اجرا Crysis 2 با تنظیمات نسخه PS3 !

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
اگر شما در مورد نسخه PS3 عنوان Crysis 2 نگران هستید و ترس از پائین بودن کیفیت در این نسخه دست بردار شما نیست در این راستا باید عرض کنیم که جای هیچگونه نگرانی نیست.
یکی از کاربران فروم سایت Game Trailers با نام Clukos با استفاده از Config یا پیکر بندی نسخه PS3 اقدام به اجرای این ورژن کرده است و چیزی که مشخص هست این است که C2 بر روی PS3 به اندازه نسخه های دیگر خوب بنظر میرسد.

پست اصلی Clukos:"
من بالاخره تنظیمات Crysis 2 نسخه PS3 را بدست آورده و بخش هایی از گیم پلی را با رزولوشن 720p ضبط کرده ام. تا حد بسیار زیادی با نسخه XBOX360 یکسان بنظر میرسد. تنها بخشی که از کانفیگ نسخه PS3 در دسترس نیست فرمان “r_ConditionalRendering = 2" هست که در صورت فعال بودن باعث کرش در بازی میشود. مواجهت با برخی از باگ ها در سایه زنی و اینکه موارد دیگر بسیار خوب نظر میرسند .

برای مشاهده ویدئو به لینک زیر سر بزنید:
http://www.youtube.com/watch?v=N2TRvyMyhxw&feature=player_embedded
توجه* این عمل با دکمه های 360 (کنترلر)، در حال اجرا بر روی PC و با تنظیمات نسخه PS3 می باشد.

این هم عکسی که توسط شخص مذکور جهت مقایسه کیفیت تکسچر های بازی با نسخه اول تهیه شده است:

منبع:
http://forums.gametrailers.com/thread/crysis-2-ps3-gameplay/1179033

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
هنوز چیز دقیقی مشخص نیست، نمایش اوپتیمایز شده ای هم که از استدیو سازنده شاهد نبودیم فقط کانفیگ نسخه PS3 هست که اونم توسط یکی از اعضای فروم GT بدست اومده!
هر چند بنظر خودم در بهترین حالت دو نسخه کنسولی با هم برابرند.

8800gt

کاربر سایت
Aug 25, 2008
580
اگر شما در مورد نسخه PS3 عنوان Crysis 2 نگران هستید و ترس از پائین بودن کیفیت در این نسخه دست بردار شما نیست در این راستا باید عرض کنیم که جای هیچگونه نگرانی نیست.
یکی از کاربران فروم سایت Game Trailers با نام Clukos با استفاده از Config یا پیکر بندی نسخه PS3 اقدام به اجرای این ورژن کرده است و چیزی که مشخص هست این است که C2 بر روی PS3 به اندازه نسخه های دیگر خوب بنظر میرسد.

پست اصلی Clukos:"
من بالاخره تنظیمات Crysis 2 نسخه PS3 را بدست آورده و بخش هایی از گیم پلی را با رزولوشن 720p ضبط کرده ام. تا حد بسیار زیادی با نسخه XBOX360 یکسان بنظر میرسد. تنها بخشی که از کانفیگ نسخه PS3 در دسترس نیست فرمان “r_ConditionalRendering = 2" هست که در صورت فعال بودن باعث کرش در بازی میشود. مواجهت با برخی از باگ ها در سایه زنی و اینکه موارد دیگر بسیار خوب نظر میرسند .

برای مشاهده ویدئو به لینک زیر سر بزنید:
http://www.youtube.com/watch?v=N2TRvyMyhxw&feature=player_embedded
توجه* این عمل با دکمه های 360 (کنترلر)، در حال اجرا بر روی PC و با تنظیمات نسخه PS3 می باشد.

این هم عکسی که توسط شخص مذکور جهت مقایسه کیفیت تکسچر های بازی با نسخه اول تهیه شده است:

منبع:
http://forums.gametrailers.com/thread/crysis-2-ps3-gameplay/1179033

چه کار مسخره ایی !! از کجا معلوم که کریتک از قدرت PS3 چند درصد استفاده کرده

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
عرق شرمساریرو از پیشونی پی اس فنا پاک کرد با این کارش مثلا/:)
ولی چیزی معلومه پی اس تو نور پردازی و افکت سایه چند قدمی از ایکس باکس عقب به سر میبره

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
اولا تو فروم beyond3d اولین بار تونستن تنظیمات ps3 را بدست بیارن و تصاویر خیلی با کیفیترش را کپچر کردند که میتونید ببینید و
الان بهتر میتونید قضاوت کنید :

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
اولا تو فروم beyond3d اولین بار تونستن تنظیمات ps3 را بدست بیارن و تصاویر خیلی با کیفیترش را کپچر کردند که میتونید ببینید و
الان بهتر میتونید قضاوت کنید :

خب اين شاتها واقعا عالي هستن !!
اما اون عكس ها بيشتر متمركز بود روي جزئيات از فواصل خيلي نزديك !!
اين شات هاي شما همشون دورنما رو نشون ميدن
و واقعا هم زيبا هستن :)
اما اگر بازم از اين فواصل به يكي دوتا عكسش دقت كنيد ميبينيد درخت ها و سنگ و خاك جزئيات قابل توجهي نداره

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
والا من چیز خاصی متوجه نشدم الان :D عکس هایی دقیقا با همین زاویه اما با آخرین تنظیمات گرافیکی PC گرفته نشده که با هم مقایسه کنیم؟ :-/

و واقعا هم زيبا هستن
والا تو این عکس که Draw Distance در حد باقالیه :D

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
من الان نفهمیدم چیشد، اینها بازی رو بردن روی PS3 اجرا کردن؟ یا نسخه ی PC رو شبیه سازی کردن به اندازه ی PS3؟
یکی به من توضیح بده !!!.
بعد کلا با این عکسا و اینکه فلان بازی 100 درصد این کنسول استفاده کرده، فکر میکنم Crysis 2 یه چیزی در حدود 200 تا250 درصدی استفاده کرده.

روی یه دیسک هم عرضه میشه بازی نه ؟ :-".

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
والا تو این عکس که Draw Distance در حد باقالیه :D

گفتم كه يه وقت شر نشه !!
حالا ببينيم به لطف شما ميشه يا نه ! :d

ولي بازم از همين دور درختا رو دقت كنيد !!
شبيه كاردستي هاي مهدكودك من ميمونه

يا جزئيات اسلحه و اين لبه ي ديوار سمت راست

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
اقا این صد بار همه ی بازی های کنسول از 100 درصد قدرتش استفاده می کنن اینا فقط یه سری عدد هستن برای گمراه کردن تفاوت گرافیکی فقط برمی گرده به برنامه نویسی و پیکر موتوری که باهاش بازی رو می سازنن یعنی همش هنر نرم افزاری هست

• Like
Reactions: 619

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر