اجرا Crysis 2 با تنظیمات نسخه PS3 !

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
اگر شما در مورد نسخه PS3 عنوان Crysis 2 نگران هستید و ترس از پائین بودن کیفیت در این نسخه دست بردار شما نیست در این راستا باید عرض کنیم که جای هیچگونه نگرانی نیست.
یکی از کاربران فروم سایت Game Trailers با نام Clukos با استفاده از Config یا پیکر بندی نسخه PS3 اقدام به اجرای این ورژن کرده است و چیزی که مشخص هست این است که C2 بر روی PS3 به اندازه نسخه های دیگر خوب بنظر میرسد.

پست اصلی Clukos:"
من بالاخره تنظیمات Crysis 2 نسخه PS3 را بدست آورده و بخش هایی از گیم پلی را با رزولوشن 720p ضبط کرده ام. تا حد بسیار زیادی با نسخه XBOX360 یکسان بنظر میرسد. تنها بخشی که از کانفیگ نسخه PS3 در دسترس نیست فرمان “r_ConditionalRendering = 2" هست که در صورت فعال بودن باعث کرش در بازی میشود. مواجهت با برخی از باگ ها در سایه زنی و اینکه موارد دیگر بسیار خوب نظر میرسند .

برای مشاهده ویدئو به لینک زیر سر بزنید:
http://www.youtube.com/watch?v=N2TRvyMyhxw&feature=player_embedded
توجه* این عمل با دکمه های 360 (کنترلر)، در حال اجرا بر روی PC و با تنظیمات نسخه PS3 می باشد.

این هم عکسی که توسط شخص مذکور جهت مقایسه کیفیت تکسچر های بازی با نسخه اول تهیه شده است:

منبع:
http://forums.gametrailers.com/thread/crysis-2-ps3-gameplay/1179033

Robin

کاربر سایت
Dec 27, 2008
820
نام
pooriya
تو sand box crytechیه بخش داره تنظیمات بازی رویه کنسولا هست من مال 360 رو اجرا کردم اما مال ps3اجرا نشد اما کلا گرافیک عالیه یعنی با تنظیمات 360 خیلی خوب بود ایشالا مال 3 هم همینجور باشه:d

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
خوبه بعضی از دوستان یادآوری کردن که اشکال داغون بودن تصاویر از PS3 هست ! و گرنه فکر می کردم اوج آمال و آرزوی کرایتک این بوده که بتونه روی کنسول ها گرافیک Killzone رو سوکس (:d) کنه :| ولی مثل اینکه تصاویر گویای همه چیز هست ! :d
----
نباید از شرکتی که تجربه ای نداره رو کنسول انتظار داشته باشید در حد گوریلا :d براتون بازی بسازه دوست ازیز ( عزیز ) :d
من که کلا از اینا توقع خاصی ندارم :d ولی مثل اینکه خودشون از خودشون خیلی توقع دارن ! تو همین بخش اخبار سایت بود که گفته بودن در زمینه ی گرافیک روی کنسول killzone killer هستن :dبعضی از دوستان هم گویا جدی گرفتن ! :d

آخرین ویرایش:

孢子

کاربر سایت
Oct 24, 2008
1,319
نباید از شرکتی که تجربه ای نداره رو کنسول انتظار داشته باشید در حد گوریلا :d براتون بازی بسازه دوست ازیز ( عزیز ) :d

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
چيزي كه من ديشب با ديدن چند تا تريلر از كيلزو ن واين عكساي كرايسز متوجه شدم اين بود كه :
كرايسز نسخه ي كنسولش سوسكي بيش نيست جلوي كيلزون

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
چه استدلال جالبی که دوستان با دیدن همین تصاویر و تریلر نسخه 360 کفُ خون قاطی میکنند ولی با دیدن نسخه PS3 به این نتیجه میرسن که در حد باقالیه ! super lol !

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes
من ویدیو ها رو دیدم عجب بازی فوق العاده ای ساختند,حقیقتا شوکه شدم
نمیدونم سونی دنبال چی میگرده که بعد از این همه سال بازی سازها رو با کنسولش ازار میده!
در بازی های ملتیپلتفرم همیشه عقب بوده با اینکه بازیهای انحصاریش محشر هستند /:)
ای کاش کمی تغییر سیاست میداد و همون سونی میشد که در کنسولهای قیلی برای ما جا گزینی نداشت

MR_tommy_1986

کاربر سایت
Feb 20, 2006
82
نام
حسین
دوستان من نمیتونم اون تصاویر جدیدی که قرار دادین رو ببینم.
در کل هنوز که هنوزه از توان 60 درصد ps3 استفاده نکردن چون همون 60 درصد براشون خداست ;)

vily

کاربر سایت
Aug 30, 2010
141
من یه چیزی بگم
کلا مقایسه کیلزون که یک بازی اختصاصی هست با کرایسیس که قراره رو 3 پلفرم بیاد اشتباه به دلایل زیر
1- کرایتک توانش رو روی 3 تا پلتفرم گزاشته ولی گوریلا روی 1 پلتفورم
2- موتور گوریلا برای استفاده از spe ها بهینه شده و میتونه از سل به بهترین شکل استفاده کنه ولی موتور کرایتک نه
3-حامی کرایتک ea پول پرسته ولی حامیه گوریلا سونی هست که به کیفیت اهمیت میده مخصوصا این یک دونه بازیش که در خط مقدم جنگ قدرت کنسول هاست .
کرایتک 2 سال هست که با سخت افزار بی منطق ps3 داره بازی میسازه ولی گوریلا 6 سال
4- موتور گرافیکی کیلزون 3 همون موتور گرافیکی کیلزون 2 هست . با هیچ تغییر خاصی . ولی ce3 اولین موتور کرایتک برای کنسول هاست
5- در ساخت کیلزون 3 راهنمایی های سونی درباره سخت افزارش و تعامل مستقیم این شرکت با گوریلا و از طرف دیگه کمک های سازنده آنچارتد به گوریلا در افکت برف و آشنا بودن گوریلا با سخت افزار و تجربه بازی سازی روی ps3 هم نقش دارن که کرایتک از داشتن اینها محروم هست .
6- هزیته ساخت بازی روی 3 تا پلتفرم بیشتر از 1 دونه هست
7- کرایتک روی داستان هم خیلی کار کرده و چنتا نویسنده زبده استخدام کرده. و روی گیم پلی هم خیلی کار کرده و ... ولی گوریلا تمرکز اصلیش گرافیک واستفاده از سل هست
8- کرایسیس open world هست و کیلزون نه
پس همین گرافیک هم که کرایتک تونسته روی ps3 بیاره خودش خیلی ارزش مند هست . اگر امسال نتونه اولین گرافیک بشه روی ps3 صد درصد دوم میشه و این یعنی اینکه دستان جوات یرلی خیلی پر توان تر از سازنده های گوریلاس.
میگم اگر تو نسل بعد ea کنسول بده واقعا برنده جنگ کنسول ها هست . یعنی ماکرو و نینتندو و یسونی زور بزنن هم نمیتونن بهش برسن
:d

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
همه ی دلیل های بالا رده !!! اگر گرافیک کرایسیس از کیلزون پایین تر باشه حتی 1% یعنی کرایتک زر زیادی زده! :d
اگرم که بالاتره دستش درد نکنه :d
ولی به صورت رسمی هنوز هیچی از PS3 نشون ندادن! یعنی واقعا روشون میشه یک ماه تا انتشار بازی مونده ولی هیچی نشون ندادن؟؟؟ :d

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
من یه چیزی بگم
کلا مقایسه کیلزون که یک بازی اختصاصی هست با کرایسیس که قراره رو 3 پلفرم بیاد اشتباه به دلایل زیر
1- کرایتک توانش رو روی 3 تا پلتفرم گزاشته ولی گوریلا روی 1 پلتفورم
2- موتور گوریلا برای استفاده از spe ها بهینه شده و میتونه از سل به بهترین شکل استفاده کنه ولی موتور کرایتک نه
3-حامی کرایتک ea پول پرسته ولی حامیه گوریلا سونی هست که به کیفیت اهمیت میده مخصوصا این یک دونه بازیش که در خط مقدم جنگ قدرت کنسول هاست .
کرایتک 2 سال هست که با سخت افزار بی منطق ps3 داره بازی میسازه ولی گوریلا 6 سال
4- موتور گرافیکی کیلزون 3 همون موتور گرافیکی کیلزون 2 هست . با هیچ تغییر خاصی . ولی ce3 اولین موتور کرایتک برای کنسول هاست
5- در ساخت کیلزون 3 راهنمایی های سونی درباره سخت افزارش و تعامل مستقیم این شرکت با گوریلا و از طرف دیگه کمک های سازنده آنچارتد به گوریلا در افکت برف و آشنا بودن گوریلا با سخت افزار و تجربه بازی سازی روی ps3 هم نقش دارن که کرایتک از داشتن اینها محروم هست .
6- هزیته ساخت بازی روی 3 تا پلتفرم بیشتر از 1 دونه هست
7- کرایتک روی داستان هم خیلی کار کرده و چنتا نویسنده زبده استخدام کرده. و روی گیم پلی هم خیلی کار کرده و ... ولی گوریلا تمرکز اصلیش گرافیک واستفاده از سل هست
8- کرایسیس open world هست و کیلزون نه
پس همین گرافیک هم که کرایتک تونسته روی ps3 بیاره خودش خیلی ارزش مند هست . اگر امسال نتونه اولین گرافیک بشه روی ps3 صد درصد دوم میشه و این یعنی اینکه دستان جوات یرلی خیلی پر توان تر از سازنده های گوریلاس.
میگم اگر تو نسل بعد ea کنسول بده واقعا برنده جنگ کنسول ها هست . یعنی ماکرو و نینتندو و یسونی زور بزنن هم نمیتونن بهش برسن
:d
اصلا ربطی به چمیدونم برنامه نویسی و سخت افزار بی منطق و زبون نفهم و افسار گسیخته و... (هر اسمی که دوستان روش میزارن) ps3 نداره ! چون اینا گفتن موتورشون ریل تایمه یعنی هر تغییر یا هر کاری که بخوان می تونن بدون دردسر به طور همزمان روی هر دو نسخه ی کنسولی انجام بدن ! پس یه کنسول و دو کنسول و کار کردن با سخت افزار و ... رسماً بی معنیه ! الان عکس ها که به وضوح خیلی چیزها رو داره نشون میده :d فقط می مونه زمان عرضه که دیگه جای هیچ شک و شبهه ای باقی نمونه :d

Loghman

زمان تنها چیزیست که به عدالت بین همه تقسیم شده است
کاربر سایت
Apr 1, 2010
2,596
نام
لقمان
بابا کرایتک اولا گفته بود نسخه PS3ـش بهتر و ازین حرفا که :( ...
الآن اوج آمالمون اینه که کیفتی برابر با نسخه 360 داشته باشه ؟

همه اول همینو میگن :d
مثل همیشه اول وعده بعدش . . . :|

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
دوستان من نمیتونم اون تصاویر جدیدی که قرار دادین رو ببینم.
در کل هنوز که هنوزه از توان 60 درصد ps3 استفاده نکردن چون همون 60 درصد براشون خداست ;)

معلوم شما اطلاعاتت خیلی فراتر از زمینی هاست.کاش سونی شما رو به بازی سازها معرفی میکرد تا بتونن از 100 درصد قدرت تین کنسول استفاده کنن.
برای بار 10000000000000000000 میلیاردم همه بازی ها از 100 درصد قدرت کنسول استفاده کردن و اون رقم هایی که میگن نسبت توان موتور بازی سازی برای کنسول رو میرسونه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر