اجرای بازی های xgd3

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
اقا کمک کنید!
فلش رو کانفیگ کردم.
ابدیت رو دان کردم.
horizon هم دان کردم.
وقتی فلش رو بعد از کانفیگ کردن به pc وصل میکنم
هیچ اتفاقی نمی افتد.
وقتی هم که horizon اجرا میکنم ارور میده!)x

یه سوال از بچه های عزیز
طبق روش قدیمی من نگاه کردم دیدم دستگاهم فلگ نشده حالا اگه با این روش بازی هارو آفلاین بازی کرد کنسول فلگ میشه یا نه؟ اگه به لایو وصل شد ولی بازی هایی جدید رو اجرا نکرد فقطpes2012 رو بازی کرد مشکلی پیش نمیاد؟ کنسول فلگ نمیشه؟

ممنون میشم این سوال رو جواب بدید جناب dragon؟.در ضمن من با این روش تونستم تمام بازی هارو بدون مشکل اجرا کنم

سلام دوستان من موقعی که میخوام batman:arkham city رو رایت کنم مینویسه دی وی دی 8.5 گیگ شما فضای کامل برای رایت ندارد بعد هم که می زنم continue می نویسه

set l0 data zone capacity failed
reason: invalid field in parameter list

درضمن من با برنامه ی imgburn رایت می کنم. متشکرم اگر کسی کمکم کنه.

دوستان من یه چیزو نفهمیدم اونم اینکه بعد از اینکه title update را به هارد xbox منتقل کردیم ایا باید بازیو از رو هارد پاک کرد بعد دوباره نصب کرد ؟ یا باید یک باز بازیو دوباره رایت کرد؟

ممنون میشم این سوال رو جواب بدید جناب dragon؟.در ضمن من با این روش تونستم تمام بازی هارو بدون مشکل اجرا کنم
دوست گرامی خوشحالم که حداقل تلاش من و دوستانی دیگه ای که اینجا زحمت کشیدن نتیجه داد و شما هم تونستی بازیها رو اجرا کنی.اما در مورد سوالتون ، تا به امروز هیچ روش و راه حل اصولی و دقیقی مبنی بر اینکه شما 100% مطمئن بشی که با انجام یه بازی حتما بن یا فلگ میشی وجود نداره برنامه ای مثل Xval و .. بیشتر جنبه مسکن رو برای یه عده داره تا اینکه روش مطمئن و راه گشایی باشه. حتی خود C4eva هم بر اساس احتمالات و حدسیاتش این حرفها رو میزنه چون هیچ کس از لیست شناسایی و نحوه وارد کردن افراد در Blacklist ماکروسافت اطلاعی نداره بنابراین من نظرم اینه که به جای افکار منفی و ترس و لرز داشتن از فلگ شدن و بن شدن از بازی ها لذت ببرید و تا اونجایی که امکانش رو دارید موارد ایمنی رو رعایت کنید.
همین.

اه ...یه ادمه سالم اینجا پیدا نمیشه اپدیت gears برامون بزاره......اه اه اه....
جان؟؟؟؟:|:|.....یک سر به صفحه 2 و پست بنده بزن اونجا من 2 تا لینک از mediafire گذاشتم که تعدادی از این اپدیتها توش هست.gears هم یکیشونه.
یه خورده به خودتون زحمت جستجو کردن و خوندن مطالب رو بدید بد نیست.

دوستان من یه چیزو نفهمیدم اونم اینکه بعد از اینکه title update را به هارد xbox منتقل کردیم ایا باید بازیو از رو هارد پاک کرد بعد دوباره نصب کرد ؟ یا باید یک باز بازیو دوباره رایت کرد؟

نه لزومی نیست که اینکارو انجام بدین

فقط آپدیت رو باید Replace کنین! همین

---------- نوشته در 02:29 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:27 PM ارسال شده بود ----------

سلام دوستان من موقعی که میخوام batman:arkham city رو رایت کنم مینویسه دی وی دی 8.5 گیگ شما فضای کامل برای رایت ندارد بعد هم که می زنم continue می نویسه

set l0 data zone capacity failed
reason: invalid field in parameter list

درضمن من با برنامه ی imgburn رایت می کنم. متشکرم اگر کسی کمکم کنه.

موردی نداره!

بازی های XGD3 همشون اینطور رایت میشن.

شما Continue , YES رو بزن ادامه بده

باید تو 97% هم ERROR رو داشته باشی

---------- نوشته در 02:31 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:29 PM ارسال شده بود ----------

اقا کمک کنید!
فلش رو کانفیگ کردم.
ابدیت رو دان کردم.
horizon هم دان کردم.
هیچ اتفاقی نمی افتد.

به احتما 90% یا درست کانفیگ نشده یا فلش مموری رو PC ـه شما ساپورت نمیکنه

اقا کمک کنید!
فلش رو کانفیگ کردم.
ابدیت رو دان کردم.
horizon هم دان کردم.
هیچ اتفاقی نمی افتد.
باید Vista یا 7 داشته باشی
اگه نداری net framework 4 رو باید دانلود کنی

من تو XBUX سریچ کردم واسه AC : R ولی دوتا چیدا کرد هردوتاش از 17 به اینور هست و هیچکدومشون کار نمیکنه . اگه میشه یکی لینک اپدیت سالمو بزاره . دستگاهم پال هست .

من تو XBUX سریچ کردم واسه AC : R ولی دوتا چیدا کرد هردوتاش از 17 به اینور هست و هیچکدومشون کار نمیکنه . اگه میشه یکی لینک اپدیت سالمو بزاره . دستگاهم پال هست .

بفرمایید

http://www.mediafire.com/?bghkk7a622cdjtt

من خودم این رو تست کردم موردی نداره اوکی هست

• Like
Reactions: BROXIGAR
دوستان یه سوال داشتم. من تازه اکسباکس گرفتم اسلیم. میخواستم یدونم اگه افلاینم بخوام بازی کنم ممکنه دسگاه از کپی خور بیرون بیاد? . بازیهای XGD 3 مث گیرز 3 یا mw 3

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or