌نهایت ربات پیشرفته تولید کنه ! این دیگه خیلی چرت هست، تو تخیل هم نمیشه یه سیستمی ساخت که بی‌نهایت مثلن دستمال کاغذی تولید کنه چه برسه به ربات ! هر چقدر هم هوش مصنوعی پیشرفت کنه باز این وسط اتلاف انرژی، فرسودگی تجهیزات و محدودیت منابع و غیره هست، در داستان های علمی تخیلی ، نیاز هست یه پل ارتباطی بین اون دنیای خیالی و واقعیتی که هستیم باشه، مثلن رزیدنت اویل خب دستکاری ژنتیکی و ساخت ویروس رو همین الآن بشر دیده به چشمش (ویروس کرونا برای مثال) اما تو هوریزان دوز تخیل دیگه بی‌نهایته
View attachment Home _ Twitter.mp4

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
پ.ن: میبینی دست سرنوشت چجوری دنباله های هورایزن و Botw رو دوباره انداخت جلوی هم؟ :| :))

برث آو د وایلد اولین تاریخ انتشاری که خورد براش 2015 بود... :-"
خلاصه هر چی این آئونوما گفت رو گوش ندید، اینا کلا تو بحث ریلیز دیت و این چیزا سابقه شون بیش از حد خرابه :D

Ludens

Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
نمیدونم این پست تروله یا نه. :D ولی 43 سال آینده رو از کجا آوردید؟ بازی توی هزار سال آینده جریان داره تا جایی که یادمه. چون یه عدد دقیقی هم گفتید حس میکنم ممکنه تو ذهنتون با یه بازی دیگه قاطی کرده باشید. :D در کل ستینگ بازی برای خیلیا جذاب ترین ویژگیش بود، تمام این چیزایی که برای شما منطقی نیست هم... خب باید داستان بازی رو تموم کنید و متوجه بشید تا منطقی بنظر بیان. :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر