اجرا شدن Resident Evil5 بر روی 3DS

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,812
نام
مرتضی

Koshi Nakanishiاز کپکام در سخنانی که پیرامون مراحل ساخت resident evil: Revelationsداشت به اجرای رزیدنت اویل 5بر روی 3DS توسط تیم سازنده Revelationsاشاره کرد .
وی گفت :«گاهی اوقات(در حال ساخت یک بازی)ما به این فکر می کنیم که ایا ان واقعا ترسناک هست؟پس ما توسط گیمر ها بازی را تست میکنیم و وقتی من در این تست ها میبینم کسی که در حال بازی کردن است دستش عرق می کند متوجه می شوم که شما خیلی ترسیده اید »
« ... رزیدنت اویل شما را شگفت زده می کند مانند یک عمارت خالی از سکنه اما در حالی که گیمر ها یک چیز مشابه را می بینند بعضی ها از ان می ترسند و بعضی ها نه »
وقتی کپکام در حال ساخت Mercenaries 3D بود توانست رزیدنت اویل 5 را بر روی 3DS اجرا کند انجا بود که طرح اولیه Revelations به ذهن طراحان رسید .
« ... وقتی ما رزیدنت اویل 5 را بر روی 3DS اجرا کردیم نتایج ان فراتر از حد تصور بود »
Masachicka Kawata افزود :« سپس ما با خود فکر کردیم می توانیم ان را (اجرای رزیدنت اویل 5 روی 3DS) به عنوان یک بازی جدید در اوریم... و با ساخت Mercenaries من احساس کردم می توانیم قدرت 3DS را اشکار سازیم »
در ادامه Nakanisho گفت : « تیم سازنده Revelations قبلا Mercenaries 3D را ساخته بود پس انها در حال برداشتن گام دوم خود بودند(ساخت Revelations )که این تجربه به انها اجازه می داد با دقت و ارامش کار خود را دنبال کنند ... کار بر روی Revelations بر اساس بازخورد هایی که از Mercenaries 3D گرفتیم دنبال می شد و من احساس می کنم ما توانستیم با مخطبانمان تعامل داشته باشیم»

از نظر شما Revelations درخور نام رزیدنت اویل بود ؟ یا احتمال امد رزیدنت اویل 5 بر روی 3DS وجود دارد ؟

http://www.vg247.com/2012/12/20/resident-evil-5-ran-on-3ds-inspired-resi-revelations-capcom/

alcatrez

کاربر سایت
Mar 9, 2011
593
نام
محمد
:«گاهی اوقات(در حال ساخت یک بازی)ما به این فکر می کنیم که ایا ان واقعا ترسناک هست؟پس ما توسط گیمر ها بازی را تست میکنیم و وقتی من در این تست ها میبینم کسی که در حال بازی کردن است دستش عرق می کند متوجه می شوم که خیلی ترسیده اید »
=))
با این طرز تفکر اتمی ای که اینا دارن کاملامشخص شد واسه چی RE به این روز افتاده....

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
اویل 5 رو رو 3دی اس پورت کنن، ریولیشنز هم رو کنسول های اچ دی.
فعلا اویل جدید نمیخوایم!:D
با قسمت اول موافقم ولی با قسمت دوم نه
yahoo_4.gif
شما نینتندو فنا دیگه چجور آدمایی هستید، بابا بذارید ما هم رو PS3 ـمون بازی کنیم این ریولیشنز رو!:|:D میگن خیلی خوبه...

آخرین ویرایش:

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,812
نام
مرتضی
=))
با این طرز تفکر اتمی ای که اینا دارن کاملامشخص شد واسه چی RE به این روز افتاده....
من فیفا هم بازی میکنم دستم عرق میکنه!:d

---------- نوشته در 06:08 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:07 PM ارسال شده بود ----------

با قسمت اول موافقم ولی با قسمت دوم نه:d

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004

شما نینتندو فنا دیگه چجور آدمایی هستید، بابا بذارید ما هم رو PS3 ـمون بازی کنیم این ریولیشنز رو!:|:D میگن خیلی خوبه...
نمی شه:dاویل 5 که با این که خوب هست اما قدیمی شده دیگه هم بازی کردن:dرولیشن هم نمی شه رولیشن یک جورایی یکی از اون بازی هایی هست که اگر بره روی پلتفرم های دیگه دیگه 3ds رو هیچ کی نمی خره مثل انچارتد ویتا یک عده می رن ویتا می خرن برای انچارتد اینجا هم یک عده ای 3ds می خوان برای رولیشن:d

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
وی گفت :«گاهی اوقات(در حال ساخت یک بازی)ما به این فکر می کنیم که ایا ان واقعا ترسناک هست؟پس ما توسط گیمر ها بازی را تست میکنیم و وقتی من در این تست ها میبینم کسی که در حال بازی کردن است دستش عرق می کند متوجه می شوم که شما خیلی ترسیده اید »
کپکام عزیز وقتی دست یکی تو بازی عرق می کنه یعنی اینکه اون فضایی که توش بازی می کنه گرم هست نه اینکه ترسیده،من موقع بازی ماریو هم دستام عرق می کنه

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
«گاهی اوقات(در حال ساخت یک بازی)ما به این فکر می کنیم که ایا ان واقعا ترسناک هست؟پس ما توسط گیمر ها بازی را تست میکنیم و وقتی من در این تست ها میبینم کسی که در حال بازی کردن است دستش عرق می کند متوجه می شوم که شما خیلی ترسیده اید »
That explains everything
آقا یکی به اینا بگه اول یه سیستم تهویه درست و حسابی بزارن بعدا تسترها رو بیارن برای انجام بازی ، مطمئن باشید اگه اینکار رو بکنند کلی از مشکلات سری RE حل میشه =)) :|

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
يادش به خير ما بچه بوديم همش دستمون عرق ميكرد ميگفتن به خاطر بدنته نگو داشتيم ميترسيديم و خبر نداشتيم!!! جل الخالق

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
دوستان به نظر من بايد بره همه كنسولا بياد البته با قابليت سه بعدي ٣دي اس يه چيز ديگه بو مخصوصا كه يه اپشن داشت سه بعدي رو ٤ برابر ميكرد كه راحت از صفحه ميزد بيرون!!!!خيلي سرش ترسيدم خيلي محيطش شبيه رزيدنت ١ بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر